Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар стрижок на червень 2017 року

Місячний календар стрижок на червень 2017 року

У червні місячний диск буде спадати і повніти відповідно до космічних законів. А ми продовжимо доглядати за локонами і прядками, абсолютно не замислюючись про те, що саме Місяць впливає на результати салонних процедур і домашнього догляду.  Далі дізнаємось про місячний календар стрижок на червень 2017  року

Місячний календар стрижок на червень 2017 – завивка волосся

Рости місячний диск в перший літній місяць буде з 1-го по 9-е, а потім з 26-го по 30-е.

10 червня настане повний місяць, а 25-го диск практично зникне з небосхилу – прийде молодий. Місяць панує на нічному небі з 11-го по 24-е червня.

Салонна завивка, зроблена за допомогою сильних хімічних засобів, шкодить здоров’ю пасом, який би щадний не був склад. Тому після агресивного впливу локони можуть стати млявими, тьмяними, непривабливими. Місяць допоможе вибрати оптимальні дні для проведення процедури. Завивка в цей період дозволить максимально зберегти здоров’я і красу локонів.

Найсприятливіший період настає підд час зустрічі Місяця з Дівою. Коли місячний диск знаходиться в цьому знаку Зодіаку, можна сміливо планувати завивку в салоні – результат порадує, а волосся постраждають мінімально. Діва панує на небі на початку і кінці червня: з першого по третє число, а потім 30-го.

Непередбачуваний результат може як засмутити, так і порадувати в дні Лева. Не виключено, що завивка вийде надмірно сильною 27 або 28 червня. А ось якщо жодна «хімсія” не бере волосся, не тримається на них, то завивати  слід саме в «левові» дні.

А ось в період Скорпіона, Водолія, Рака і Риб завивати не варто. Захист волосся в ці дні мінімальні, тому хімічні компоненти особливо руйнівної дії на кератиновий захист волосся.

Не плануйте «хімію»:

  • з 6-го по 8-е (Скорпіон);
  • 14-го і 15-го (Водолій);
  • 16-го і 17-го (Риби);
  • 25- го і 27-го (Рак).

Порада: тугі кучерики виходять на волоссі, стриженому «сходинками». Якщо хочеться отримати витончені хвилі, потрібно волосся пвипрямляти, щоб локони виявилися однаковими по довжині.

Місячний календар стрижок на червень 2017 – фарбування волосся

Поки Місяць росте, фарбування цілком безпечне для локонів і дає передбачуваний результат. У червні можливостей змінити природний колір або оновити вже нанесений: в розпорядженні модниць на початку 14 днів і наприкінці місяця.

Відмовитися від фарбування краще в тринадцяту місячну добу – цей день в червні 2017-го випадає на 7 червня. Колір вийде або надмірно інтенсивним, або зовсім не тим, якого хотілося.

Місячний календар стрижок на червень 2017 – по дням

1 червня. Перший день літа «за місяцем» вважається вже 8-м днем. Він не підходить для маніпуляцій з шевелюрою, навіть якщо ви задумали всього лише змінитти відтінок волосся. Несприятливий ні для стрижки, ні для фарбування волосся.

2 червня. Практично весь день, починаючи з 12 години дня, визначається астрологами як «сатанинський». Цю 9-у місячну добу варто провести з близькими людьми. Стрижка може привести до ослаблення здоров’я, так що утримайтеся від цього заходу. Сатанинський день – небезпечний тим, що людина надзвичайно легко піддається чужому негативному впливу, згадує старі образи, здатні стати жертвою обману. Стрижка пасом (особливо кардинальна) може викликати хвороби і ослаблення імунітету. Фарбувати волосся бажано у перевіреного майстра.

3 червня.  Після сатанинського дня наступає 10-а місячна доба, коли настає час приступати до фарбування волосся. А ось зі стрижкою почекайте: розташування світил несприятливе. Сатанинський день – небезпечний тим, що людина дуже легко піддається чужому негативному впливу, згадує старі образи, здатні стати жертвою обман. Стрижка волосся, (особливо кардинальна) може викликати хвороби і ослаблення імунітету. Фарбувати пасма бажано у перевіреного майстра.

Несприятливий день для стрижки та сприятливий день для фарбування пасом. Рекомендується частіше розчісувати пасма.

4 червня. у другій половині дня можна записуватися в перукарню. Закінчується 10-й, вступає в права 11 місячний день. Несприятливий день для стрижки та сприятливий день для фарбування пасом. Рекомендується частіше розчісувати пасма.

З їх допомогою можна поправити здоров’я і успішно впоратися зі справами на роботі.

5 червня.  Якщо ви втомилися від проблем зі здоров’ям, загляньте сьогодні в перукарню: коротка стрижка допоможе їх вирішити. Освіживши до того ж колір волосся, ви привернете удачу в справах на роботі.

Сприятливий день і для стрижки, і для фарбування пасом. З їх допомогою можна поправити здоров’я і успішно впоратися зі справами на роботі.

Стригтися в цей день не рекомендується, а ось, змінивши колір пасом, можна залучити грошову удачу.

6 червня. Виконана в 12 місячний день стрижка, на жаль, не принесе успіху. Зате фарбування волосся найпозитивнішим чином позначиться на вашому фінансовому становищі.

Стригтися в цей день не рекомендується, а ось, змінивши колір пасом, можна залучити грошову удачу.

Хороший день для стрижки та несприятливий день для фарбування пасом.

7 червня. Стригти волосся сьогодні – значить зловити удачу за хвіст. Не прогавте свій шанс, обновіть імідж і притягніть успіх у всіх починаннях. Хороший день для стрижки та несприятливий день для фарбування волосся.

8 червня. До уваги тих, хто давно мріє розбагатіти! Сьогодні, на 14 місячну добу, доля надає такий шанс усім, хто зважиться на зміну зачіски. Стрижка та нове укладання – все вийде відмінно, а крім того, до вас в руки буквально поллється дорогоцінний метал – той самий, якого романтики минулих століть іменували «нікчемним», але без якого життя стає дуже важким.

Стрижка допоможе притягти гроші. У той же час після стрижки в 14-у місячну добу може погіршитися здоров’я і моральне самопочуття.

9 червня. Знову настає сатанинський день (або 15-е місячна доба). Не треба поспішати в перукарню – почекайте час. Сьогодні повний місяць – дивний, непередбачуваний час.

Сатанинський день – підстерігають небезпеки у вигляді спокус, конфліктів, особливо легко піддатися впливу енергетичних вампірів. Несприятливий день для стрижки волосся. Фарбувати волосся в цей день бажано у перевіреного майстра.

 10 червня. Сьогодні фарбувати волосся дозволяється в будь-який колір. Стрижку поки не робіть. Нічого страшного не станеться, якщо ви зважитеся порушити цю заборону астрологів, але ось дрібні неприємності можуть почати докучати.

Місячний календар стрижок на червень 2017  перебачає, що не кращий день для стрижки; але хороший день для фарбування пасом.

11 червня. В 17-й місячний день можна все: різноманітні укладання, ультрамодні стрижки, фарбування в який-небудь колір, який є трендом сезону – все це тільки вітається.

Сприятливий день і для стрижки, і для фарбування волосся. Хороший день для радикальних змін.

12 червня. На 18-у місячну добу попросіть перукаря підрівняти кінчики, щоб не сіклися, і зачіска виглядала акуратною. Відтінок волосся міняйте, якщо бажаєте – це не забороняється.

Сприятливо позначиться зміна кольору пасом.

13 червня. Не будете стригти пасма. 19 місячний день не рахується для цього відповідним.

Не варто стригтися в цей день. Фарбування волосся можливо.

14 червня. На 20-у місячну добу ви можете позбутися від підступаючої депресії дуже простим способом: зробити нову оригінальну стрижку.

Стрижка допоможе позбутися негативної енергії і підняти настрій. Однак для фарбування волосся це несприятливий день.

15 червня. День дуже хороший для будь-яких починань. Період 21 місячної доби астрологи рекомендують вжити з користю: наприклад, постригтися і пофарбуватися. Вони обіцяють, що результат не розчарує.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *