Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар стрижок на квітень 2017 року

Місячний календар стрижок на квітень 2017 року

Місячний календар стрижок на квітень 2017 по дням

1 квітня – Місяць росте і переміщується в сузір’я Близнюків. У цей день дуже важливо вийти у світ із зачіскою, прикрашеною яскравими стрічками або шпильками. Для фарбування волосся краще вибрати інший день – колір може зрадити сподівання. Стрижка, здійснена сьогодні залучить у ваше життя велику кількість помилок, які зашкодять вашим взаєминам з коханою людиною. Фарбування волосся приверне ряд випадковостей, які можуть сильно зашкодити вашій кар’єрі.

2 квітня – зростаючий Місяць рекомендує зробити стрижку, на яку ви довго не наважувалися. Вона не тільки зробить вас впевненішою в собі, а й істотно зміцнить ваші позиції в колективі.Зміна довжини волосся може створити велику кількість перешкод в особистих справах і привести до погіршення самопочуття. Фарбування ніяких негативних наслідків не приверне, але є ризик незначного погіршення стану волосся.

3 квітня – переміщаючись в знак Риб, Місяць застерігає всіх, хто запланував на цей день радикальні зміни у своїй зовнішності відкласти їх на кілька днів. Цей майстер може не впоратися зі своїм завданням, а сьогоднішня стрижка негативно відіб’ється на вашому самопочутті. Фарбування волосся, особливо натуральними барвниками, посприяє швидкому вирішенню конфліктів з близькими людьми.

4 квітня – якщо і фарбувати волосся сьогодні, то тільки в природні відтінки рекомендує зростаючий Місяць, які перебувають в знаку Риб. Яскраві, кричущі тони можуть привернути до себе недуги і провокації. Сьогоднішня стрижка не тільки вийти максимально вдалою, але і здатна продовжити ваше життя, тому місячний календар стрижок на квітень 2017  рекомендує відкласти всі нетермінові справи і відвідати салон. Якість волосся значно покращиться і після фарбування.

5 квітня – Місяць продовжує рости і бажаючі зміцнити свої позиції в суспільстві просто зобов’язані зробити сьогодні асиметричну екстравагантну стрижку. Місячний календар попереджає, що стрижка може негативно позначитися на вашому настрої і погляді на життя, навіть в найпростіших речах ви почнете шукати негатив. Фарбування волосся не притягне негативних наслідків, якщо буде здійснена до другої половини дня.

6 квітня – в цей місячний день небажано прикрашати свою зачіску блискучими металевими шпильками, камінням і стразами. Це може стати причиною заздрості і конфлікту з боку оточуючих.Будь-яка зміна в вашому іміджі, будь то нова стрижка або незначна зміна кольору волосся, призведе до несподіваних і серйозних матеріальних збитків і покладе початок чорній смузі в фінансовій сфері вашого життя.

7 квітня – Місяць переміщується в Знак Діви і рекомендує всім любителькам локонів скористатися цим поєднанням і зробити біозавивку або просто укласти волосся в пишні кучері. Сьогодні таке укладання досить сприятливо позначиться на опорно-руховому апараті, ну і, само-собою, на зовнішньому вигляді! Вкрай вдалий день для будь-якої стрижки та фарбування волосся саме природними барвниками – це посприяє початку вашого стрімкого, кар’єрного росту. Фарбування в теплий відтінок вбереже вас від можливої зради з боку близької людини.

8 квітня – посічені кінчики, слабке рідке волосся і лупу легко усунути, якщо в цей день, коли Місяць росте в сузір’ї Діви, зробити легку стрижку у досвідченого майстра і змастити волосся реп’яховою олією. Оракул попереджає, що будь-які стрижки краще перенести на інший день, тому що є ризик накликати на себе несподівану фізичну або душевну травму і різке погіршення загального самопочуття.

9 квітня – тим, у кого з працею виходить зафарбувати сивину, потрібно скористатися моментом і виконати фарбування волосся саме сьогодні, напередодні повного місяця. Гороскоп стрижок вкрай рекомендує записатися до перукаря саме в цей день, так як нова стрижка значно поліпшить якість вашого волосся – вони придбають блиск, шовковистість і зникне розтин. Фарбування волосся приверне в вашу долю швидке корисне знайомство.

10 квітня – повний місяць. Весь накопичений негатив, тугу, смуток і депресію обов’язково потрібно зістригти і почати новий місячний місяць з новою зачіскою та чудовим настроєм.Укладання в салоні великими локонами або кучериками подарує вам сильний заряд життєвою енергією. Стрижка волосся вище плечей приверне швидке фінансове поповнення і допоможе налагодити теплі стосунки з колегами.

11 квітня – Повний Місяць. Якщо Ви ретельно плануєте день для стрижки, то сьогодні – саме він. Після сьогоднішнього відвідування перукарні волосся стане м’яким, слухняним, а зачіска вийде вдалою, саме такою, як ви задумали. Фарбування волосся може підірвати вашу душевну рівновагу і залучити почуття страху і занепокоєння.

12 квітня – Місяць пішов на спад. У поєднанні зі знаком Скорпіона вкрай небажано будь-який хімічний вплив на волосся. Навіть легке колорування не буде вдалим в цей день.

13 квітня – багато хто спеціально призначають стрижку на цей день – день спадаючого  Місяця, бажаючи уповільнити ріст волосся, проте якщо ви не з їх числа, не плануйте відвідування майстра сьогодні.Стрижка волосся значно підвищить вашу привабливість в очах оточуючих, посприяє новим знайомствам і налагодженню конфліктів всередині сім’ї. Фарбування волосся підвищить вашу чарівність.

14 квітня – в це день місячного циклу, коли убуваючи, Місяць перемістився в сузір’я Скорпіона, пофарбуйте волосся в той колір, в який вони були пофарбовані в найкращий ваш життєвий період, і ви знову будете так само щасливі.Місячний календар рекомендує не проводити ніяких маніпуляцій з волоссям, так як це призведе до відтоку жіночої енергії. В тому числі, краще утриматися від миття голови і тримати волосся зібраними в пучку. Експерименти посприяють погіршенню вашого самопочуття, душевної рівноваги та зовнішнього вигляду.

15 квітня – незважаючи на те, що Місяць зменшується, стрижка все ж рекомендується в цей весняний день тим, хто хоче розпрощатися із зайвими кілограмами. Гороскоп попереджає, що сьогоднішнє укорочення волосся може привести до укорочення життя. Фарбування волосся ж навпаки, подарує сильний заряд життєвою енергією, посприяє налагодженню взаємин з оточуючими і вирішенню серцевих проблем.

16 квітня – Стрілець, в знаку якого знаходиться Місяць сьогодні, благоволить до всього золотистого, жовтого, рудого. Так чому б не порадувати його і себе новим кольором волосся? Гороскоп говорить, що сьогоднішній похід в салон пройде як ніколи вдало, результат порадує і вас і ваше близьке оточення. Гороскоп віщує, що фарбування волосся гарантує вам несподіваний і приємний сюрприз від близької людини.

17 квітня – Місяць убуває і зі стрижками доведеться почекати. Зате можна зробити химерну зачіску, прикрасивши її незвичайними аксесуарами, щоб підвищити свій енергетичний потенціал.Стрижка волосся може принести вам сильне почуття дискомфорту, тривоги і страху. Фарбування також не принесе нічого хорошого, в тому числі значно погіршить якість волосся і приверне сильні фінансові втрати.

18 квітня – Місяць йде на спад. Досягнувши зоряного Козерога, він застерігає від прийняття поспішних рішень в зміні своєї зовнішності. Не варто вирішуватися на сміливі стрижки за порадою подруги. Гороскоп попереджає, що стрижка, фарбування і створення складних зачісок категорично протипоказані в цей день, це може привести до різкого погіршення в сферах вашого життя і порушити велику кількість планів. Переважно тримати волосся зібраними до кінця дня в косі.

19 квітня – продовжуючи перебувати в сузір’ї Козерога, Місяць продовжує спадати. Це вдалий день для зміни кольору волосся. Якщо сьогодні не піти, як зазвичай, в салон краси, а попросити маму і подругу про те, щоб пофарбували вам волосся, це не тільки зблизить вас духовно, а й допоможе фарбі краще закріпитися на волоссі. Гороскоп не рекомендує проводити будь-які зміни в довжині волосся, так як це може значно погіршити їх структуру і загальний зовнішній вигляд. Фарбування волосся допустимо тільки в мідний відтінок – це посприяє стабілізації ваших фінансових справ.

20 квітня – спадний Місяць не найкращий супутник для стрижок. Але хто сказав, що він не товариш ультрасучасних укладок! Не рекомендується відрізати волосся вище плечей і проводити фарбування в будь-який темний відтінок – це дасть поганий вклад в вашу карму, приверне додрібних невдач і конфліктів з мешканцями.

21 квітня – сьогоднішня стрижка на спадаючий Місяць не зробить визначального впливу ні на стан волосся, ні на духовний стан своєї власниці. Все рівно і спокійно, стрижка буде вдалою. Місяць розташований досить вдало для нової стрижки, крім того, зміни в зовнішності допоможуть у вирішенні фінансових проблем і невдач, підвищать вашу працездатність. Фарбування волосся обіцяє вам несподіваний, але приємний сюрприз.

22 квітня – Місяць все менший і менший, тому зачіска повинна ставати все вищою і вищою. Нехай вас не бентежать великі начісування – вони знову в тренді і до того ж дуже підвищують самооцінку. Гороскоп каже, що оновлена сьогодні стрижка принесе вам значне зміцнення здоров’я, внутрішню гармонію і зарядить життєрадісною енергією, місяць перебуває в досить хорошому стані. Фарбування волосся допоможе швидкій стабілізації в особистому житті.

23 квітня – ті, кому дуже потрібно підстригтися саме сьогодні, на спадаючий Місяць, повинні пам’ятати – ріст волосся істотно сповільниться, а зростання кількості оточуючих проблем тільки прискориться.Вкрай вдалий день. Нова зачіска притягне в вашу долю ряд щасливих збігів і зарядить вас удачею до кінця поточного місяця. Фарбування волосся значно підвищить вашу самооцінку і зробить вас ще більш привабливою в очах оточуючих.

24 квітня – Молодий Місяць вже близько. Стрижки, фарбування – все це потрібно відкласти, щоб не дражнити всесвіт. Можна обійтися легким укладанням без застосування штучних закріплювачів – лаків, гелів. Місячний календар стрижок на квітень 2017  настійно не рекомендує проводити в цей день будь-які зміни у вашому зачісці. Навіть незначна зміна довжини або відтінку волосся здатна привернути до вас серйозні хвороби і розлад сну.

25 квітня – Завтра – Новий Місяць. Але поки що Місяць йде на спад, стрижка спровокує значні фінансові проблеми. Місяць розташований вдало, похід в салон допоможе вам підвищити проникливість розуму, загострить інтуїцію і здатність до передбачення. Фарбування волосся гарантує несподівану удачу на роботі, яка спричинить за собою стрімке кар’єрне зростання.

26 квітня – Новий Місяць. Місячний календар стрижок на квітень 2017  каже, що сьогодні хороший день для зміни довжини або кольору волосся. Нова стрижка надовго притягне до вас удачу, посприяє позитивному внеску в вашу карму, гарному стану волосся і вашого загального зовнішнього вигляду.

27 квітня – нарешті Місяць почав рости і відвідав Тельця. Щоб відновити пошкоджене волосся, налагодити проблеми в особистому житті і просто добре виглядати, зробіть модну стрижку саме сьогодні! Місяць перебуває в тому розташуванні, коли кардинально змінений імідж розташує до вас начальство і колег по роботі, що спричинить за собою значне поліпшення кар’єри і фінансового благополуччя.

28 квітня – Місяць наблизився до Близнюків, вже зростаючий. Це означає, що після сьогоднішньої стрижки з вас просто буде бити енергія, якою ви будете заражати оточуючих.Місяць перебуває в вигіднішому становищі для значного укорочення довжини волосся, так як разом з ними ви позбудетеся від великої кількості негативної енергетики. Сьогодні хороший момент для початку нового життя або старту ваших нових проектів – удача буде супроводжувати вас досить довгий період.

29 квітня – зростання Місяця в Близнюках благотворно впливає на будь-які зміни. Якщо ви вирішите в цей день повністю змінити зовнішність за допомогою відвідування салону краси, будьте впевнені – успіх серед чоловіків вам забезпечений! Не забудьте про брови, вони теж впливають на образ земної богині! Фарбування волосся не обіцяє ніяких поганих наслідків.

30 квітня – зміцнити відносини з дітьми допоможе сьогоднішнє спільне відвідування перукарні. Зростаюий Місяць допоможе вам в цьому! Місяць перебуває в тому положенні, коли стрижка волосся здатна залучити великий заряд негативної енергетики. Зміна довжини загрожує сильним погіршенням у фінансовій та особистій сферах, а також залученням хвороб.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.