Home / Твоя краса / Місячний календар депіляції на травень 2019 року

Місячний календар депіляції на травень 2019 року

Місячний календар депіляції на травень 2019 року дуже важливий для модниць. Він допоможе їм з визначенням найбільш сприятливих днів травня 2019 року для проведення заходів з видалення волосяної “рослинності” на їхньому тілі. Сучасні жінки, як втім і чоловіки, докладають чимало зусиль для того щоб виглядати гідно і привабливо, а їх шкіра була якомога більш чистою і гладкою, без зайвого волосся.

Місячний календар депіляції на травень 2019 року. Як Місяць впливає на епіляцію і депіляцію

Місячний календар депіляції на травень 2019 року

 

Для тих з вас, хто ще не розібрався в тому, що таке депіляція (тимчасове видалення волосяного покриву) і чим вона відрізняється від епіляції (повне видалення волосяного покриву), так ось “Депіляція” це – видалення волосся (видимої їх частини), без повного видалення кореневої їх частини, тобто без порушення власної основи (цибулини).

У травневому календарі депіляції волосся з сприятливими днями їх видалення, ви дізнаєтеся про найбільш придатні числа травня 2019 року для цих важливих заходів, в які можна буде проводити видалення (чистка шкіри ніг і рук, інших частин тіла), без особливої шкоди для свого здоров’я, а також загального стану і самопочуття.

Кожна дія, що відбувається на поверхні Землі так чи інакше залежать від Місяця. Супутник нашої планети впливає на безліч факторів, таких як припливи і відливи, або рівень гравітації. В цілому від Місяця залежить поведінка всієї води на Землі.

Крім того, це невелике космічне тіло впливає на все, що знаходиться на планеті, в тому числі на людину, адже, як відомо, ми на 80% складаємося з води. Найбільше до впливу Місяця схильні жінки. Тому при плануванні косметичних процедур потрібно враховувати вплив Місяця в той чи інший період.

Для цього і був створений спеціальний місячний календар епіляції і депіляції. Він розрахований з урахуванням всіх фаз Місяця професійними астрологами для того, щоб процедури з видалення волосся проходили для вас з максимальним комфортом.

Фази Місяця і епіляція

Абсолютно аналогічні один одному косметологічні втручання можуть спричинити за собою кардинально різні результати. Вони повністю залежать від фази Місяця під час проведення епіляції. На численні зауваження, проведення епіляції в той момент, коли Місяць убуває, забезпечує найкращий результат, який збережеться надовго. Зростаючий Місяць, в свою чергу, це головний ворог гладкої шкіри.

В цей час фолікули надійно закріплюють волосся, тому при зростанні Місяця краще не проводити ніяких процедур по видаленню волосся. Крім абсолютної їх неефективності, епіляція в цей період буде дуже болючою.

Місячний календар депіляції на травень 2019. Сприятливі дні депіляції волосся

Місячний календар депіляції на травень  2019 року покладається на закони циклів Місяця. За ним один місяць дорівнює 29,5 дням. Час підібрано не випадково: за цей період Місяць проходить всі свої фази від Молодика до Нового місяця.

Незважаючи на нестабільність космічного тіла, Місяць постійно є зростаючим або спадним, за винятком двох днів за цикл. У самому періоді зростаючого місяця виділені особливі дні, коли видалення волосся принесе максимальну користь.

Як ми знаємо є сприятливі дні проведення процедур з тимчасовим вилученням волосяного покриву (депіляції), такі є і в травні 2019 року, а також несприятливі, а які саме і коли ви дізнаєтеся далі. Наша справа підказати модницям і модникам, коли і в які саме місячні дні найбільш сприятливо займатися наведенням краси, своєю зовнішністю і здоров’ям, а саме:

     – Проводити косметичні сеанси, які спрямовані на усунення видимих дефектів на вашій шкірі;

     – Виконувати живильні маски, зволожувати шкіру;

     – Проводити епіляцію і депіляцію;

     – Робити масаж, в будь-якому його вигляді;

     – Проводити заходи з лікування бородавок, грибка нігтів і папілом, інше.

Хто з нас не прагне до краси і чистоти своєї шкіри (у чому допоможе депіляція), напевно, всі ми в тій чи іншій мірі “прикладаємо руку” до того, щоб виглядати якомога привабливіше. Це напевно природний інстинкт людини – будь-яким способом привернути до себе увагу протилежної статі. Особливо в цьому виділяються наші милі дами, саме жінки більше схильні до того і все роблять для того, щоб бути якомога привабливішими, красивішими, святковішими і жіночнішими.

Хтось із нас прагне привернути до себе увагу своїм неабияким або навіть викликаючим стилем, ніж вона одягається. Комусь більше подобається строгий вигляд і такий же одяг, деяким більше до душі скромність і вони намагаються не привертати до себе увагу.

Але в будь-якому випадку, кожен поважаючий себе чоловік стежить за своєю шевелюрою, а поважаюча себе жінка за стрижкою, своєчасно коригують їх (роблять нові зачіски), якби вони були навіть не найзатятішими модниками або модницями відповідно.

Не тільки Місяць і зміна його фаз впливає на наше волосся, нігті і шкіру, здоров’я і загальне самопочуття. Також і те ми повинні брати до уваги при побудові планів відвідування модного салону для проведення косметичних заходів, в якому зодіакальному знаку перебуває в даний момент або буде перебувати в запланованому дні нічне світило, що дуже важливо, а чому ви зараз і зрозумієте,

 – Найбільш вдалий період для косметичних процедур (депіляції волосся), а також стрижки волосся і нігтів, завивки і фарбування в травні 2019 року тоді, коли Місяць буде знаходитися в знаках Зодіаку Стрілець і Лев – ви отримаєте позитивний заряд енергії і знімете стрес;

     – Якщо ви прагнете до швидкого росту волосся після стрижки, тому, як створите нову зачіску, то планувати похід в перукарню варто в знаках Близнюки або Терези;

     – Якщо ваша мета перетворитися, відчути себе “новою людиною” після стрижки або інших маніпуляцій з волоссям (фарбуванням, завивкою), плануйте змінити свою зовнішність в зодіакальних знаках Діва, Телець або Козеріг;

     – Не рекомендується щось міняти в собі (проводити косметичні процедури), робити депіляцію, нову зачіску, обрізати кінчики волосся, виконувати завивку і фарбування – в період знаків Водолій і Овен, перенесіть ці процедури на більш вдалі дні;

      – Найнесприятливіші дні, коли небажано проводити косметичні процедури (депіляція), а ще стригти волосся або проводити інші маніпуляції з ними, як обрізка, фарбування або завивка, що може принести разом з собою і нові проблеми життєвого характеру, коли Місяць знаходиться в водних знаках Зодіаку – Рак, Скорпіон і Риби.

Всі жінки, що стежать за своєю зовнішністю, як втім і модники, будуть дотримуватися місячного календаря сприятливих днів депіляції в травні 2019 року. В якому відображені найбільш вдалі дні для будь-яких косметичних заходів – епіляції і масажу, стрижок волосся і нігтів (манікюру і педикюру, фарбування і хімічної завивки, депіляції та інше). Коли краще проводити заходи зі своєю зовнішністю і за якими точно дням цього місяця.

Далі пропонується місячний календар депіляції на травень 2019  року сприятливих днів видалення волосяного покриву. В ньому всі вдалі для депіляції волосся дні в травні 2019 року, які найбільше підходять для маніпуляцій зі своєю зовнішністю, наприклад депіляції, створення зачіски, відвідування модного салону краси, після чого ми не тільки будемо відчувати себе найкращим чином, але і отримаємо позитивний заряд енергії, можливо навіть і удача повернеться до нас обличчям!

Кожна поважаюча себе дівчина або жінка прагне і незалежно від того, в якому вона віці, юному, молодому, зрілому чи похилому, мати належний вигляд модниці. Для наведення краси, щоб виглядати жіночно і привабливо – вони використовують і застосовують будь-які методи, способи і засоби, всі ті, які вони мають і їм доступні.

Наближається літо. Природа остаточно придбала свій зелений окрас. На блакитному небі красується яскраве сонечко. Так чому б не взяти з нього приклад, можливо, вийти в світ в новою, підкреслюючою шикарну фігуру, спідниці. Звичайно, доведеться пройти процедуру епіляції та депіляції. Але це того буде варте. А для більш довгого ефекту дотримуйтесь порад нашого календаря.

Ідеальні дні: 1, 2, 3, 5, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30

Відповідні дні: 8, 9, 10, 11, 17, 18, 19, 20, 21, 22

Найгірші дні: 4, 5, 6, 7, 12, 13, 14, 15, 16, 31

Місячний календар депіляції на травень 2019 року. Депіляція самостійно за допомогою крему-депілятора

Спосіб видалення волосся за допомогою крему-депілятор виглядає досить просто. Однак у нього є один істотний мінус: в подібних засобах містяться хімічні елементи, за рахунок яких відбувається розчинення волосся.

Відчуття. Абсолютно безболісний процес. При високій чутливості після нанесення крему може виникнути легке поколювання.

Час. Дуже швидко! Досить нанести суміш на депелюючу область і залишити її на зазначений час (як правило, 5-7 хвилин). Після цього засіб потрібно видалити за допомогою шпателя, він додається в упаковці.

Результат. У більшості випадків креми-депілятори справляються зі своїм завданням максимум на 80-90%. Але є і свій плюс: при регулярному застосуванні цих засобів самі волоски стають більш м’якими і непомітними.

Термін. Волосся знову можуть з’явитися вже через 5-7 днів.

Депіляція в домашніх умовах з застосуванням біодепіляції

Одне з найпопулярніших напрямків сьогодні – депіляція за допомогою біоматеріалів – воску (ваксинг) і цукру (шугарінг). Ці способи підходять для людей з підвищеною чутливістю і алергіків. Самі речовини, крім видалення волосся, є ще й натуральними пілінгами. Саме тому після біодепіляції найменший ризик виникнення свербежу, печіння.

Відчуття. Відчутна, але терпима. Важливо навчитися чітко і злагоджено видаляти речовину з шкіри, щоб не встигнути відчути біль.

Час. Процедура не з швидких. Знадобиться час для приготування суміші для депіляції (виняток – покупка вже готової в магазині). Та й сам процес займе час, особливо якщо жінка виконує його вперше.

Результат. За допомогою воску або цукру можна практично на 100% позбутися небажаного волосся.

Термін. У деяких випадках волосся після біодепіляції починають рости лише через місяць.

Новачкам краще придбати воскові смужки для холодної депіляції. Все, що потрібно для застосування, – розігріти їх між долонями.

Місячний календар депіляції на травень 2019 року. Що необхідно зробити до поцедури депіляції

До процедури депіляції зробіть легкий пілінг. Особливо це актуально при голінні. Волосся будуть краще віддалятися, якщо попередньо злегка розпарити шкіру – наприклад, прийняти теплу ванну. До речі, для більшості способів депіляції необхідно спочатку відростити волосся – приблизно до 5-6 мм.

Місячний календар депіляції на травень 2019 року. Що необхідно зробити після процедури депіляції

Після процедури всі нанесені засоби треба обов’язково змити. У більшості випадків шкіру необхідно охолодити. Зробити це можна за допомогою нанесення спеціального крему після гоління. Якщо ваша шкіра схильна до подразнення, заздалегідь приготуйте відвар з ромашки або календули і протріть ним оброблену область.


Check Also

В чому зустрічати новий 2021 рік. Поради стилістів

Символом 2021 року є Бик, який принесе нам процвітання і стабільність. Щоб задобрити його, потрібно …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *