Home / Твоя краса / Нігті / Місячний календар манікюра на червень 2017 року

Місячний календар манікюра на червень 2017 року

Місячний календар манікюра на червень 2017  року – це надзвичайно  хороший помічник для вибору сприятливого дня для обрізання нігтів і виконання манікюру і педикюру.

Місячний календар манікюра на червень 2017

Кожна жінка хоче бути красивою. Тому вона повинна слідкувати за своєю зовнішністю, правильно харчуватися і завжди посміхатися. Надзвичайно гарний манікюр і педикюр – це складові неперевершеного образу кожної жінки.

Один раз в тиждень жінка повинна приділяти догляду за нігтями і дермою. Багатьом дівчатам відомо, що нігті можуть бути здоровими і красивими, якщо дотримуватись порад астрологів.

Важливо: Якщо стригти нігті за місячним календарем, тоді нігтьова пластина стає рівною і міцною.

Манікюр вже досить давно став важливою складовою будь-якого образу. Адже саме на руки найчастіше звертають увагу люди під час важливої зустрічі або ділового обіду. Тому можна сказати, що гарний манікюр – це необхідність для тих, хто звик стежити за своєю зовнішністю і здоров’ям. На думку астрологів, правильно вибраний місяць для манікюру може значно поліпшити ваше життя і здоров’я.

Перший літній місяць буде сприятливим для різних змін в житті. Якщо ви збираєтеся прийняти важливе рішення, то червень ідеально для цього підходить. Що стосується манікюру, то рекомендуємо вам записатися до майстра з 1 по 7 число або ж на останній тиждень місяця. У ці дати можна сміливо дозволити собі повноцінний догляд за руками, а також зміни форми нігтів. Небажано робити манікюр з 8 по 10 червня, а також з 22 по 24 червня. Це може привести до різних проблем зі здоров’ям або ж до сварок. Якщо ж ви робите необрізний манікюр, то можна не побоюватися.

Манікюр та педикюр, зроблені в сприятливі для Місяця дні, обіцяють стійко триматися, не обламуватися, сяяти яскравістю і радувати вас більшу кількість днів, ніж сама процедура передбачає. А ще ви внесете вклад в скарбничку свого здоров’я, адже підстрижені в інші дні нігті обіцяють принести нервові клопоти. Які саме – Місяць не уточнює. До речі 21 червня вважається найкращим днем для нарощування.

Місячний календар манікюра на червень 2017 року по дням

Запам’ятовувати конкретні сприятливі і несприятливі дні , щоб зробити манікюр немає необхідності, адже ви можете скористатися складеним астрологами розширеним календарем на кожен день. З ним ви завжди зможете звірити свої плани на відвідування майстра і, при необхідності, підкоригувати їх. Наступні рекомендації допоможуть вам вибрати відповідний день для поліпшення стану справ в конкретній життєвій сфері, будь то здоров’я, відносини з близькими людьми або кар’єра. Радимо вам не нехтувати допомогою зірок. Отже, повний календар на кожен день місяця:

1 Червня. Відомий день захисту дітей. Він несприятливий для стрижки нігтів, може серйозно погіршитися здоров’я. Будьте уважні і обережні, так як сьогодні зламати ніготь або поранитися до невдач в найближчим часом.

2 Червня. Зростаючий місяць, що знаходиться в знаку Діва розташовує до чудового манікюру, ваш прибуток буде вас чекати. Реалізований сьогодні новий дизайн нігтів вам підніме настрій. День гарний і для реалізації свого творчого таланту.

3 Червня. Зростаючий місяць, що знаходиться в сузір’ї Терезів, негативно впливає на підстригання і фарбування нігтів.

Навіть невеликі метаморфози сьогодні можуть спричинити за собою напрочуд значні неприємності і зірвати, здавалося б, «залізні» домовленості з партнерами. Підстригаючи нігті сьогодні, ви позбавляєте себе від ворогів і заздрісників.

4 Червня. Зростаючий місяць, що знаходиться в сузір’ї Терезів, негативно впливає на підстриганняі фарбування нігтів.

День не надто сприятливий, але сьогоднішня стрижка істотно не вплине на добробут. День підходить для нарощування нігтів, манікюру та педикюру.

5 Червня. Зростаючий місяць в знаку Терезів і Скорпіона. У ці дні вийде гарний манікюр, який викличе цікавість протилежної статі і не виключено, що у вас в недалекому майбутньому може статися любов. Можете сміливо довіритися майстру. Навіть якщо не будете строго дотримуватися звичних рамок і намагатися точно виконувати ваші вимоги, а трохи зімпровізувати, то результат все одно буде чудовим! Почніть сьогодні курс лікувальних процедур по позбавленню мозолів і натоптишів. Зробіть педикюр, почніть курс ванночок для ніг.

6 Червня. Зростаючий місяць в знаку Терезів і Скорпіона. У ці дні вийде гарний манікюр, який викличе цікавість протилежної статі і не виключено, що у вас в недалекому майбутньому може статися любов. Перенесіть косметологічні процедури і манікюр на інший день, щоб не накликати на себе проблеми.

Check Also

Місячний календар манікюру на червень 2020 року

Місячний календар манікюру на червень 2020  містить інформацію про фази Місяця. Положення нічного світила в …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *