Home / Твоя краса / Догляд за ногами / Депіляція та місячний календар: чи існує зв’язок?

Депіляція та місячний календар: чи існує зв’язок?

Якщо ви досить  регулярно робите епіляцію, найімовірніше, ви вже помітили, що результат та тривалість ефекту традиційних маніпуляцій бувають не аби як різними. То у чому ж причина? Адже кожного разу виконуються одні й ті ж дії за допомогою одного і того ж обладнання і косметичних засобів.

Розгадка криється в залежності особливостей функціонування жіночого організму від того, в якому положенні перебуває Місяць на момент виконання тієї чи іншої процедури.

Прихильники цієї теорії небезпідставно вважають, що в період зростання Місяця в організмі жінки активніше відбуваються процеси, що регулюють обмін речовин, а в період спаду ці процеси, навпаки, уповільнюються. Приймаючи ці факти до уваги, нескладно здогадатися, що при зростанні Місяця більш вдалими будуть процедури, стимулюючі зростання та ділення клітин різних тканин організму. До них можна віднести манікюр і стрижку волосся.

Якщо ж мета процедури – позбутися небажаних новоутворень, її слід проводити в період місячного спаду. Ідеально підходить під це визначення процедура епіляції волосся на певних ділянках тіла. Позбувшись небажаного волосся при  Місяці що спадає, ви зможете насолоджуватися неймовірною гладкістю своєї шкіри протягом значно більшого періоду періоду, а нові волоски будуть непомітними, безбарвними і тонкими.

Як вибрати відповідний метод епіляції

Повний місяць теж має певні особливості щодо впливу на жіночий організм. Наприклад, в цей час особливо ефективними є процедури з використанням поживних косметичних засобів: масок, кремів, лосьйонів та різноманітних косметичних олій. Масаж, фарбування волосся, процедури по догляду, зроблені  в період повного місяця, набувають кращого лікувального ефекту.

Якщо ви прагнете уникнути несподіванок з приводу свого зовнішнього вигляду, прихильники теорії впливу місяця настійно радять утриматися від проведення будь-яких процедур в період молодика.

Особливою датою місячного календаря з нез’ясовних причин є 18 липня. Фахівці помітили, що депіляція волосся, проведена в цей день, характеризується надзвичайно тривалим, якщо не довічним ефектом.

До даної теорії можна ставитися скептично, але, беручи до уваги численні випадки підтвердження її ефективності, вона безумовно має право на існування. Можна перевірити це в дії, провівши відповідні процедури в різні дні місячного календаря.


Check Also

Місячний календар краси на вересень 2018 року

Кожна жінка хоче бути гарною. Тому вона повинна стежити за своїм зовнішнім виглядом, правильно харчуватися …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *