Home / Твоя краса / Тіло / Місячний календар епіляції та депіляції на лютий 2019 року

Місячний календар епіляції та депіляції на лютий 2019 року

Місячний календар епіляції та депіляції на лютий 2019 року вказує на те, що турбуватися нема про що, нічого серйозного в цей період не відбудеться. Якщо ви почнете новий проект протягом цього часу, він може не досягти успіху або навіть не розвинутися, а прийняті рішення не принесуть користі. Тривожні новини, почуті в цей час, можуть не турбувати вас. Це вдалий час для збору інформації без гонитви за результатом.

Місячний календар епіляції та депіляції на лютий 2019 року. Місячні фази

Місячний календар епіляції та депіляції на лютий 2019 року

Період невизначеності і порожнечі починається, коли Місяць робить своє останнє коло перед виходом з поточного знака і закінчується, коли вона входить в наступний знак. Відсутність курсу Місяця визначалося з використанням аспектів Птолемея.

Відповідно до місячного календаря цього місяця найкраще приділяти увагу бізнесу, а саме укладати контракт, подавати заявку на отримання кредиту, планувати час проведення зборів, завершувати бізнес-угоди, здійснювати великі покупки, ініціювати важливі події або проекти.

Серед численних петрогліфів острова Пасхи є лавові панель, розташована в околицях Аху Рааі і має на поверхні зображення черепахи і лінії, які можуть мати деякий зв’язок з місячним відліком, обидві лінії складають до 28 днів.

Важливо підкреслити, що подібність між кількістю пряжок і кількістю ночей в синодичний місяць дає підстави вважати, що ця панель являє собою цілісну композицію з усіма. Панель повинна мати бажаний напрямок перегляду.

В цьому випадку півмісяці виявляться зліва, схожі на півмісяці, що позначають місячні ночі. Важливо відзначити, що два півмісяця в кінці циклу встановлені усередині панцира черепахи, а два останніх півмісяця в календарі з’являються після групи, перша з яких також імовірно зображує черепаху.

Місячний календар епіляції та депіляції на лютий 2019 року радить, що чекайте затримки і зміни в планах. Використовуйте цей час для дослідження і вирішення проблем. Це відмінний час, щоб переписати і відредагувати, переробити старий проект або успішно повторити виконання раніше наміченого завдання.

Переоцінюйте і переглядайте, але приймайте остаточних рішень і схвалення, поки Меркурій не встане в пряме положення. Тенденція полягає в тому, щоб передчасно форматувати або завершити проект.

Зміст усних або письмових контрактів і планів, створених зараз – ідеальний час для покупки, але не електронного обладнання або автомобілів. Великі придбання можуть бути знижені в ціні і ви можете заощадити гроші. В даний час капітальний ремонт може бути неповним або зазнавати несподівані наслідки.

Двічі перевірте і підтвердіть кожну деталь. Типізовані або письмові помилки легко не беруться до уваги, документи губляться, зустрічі забуваються. Нехай ваше почуття гумору подолає проблему несподіваних коригувань.

Період молодика – початок, народження, виникнення, проекція, ясність. Цей час в циклі, коли вас стимулюють прийняти нову дію. На цьому етапі новий цикл супроводжується вашим баченням, внутрішнім і зовнішнім. Вступайте в фізичну активність, але проведіть час на самоті. Візуалізують свої цілі для цього циклу.

Ключові слова для півмісяця – це розширення, зростання, боротьба, можливість. Це час в циклі, коли ви збираєте воєдино мудрість, отриману на новому етапі, і повідомляєте про свій намір рухатися вперед.

Місячний календар епіляції та депіляції на лютий 2019 року рекомендує, що ключові слова для фази першого кварталу – дія, вираз, зростання, відрив. Це час в циклі, щоб вжити заходів, необхідних для досягнення вашої мети, висловлюючи ваші потреби і бажання. Буде час у вас, щоб провести і аналіз, підготовку. Це час в циклі для обробки результатів дій, вжитих протягом першого кварталу. На цьому етапі ви збираєте інформацію. Відмовтеся від суджень, це тільки викличе занепокоєння.

Ключові слова для повної фази Місяця – виконання, освітлення, реалізація, досвід. Це час в циклі, коли вам дається чітке уявлення, щоб ви могли внести корективи і повернутися в потрібне русло, продемонструвати мети, які встановили на новому етапі. Ідіть в громадське місце. Зробіть що-небудь з одним.

Ключові слова для фази «Останній квартал» – це перегрупування, ревізія, інтеграція, очищення. Настав час в циклі зробити заключні дії, стежити за виконанням і завершити діяльність, розпочату в Новій фазі. На цьому етапі ви усвідомлюєте, що є і не працює щодо досягнення вашої мети. Будь відповідальним.

Фази Місяця в лютому 2019 року:

Молодик буде 5 лютого

1-а чверть 13 лютого

Повний місяць 19 лютого

3-тя чверть 26 лютого

Енергетично несприятливі дні за місячним календарем:

12.02. – 9 місячна доба
21.02. – 18 місячна доба
27.02. – 23 місячна доба
03.02. – 29 місячна доба
Місяць без курсу в лютому
01.02 1:32 – 01.02 3:47.
03.02 13:53 – 03.02 16:03.
06.02 2:59 – 06.02 5:02.
08.02 1:13 – 08.02 17:34.
11.02 2:48 – 11.02 4:28.
13.02 1:26 – 13.02 12:32.
15.02 15:48 – 15.02 17:03.
17.02 17:17 – 17.02 18:21.
19.02 16:51 – 19.02 17:47.
21.02 4:52 – 21.02 17:17.
23.02 18:10 – 23.02 18:56.
25.02 15:13 – 26.02 0:19.
28.02 9:17 – 28.02 9:48.
Енергетично сприятливі дні за місячним календарем:

05.02. – 1 місячна доба / молодик /
06.02. – 3 місячна доба
07.02. – 4 місячна доба
09.02. – 6 місячна доба
10.02. – 7 місячна доба
11.02. – 8 місячна доба
13.02. – 10 місячна доба
15.02. – 12 місячна доба
17.02. – 14 місячна доба
23-24.02. – 20 місячна доба
25.02. – 21 місячна доба
28.02. – 24 місячна доба
02.02. – 28 місячна доба

Найсприятливіші дні за місячним календарем на лютий 2019

Місяць впливає на людину, так як він на 70% складається з води, а Місяць регулює припливи і відливи. Звідси випливають багато закономірностей в нашому житті:

в молодик найкраще вдаються різні починання, складні справи йдуть на лад. Для організму сприятливо наведення порядку вдома і в ментальній сфері, очищення тіла і розуму від поганих думок. Нові проекти будуть отримувати хороший старт;

повний місяць – місячний календар епіляції та депіляції на лютий 2019 року радить, що час, який вимагає делікатного підходу до спірних ситуацій, так як вони можуть перерости в затяжні сварки. Великий ризик нервового виснаження;

спадаючий місяць – час пожинати плоди, отримувати винагороду за зроблену працю. Даний період сприяє виконанню простих справ.

Місячний календар епіляції та депіляції на лютий 2019 року радить, що інформація про найбільш продуктивні дні в тій чи іншій фазі Місяця допомагають в існуючих і майбутніх проектах, сприяють вирішенню ситуацій найбільш ефективним методом.

Сприятливими днями в лютому 2019 є наступні:

11 лютого – день першої фази зростаючого Місяця, благоволить до дружнього спілкування, до вирішення старих спірних ситуацій з друзями, а також до будь-якої діяльності спільно. Енергії для самостійного виконання справ може бути недостатньо в цей день, потрібно заручитися підтримкою.

І продовження розпочатих справ, і нові проекти будуть мати успіх. Однак, важливо пам’ятати, що справи не повинні бути великими, варто зайнятися дрібними питаннями (наприклад, навести порядок вдома, зробити невеликі покупки). Значні розмови з начальством не приведуть до позитивного результату;

13 лютого – день сповнений позитивної енергії, можна запланувати серйозну розмову з начальником, так як сьогодні будь-яке спілкування буде плідним. Партнери по бізнесу, родичі і другі половинки – сьогодні з усіма легко знайти спільну мову.

Вдалими будуть і великі грошові вкладення. Якщо в планах була зміна роботи – можна з упевненістю робити це сьогодні. Незважаючи на те, що день сприятливий для фінансових операцій, Місяць у Тільці підказує, що до цього важливо підійти з належним плануванням і усією відповідальністю;

5 лютого – день, коли потрібно переключити свою увагу з усього зовнішнього, на внутрішній стан і родинне коло. Запланувати СПА-процедури або лазню, поміркувати наодинці з собою – відмінний варіант проведення часу. На роботі можна виконувати поточні дрібні завдання, але відставити убік великі проекти;

20 лютого – чудовий період для творчих справ. Енергія цього дня благоволить у рефлексуванні, перебуванні вдома, в спокої і спрямованості на свій внутрішній світ. Місяць у Леві наповнює цей день добротою, благородством і лідерством, не сприяє сваркам з друзями і в сімейних відносинах. Спокій  основа цього дня;

Місячний календар епіляції та депіляції на лютий 2019 року радить, що 26 лютого сприятливий для налагодження відносин з другою половиною. Відбувається спад активної діяльності в цей день. Бажано зайнятися аналізом результатів своєї праці, навести порядок вдома, позбутися від усього зайвого в житті, в тому числі і від токсичних, обридлих відносин.

Спілкування у вузькому сімейному колі або наодинці з собою будуть найкращими. Косметичні процедури в цей день подарують не тільки довгий ефект, але і справжню насолоду.

Місячний календар епіляції та депіляції на лютий 2019 року для різних стихій Зодіаку

Лютий ознаменує початок нового періоду, а саме – року Свині або Кабана. Дана тварина справедлива та добра, саме ці якості і будуть супроводжувати всі знаки Зодіаку в 2019 році. Всі знаки відчують ці зміни в кращу сторону на собі. Цей місяць стане вдалим для професійної діяльності і нових бізнес проектів.

Повітряні знаки (Водолій, Терези, Близнюки) в лютому відчують спокій і розміреність життя, але до кінця місяця події почнуть розвиватися динамічно. Майже весь місяць буде пов’язаний з сімейними відносинами (весілля, новий партнер, поповнення родини). Для появи другої половинки буде багато можливостей, так як у представників цієї стихії буде достатньо шанувальників;

Представникам водяного знака (Рак, Скорпіон, Риби) краще звернути свою увагу на здоров’я. Давні хронічні захворювання можуть дати про себе знати. Але робота не дрімає – Риби будуть особливо завантажені. У цього знака по всіх фронтах нові звершення і позитивні зміни.

Можлива поява другої половини. Скорпіонам зі здоров’ям пощастить більше, ніж іншим, але будуть складності в професійній та сімейній сфері. Потрібно бути більш делікатним при спілкуванні з близькими;

Земні знаки (Тілець, Козеріг, Діва)  випробовують на міцність, і важливо бути до цього готовим. Місячний календар епіляції та депіляції на лютий 2019 року радить, що потрыбно проявити твердість і завзятість, яка знадобиться при вибудовуванні особистих відносин і на кар’єрному поприщі. Для Козерога цей місяць буде мати, скоріше, негативне забарвлення. Виникатиме відчуття відсутності удачі, але після цього періоду фарби життя повернуться;

Для вогненних знаків лютий обернеться фінансово неблагополучним місяцем, але зірки компенсують грошові невдачі успіхами в любовній сфері. Чарівність вогняного представника тільки зросте до кінця місяця, і він зможе залучити нового партнера або привнести нові фарби в старі відносини. Кар’єра для Левів, Овнів і Стрільців не повинна стояти на першому місці в лютому, важливіше в цей період підтримати мир і гармонію в сім’ї.

Місячний календар епіляції та депіляції на лютий 2019 року

Прагнення дівчат до краси і охайної зовнішності долає багато перешкод на своєму шляху, але не варто ускладнювати життя думками, що без жертв цю дорогу не пройти. Кожна представниця прекрасної статі хоча б іноді підозрювала, що існують сприятливі дні для епіляції.

Всі, хто не один раз позбавлявся від волосяного покриву за допомогою цього прийому, можуть з упевненістю сказати, що в різний час процес викликає протилежні відчуття. Місяць тому було нестерпно боляче, а сьогодні – повний комфорт.

Косметологи говорять про існування місячного календаря епіляції – своєрідного розкладу, яке визначає хворобливість і успішність процесу для вашого тіла.

У косметології застосовується кілька популярних способів боротьби з волосяним покровом, видалення якого виробляється такими методами епіляції:

восковим;

з використанням спеціального приладу;

шугарінг,

лазерним.

Перевага в методиках – ваша особиста справа, але обов’язково потрібно подбати про те, щоб на шкірі перед сеансом не було запальних процесів і не з’явилося роздратування. Перевірте у себе відсутність алергічних реакцій на препарати, що застосовуються під час сеансу.

Якщо упустити ці моменти, будь-яке видалення волосся може закінчитися несприятливо, незалежно від дня тижня або фази місяця. Не варто також нехтувати і особистою гігієною: користуйтеся скрабом, щоб видаляти омертвілі частинки шкіри.

Не поспішайте відвідувати салон, якщо довжина волосків менша 3-5 мм. У такому випадку сеанс буде марний і принесе вам лише розчарування. Навіть сучасні методи не дають 100% гарантії відсутності болю і дискомфорту. На випадок, якщо біль наздожене вас після процедури, не забудьте знайти підходящий знеболюючий засіб: мазь або гель, які знімуть запалення, підійдуть ідеально.

А чи існує вплив Місяця на косметичні процедури взагалі? Вченими давно доведено вплив Місяця на воду. Ще в школі нам розповідали, що зміна положення Місяця щодо Землі впливає на припливи і відливи океанів і морів. Досить згадати, що людина на 70% складається з води, і вимальовується закономірна залежність процесів, що відбуваються в нашому організмі від місця розташування єдиного супутника Землі.

У процедурі епіляції вплив Місяця позначається на хворобливості процесу і на темпі росту волосся після їх видалення. Для того щоб жінки не терпіли зайвого болю і не мучили себе занадто частими сеансами видалення небажаних швидкозростаючих волосинок, був створений місячний календар епіляції та депіляції на лютий 2019 року.

В якому відзначені дати, коли краще і ефективніше за все робити епіляцію, а коли не слід витрачати час даремно. Слід дівчині вибрати сприятливі дні для епіляції, і вона побачить і відчує, наскільки простою може бути ця процедура.

Жіночий організм набагато чутливіші чоловічого, і він більш схильний до будь-якого природного впливу. Таким чином, місячні фази мають великий вплив на все, що відбувається з тілом жінки. Багато поколінь присвятили своє життя того, щоб створити для майбутніх поколінь комфортні умови існування. Чому б не скористатися накопиченими знаннями?

Призначаємо час для епіляції

Місячний календар епіляції та депіляції на лютий 2019 року має тісний зв’язок з зодіакальними циклами, завдяки чому фахівці достовірно можуть спрогнозувати навіть на рік, а то й на два вперед відповідні дати для депіляції. Одне правило залишається незмінним: робити епіляцію потрібно тільки на убуваючий місяць.

Спостережні люди давно помітили, що зростаючий місяць сприяє збільшенню всього навколо. І якщо ви видалите волосся в період фази росту, то волосяний покрив відновиться з високою швидкістю. Зростаючий же місяць здатна сповільнювати рух, тому навіть якщо ви не довіряєте місячним календарям епіляції на кожен день, то прислухайтеся до поради з приводу фази місяця.

Виникає питання: «Коли краще робити процедуру, щоб гарантовано і надовго позбавлятися від волосся на тілі?». Напевно, є дати, в які краще навіть не замислюватися про процес депіляції. Нижче для вашої зручності наведені спрогнозовані сприятливі і несприятливі дні на 2019 рік.

Скоро весна, а значить, відкритий одяг і короткі сукні. Для небажаних волосинок немає місця на красивому жіночому тілі, тому варто поспішити в салон. Щоб сеанс був найбільш безболісним, виберіть один із запропонованих місячним календарем епіляції днів: 1, 2, 8, 11, 14, 16, 17, 22 і 25 – ці дати просто створені для ефектної боротьби з ворогом краси. Але не варто записуватися на процедуру 3, 12, 18, 19 і 27 лютого, щоб не мучити себе даремно.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *