Home / Твоя краса / Нігті / Місячний календар манікюра на травень 2017 року

Місячний календар манікюра на травень 2017 року

24 травня, спадаючий Місяць у Тельці.

Місячний календар манікюра на травень 2017  передбачає, що найкращий день для догляду за собою, Підстрижіть нігті сьогодні ввечері, це посилить ваше жіноче начало, привабливість для чоловічої статі, зарядить енергією. Не принесе успіху, якщо буде зроблений манікюр, якщо  не вийде таким, яким хотілося б, і буде нервувати протягом довгого часу, що викличе стрес і депресію. Так, що залиште свої нігтьові пластини в тому вигляді, в якому вони є. Не потрібно відвідувати  салон краси. Манікюр, педикюр – допоможе залучити необхідних людей в своє  життя.

25 травня, молодик, Місяць у Тельці.

Манікюр, педикюр – не бажано робити сьогодні. не принесе успіху, якщо буде зроблений манікюр, так як він не вийде таким, яким хотілося б, і будете нервувати протягом довгого часу, що викличе стрес і депресію. Так, що залиште свої нігтьові пластини в тому вигляді, в якому вони є. Не потрібно відвідувати салон  краси, маніпуляції з нігтями призведуть до поганого настрою.  Стрижка нігтів  цього дня сприяє зміцненню нігтів.

26 травня, Місяць в Близнюках.

Якщо хоче розкрити свій талант, підстрижіть нігті сьогодні, зробіть манікюр і педикюр. Не принесе успіху, якщо буде зроблений манікюр, так як він не вийде таким, яким хотілося б, і буде нервувати протягом довгого часу, що викличе стрес і депресію. Так, що залиште свої нігтьові пластини в тому вигляді, в якому вони є. Не потрібно відвідувати салон краси, маніпуляції з нігтями призведуть до поганого настрою. Манікюр, педикюр – травмонебезпечний день.

27 травня, Місяць в Близнюках.

Стрижка нігтів  передбачає нове цікаве знайомство з хитрою і жадібною людиною. Чудовий день для оформлення манікюру, він приверне за собою прибуток. Не відкладайте свій візит до майстра.

28 травня, зростаючий  Місяць у Раку.

Підстригти нігті –  означає до їх пошкодження, вони будуть погано рости. Зробивши манікюр, ви можете привернути увагу аферистів, які знають всі способи делікатного спілкування, так що почекайте трохи. Манікюр, педикюр – може знизити імунітет і загальний стан організму.

29 травня, зростаючий  Місяць у Раку.

Манікюр, педикюр – якщо підстригти нігті сьогодні, ви стаєте беззахисною. Зробивши манікюр, ви можете привернути увагу аферистів, які знають всі способи делікатного спілкування, так що почекайте трохи. Зміна форми нігтів допоможе покращити розумову роботу мозку, посилити інтуїцію.

30 травня, зростаючийМісяць у Леві.

Манікюр  і педикюр в цей день допоможе вам зібратися для реалізації планів і задумів, і подовжить термін вашого життя. Гарно виконаний манікюр в чудовому дизайнерському рішенні може вплинути на успіх у трудовій та навчальній діяльності в позитивну сторону. Манікюр, педикюр – може змінити ваше життя.

31 травня, зростаючий Місяць у Леві.

Не варто нарощувати нігті, так як вони не будуть триматися і незабаром їх все одно доведеться здіймати і наростити заново. Гарно виконаний манікюр в чудовому дизайнерському рішенні може вплинути на успіх у трудовій та навчальній діяльності в позитивну сторону. Стрижка нігтів збільшить ваш жіночу приваблюваність.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.