Home / Дозвілля / Гороскоп на травень 2019 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на травень 2019 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на травень 2019 року  радить бути обережними в середині місяця, так як Венера буде квадратизувати Марс, а це означає сильні бажання. Використовуйте їх конструктивно.

Гороскоп на травень 2019 року

Гороскоп на травень 2019 року для всіх знаків зодіаку

У травні 2019 року нам належить випробувати на собі вплив планет. Протягом місяця планети не раз поставлять перед складним вибором. Щоб не помилитися, слід слухати внутрішній голос. Зробити його звук голосніше допоможуть медитації та інші духовні практики.

В першу декаду травня наполегливо рекомендуємо не втручатися в чужі справи, утриматися від критичних зауважень і повчань і більше часу приділяти собі, облаштування свого життя. Спокуса заглянути в замкову щілину, щоб дізнатися, «а як там у інших», буде особливо великий на самому початку місяця.

Боріться з ним: інформація, яку ви так прагнете отримати, може зіпсувати настрій.
Дружні зв’язки, які зав’яжуться 11-20 травня, будуть неміцними і нетривалими, про що попереджають зірки. Але це не означає, що потрібно уникати знайомств. Завдяки їм ви зумієте поглянути на світ іншими очима і навіть переглянете деякі принципи. Це час – «фаза відновлення», коли відбувається переоцінка цінностей, і життя від цього змінюється кардинальним чином.

У цьому місяці Меркурій знаходиться у вашому знаку протягом першого тижня. Він добре пов’язаний з Плутоном, тому планета, заснована на почуттях, допомагає гармонізувати все між інтелектом і почуттями.

Венера входить в знак одразу після першого тижня, і це означає любов і прихильність. 

Овни (21 березня -19 квітня)

Овнам корисно допомогти впоратися з бажаннями в середині місяця. Інтелект може направляти бажання в хороше русло.

Овнів чекають розчарування в особистому житті. Найменш вдалою стане перша декада місяця. Вільні чоловіки і жінки захочуть попрощатися з холостяцьким життям. Доленосна зустріч можлива в кінці травня. Закохані відчують холод і байдужість з боку обранця.

Телець (20 квітня – 20 травня)

Цей місяць – місяць народження. Не забудьте подякувати матері і батьку за те, що дали життя. Навіть якщо вони не були в ньому весь час, все ж дали можливість виробити власний характер, пізнати світ і його задоволення. Перший тиждень здається вдалим, оскільки Юпітер, Марс і Уран добре аспектовані.

Другі два тижні гарні для спілкування і навчання, оскільки Меркурій входить і приєднується до Сонця у вашому знаку. Тельці люблять бути обгрунтованими і практичними. У цьому місяці виявляться позитивні якості, тому поділіться своїми позитивними ідеями.

Людям цього знака зодіаку захочеться змін в особистому житті, які виявляться сприятливими не для всіх. Увага одиноких Тельців буде прикута до кар’єрних і фінансових питань, з-за чого вони отримають низькі шанси зустріти нову любов. У парах не виключені розбіжності і конфлікти.

Близнюки (21 травня – 20 червня)

У вас немає планет прямо у вашому знаку. Плутон навпаки до знаку, і це може означати, що почуття грають велику роль в рішеннях. Розвивайте позитивні почуття, і ви будете використовувати вплив конструктивно.

Якщо ви не усвідомлюєте почуття, тоді зможете відчувати себе пригніченим. Будьте уважні і працюйте зі своїми почуттями в позитивному ключі. Близнюки швидкі в своєму прояві інтелекту. У цьому місяці почуття сильні, і тому розум повинен ефективно працювати. Будьте розумними, але також усвідомлюйте, що почуття іноді сильніші інтелекту.

У травні незадоволеність Близнюків собою або своєю парою вирветься назовні. Вільні чоловіки і жінки стануть коливатися між бажанням попрощатися з холостяцьким життям і зберегти свободу. Ті, у кого є пара, будуть непостійними в своїх думках і бажаннях.

Рак (21 червня – 22 липня)

Гороскоп на травень 2019 року  радить, що цей місяць чудовий. Марс, Уран, Юпітер і Сонце працюють в гармонійних аспектах, щоб зробити бажані речі потужними і ефективними. Звичайно, ви повинні мати гарне ставлення до використання цих аспектів.

Планети – це всього лише вплив, все ж потрібно бути мотивованим і впевненим, особливо з цим типом енергії. В середині будьте обережні з бажаннями, вони можуть бути сильнішим, ніж завжди. Не вводьте близьких в оману. Раки зазвичай працюють з почуттями. У цьому місяці ви могли б стати джерелом прибутку. Влада є, у вас багато почуттів, просто мотивуйте правильно, і все повинно бути добре.

Раків чекають стрімкі зміни на любовному фронті. Одиноким чоловікам і жінкам варто розраховувати на появу шанувальника серед їх друзів. Закохані будуть уважними і ввічливими.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Є кілька речей, які вас турбують. Нептун навпаки знак, який змушує вас відчувати, що щось може піти не так. Це насправді тому, що ви створюєте негативні зображення в голові. У вас також може бути хороша інтуїція, якщо ви організуєте себе позитивно, що може допомогти.

Сатурн добре позиціонується у вашому знаку, тому використовуйте медитацію, щоб виявити позитивний аспект Сатурна спогляданням і спокоєм. Планета благословить вас якостями, якщо ви будете працювати з її енергією. У цьому місяці не домагаються успіху, будьте уважні і обережні. Ці якості принесуть користь.

Травень подарує Левам перемоги на любовному фронті. Холостим представникам цього знаку зодіаку гороскоп на травень 2019 року віщує доленосну зустріч. Ті, хто знайшов другу половинку, демонструватимуть партнеру ніжність і відданість.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Гороскоп на травень 2019 року  рекомендує, що місяць хороший, оскільки Сонце, Юпітер, Марс і Уран всі відмінно аспектовані. Ви злегка схильні до хвилювання через опозицію Юпітера і Сонця, що допомагає впоратися з цією енергією, але є корисним аспектом з Ураном і Марсом.

Світ – динамічний простір, і у вас є позитивна динаміка, тому зробіть щось конструктивне в цьому місяці. Діви надходять так само впорядковано. У цьому місяці енергія звільняється. Будьте уважні, щоб не бути занадто сміливим, а то нашкодите собі. Завжди балансуйте ентузіазм з мудрістю.

Особисте життя Дів буде сповнене приємних несподіванок. Поруч з самотніми чоловіками і жінками з’явиться відповідний претендент на створення пари. Закохані заспокояться і визначаться зі своїми майбутніми намірами.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Тиха година. У нашій Сонячній системі є 10 планет, але для Терезів вісім мають непарні кути і тому злегка відволікають. Меркурій і Венера біжать в опозиції, і тому розум і бажання можуть відвернути вас. Просто будьте зрозумілі і робіть те, що здається правильним, і проблем не повинно бути. Терези зберігають життя в рівновазі. У цьому місяці просто подумайте про свій бізнес і робіть все, що легко працює для вас.

Особисте життя зміниться на краще. Вільним Терезам хтось допоможе зав’язати новий роман. Ті, хто перебуває у відносинах, відчують себе щасливими поруч з нинішнім партнером.

Скорпіони (23 жовтня – 21 листопада)

Період чудовий. Марс, Уран, Юпітер і Сонце працюють в гармонійних аспектах, щоб наділити плани міццю і ефективністю. Звичайно, ви повинні мати гарне ставлення до використання цих аспектів.

Планети – це всього лише помічники, все-таки потрібно бути мотивованими і впевненими, особливо з цим типом енергії. Юпітер сидить у вашому знаку, так що ентузіазм буде основним впливом. Скорпіони пристрасні. У цьому місяці багато завдань можуть вийти на перший план. У вас є здатність виконати їх всі. Не обмежуйте себе маленькими ідеями.

Скорпіонів чекають приємні романтичні переживання. Самотні представники цього знака зодіаку зустрінуть свою долю. Закохані зважаться перевести відносини на новий рівень.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Почуття як і раніше важливі, оскільки Плутон знаходиться у вашому знаку на довгі роки. Гороскоп на травень 2019 року  радить, що починається приємне поєднання інтелекту і почуттів. Це через те, що Меркурій добре аспектований Плутоном. В середині ви виявите, що інтелект, здається, йде, і почуття починають переважати.

Знайте, що таке положення не вигідно вам, і ви можете позбутися від зайвого стресу, використовуючи уважність, щоб зберегти спокій. Стрільці натхненні людьми. У цьому місяці організуйте реалізацію ідеї і зберігайте свою мотивацію на решту місяця. Якщо ви забудете свої мотиви, можете стати емоційно втраченою людиною.

Не варто налаштовуватися на гармонію і стабільність в любовних відносинах. Збалансованість між роботою та особистим життям допоможе вільним Стрільцям знайти другу половинку. Ті, у кого є пара, будуть запальними і дратівливими по відношенню до обранця.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

У цьому місяці немає прямих впливів на знак. Марс, Уран, Сонце і Юпітер добре розташовані, хоча під великими кутами, так що це означає позитивну енергію. Знайте, що ви підтримуєте на відстані ці аспекти і робите позитивні речі, які приносять користь іншим. Козероги відображають і розмірковують над рішеннями. На цей раз добре діяти, а не довго думати. Не чекайте, коли почнеться потік позитивної енергії. Пам’ятайте про непостійність і не відкладайте вирішення питань на потім.

Гороскоп на рравень 2019 року  обіцяє любов і гармонію не всім Козерогам. Неодружені чоловіки і жінки отримають можливість обзавестися новим шанувальником або прихильницею. Тим, хто перебуває у відносинах, доведеться ревнувати обранця і пройти спокусу зрадою.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Ви все ще духовний і далекоглядний центр для всесвіту, оскільки Нептун в знаку довгий час. Місяць починається з хороших прозрінь і бачень. Ви можете бути забобонні в тому, що відбувається. Ясність – це те, на що ви повинні покластися. Не дозволяйте деяким планетарним аспектам руйнувати життя. Остаточне рішення завжди необхідно зробити. Водолії – товариські люди. Гороскоп на травень 2019 року  радить стежити за своєю негативною уявою, і у вас не буде ніяких проблем. Якщо ви забули, то виявите, що починаєте турбуватися про речі, які вас не стосуються.

Водолії можуть почати турбуватися через своє особисте життя. Одиноким гороскоп на травень 2019 року  обіцяє розчарування через помилковий вибір партнера для відносин. У парах не виключені розбіжності і сварки через незадоволення другої половинки своїм місцем в житті коханої людини.

Риби (19 лютого – 20 березня)

У цьому місяці все ідеально. Уран добре пов’язаний з Сонцем, Юпітером і Марсом. Зазвичай опозиція Сонця Юпітера може викликати у вас гіперактивність і нервозність, але з Марсом і Ураном, добре аспектовані на весь місяць, не потрібно турбуватися. Вплив Юпітера збільшується, якщо ви використовуєте ясність у всіх своїх мотивах.

Позитивні думки – це природа ясності, тому покладайтеся на них у всіх ситуаціях. Цей місяць буде активним і натхненним. Проведіть деякий час, думаючи про те, що ви хочете зробити першим, це заощадить час і енергію в майбутньому.

Представники цього знака зодіаку отримають можливість самостійно перетворювати своє особисте життя. Самотні можуть упустити шанс зав’язати новий роман через свою любвеобільність. Для тих, у кого є друга половинка, їх пара стане джерелом позитиву і світлих надій.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *