Home / Дозвілля / Місячний календар весілля на грудень 2017 року

Місячний календар весілля на грудень 2017 року

Місячний календар весілля на грудень 2017 року  допоможе вам визначитися з максимально сприятливою датою вашого торжества. Вважається, що в парах, які створили сім’ю в грудні, завжди буде жити кохання, причому з часом воно буде ставати все міцнішим і міцнішим. Але навіть в цьому випадку, необхідно вивчити місячний календар весіль на місяць, тому що одні місячні доби підходять для укладення союзу, а деякі взагалі протипоказані.

Місячний календар весілля на грудень 2017 року. Як вплине місяць на ваше весілля грудні?

Весілля в грудні і магія чисел. Грудень – 12 місяць в році. Число 12 в нумерології є дуже сильним. Якщо ви вірите в магію чисел, постарайтеся, щоб це число максимально часто фігурувало у вас на весіллі. Це може бути 12 страв на святковому столі, 12 друзів з кожного боку, 12 днів в медовий місяць, проведені виключно наодинці один з одним.

Звертайте увагу на знаки, в яких знаходиться місяць. У грудні бажано уникати “літніх” знаків, таких, як вдалих. Намагайтеся в цей зимовий холодний місяць звертати увагу на зростаючий  місяць, і парні знаки, такі як близнюки, риби або ваги.

Весілля за православним календарем. Християнство забороняє одружуватися і вінчатися в великі християнські свята, а також в піст. В цьому році, різдвяний піст триває з 1-31 грудня. За церковними канонами одружуватися в цьому місяці не можна. Проте, можна звернутися до священика, і уточнити нюанси. Можливо, церква зробить виняток.

В деякі дні посту церква погоджується вінчати молодих, за умови, якщо ті не будуть робити масових гулянь і відсвяткують своє весілля скромно.

Грудень – дуже незвичайний місяць для укладення шлюбу. Він обіцяє безліч несподіванок, здебільшого, приємних. Це мінливий місяць в плані погоди, і тому, весілля в грудні може обернутися неймовірною пригодою, яка багато зможе розповісти про майбутнє.

Весільні прикмети на грудень умовно можна розділити на дві великі групи. Перша – відноситься до одягу і порад в організації заходу, а друга – до святкового столу. Незалежно від типів прийомів, всі вони в різному ступені відштовхуються від погодних умов. Далі розглянемо прикмети на грудень. Вам без праці вдасться розуміти їх і усвідомлювати коріння народної мудрості.

Суть народних прикмет на грудень. Дані прикмети йдуть до нас з дохристиянських часів. З тисячоліттями змінювався побут, релігія, сприйняття життя. Але єдине, що залишалося незмінним – погода, і пов’язані з нею щорічні звичаї. З давніх-давен, життя наших предків булоа переважно пов’язане з сільським господарством. Так, селяни важко працювали весняні та літні місяці, і відпочивали в зимові. Грудень це перший місяць справжнього відпочинку. Наші предки до цього часу закінчували всі підрахунки по збору врожаю, і справ вже не залишалося.

Весілля в грудні: на що слід звернути увагу! Грудень  обіцяє молодим спокійне і розмірене життя. У той же час, не можна розслаблятися. Зима – це суворий час. А значить, і молодим потрібно бути завжди уважними, і розцінювати кожен дар долі, як випробування.

Бережіть тепло своїх почуттів. Тепла погода в грудні – розкіш. Люди в зимові місяці намагалися не випускати тепло з будинку. Якщо ви граєте весілля в грудні – зверніть на це увагу, і ніколи не втрачайте тепло в своїх серцях. Грійте один-одного і підтримуйте. Так, ви проживете щасливе і довге життя.

Ставлення – вище формальностей. У зимові місяці наші предки одягалися в теплий одяг, який часом не давав впізнати справжній зовнішній вигляд людини. Одружилися в грудні – доведеться зустрічати людей по одягу, але завжди проводити по розуму. В особистих відносинах те ж саме. Тим, хто одружується в грудні потрібно завжди розуміти справжню суть речей, замість поверхневого сприйняття.

Яку весільну сукню підібрати на грудень? Колір весільної сукні для нареченої в грудні повинен відповідати місяцю. Зелений і коричневий – не підійдуть однозначно. Ці кольори краще підходять на весну або літо. Жовта, або помаранчева сукня – більше доречні восени.

Хороший варіант – сукня червоного кольору. Це колір домівки. Такі забарвлення приносять затишок і тепло в будинок. Футболка білого кольору – також підходить. Це грудневий, сніжний колір, який, за повір’ями – дарує щастя і радість. Уникайте сукні чорного кольору. Адже вона  йде в контраст з “білим” груднем, а це дуже погана прикмета. Також, не рекомендується в цей місяць одягати блакитну сукню. Це колір зими, і не варто нареченій бути для зими суперницею, вважали в народі.

Крій сукні також відіграє велику роль. У грудні категорично не рекомендують носити сукні з відкритим верхом. Вважається, що мороз може спокуситися нареченою, і забрати її собі. Ідеально буде зробити сукню з теплою накидкою, і довгим низом. Тоді ніякі біди і хвороби не страшні.

Місячний календар весілля на грудень 2017 року. Сприятливі дні і красиві дати

Багато забобонних наречених при виборі дати одруження звертають увагу на думку астрологів з приводу вдалих днів для весілля. Давайте розглянемо, які найкращі дні для укладення шлюбу пропонує місячний календар весілля на грудень 2017 року.

Вдалі дні для укладення шлюбу в грудні:

1 грудня – прекрасний день для початку чогось нового, в тому числі – сімейного життя;

11 грудня – шлюби, укладені в цей день, будуть  дуже міцними. Молоді зможуть створити в сім’ї затишок і гармонію.

15 грудня – день, коли можна не тільки зробити щасливий шлюб, а й побудувати спільні плани на майбутнє, які з великою ймовірністю збудуться.

17 грудня – в цей день рекомендується укладати шлюби тим, хто хоче відчувати почуття закоханості в свою другу половинку все життя;

31 грудня – цей день аналогічний 1 грудню. В цей день, на думку астрологів, можна укладати шлюби, укладати різні угоди і взагалі починати нові проекти. Зірки допоможуть!

02.12.17 (субота)

10.12.17 (неділя)

17.12.17 (неділя)

Місячний календар весілля на грудень 2017 року.  Прикмети, пов’язані з погодою в грудні

Звертайте увагу на погоду перед весіллям. На цей рахунок є ряд корисних народних прикмет, які стануть в нагоді майбутній сім’ї.

Не бійтеся морозів в грудні, але звертайте увагу на їх тривалість. Якщо кілька днів до весілля стабільний мороз – це до міцних відносин. Якщо мороз вдарив раптово, – це до нового витка пристрасних і теплих почуттів між молодятами.

Якщо стоїть тепла і м’яка погода – у вас буде повне приємних несподіванок життя.

Якщо в грудні погода різко змінюється під час весілля – до випробувань.

Якщо йде дощ на весіллі в грудні – до багатства, яке різко і несподівано обрушитися.

Якщо йде сніг, це ознака того, що весілля щасливе. (Якщо йде мокрий сніг з дощем, зазвичай це вважалося також доброю прикметою)

У грудні дуже багато похмурих днів. Тому, побачити сонце – дуже хороший знак. Якщо сонце світить постійно, це до щасливого, безтурботного життя. Якщо сонце іноді закривається хмарами – до дрібних негараздів, які будуть швидко вирішуватися.

Прикмети на святковий стіл в грудні:

У стародавні часи, побачити свіжі фрукти на святковому столі взимку було в дивину. Тому, в народі рекомендують відмовитися від них, або використовувати домашні. Наприклад, зимові яблука.

Святковий стіл в грудні повинен відображати всі досягнення року. Постарайтеся, щоб на столі були присутні приготовані вами страви – консервація, і домашня випічка.

Відео:


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *