Home / Кулінаріні рецепти / Рецепти квасу з чистотілом. Корисна підбірка

Рецепти квасу з чистотілом. Корисна підбірка

На підставі власних досліджень і аналізу медичної літератури Борис Болотов винайшов ряд засобів для підтримки здоров’я за допомогою натуральних молочнокислих продуктів і лікарських рослин. Так, одним з його винаходів став квас з чистотілом, отриманий в результаті ферментації рослини за допомогою молочної сироватки (або води) і цукру. Рецепти квасу з чистотілом, які можна приготувати пропонуємо онайомитись  нижче.

Рецепти квасу з чистотілом. Що дає поєднання сироватки (води) і чистотіла

Чистотіл містить отруйні алкалоїди, тому в середовищі цієї рослини можуть вижити тільки сильні бактерії. З’єднуючись з ферментами молочної сироватки в процесі бродіння, ці бактерії стають цілющими.

За переконанням Болотова, при зброджуванні чистотіл втрачає отруйні властивості. Тому квас Болотова не токсичний.

При його регулярному вживанні очищаються шкірні покриви, слизові оболонки, дихальні шляхи, органи виділення; поліпшується слух і зір; відбуваються інші оздоровчі зміни в організмі. Застосовують квас і при онкологічних захворюваннях.

Рецепти народної медицини працюють набагато краще, ніж аптечні препарати. Один з кращих народних засобів – квас Болотова, цей напій очищає і оздоровлює всі системи організму.

Корисні властивості квасу Болотова з чистотілом:

Позитивно впливає на нервову систему, знімає напругу і заспокоює, усуває запалення

Знімаю больові відчуття при проблемах з шлунково-кишковим трактом, печінки, нирок, сечового міхура

Знімає набряклість, виводить зайву рідину

Виводить токсини з органів

Вбиває інфекцію і хвороботворні бактерії

Покращує зір і відновлює його

Усуває різні види алергії

Зміцнює серцево-судинну систему, стабілізує тиск

Як бачите, квас дійсно є лікуючим, і він здатний вилікувати безліч проблем зі здоров’ям.

Рецепти квасу з чистотілом

Рецептів приготування квасу кілька. Розглянемо один з них. Для основи квасу використовують кип’ячену воду або молочну сироватку. Сироватку потрібно відфільтрувати через марлю.

На три літри квасу необхідно:

1 ссклянку або 300 грам цукру;

1 чайну ложку натуральної сметани (жирність 15%);

0,5 склянки  (25 грам) сухої трави чистотілу або цілу склянку свіжого чистотілу.

Розчиняємо склянку цукру і ложку сметани в основі квасу – в воді або в сироватці кімнатної температури.

Робимо з марлі мішечок з чотиришаровою стінкою і вкладаємо в нього приготовлений чистотіл. Кладемо в мішечки також вантажик (скляний або металевий).

Завдяки вантажику мішечок опуститься на дно банки.

Потім закриваємо шийку банки чотиришаровою марлею, ставимо банку в сухому темному місці. Настоюємо  два тижні.

У процесі приготування квасу потрібно перемішувати, прибирати цвіль, яка утворюється на його поверхні.

В кінці першого тижня на дні ємності з квасом утворюється осад. В цьому випадку квас переливаємо в іншу банку, розбавляємо  охолодженою кип’яченою водою, і прибираємо осад.

Коли ферментація квасу закінчиться, на його поверхні утворюється піна. Беремо 1 літр з банки і використовуємо  його протягом трьох днів.

Доливаємо воду в банку, щоб заповнити попередній об’єм. Так можна робити три рази, а потім готуємо свіжий напій.

Заздалегідь заготовлюйте чистотіл.

Разом з квасом ви отримуєте запас вітамінів В, С, А, заліза, кальцію.

Також споживання квасу Болотова допомагає очистити носоглотку і легені.

Рецепти квасу з чистотілом.  Як вживати напій

Вживання квасу починаємо з невеликих доз: по 1 столовій ложці за півгодини до їжі. При відсутності неприємних відчуттів, переходимо до більш високих доз: п’ємо по 0,5 склянки за півгодини до їжі в 1-2 тижні. Перерва.

За 1-2 тижні повністю відновлюється епітелій шлунково-кишкового тракту. З шлунку і кишечника йдуть нерозчинні хлориди важких металів, радіонукліди.

При легеневих захворюваннях проводять інгаляції з квасом з чистотілу протягом 5-10 хвилин.

Квас з чистотілу не варто пити хворим з гострим лейкозом, цукровим діабетом, під час вагітності. Завжди потрібно починати лікування з малих доз.

Рецепти квасу з чистотілом – відгуки, протипоказання

Після приготування квасу мішечок з чистотілом викинути або він залишається в банці з квасом, яку ставимо в холодильник? П’ють квас натщесерце. Рецепти квасу з чистотілом  показують, що отримують  в результаті  ферментації рослини за допомогою молочної сироватки та цукру.

Квас з рослини чистотілу за рецептом Болотова  зібрав досить суперечливі відгуки, але до них ми повернемося трохи нижче. А зараз поговоримо про корисні властивості цього напою і рецепти його приготування. Багато хто вважає, що квас на основі трави чистотіл володіє прямо таки надприродними цілющими властивостями.

Перед приготуванням такого квасу з чистотілу багато стикаються з однією проблемою – з трудомісткістю правильного приготування. Якщо ваш квас вийшов несмачний, неприємно пахне і виглядає – значить, ви приготували його неправильно, порушили рецепт або час настоювання, застосування такого напою чреваті наслідками.

Болотов проводив дослідження, які говорять про те, що чистотіл втрачає свої отруйні властивості при бродінні в молочній сироватці. Це дозволяє пити цей квас в допустимих дозах без страху наслідків. Необхідно завчасно підготувати чистотіл. Найкраще це робити в емальованому або скляному посуді. У разі коли з’являється осад, квас переливається в чистий посуд, а осад зливається.

Чи справді квас на основі чистотілу за рецептом Болотова є лікувальним?

Починайте з 1 столової ложки перед їжею. Якщо не виникло ніяких неприємних відчуттів – ви можете збільшити дозування до 100 мг. Приймати такий квас потрібно два тижні. Одні кажуть, що це просто чудодійний лікувальний засіб, якому немає аналогів, інші стверджують, що може бути цей квас і корисний, але приймати його сумнівно. Молочна рідина перебуває в теплі майже місяць, навіть незважаючи на наявність чистотілу – хорошого там мало, багато властивостей губляться.

Тим більше з першого разу не всі дотримуються правильного рецепту.

Незважаючи на те, що цей напій володіє такими чарівними властивостями, у нього є деякі протипоказання.

У яких випадках не можна приймати напій:

цукровий діабет

непереносимість компонентів напою

лейкоз

епілепсія

ураження центральної нервової системи

Як бачите, протипоказань небагато і ми рекомендуємо приймати квас не тільки для лікування хвороб, але і для їх профілактики. Напій підвищить ваш імунітет і захистить від багатьох хвороб.


Check Also

Новорічне меню на 2021 рік. Корисна підбірка страв

Хочете застілля на Новий рік придумувати в останній момент? Чому не можна заздалегідь продумати і …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *