Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар стрижок на травень 2017 року

Місячний календар стрижок на травень 2017 року

Місячний календар стрижок на травень 2017 року по дням

1 травня – фарбувати волосся в яскраві кольори і робити ультрамодні стрижки сьогодні дуже вдалий час, тому що молодик зростає і наближається до сузір’я Рака.

2 травня – зростаючий Місяць благоволить до любителів експериментів. Зробіть несподіване колорування і керівництво помітить вас і кар’єра піде вгору.

3 травня – Місяць у знаку Лева. У цей час краще зробити повсякденну зачіску, а ввечері провести ряд розслабляючих і зміцнюючи х процедур для волосся.

4 травня – для того, щоб пасма стали рости швидше, стали густішими, а коріння зміцнилися, зробіть сьогодні коротку стрижку. Нехай її проведе майстер-професіонал своєї справи. Зростаючий Місяць допоможе йому в цьому.

5 травня – щоб уникнути конфліктів на роботі, перенесіть стрижку на інший день, Місяць у Діві може спровокувати їх.

6 травня – зростаючий Місяць у Діві дозволяє лише обстригти кінчики волосся. У разі повноцінної стрижки, волосся стане неслухняним, будуть важко укладатися в зачіску.

7 травня – Місяць нарешті перемістився в Терези і час для вдалої стрижки настав. Сьогодні можна все – стрижка каскад, асиметрія, каре. Будь-яка зачіска зробить вас красунею, а волосся набуде чинності і блиску.

8 травня – не тільки стрижка сьогодні, в зростаючий Місяць, зміцнить коріння волосся, але і маска з жовтків яєць, зроблена на ніч. Навколишні будуть в захваті!

9 травня – якщо після сьогоднішнього відвідування перукаря зробити масаж голови, то про головні болі можна буде забути раз і назавжди, тому що скоро Повний місяць!

10 травня – завтра Повний місяць, не варто фарбувати волосся в протилежний колір. Це не принесе нічого хорошого, так і відтінок ляже нерівномірно.

11 травня – Повний Місяць. Ідеальний день для будь-якої процедури на волосся. Можна робити стрижку, фарбувати волосся в будь-який колір, робити завивку і живильні маски. Ваше волосся і ваша доля буде щиро вдячні. Вже на наступний день ви відчуєте прилив життєвих сил і захоплені погляди оточуючих.

12 травня – Місяць починає спадати і заходить в сузір’я Стрільця. Тим, хто хоче змін в житті, можна підстригтися. Однак, якщо в житті все влаштовує, чи варто ризикувати?

13 травня – сьогоднішня стрижка стане передвісником депресії і меланхолії, такий вже спадний  Місяць.

14 травня – якщо і доглядати сьогодні за волоссям, то тільки професійно, в салоні краси, не торкаючись власними руками ні до них, ні до ножиць. Місяць продовжує спадати і диктувати свої умови.

15 травня – тим, хто вибере день, коли спадний Місяць перемістився в сузір’я Козерога, для стрижки, загрожують травми і хвороби.

16 травня – для вирішення обридлих фінансових проблем, пора відвідати перукарню. Тим більше, що це обіцяє ще й приємні зміни в зовнішності в цей день місячного циклу.

17 травня – перебуваючи у Водолію, Місяць застерігає від будь-якого роду маніпуляцій зі своїм волоссям. Не варто йому суперечити. Підстригтися можна і в інший день.

18 травня – місячний календар стрижок на травень 2017  передбачає, що фарбування і стрижка спричинить зайві витрати. І не тому, що перукарня дорога, а тому що так розпорядився Місяць у Водолії.

19 травня – присвятіть сьогоднішній день спілкуванню з волоссям. Зростаючий в Рибах Місяць зробить так, що за це ви будете винагороджені успіхом в бізнесі.

20 травня – в цей місячний день нічого, крім конфліктів з оточуючими вас людьми не варто чекати після відвідування салону краси.

21 травня – як би терміново не було для вас зараз відвідування перукарні – відкладіть його. Після сьогоднішньої стрижки на спадаючий Місяць  – може призвести  до загострення хронічних захворювань.

22 травня – змінити обридлий імідж, залагодити фінансові питання допоможе візит до майстра-перукаря в другій половині дня поки що Місяць тільки входить в знак Овна.

23 травня – для збереження фізичного здоров’я, утримайтеся від сьогоднішньої стрижки та фарбування волосся. Місяць – не найкращий союзник для цих процедур.

24 травня – всім тим, хто давно хотів стати блондинкою, але довго не міг зважитися, пора вирушати за своєю мрією! Сьогоднішній день місячного циклу посприяє тому, що фарбування зробить вас Венерою!

25 травня – Новий Місяць. Загострені почуття і органи в цей день не варто штучно навантажувати ще й стрижкою. Це може стати критичним ударом для організму.

26 травня – починає рости Місяць, відвідуючи зіркових близнюків. Нехай сьогоднішня стрижка стане певним ритуалом, який очистить вас від накопиченої втоми і образ на оточуючих.

27 травня – молодий Місяць в Близнюках. Підстригтися в цей день краще в першій половині дня, а ось пофарбувати волосся краще ввечері. При дотриманні цієї рекомендації помітно зросте добробут.

28 травня – прямуючи до Раку, земний супутник рекомендує відкласти стрижку до наступного дня, а сьогоднішній присвятити виключно догляду за волосся.

29 травня – зростаючий молодий Місяць прихильний до тих, хто бажає обстригти волосся. Якщо зробити це сьогодні, то слід бути готовою до змін в особистому житті.

30 травня – Лев, в гостях у якого розмістився зростаючий Місяць, любить пишні шевелюри, начісування, гриви. Так що сьогодні – не прилизувати волосся гелем, не збирати в пучок на потилиці, тільки хижі зачіски, щоб оточуючі відчули ваш хижий настрій.

31 травня – Місяць все більший і пора вирішуватися на серйозні зміни у своїй зовнішності. Зробіть ту саму стрижку, на яку ви так довго зважувалися, саме сьогодні.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.