Home / Твоя краса / Нігті / Місячний календар манікюра на травень 2017 року

Місячний календар манікюра на травень 2017 року

7 травня, Місяць  в Терезах.

Не будете стригти волосся і підпилювати нігті, ваш настрій погіршиться після манікюру або педикюру. Чудові дні на обробки нігтьових пластин. Зробивши манікюр  не виключено, що ви виграєте велику суму грошей або випишуть велику премію. Бути може, що вам запропонують високооплачувану посаду. Так, що відкладайте всі справи і займайтеся собою.  Сприятливий період для догляду за руками. Ви зможете завоювати прихильність коханої людини.  Нігті стануть рости повільніше, зате вийде покращити емоційний стан.

8 травня, Місяць в Терезах.

Підстрижіть нігті, якщо прагнете зайняти більш високе положення в суспільстві і на роботі. Також стрижка нігтів сьогодні до грошей. Чудовий день для обробки нігтьових пластин. Зробивши манікюр в цей день не виключено, що ви виграєте велику суму грошей або випишуть велику премію. Бути може, що вам запропонують високооплачувану посаду. Так, що відкладайте всі справи і займайтеся собою.  Сприятливий період для догляду за руками. Ви зможете завоювати прихильність  коханої людини.  Якщо підстригти нігті , то можна залучити підступну особу протилежної статі.

9 травня, Місяць в Скорпіоні.

Підстрижіть нігті сьогодні, зробіть манікюр і всі ваші проблеми вирішуватимутьься самі собою. Манікюр, зроблений в цей день, оцінять оточуючі вас люди. Буде приємно дивитися на доглянуті нігті і вам. Від цього тільки підніметься настрій, і покращиться самопочуття, ваше тіло наповниться силою і енергією, і ви повірите в себе і зумієте подолати всі перешкоди.

10 травня, Місяць в Скорпіоні.

Підстригати нігті сьогодні до налагодження стосунків  з людьми, особливо з коханим і близькими. Допоможе прискорити отримання новин, які Ви давно очікуєте.  Якщо ви плануєте в цей день чудово виглядати, то замініть це чимось іншим, наприклад, гарною зачіскою і помірним макіяжем, так ви відведете увагу від необроблених нігтів. Потік негативної енергії рухається від Місяця. Не рекомендується обрізати нігті і робити яскравий дизайн – здоров’я погіршиться. Підвищена травмонебезпечність, не потрібно робити обрізний манікюр і педикюр.

11 травня, повний місяць, Місяць в Скорпіоні.

Займіться профілактикою грибка. в цей день  краще нічого не робити з нігтями, тому що енергетика місяця може негативно відбитися на вашому самопочутті. А якщо ви хочете в цей день чудово виглядати, то замініть це чимось іншим, наприклад, гарною зачіскою і помірним макіяжем, так ви відведете увагу від необроблених нігтів. Негативна енергія рухається від Місяця. Не рекомендується підстригати нігті і робити надзвичайно  яскравий дизайн – здоров’я погіршиться. Манікюр, педикюр – покращить  якість нігтів, які стануть надзвичайно міцними і будуть  дуже швидко рости.

12 травня, спадаючий  Місяць у Стрільці.

Буде ефективним  лікування грибка.  Цього дня краще нічого не робити з нігтями, тому що енергетика місяця може погано позначитися на вашому самопочутті. А якщо ви хочете в цей день чудово виглядати, то замініть це чимось іншим, наприклад, гарною зачіскою і помірним макіяжем, так ви відведете увагу від необроблених нігтів. Потік негативної енергії рухається від Місяця. Не рекомендується підстригати нігті і створити дуже яскравий дизайн – здоров’я погіршиться.

13 травня, спадаючий  Місяць у Стрільці.

Догляд за нігтями призведе до їх оздоровлення. В цей день  краще нічого не робити з нігтями, тому що енергетика місяця може негативно позначитися на вашому самопочутті. А якщо ви бажаєте в цей день чудово виглядати, то замініть це чимось іншим, наприклад, гарною зачіскою і помірним макіяжем, так ви відведете увагу від необроблених нігтів. Негативна енергія рухається від Місяця. Не потрібно обрізати нігті і робити дуже яскравий дизайн – здоров’я погіршиться.  Манікюр, педикюр – завдяки йому можна збільшити  гіперчутливість.

14 травня, спадаючий Місяць у Козерозі.

Манікюр, педикюр – якщо вас замучило якесь питання або проблема, рішення якого не залежить від вас, підстрижіть нігті сьогодні. Це допоможе в приємному для вас вирішенні проблеми, або ви отримаєте відповідь на своє питання. Хороший період для походу в нейл-арт студію. Можливо, ви зустрінете  своє кохання.Ця процедура краси підніме життєвий тонус і настрій.

15 травня, спадаючий Місяць у Козерозі.

Манікюр, педикюр – утримайтеся від процедур. сприятливий день для манікюру. Не треба довго роздумувати вирушайте в найближчий салон краси. Не виключено, що вас буде чатувати кохання, причиною якого як не дивно будуть доглянуті нігті.

16 травня, спадаючий Місяць у Козерозі.

Робіть ванночки , щоб зберегти здоров’я нігтів. Сприятливий день для манікюру. Не треба довго роздумувати вирушайте в найближчий салон краси. Не виключено, що вас буде чатувати  кохання, причиною якого як не дивно будуть доглянуті нігті.

17 травня, спадаючий  Місяць у Водолії.

Нігті швидко відростуть. Підходящий день для манікюру з малюнками, до того ж вас чекають нові знайомства, які вам можуть стати в нагоді в житті. Манікюр, педикюр – допоможе владнати нерозв’язну проблему.

18 травня, спадаючий  Місяць у Водолії.

Варто утриматися від процедур з нігтями. підходящими для манікюру з малюнками, до того ж вас чекають нові знайомства, які вам можуть стати в нагоді в житті.

19 травня, спадаючий Місяць в Рибах.

Манікюр, педикюр – можна робити самостійно. Невдалий день  для обробки нігтів, ця дія може стати причиною сварки з близькими і рідними людьми. А ще можливо, виникне захворювання, яке стосується горла. Так, що нічого не робіть з нігтями. Манікюр, педикюр – догляд за натуральними нігтями.

20 травня, спадаючий Місяць в Рибах.

Манікюр, зроблений сьогодні, підніме вам настрій. невдалий день для обробки нігтів, Ця дія може призвести до сварки з близькими і рідними людьми. А ще можливо, виникне захворювання, яке стосується горла. Так, що нічого не робіть з нігтями.

21 травня, спадаючий  Місяць в Рибах.

Вдалий день для манікюру і педикюру. Він допоможе вам позбавитися від самотності, недоброзичливців. Невдалий день  для обробки нігтів, ця дія може призвести до  сварки з близькими і рідними людьми. А ще можливо, виникне захворювання, яке стосується горла. Так, що нічого не робіть з нігтями.

22 травня, спадаючий  Місяць в Овні.

Манікюр, педикюр – в цей день допоможе вам зібратися для втілення планів і задумів, і подовжить термін вашого життя. не обіцяє успіху при активному манікюрі, не виключені великі витрати грошових коштів без особливих причин. Так що не треба обробляти нігті ні в перукарні, ні самостійно.

23 травня, спадаючий Місяць в Овні.

Манікюр, педикюр – дуже хороший день для манікюру, педикюру, нарощування нігтів. Підстрижіть нігті  і це добавить вам упевненості в собі, допоможе утвердитися в суспільстві.  Не обіцяє успіху при активному манікюрі, не виключені великі витрати грошових коштів без особливих причин. Так що не треба обробляти нігті ні в перукарні, ні самостійно.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.