Home / Дозвілля / Місячний календар весілля на листопад 2017 року

Місячний календар весілля на листопад 2017 року

Більшість, плануючи весілля, при виборі місяця зазвичай відкидають осінній місяць листопад, вважаючи його непривабливим і досить холодним. Насправді, весілля в листопаді перетворюється на справжнє свято фарб природи і неймовірно багата на традиції і хороші прикмети. Про місячний календар весілля на листопад 2017 року  піде мова далі.

Місячний календар весілля на листопад 2017 року. Як визначити дату весілля

Листопад – досить своєрідний місяць для одруження. З одного боку, є ряд народних прикмет. які радять одружуватися саме в цьому місяці. З іншого боку, в листопаді є цілий перелік дат, коли одружуватися не слід. Шлюб, укладений в листопаді обіцяє багатство і благополуччя, і одружуватися в листопаді однозначно варто. Найголовніше – вибрати відповідне число для з’єднання двох сердець

Найголовніше, що необхідно запам’ятати нареченому і нареченій – це не призначати весілля на місячні або сонячні затемнення. Вважається, що в цей період розум людини затуманений, а тому і важливі рішення приведуть обов’язково до біди і позбавлення. Несприятливими також вважаються дні, коли Місяць знаходиться в знаку Тельця і Овна. Найбільш успішними шлюбами вважаються ті, які були укладені в період зростаючого Місяця від молодика і до повного місяця.

Дата весілля з точки зору нумерології. Фахівці в цій галузі розраховують дату в такий спосіб – складають місяць, рік і число разом до тих пір, поки не вийде однозначне число. Наприклад, 14 листопада 2017 року буде виглядати так: 1 + 4 + 1 + 1 + 2 + 0 + 1 + 7 = 1 + 7 = 8. Число 8 і буде сприяти шлюбом. Найкращими числами є 1, 3, 5, 7, і 9.

У православ’ї. Всі ми знаємо, що у Великий піст одруження не відбуваються. Але існують і інші несприятливі дати, про які необхідно знати. Це батьківські суботи, великі православні свята і період постів.

Треба визнати, що підходів до вибору надзвичайно  сприятливого дня для весілля дуже багато. Тільки вам вирішувати, які з них заслуговують на довіру. Однак пам’ятайте: ніякі прикмети не зможуть розбудувати союз двох люблячих сердець. Навіть шлюб, укладений в несприятливий час, може стати міцним і щасливим.

Місячний календар весілля на листопад 2017 року – прикмети і традиції

Весілля в листопаді і погода. Листопад – це холодний, і багатий на опади місяць. В цей час, багато хто відмовляється від весілля. Тому, якщо ви зібралися одружуватися, і не готові чекати весни, то листопад зіграє вам на руку. Ті, хто працюють в Рагсі стверджують, що в листопаді кількість бажаючих одружитися падає, а значить – вам не доведеться стояти в довгих чергах. Якщо вас не лякає погана погода, то сміливо плануйте весілля. Далі ми допоможемо вам розібратися в сприятливих датах цього місяця.

Є й інші плюси. А чи знаєте ви, якою є одна з найкращих весільних прикмет? Давайте подивимося на осінній місяць з іншого боку. І багатьом з вас захочеться відсвяткувати свято саме в листопаді, щоб створити по-справжньому міцну, щасливу, повну достатку сім’ю! Найголовніше, виберіть дату, яка ідеально підходить для з’єднання ваших сердець.

Наші предки кожному місяцю відводили особливу роль, ототожнюючи його з впливом на життя людини. Тому всі повір’я, народні традиції і прикмети зводилися до побуту і трудової діяльності. У народі вважалося, що вересень принесе подружжю життя, наповнене важкою працею, жовтень – клопітке, але при цьому і багате життя, а ось листопад – подарує розмірене, безтурботне, щасливе життя сім’ї, в якому будинок буде завжди «повною чашею». Саме в цей місяць закінчувалися всі сільськогосподарські роботи, люди відпочивали, насолоджуючись плодами своєї праці.

Листопадова погода також обіцяє тільки хороші прикмети. Йде дощ, похмуро – ви будете нескінченно щасливі, особливо якщо дощ почнеться раптово – щастя обрушиться буквально несподівано;

мороз – ви будете мати міцну сім’ю все життя, погода обіцяє міцні відносини;

випав перший сніг – ви дуже рано станете багатими, знак дуже вдалий, благополучний. І чим більші будуть пластівці снігу, тим більше багатств очікує закоханих;

настала відлига – деякі випробування не оминуть вас, але вони зроблять ваш шлюб ще більш міцним.

На листопадовому весільному столі повинні бути в достатку фрукти, овочі і страви, приготовані з них. Така традиція показує, що молода пара буде піклуватися про себе, не дивлячись на будь-які примхи природи.

За народними повір’ями саме багатий стіл обіцяв молодим фінансову стабільність, а вже коли зустрічали молодята гостей порожнім, мізерним столом і бідними частуваннями, не уникнути в подальшому сім’ї фінансових труднощів і боргів.

А ось допомогти збутися такій прикметі допоможе особливий обряд. Молодят обов’язково обсипали зерном, зібраним в цьому році, яке господарі діставали зі своїх комор і засіків. Для цього брали пшеницю, жито або ячмінь. Такий ритуал допомагав парі домогтися фінансового благополуччя, і народження міцних малюків. Не застосовують для осипання молодих пшоно, горох і соняшник.

А ось вітер, який піднімається під час весілля, що також буває в листопаді не так і рідко, не обіцяв нічого доброго.

Бути відносинам вітряним, а можливо хтось з подружжя не погребує і зрадить.

Застрахуватися від наслідків такої прикмети можна. Під поріг церкви або рідного дому, куди повинні прийти молоді, заздалегідь клали відкритий замок. Після весільної церемонії замок замикають, і ховають ключ з замком в різних місцях. Їх можна закопати або втопити.

Важливо одягнутися по погоді, адже якщо молода пара не замерзне в цей день, це принесе щастя їх парі. Подбайте про відповідні наряди.

Якщо у весільному букеті нареченої буде присутній жовтий відтінок, значить у взаєминах подружжя не буде «жовчі».

Взяти дівчину в дружини в листопаді – знайти вірну супутницю життя.

А ось що слід зробити парі на весіллі:

Місячний календар весілля на листопад 2017 року  радить, щоб сімейне життя було солодким, молодята разом повинні з’їсти одну шоколадку або цукерку.

Після церемонії закохані повинні заглянути в одне дзеркало, щоб їхній шлюб був щасливим і довгим.

Від пристріту допоможуть шпильки, прикріплені до нарядів нареченого і нареченої головками вниз.

Стільці молодят – тільки для них. Ніхто не може навіть сідати на ці предмети меблів. В ідеалі наречений і наречена повинні знаходитися під час весільного торжества на одній лаві – так їх ніщо не буде розділяти.

Не слід для одруження вибирати церковні свята, що припадають на листопад. Також зверніть увагу, що з 28 листопада розпочинається Різдвяний піст, а значить і забороняються гуляння.

Ідеальні дні листопада для весілля – понеділок, середа, п’ятниця, неділя.

За церковними канонами кращі дні одруження припадають на 1, 8, 15, 20 числа, особливо для обряду вінчання. Одружитися можна 4 листопада.

За старих часів особливу увагу звертали на 10 листопада, в який святкувався день Параскеви Льняніци. З давніх-давен слов’яни шанували цю християнську великомученицю, вона є покровителькою наречених і женихів. У неї можна просити гарного майбутнього чоловіка або дружину, благословення на міцний союз і благополуччя. Весільний обряд, досконалий в цей день, приносить заступництво великомучениці Параскеви на все ваше спільне життя.

Є також листопадові астрологічні прикмети, які ототожнюються з планетарними дощами,що  припадають на цей період. В цей час всі планети переходять в зимову фазу, що обіцяє збільшення на будь-яких теренах. Астрологи рекомендують вибирати такі дати місяця – 1,8,9, 15,18,22,24,29,30 числа.

Як бачите, можна вибрати чимало сприятливих днів для створення благополучного союзу виходячи з церковних, астрологічних і народних прикмет. Але є одна особлива дата, яку схвалюють і астрологи, і церква – 15 листопада. Це не тільки найсприятливіший день весілля місяця, але і всього року!

Місячний календар весілля на листопад 2017 року. Плюси

Якщо  ваші бажання переповнюють серця, і ви хочете з’єднатися, не противитися місяцю листопаду і не переносите весілля. Це прекрасний, гарний місяць, навіть якщо ви не вірите в прикмети.

Не переживайте, якщо погода вас не буде радувати теплом. Адже це чудовий свято незмінно наповнене веселощами, на ньому просто неможливо замерзнути! Плюс запальні танці, весела атмосфера, гарячі закуски.

У будь-якому випадку, вибір весілля залишається за молодятами. Вибір дня весілля в листопаді принесе  вам хороше, барвисте життя. Але пам’ятайте, як би прикмети не впливали на наше життя, ви можемо самі створити його таким, до якого прагнули! Адже за вчинені дії відповідати доводиться нам самим. Не слід очікувати бажаного ефекту, не доклавши для цього ніяких зусиль.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *