Home / Твоя краса / Місячний календар епіляції на липень 2017 року

Місячний календар епіляції на липень 2017 року

Щоб досягти максимально позитивного і тривалого результату від епіляції, потрібно провести процедуру в стадії спадного Місяця в Козерозі. Жінка повинна залишатися такою завжди і за будь-яких обставин. Щоб домогтися максимального ступеня ефективності від того чи іншого способу депіляції, необхідно знати рекомендовані дати, які пропонує місячний календар епіляції на липень 2017  року.

Місячний календар епіляції на липень 2017. Кілька порад

Для того, щоб надзвичайно успішно проводити процедуру депіляції, яку пропонує місячний календар епіляції на липень 2017   року варто відзначити, що також на ефект від процедури впливає і знак, в якому знаходиться планета. Ось пару простих правил, за якими ви і самі зможете   дізнатись, чи підходить зараз час для епіляції, чи ні:

Під час спадаючого  Місяця в Козерозі ідеально проводити процедури з позбавлення волосся. Ефект протримається довше ніж завжди, сам процес пройде надзвичайно легко і менш болісно;

Спадний місяць  надасть негативний результат, коли буде перебувати у Леві або Діві. В такий час категорично не можна проводити депіляцію, краще почекайте більш підходящого періоду;

У період, коли Місяць убуває і перебуває в знаках Овна або Тельця можна проводити епіляцію, цей час абсолютно нейтральний. Тобто особливий позитивний ефект він не додасть, процес пройде так, як зазвичай;

Також вкрай небажано проводити позбавлення волосся під час молодого і зростаючого  Місяця, так як через його вплив волоски стануть густішими і темнішими. І вже точно набагато швидше виростуть заново.

Місячний календар епіляції на липень 2017. Вплив Місяця на ефективність процедур

Грунтуючись на календарі депіляції на липень, жінка може скласти власний графік процедур по догляду за тілом. Для депіляції, тобто, механічне видалення волосся.

Щоб все пройшло ефективно, слід дотримуватися певних правил:

здійснити підготовку,

діяти послідовно, не поспішати,

використовувати якісні прилади й відповідний вам метод,

правильно доглядати за шкірою,

вибрати потрібний день.

Існують нейтральні дні, коли немає особливих позитивних чи негативних результатів. За Місяцем звіряються не тільки косметологи, а й дерматологи, гінекологи, а також фахівці іншого профілю.

Місячний календар епіляції на липень 2017 року

Якщо проводити депіляцію в рекомендовані дні, то можна буде забути про настирливе волосся надовго і навіть назавжди. Дні, які відносяться до середнього ступеня сприятливості, дозволяють проводити депіляцію волосся, але тільки в крайніх випадках, коли в цьому є необхідність. Якщо можна почекати, то краще дотерпіти до найближчого дня з числа дозволених.

Якщо провести процедуру під час несприятливих днів, то процедура буде супроводжуватися такими негативними факторами, як хворобливість, якнайшвидше зростання волосків, виникнення вростаючих волосків і поява роздратування.

Кожен спосіб депіляції має свої переваги і недоліки, які обумовлені особливостями тієї чи іншої методики. Мінімізувати недоліки, і поліпшити якість депіляції допомагає застосування місячного календаря для епіляції.

Сприятливі дні – це ті, коли процедура боротьби з небажаними волоссям буде найбільш ефективною, безболісною, а тіло залишиться гладким надовго.

Нейтральними вважаються ті дні, проведення епіляції, в які не матиме належний ефект, але і не протипоказані.

Несприятливі ж дні, позначені в місячному календарі, вказують на те, що епіляція може бути болючою, а ефект короткочасним. У ці дні краще утриматися від даної косметичної процедури і дочекатися більш підходящого часу.

Щоб епіляція в липні 2017 пройшла максимально безболісно і ефективно, потрібно знати такі дати:

Сприятливі дні 9,13-14,19-22,23

Несприятливі дні 1-8,24-31

Середня ефективність10-12,15-18

Навряд чи знайдеться в сучасному оточенні хоч одна людина, яка не знайома зі словом «епіляція», «депіляція». Адже, рано чи пізно, з необхідністю видалення небажаного волосся на тілі стикається кожна жінка. Дана процедура дозволяє, звільнитися від волосся, а також підвищує самооцінку і впевненість в собі.

Депіляція – видалення волосся, видимого для очей, без впливу на цибулину, проводитися за допомогою геліі або кремів, які розчиняють структуру волосся над шкірним покривом. Після процедури волосся росте більш світлим і тонким, що візуально покращує зовнішній вигляд, але не дозволяє повністю позбутися від проблеми.

Епіляція – видалення волосся повністю, разом з цибулиною, що проводиться за допомогою всіляких пристосувань у вигляді електричних або лазерних епіляторів, які руйнують цибулину. Волосся росте, після епіляції, тонким, світлим і дуже повільно або не росте зовсім. Цей метод високоефективний в боротьбі із зайвим волоссям на тілі, але, іноді, має і неприємні наслідки у вигляді врослого волосся.

Рекомендації

Проводьте процедуру в спокійному стані;

Обов’язково підготуйте дерму, наприклад, зробіть пілінг або скраб за добу до видалення волосся або розпарте дерму в душі безпосередньо перед процедурою;

Якщо ви самостійно проводите екзекуцію, то під час процесу натягайте трохи шкіру, це допоможе епілятору легше захоплювати волосок;

Переконайтеся, що волоски достатньої довжини для захоплення і видалення;

Не рекомендується проводити дану процедуру під час місячних, це може спричинити за собою збільшення хворобливих відчуттів.

Чи не задавалися ви питанням, чому ж проведені в різний час процедури епіляції приносять різний ефект? Все дуже просто, практично на всі маніпуляції із зовнішністю впливає рух Місяця, тому слід уважно вивчити місячний календар епіляції на липень 2017   і дотримуватися його рекомендацій для досягнення максимального результату і тривалого ефекту.

Місячний календар епіляції на липень 2017 по дням

Пляжний сезон у повному розпалі і просто необхідно тримати себе в повній «бойовій готовності», для цього необхідно розуміти, коли робити епіляцію за місячним календарем.

1 липня 2017 року. Надзвичайно безпечний день для епіляції і депіляції, більш того, ця процедура принесе впевненість в собі і своїй красі, а що ще потрібно для вдалого дня у жінок.

 2 липня 2017 року. Хороший день для видалення волосся – все пройде надзвичайно швидко і безболісно, а ефект буде тривалим.

 3 липня 2017 року. Проводити депіляції в такий період можна, але краще почекати з ними до більш сприятливого часу, так як відповідно за  місячним циклом фаза вважається зростаючою.

 4 липня 2017 року. Чутливість тіла на процедурах підвищується, тому звичний ваксинг або видалення волосся депілятором може проходити болючіше, ніж зазвичай.

5 липня 2017 року. Сприятливий день для позбавлення волосся, так як вона не тільки буде ефективною, а й шкіра ваша залишиться ніжною і гладенькою.

 6 липня 2017 року. Непогано буде проводити скрабування або пілінг, ці процедури допоможуть підготувати дерму до видалення волосся, очистити її і зробити більш здоровою.

 7 липня 2017 року. Поганий день для видалення волосся – на жаль ви не отримаєте той результат, який хотіли би, а настрій зіпсується надовго.

 8 липня 2017 року. Дерма після епіляції в цей день буде найбільш вразливою. Тому їй потрібен захист і відновлення. Протягом доби під забороною для вас будуть знаходитися косметичні засоби, які в складі мають фруктові кислоти.

9 липня 2017 року. Ввідмовтеся від цієї процедури, так як помилка,чи з вашого боку, чи з боку майстра принесе погані наслідки, які виправляти будете дуже довго.

10 липня 2017 року.Гоління в цей день буде максимально неефективним. Волоски можуть стати густішими і жорсткішими.

11 липня 2017 року. Робити депіляцію не рекомендується, адже результат буде тільки більш швидким для  відновлення волосяного зростання, ущільнення структури волосків, їх густоти.

12 липня 2017 року. Перенесіть процедуру видалення волосся на інший день – надзвичайно  небезпечний час, так як є ризик заробити роздратування і неприємні відчуття на цілий день.

13 липня 2017 року. Видалення волосся можна навіть проводити вдома самостійно, при цьому можете не переживати з приводу експериментів із засобами для епіляції і депіляції – сьогодні вони безпечні.

14 липня 2017 року. Процес епіляції буде проходити не дуже комфортно в цей час, винкає можливість посилення хворобливості від нього.

15 липня 2017 року. Поганий день для видалення волосся – на жаль ви не отримаєте той результат, який хотіли би, а настрій зіпсується надовго.


Check Also

В чому зустрічати новий 2021 рік. Поради стилістів

Символом 2021 року є Бик, який принесе нам процвітання і стабільність. Щоб задобрити його, потрібно …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *