Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар стрижок на червень 2017 року

Місячний календар стрижок на червень 2017 року

Сприятливий день для стрижки, особливо для зміни довжини волосся. Сприятливий день для фарбування волосся.

16 червня. Тільки складні зачіски не споруджуйте: може  вийти зовсім не те, чого ви домагалися.

Сприятливий день для стрижки та фарбування волосся. А ось із зачісками краще не мудрувати.

17 червня. 23 місячний день знавці зірок рекомендують провести якомога тихіше і скромніше. Не дивно: день має славу «сатанинського» – дійсно, краще не випробовувати долю зайвий раз. З шевелюрою не експериментуйте.

Сатанинський день – надзвичайно загострюються конфлікти, з’являється невмотивована агресія, можливий прояв хронічних або спадкових захворювань. Несприятливий день для стрижки та фарбування волосся.

18 червня. Збиралися постригтися? Не відкладайте задумку в довгий ящик: сьогодні якраз вдалий час! Ви не тільки зробите хороше стрижке, але і направите потоки позитивної енергії в свій бік. Не забудьте освіжити колір волосся.

Стрижка волосся в цей день стимулює приплив позитивної енергії в вашу сторону. Фарбування волосся на кілька тонів темніше допоможе налагодити відносини з колегами або роботодавцем і навпаки.

19 червня. Астрологи пропонують всім відкласти похід в перукарню до кращих часів. Вони впевнені: 25 місячну добу сприятливим періодом назвати ніяк не можна.

Несприятливий день для стрижки та фарбування пасом.

20 червня. Місячна доба змінюється 26-ою, а несприятливий період все ще триває. Не міняйте зачіску без особливої потреби.

Несприятливий день для стрижки та сприятливий день для фарбування пасом.

21 червня. До 27-ої місячної доби нарешті підійшов відмінний час для відвідування свого майстра: ваша нова стрижка вийде просто чудовою. Зверніть увагу: чим сміливіша і оригінальніша – тим вищі шанси на успіх!

22 червня. Нехай всі ваші задуми щодо нової зачіски або незвичайного укладання здійсняться трохи пізніше. 28 місячний день для цього не підходить. Так запевняють астрологи.

Несприятливий день для будь-якої стрижки. Волосся повністю краще не фарбувати.

23 червня. Також не принесе радості тим, хто наперекір порадам знавців небесних світил вирішиться на стрижку. 29 місячний день надзхвичайно близький до молодика, а тому не є хорошим часом для експериментів.

Сатанинський день – можливі депресії, занепад сил. Несприятливий день ні для стрижки, ні для фарбування волосся.

24 червня. 30-й місячний день завершується молодиком. Поради астрологів дещо суперечливі, але більшість все ж пропонує утриматися від радикальних змін.Стрижка допоможе успішно впоратися із завершенням справ, підготуватися до нового місячного місяця. А ось фарбування краще відкласти: воно, навпаки, тільки відверне.

При фарбуванні волосся краще використовувати натуральні компоненти.

25 червня. Можна сьогодні фарбуватися, можна стригтися. Єдина порада, яку пропонує знавець зірок: при зміні кольору волосся користуйтеся натуральними барвниками. 2 місячний день – надзвичайно гарний час.

Сприятливий час для стрижки.

26 червня. Будь-які ваші маніпуляції з власною шевелюрою принесуть тільки прекрасні результати, що б ви не зробили: змінили зачіску, вкоротили волосся, перефарбувалися з блондинки в пекучу брюнетку.

Стрижка в цей день поліпшить ваш добробут. А фарбування волосся позитивно позначиться на взаєминах з оточуючими людьми.

27 червня. На 4 місячну добу ножиці краще відкласти в сторону, тому що експерименти з довжиною волосся можуть сприяти погіршенню здоров’я. А ось якщо ви поміняєте їх відтінок – то привернете фінансову удачу.

Стрижка в 4-у місячну добу посприяє погіршенню самопочуття. Фарбування пасом принесе удачу в фінансових і робочих справах.

28 червня. Місячний календар стрижок на червень 2017  передбачає, що день хороший для стрижки. Ви заспокоїтеся, ваш настрій стане рівним і безтурботним.

Стрижка волосся допоможе стабілізувати емоційний стан і відмовитися від проблем. Фарбування пасом призведе до встановлення ділових зв’язків і відносин.

29 червня. Фарбувати волосся небажано. Так можна накликати на себе різні негаразди в сім’ї і на роботі. Зате стрижка на 6 місячну добу вийде карколомною, не кажучи вже про те, що ви позбудетеся від маси негативних емоцій!

Стрижка пасом допоможе позбутися від проблем зі здоров’ям, прогнати печаль і знайти почуття легкості.

30 червня. Цілком підходить для того, щоб зробити нову зачіску. А для одиноких – це ще й шанс зустріти другу половинку. Не втрачайте час – дійте!

Вважається сприятливим для стрижки та фарбування пасом: так ви привернете позитивну енергію і станете магнітом для протилежної статі.

Отже, в червні 2017 року, якщо хочете покращити зачіску або стан пасом, а також щоб стрижка сприятливо впливала на ваше подальше життя, записуйтеся до майстра 4 (друга половина), 5, 7, 8, 11, 14, 15, 18, 21 , 25, 26, 28 30 червня.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.