Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар стрижок на травень 2017 року

Місячний календар стрижок на травень 2017 року

Весна вже добігає до завершення, а це означає, що сонце стає все більш агресивним, і багатьом так хочеться відправитися на пляж. Але не поспішайте, адже вода в цьому місяці ще недостатньо прогрілася, і можна заробити проблеми зі здоров’ям. Доцільнішим буде підготуватися до пляжного сезону, а щоб не послабити свій організм, робіть все правильно, дотримуючись рекомендацій, які  пропонує місячний календар стрижок на травень 2017  року.

Місячний календар стрижок на травень 2017: сприятливі дні

Стрижка волосся в період зростання Місяця в будь-якому випадку буде надзвичайно позитивно позначатися на стані волосся і про це повинні знати всі. Для того, щоб швидко відростити довгі локони, то ви можете прискорити їх зростання. Все що вам потрібно, так це трохи оновити кінчики свого волосся в період зростання Місяця, а точніше на початку і в кінці місяця.

При цьому спадаючий  Місяць також може принести користь, в цей період ви можете надати додаткову густоту своїм локонам і зміцнити коріння пасом. Місячний диск буде спадати 12 і 24 травня. Щоб підвищити собі настрій, обов’язково зробіть собі стрижку в той час, коли Місяць опиниться в сузір’ї Козерога, Діви, Лева, Терезів і Тельця.

Відвідувати салон краси бажано в такі дати травня місяця:

3, 4, а також 30 і 31 травня (Місяць у знаку Лева);

6, 7 числа (Місяць у знаку Діви);

8,9 числа (Місяць у знаку Терезів);

з 14 по 15 число (Місяць у знаку Козерога);

з 24 по 25 число (Місяць у знаку Тельця).

Якщо врахувати рекомендації, представлені нижче, стрижка подарує вам позитивну енергію.

Зміцнити свій імунітет можна виконавши стрижку 3, 5, 13, 15, 18 і 19 числа.

Натурам, які віддають перевагу творчості бажано відвідати салон краси 1 та 31 травня.

Для посилення своєї інтуїції стрижку краще виконати 3 травня, а щоб покращити своє фінансове становище – 7 і 28 числа.

Місячний календар стрижок на травень 2017  передбачає, що стрижка, яка була виконана 9 і 30 травня допоможе оздоровитися, загострить інтуїцію і приверне гроші у ваше життя.

Якщо ви зробите стрижку 13 числа, то вона повністю змінить ваше життя.

Нова зачіска, виконана 17 і 21 числа, посилить вашу позитивну енергію. А стрижка, зроблена 27 травня, оновить ваш організм.

Корисна рекомендація

Якщо ви хочете позбутися від посічених кінчиків за допомогою спеціальних масок, ополіскувачів або бальзамів для волосся практично безглуздо. Щоб позбутися від цієї проблеми необхідно обстригти посічені кінчики волосся.

Місячний календар стрижок на травень 2017: завивка волосся

Багато романтично налаштованих дівчатамріють мати красиво завиті локони. Якщо ви також хочете створити красиві локони або завзяті кучері, то для процедури завивки ідеально підходять 5 і 6 число, саме в цей період Місяць відвідає сузір’я Діви. Цей знак зодіаку допоможе прибрати агресивні хімічні засоби.

Сузір’я Лева також надасть додаткову допомогу перукарю в завивці. Завдяки цьому знаку зодіаку локони придбають природну хвилястість, тому ви можете отримати досить несподіваний результат після процедури завивки волосся. На жаль, занадто хвилясте волосся підходять не всім, тому починаючи з 2 по 4 і травня включно, слід довірити хімічну завивку волосся виключно досвідченому перукарю.

Позбавити волосся натурального блиску, пошкодити їх структуру, зробити локони ламкими може хімічна завивка, яка була виконана в той період, коли Місяць опиниться під впливом Водолія, Скорпіона, Рака і Риб.

Від професійної завивки волосся слід відмовитися в такі дні:

9 і 11 числа (Місяць у знаку Скорпіона);

18 і 19 числа (Місяць у знаку Водолія);

1, 28 і 29 числа (Місяць у знаку Рака).

Зміни в зачісці, які були виконані 3 травня, не принесуть нічого доброго, саме тому краще підібрати якийсь інший день для відвідування перукарні.

Місячний календар стрижок на травень 2017: фарбування волосся

Фарбування локонів фахівці рекомендують проводити в період росту Місяця. Починаючи з 1 по 10 число, а також з 27 по 31 число включно, можна домогтися особливих результатів, якщо пофарбувати своє волосся в інший колір в сприятливі дні травня:

1 і 31 число фарбування волосся дасть впевненість в собі в новому бізнесі;

6 число фарбувального засобу на натуральній основі допоможе здобути прихильність від керівництва на робочому місці;

8 травня – поліпшить фінансове становище;

11 травня допоможе уникнути неприємних моментів в особистому житті;

пофарбувавши волосся 14 або 15 травня, ви притягнете позитивну енергію в своє життя;

оновлення кольору волосся 19 травня допоможе залучити корисну людину;

кардинальна зміна відтінку волосся 24 числа приверне енергію грошей і зміцнить здоров’я.

Краще не змінювати колір свого волосся 9 травня (в тринадцяту місячну добу). Слід також утриматися від фарбування локонів 2 числа, якщо не хочете викликати сварки з близькими людьми. Поганий настрій може виникнути, якщо пофарбувати своє волосся 17 числа, а 22, 26 і 31 травня можете спровокувати сильну сварку з колегами по роботі.

Місячний календар стрижок на травень 2017: несприятливі дні

У травні місяці буде достатня кількість несприятливих днів для здійснення стрижки волосся. Перш за все, загальні рекомендації стосуються періоду спадного місячного диска. Якщо обстригти пошкоджені кінчики волосся в ці дні, то це може спустошити енергетично і послабити імунітет. Тому слід бути особливо уважними тим людям, які мають низький імунітет.

Зовсім не обов’язково, але цілком можливо можуть виникнути проблеми в результаті нової стрижки в такі дні травня місяця:

4 число може принести негативні емоції з боку знайомих людей;

6 число негативно відбитися на загальному самопочутті;

11, 12 і 23 число можуть спровокувати сильний стрес;

13 число може порушити здоров’я. Слід бути особливо обережними тим людям, які страждають від хвороб серцево-судинної і ендокринної системи;

20 число зіпсує відносини з коханою людиною;

22 число призведе до депресії;

стрижка, виконана 29 числа, виявиться не тією, яку ви хотіли б отримати.

Якщо зробити собі стрижку в той час, коли Місяць буде гостювати у сузір’ ї Стрільця, то ваше волосся стане дуже примхливим, ламким і його буде дуже складно розчісувати. Тому сто разів подумайте, перш ніж вирішуватися на нову стрижку з 12 по 14 число включно. Для створення нових зачісок найбільш несприятливими є сузір’я Риб і Рака. У такі дні краще не проводити ніяких експериментів зі своїм волоссям. Навіть мити волосся не рекомендується.

З настанням теплих днів на вулиці у багатьох дівчат виникає бажання привести в повний порядок свою зовнішність перед літом. Передчуття літніх канікул, спекотне сонечко і тепло на вулиці буквально розбурхують нашу кров. Виникає бажання придбати собі новий наряд і зробити буквально запаморочливу зачіску і відправитися на море. А щоб кардинальна зміна своєї зовнішності принесла вам тільки найпозитивніші емоції, потрібно попередньо підбирати підходящі дні і обов’язково враховувати місячний календар стрижок на травень 2017.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.