Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар стрижок на квітень 2017 року

Місячний календар стрижок на квітень 2017 року

Квітень – місяць, який говорить про те, що весна в самому розпалі. Теплий одяг змінюється більш легким і красивим. Саме час замислитися про оновлення образу, ключовим моментом в якому є зачіска. На жаль, навесні наші локони переживають непростий період – зміна сезону, авітаміноз. Крім косметичних процедур зберегти здоров’я пасом допоможе місячний календар стрижок на квітень 2017. Правильно підібрані дати сприятимуть активному росту локонів, зміцненню їх структури і збільшення об’єму.

Місячний календар стрижок на квітень 2017- загальні рекомендації. фази Місяця

 

Місячний календар стрижок на квітень 2017  року з зазначенням днів молодого, повного Місяця, чвертей Місяця, розташуванням Місяця в знаках Зодіаку, а також сприятливих і несприятливих місячних днів для стрижки волосся. Місячний календар стрижок дозволить Вам майже завжди бути в курсі того, коли можна стригти волосся по Ораклу. Місячний календар стрижок на квітень 2017  року зможе посприяти Вам у плануванні відвідування перукаря і зможе допомогти Вам визначити сприятливі і несприятливі дні місяця для стрижки волосся.

Ще древні цирульники звертали увагу на фази Місяця і часом навіть закривали заклади, коли фаза небесного світила переходила в несприятливе становище. Сьогодні наука вивчення впливу місячного календаря на красу пасом зробила крок дуже далеко. Для того щоб догляд за локонами був ефективним і приносив задоволення, звертайте увагу на загальні рекомендації календаря:

вибирайте день для стрижки в залежності від того, що Ви бажаєте зробити зі своїм волоссям. Одні дні будуть сприятливі для активного зростання, інші ж, навпаки, сповільнять дану динаміку. Несприятливі дні для зростання локонів так само можуть виявитися корисними. Наприклад, Ви не бажаєте відвідувати перукаря часто для корекції зачіски. Або плануєте подорож, де догляд за локонами буде не доречний. Деякі дні місячного циклу є забороненими. У цей період велика ймовірність сильного випадання волосся, виснаження структури, появи лупи;

для тих, хто любить сміливі експерименти, найкраще підходять перша і друга чверті руху Місяця. Це час благоволить до різких змін, які спричинять за собою приємні зміни в житті;

фаза спадного Місяця підходить тим жінкам, які женуться не за довжиною, а за об’ємом. Стрижка в цей період дозволить пригальмувати зростання, що з лишком окупиться шикарним об’ємом, блиском і слухняністю пасом при створенні зачіски;

молодий Місяць – є вкрай несприятливим періодом для відвідування салону краси. Вважається, що разом зі зрізаними волоссям, зменшується і кількість відпущених років.

Місячний календар стрижок на квітень 2017 року

У Місячному календарі стрижок на квітень 2017 року різні події надають певну дію на стрижку волосся людини. Вибравши найсприятливіший день для стрижки, Ви збережете свої позитивні сили і позбудетеся від усього негативного, знайдете гармонію з собою і зовнішнім світом.

Місячний календар стрижок на квітень 2017: сприятливі дні

Якщо ви хочете, щоб ваша стрижка була просто ідеальною, в такому випадку провести її бажано в ті дні, коли Місяць опиниться під впливом сузір’я Діви (8 і 9 числа), Тельця (27 і 28 числа), Козерога (18 і 19 числа) , Терезів (з 10 по 12 число) і Водолія (1 і 2 числа). Перераховані вище знаки зодіаку подарують нашому волоссю ті позитивні якості, в яких вони давно потребували: натуральний блиск і гладкість дуже легке і повітряне волосся, блиск і додаткову пишність ослабленим локонам.

У квітні місяці найбільш сприятливими днями будуть:

стрижка, виконана 2 числа, допоможе прискорити одужання в результаті хронічного захворювання;

стрижка, виконана 3 числа, підвищить вашу інтуїцію;

стрижка, виконана 8 числа, поліпшить фінансове становище;

стрижка, виконана 9 числа, вирішить деякі фінансові проблеми;

якщо відвідати перукаря 13 числа, то можна повністю змінити все своє життя, тому краще не стригтися сьогодні;

стрижка, виконана 14 числа, зміцнить імунітет;

18 і 21 числа, наповнить ваше життя позитивною енергією;

24 числа, додасть більшої харизматичності;

коротка стрижка, виконана 26 числа, кардинально змінить ваше життя;

29 числа, допоможе залучити гроші.

Місячний календар стрижок на квітень 2017. Корисні рекомендації

Під час миття голови волосся краще не терти, в іншому випадку кінчики волосся будуть посіченими. Приблизно на кілька хвилиночок обернути вологу шевелюру махровим рушничком, після чого вони можуть висохнути самостійно. Для розчісування локонів найбільше підходить пластмасовий або дерев’яний гребінець.

Місячний календар стрижок на квітень 2017: завивка волосся

Якщо хочете отримати ідеальну завивку, тоді виконати її краще в період правління сузір’я Діви. Завдяки цьому знаку зодіаку ваше волосся повністю відновляться після агресивного впливу хімічних засобів. Волосся будуть ідеально накрученими, будуть такими ж пружними і блискучими.

У квітні місяці Місяць буде гостювати в сузір’ї Діви 8 і 9 числа. У цей час не буде ніякої небезпеки для структури вашого волосся. Саме тому ви можете, не боячись робити собі завивку волосся в цей період.

При цьому слід відмовитися від завивки волосся в ті дні, коли Місяць опиниться під впливом сузір’я Рака, Скорпіона, Риб і Водолія. Таких днів у цьому місці буде достатня кількість:

з 3 по 5-е число включно (Місяць у сузір’ї Рака);

13 і 14 числа (Місяць у сузір’ї Скорпіона);

20 і 21 числа (Місяць у сузір’ї Водолія);

з 22 по 25 число (Місяць у сузір’ї Риби).

Завивка волосся, виконана в період, коли Місяць знаходиться в сузір’ї Лева, може дати досить неоднозначні результати. Починаючи з 7 і по 8 квітня включно, вплив хімічних засобів може виявитися дуже інтенсивним.

Що ж стосується інших днів, то вони будуть досить нейтральними. Але довіряти хімічну завивку слід тільки справжнім професіоналам. Не бажано проводити будь-які експерименти зі своїм волоссям, оскільки буде дуже складно відновити пошкоджене волосся після закінчення процедури завивки.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *