Home / Твоя краса / Нігті / Місячний календар манікюра на червень 2017 року

Місячний календар манікюра на червень 2017 року

Місячний календар манікюра на червень 2017  року – це надзвичайно  хороший помічник для вибору сприятливого дня для обрізання нігтів і виконання манікюру і педикюру.

Місячний календар манікюра на червень 2017

Кожна жінка хоче бути красивою. Тому вона повинна слідкувати за своєю зовнішністю, правильно харчуватися і завжди посміхатися. Надзвичайно гарний манікюр і педикюр – це складові неперевершеного образу кожної жінки.

Один раз в тиждень жінка повинна приділяти догляду за нігтями і дермою. Багатьом дівчатам відомо, що нігті можуть бути здоровими і красивими, якщо дотримуватись порад астрологів.

Важливо: Якщо стригти нігті за місячним календарем, тоді нігтьова пластина стає рівною і міцною.

Манікюр вже досить давно став важливою складовою будь-якого образу. Адже саме на руки найчастіше звертають увагу люди під час важливої зустрічі або ділового обіду. Тому можна сказати, що гарний манікюр – це необхідність для тих, хто звик стежити за своєю зовнішністю і здоров’ям. На думку астрологів, правильно вибраний місяць для манікюру може значно поліпшити ваше життя і здоров’я.

Перший літній місяць буде сприятливим для різних змін в житті. Якщо ви збираєтеся прийняти важливе рішення, то червень ідеально для цього підходить. Що стосується манікюру, то рекомендуємо вам записатися до майстра з 1 по 7 число або ж на останній тиждень місяця. У ці дати можна сміливо дозволити собі повноцінний догляд за руками, а також зміни форми нігтів. Небажано робити манікюр з 8 по 10 червня, а також з 22 по 24 червня. Це може привести до різних проблем зі здоров’ям або ж до сварок. Якщо ж ви робите необрізний манікюр, то можна не побоюватися.

Манікюр та педикюр, зроблені в сприятливі для Місяця дні, обіцяють стійко триматися, не обламуватися, сяяти яскравістю і радувати вас більшу кількість днів, ніж сама процедура передбачає. А ще ви внесете вклад в скарбничку свого здоров’я, адже підстрижені в інші дні нігті обіцяють принести нервові клопоти. Які саме – Місяць не уточнює. До речі 21 червня вважається найкращим днем для нарощування.

Місячний календар манікюра на червень 2017 року по дням

Запам’ятовувати конкретні сприятливі і несприятливі дні , щоб зробити манікюр немає необхідності, адже ви можете скористатися складеним астрологами розширеним календарем на кожен день. З ним ви завжди зможете звірити свої плани на відвідування майстра і, при необхідності, підкоригувати їх. Наступні рекомендації допоможуть вам вибрати відповідний день для поліпшення стану справ в конкретній життєвій сфері, будь то здоров’я, відносини з близькими людьми або кар’єра. Радимо вам не нехтувати допомогою зірок. Отже, повний календар на кожен день місяця:

1 Червня. Відомий день захисту дітей. Він несприятливий для стрижки нігтів, може серйозно погіршитися здоров’я. Будьте уважні і обережні, так як сьогодні зламати ніготь або поранитися до невдач в найближчим часом.

2 Червня. Зростаючий місяць, що знаходиться в знаку Діва розташовує до чудового манікюру, ваш прибуток буде вас чекати. Реалізований сьогодні новий дизайн нігтів вам підніме настрій. День гарний і для реалізації свого творчого таланту.

3 Червня. Зростаючий місяць, що знаходиться в сузір’ї Терезів, негативно впливає на підстригання і фарбування нігтів.

Навіть невеликі метаморфози сьогодні можуть спричинити за собою напрочуд значні неприємності і зірвати, здавалося б, «залізні» домовленості з партнерами. Підстригаючи нігті сьогодні, ви позбавляєте себе від ворогів і заздрісників.

4 Червня. Зростаючий місяць, що знаходиться в сузір’ї Терезів, негативно впливає на підстриганняі фарбування нігтів.

День не надто сприятливий, але сьогоднішня стрижка істотно не вплине на добробут. День підходить для нарощування нігтів, манікюру та педикюру.

5 Червня. Зростаючий місяць в знаку Терезів і Скорпіона. У ці дні вийде гарний манікюр, який викличе цікавість протилежної статі і не виключено, що у вас в недалекому майбутньому може статися любов. Можете сміливо довіритися майстру. Навіть якщо не будете строго дотримуватися звичних рамок і намагатися точно виконувати ваші вимоги, а трохи зімпровізувати, то результат все одно буде чудовим! Почніть сьогодні курс лікувальних процедур по позбавленню мозолів і натоптишів. Зробіть педикюр, почніть курс ванночок для ніг.

6 Червня. Зростаючий місяць в знаку Терезів і Скорпіона. У ці дні вийде гарний манікюр, який викличе цікавість протилежної статі і не виключено, що у вас в недалекому майбутньому може статися любов. Перенесіть косметологічні процедури і манікюр на інший день, щоб не накликати на себе проблеми.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *