Home / Сім'я / Місячний календар весілля на січень 2018 року

Місячний календар весілля на січень 2018 року

Весілля в перший місяць нового року – хороше рішення для тих, хто звик починати великі справи з чистого аркуша. Новий рік – це нові можливості, нові дивовижні події, нове життя. Тим не менше, несподіванки не завжди бувають приємними. І до цього слід бути готовим.  Про те як правильно вибрати дату підкаже місячний календар весілля на січень 2018 року.

Місячний календар весілля на січень 2018 року. Правила вибору дати заходи

Весілля в січні це деяка невизначеність, яка, без належної підготовки може підкинути випробування в сірі будні. Про це говорять народні прикмети. І про них варто знати.

Величезний вплив на добробут укладеного союзу надають фази Місяця. Періоди спади, зростання або повного місяця відображаються на матеріальному благополуччі, взаєморозумінню і відносинах майбутнього подружжя. Кожна фаза земного супутника зачіпає всі процеси, що відбуваються на нашій планеті, це неодмінно потрібно враховувати при виборі знаменної дати.

Сучасні астрологи виділяють вісім фаз небесного світила, кожна з яких певним чином впливає на союз двох закоханих:

молодик – небезпечний і несприятливий період для будь-якого важливого починання, особливо для з’єднання доль. В цей час земного супутника не видно на небосхилі, і всі процеси на нашій планеті завмирають;

молодий Місяць – зростаючий Місяць є найкращим знаком для початку важливих справ і грандіозних звершень. Тонкий серп, блискучий на небі – кращий період для призначення торжества;

перша чверть – не найсприятливіший період для скріплення союзу. У цій фазі на небосхилі можна спостерігати половину місячного диска;

зростаючий Місяць – на небі можна спостерігати велику частину диска, що світиться. Це вдалий час для скріплення союзу;

повний місяць – загадковий і містичний час, коли повний диск місяця сяє в нічному небі. Люди відчувають в цей період приплив сил і емоційний підйом, проте не можуть контролювати свій стан і часто відбуваються конфлікти. У цей період не слід проводити одруження;

спадний Місяць – земний супутник поступово починає спадати, цей час приносить людям багато неприємностей. Випадають на цей період дні, не найсприятливіші для весілля в 2018 році за місячним календарем;

остання чверть – в цій фазі диск небесного світила знову розділений рівно навпіл. Місяць не сприяє побудові міцних відносин. Запланована святкова церемонія може пройти добре, а ось сімейне життя не буде гармонійним;

старий Місяць – на небі видно тонкий серп, розгорнутий в іншу сторону. У цей період люди схильні проявляти свої гірші якості, давати волю гніву і агресії, тому урочистий захід краще відкласти.

Крім розглянутих фаз небесного супутника, великий вплив на події робить положення світила щодо основних знаків зодіаку. Місячний календар весілля на січень 2018 року складається з урахуванням цього впливу.

Згідно з календарем є дуже вдалі дати, які відмінно підходять для укладення шлюбу, а є нейтральні дні, в які супутник не робить сильного впливу на земні явища. Плануючи захід, слід вибирати найбільш сприятливі дати, можна також провести церемонію в будь-який нейтральний день.

Січневе весілля гарне, як казка. Багато хто не хоче виходити заміж взимку через те, що холодно. Але якщо подумати, у такого весілля безліч переваг. По-перше, взимку немає такого ажіотажу, як у будь-якій інший сезон року. Тому ви можете вибрати ту дату реєстрації, яка вам подобається, а не вибирати з того, що залишилося. Місця, де можна провести весілля в січні, відкриті для гостей, причому практично всі.

З вибором місця проблем не виникне. Більшість зайняті приготуваннями до інших свят, яких в січні досить багато, тому мало хто хоче поєднуватися узами шлюбу саме в цьому місяці.

Ну і звичайно ж найбільша перевага весілля в січні – казкова фотосесія. Вам не доведеться орендувати студію, головне вийти з дому і природа надасть вам приголомшливі пейзажі і незабутній реквізит.

Місячний календар весілля на січень 2018 року. Сприятливі дні

З точки зору церкви і народного минулого, проводити весілля в січні не можна точно до 7 січня, так як це час різдвяного посту діючий до 6 січня. З церковним календарем складніше. Щорічно, в січні різдвяний піст, і святки. У першій половині січня наврядчи хтось стане вінчати молодих. Тому, слід звертати увагу на другу половину місяця, де церковних свят менше. Таким чином, 26 і 31 січня відмінно поєднуються, як за церковним, так і за місячним календарем.

Гарні дати:

01.01.2018 (неділя), так можна рік з весілля почати

18.01.2018 (четвер)

28.01.2018 (неділя) дві одиниці, дві двійки, і дві вісімки

Місячний календар весілля на січень 2018 року. Народні прикмети і погода в січні

Січень – холодний, навіть морозний місяць. Але, на відміну від прикмет в грудні і лютому.,,

Яке весілля в січня 2018 без морозів? Ось з ними пов’язано більшість прикмет. І, між іншим, якщо ви будете відзначати цей день тоді, коли на дворі буде холодно, це буде хорошим знаком.

Січ із морозами – це дуже навіть хороший знак. Якщо на ваше весілля пустунка-зима підкинула холодів, не поспішайте засмучуватися. Мороз в січні хоч і щипає за ніс, але це безперечно до удачі. Тримайтеся ближче до коханої людини, і не забувайте, що сердечне тепло зігріє в будь-які холоди.

Січень на відміну від інших місяців, рідко дивує мінливістю погоди. Якщо в січні випав дощ – це до випробувань. Слід звернути увагу на характер погоди. Якщо дощ тривалий – це природа натякає, щоб ви не втратили домівку.

А що думати, якщо піде дощ, який є рідкістю в морозний січневий час? Тут важливо врахувати деякі нюанси. Так, якщо дощ буде тривалим, значить, потрібно бути уважними один до одного і підтримувати домашнє вогнище любові. Якщо ж він швидко почнеться і так само швидко закінчиться, значить, на вашу частку випадуть випробування.

Якщо дощ невеликий і короткочасний – до раптових випробувань, які необхідно вчасно помітити і пройти. Є важлива прикмета щодо дощів в січні: якщо наречена під час січневого дощу намочила плечі, то молодий повинен подбати про кохану і зігріти її. Якщо він цього не зробив, то шлюб може бути не міцним.

Якщо під час весілля пішов сніг – до раптових, приємних сюрпризів. Якщо сніг рясно йде з ранку – життя в шлюбі буде довгим і щасливим.

Якщо снігопад перетворився в снігову бурю – остерігайтеся серйозних випробувань. Проте, в народі кажуть – якщо будинок може встояти в сніговій бурі, то і люди зможуть. Тому, важливо дбати про теплі і близькі відносини в новій сім’ї.

Січень часто радує сонячними морозними днями. Якщо сонце і мороз збіглися на день весілля – це хороший знак, який, означає прийдешню стабільність. Якщо на сонці іскрить січневий сніг – це до багатства.

Уважно слід віднестися до святкового столу. Все на столі повинно бути першим, як і місяць в році. Тому, в народі вважають, що не можна використовувати для святкового столу наприклад, консерви, які раніше вже були відкриті. Не дуже свіжі продукти, також не потрібно подавати на стіл в перший місяць року.

Якщо у вас є нові друзі, то не бійтеся запрошувати їх на весілля. Новий рік любить нових людей. Але при цьому, майбутнє, це продовження минулого, і сьогодення. Тому, навіть якщо ви вирішили почати новий рік новою сім’єю, не слід забувати про товаришів, які були з вами в минулому році.

Також, буде хорошим знаком, запросити тих, хто в минулому році послужив вам хорошу службу, зробив добру справу, виручив. Таким способом ви перетягуєте в своє нове життя хороших людей.

А ось тих, на кого ви таїте образу, краще на весіллі в січні уникати. Не запрошуйте людей, які зробили вам серйозну підлість, і доставили неприємності. Або, обговоріть з ними проблеми, і досягнете світу. Так, ви зможете не перетягувати старі проблеми в нове життя.

У січні часто яскраво світить сонце. Якщо одночасно з ним буде морозно, значить, шлюб буде стабільним. Але сонце може не світити – в цей місяць часто бувають похмурі дні. Ось тому вночі перед торжеством наречена повинна подивитися на місяць. Якщо його буде добре видно, це буде хорошим знаком. Якщо ж місяць закриватимуть хмари, майбутній дружині потрібно буде довіритися своїй інтуїції. Тобто необхідність орієнтуватися на сакральні знаки відпаде – треба буде уважно спостерігати за коханим і робити висновки. Доля як би надасть таку можливість.

Як ви зрозуміли, багато залежить від того, чи пройде весілля вдало чи ні. Але недостатньо лише вибрати відповідний день для одруження – необхідно ретельно продумати кожну дрібницю, що без допомоги професіонала не зробити. Тут потрібно і приблизний план заходу розробити, і вирішити, чи потрібна виїзна реєстрація – в загальному, всього і не перерахувати.

Весілля в січні і місяць

Січень – місяць в якому часто бувають похмурі дні. Тому, слід завжди звертати увагу не тільки на фазу місяця, але і на його положення в небі. У ніч перед весіллям, наречена повинна вийти на ганок і подивитися на небо. Якщо місяць видно, це хороший знак. Якщо місяць закритий хмарами, це означає, що в перший місяць зими доля довіряє вам повний контроль над своїм майбутнім. Вам доведеться більше звертати увагу не на знаки сакральні, а на власні спостереження. Це не погано. Навпаки, у вас є відмінна можливість аналізувати своє майбутнє самостійно.

Весілля в січні і магія чисел

Січень відкриває новий рік. Це перший місяць в календарі, відповідно, ви виступаєте першовідкривачем. Якщо ви вирішили вступити в головну частину дорослого життя в цьому місяці, то ви сміливий і амбітний чоловік.

В цьому випадку, прикмети і знаки долі відіграють другорядну роль. Люди, які зв’язали своє життя в січні ризикують. Але ризик цей завжди виправданий, і приносить плоди. Прикмети в даному випадку, служать супутніми підказками, але ніяк не визначальними факторами долі. Тому, вам не слід сприймати знаки, як керівництво до дії.

Прагніть оцінювати реальну дійсність самостійно. А “знаки згори” сприймати як сигнали, які допоможуть розібратися в ситуації, але не визначать її результат.

Місячний календар весілля на січень 2018 року  визначає в якості сприятливих днів для весілля 5,7,12,14,19,20,26,31 січня. Судячи з календаря, в ці дні місяць зростаючий, або повний. А це, досить сприятливо позначається на майбутній сім’ї. Оскільки дат багато, то є з чого вибрати. Зверніть увагу на знаки. Наприклад, 26 січня місяць в знаку Діви. Це дуже хороший дня нареченої сигнал.


Check Also

Традиції на 14 лютого 2021 року – день святого Валентина

День Святого Валентина, який відзначається 14 лютого, з кожним роком стає все популярнішим у нашій …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *