Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар стрижки на серпень 2018 року

Місячний календар стрижки на серпень 2018 року

Щоб простіше було користуватися місячним календарем стрижок, треба хоча б в загальних рисах уявляти які чинники впливають на здоров’я і ріст волосся. Про детальний місячний календар стрижки на серпень 2018 року дізнаємось далі.

Місячний календар стрижки на серпень 2018 року

Місячний календар стрижки на серпень 2018 року

Наш місячний календар стрижки на серпень 2018 року  базується в основному на трьох складових:

Положення Місяця в різних знаках Зодіаку має різний вплив на стан волосся. Дні, коли Місяць проходить через знаки Козерога, Тельця, Лева і Діви, вважаються найбільш сприятливими для відвідування перукарні. А ось якщо Місяць у Водолії або Овні, то стрижку краще відкласти.

Різні Місячні дні можуть надати як позитивний, так і негативний вплив не тільки на ріст волосся, але і в цілому на здоров’я.

Фази Місяця також впливають на ріст волосся. Якщо зістригти волосся на зростаючий Місяць, то вони відростуть набагато швидше, ніж на спаданючий.

Треба відзначити, що всі ці складові Місячного календаря стрижок, часто входять у суперечність один з одним. Найбільш сприятливим часом для відвідування салону краси, є дні, коли всі ці три фактори будуть благотворно впливати на стан волосся.

Місячний календар стрижки на серпень 2018 року. Сприятливі та несприятливі дні для стрижки

Найсприятливіші дні для стрижки волосся в серпні 2018 р – 3, 5, 10, 15, 18, 22

Найнесприятливіші дні для відвідування перукарні – 2, 11, 27, 28, 29

Нейтральні дні для стрижок у серпні – 1, 8, 9, 14, 16, 17, 30, 31

В цілому це хороший день для стрижки – 4, 12, 13, 19, 20, 21, 24, 25

Не найбільш вдалі дні, щоб стригти волосся – 6, 7, 23, 26

Детальний місячний календар стрижки на серпень 2018 року

1 серпня 2018 р. середа.  Місяць у знаку Овна – не найкращий день для стрижки волосся. Хоча їх здоров’я від цього і не постраждає, зате загальний стан організму ослабне, що призведе до ризику захворювань і зниження імунної системи.

19 місячна доба – поспішіть до перукаря, постригтися в цей день, значить, продовжити своє життя.

Місяць – якщо не любите часто стригти волосся, то ходіть в перукарню на спадний Місяць. Здоров’я волоссю це не додасть, але відростати вони будуть довго.

Нейтральний день для будь-яких стрижок

2 серпня 2018 р. четвер.  Місяць у знаку Овна – не найкращий день для стрижки волосся. Хоча їх здоров’я від цього і не постраждає, зате загальний стан організму ослабне, що призведе до ризику захворювань і зниження імунної системи.

20 місячна доба – стригти волосся не рекомендується, можна впасти в депресію і втратити смак до життя.

Місяць – стригтися в період, коли Місяць пішов на спад можна тим, хто не зацікавлений в зростанні волосся, зате зміцнюються їх коріння. Хочете кардинально змінити імідж – дерзайте, пробуйте. Навіть якщо  щось піде не так – фарба зійде швидко.

Місячний календар стрижки на серпень 2018 року  попереджає – 2 серпня 2018 р. несприятливий день для поновлення зачіски.

3 серпня 2018 р. п’ятницю.  Місяць у знаку Телець – сприятливий день для відвідування перукарні. Дуже рекомендований тим, чиє волосся потребує лікування і зміцнення. Однак не варто при цьому зловживати хімічними засобами, тільки стрижка і натуральні препарати.

21 місячна доба – вдалий момент для зміни або оновлення зачіски – це привертає матеріальне благополуччя і успіх в справах.

Місяць – після стрижки на спадний Місяць шевелюра відростає доволі довго, але в той же час зміцнюється коріння волосся і запобігає їх випаданню. Фарба змивається швидко, тому сміливо шукайте нові образи – зараз саме час.

За місячним календарем стрижок – 3 серпня 2018 р. сприятливий день для стрижки волосся

4 серпня 2018 р. субота.  Місяць у знаку Телець – сприятливий день для відвідування салону краси. Дуже рекомендований тим, чиє волосся потребує  лікування і зміцнення. Однак не варто при цьому зловживати хімічними засобами, тільки стрижка і натуральні препарати.

22 місячна доба – відвідування перукаря зрушить з мертвої точки справи пов’язані з нерухомістю, але не виключено, що станете набирати зайву вагу.

Місяць – якщо не любите часто стригти волосся, то ходіть в перукарню на спадний Місяць.  Здоров’я волоссю це не додасть, але відростати вони будуть довго.

В цілому це хороший день для відвідування перукарні.

5 серпня 2018 р. неділі.  Місяць у знаку Телець – сприятливий день для відвідування салону краси. Дуже рекомендований тим, чиє волосся потребує лікування і зміцнення. Однак не варто при цьому зловживати хімічними засобами, тільки стрижка і натуральні препарати.

23 місячна доба – стрижка волосся найкращим чином вплине на зовнішній вигляд і на підвищення матеріального благополуччя.

Місяць – стригтися в період, коли Місяць пішов на спад можна тим, хто не зацікавлений в зростанні волосся, зате зміцнюються їх коріння. Хочете кардинально змінити імідж – дерзайте, пробуйте. Навіть якщо щось піде не так – фарба зійде швидко.

За місячним календарем стрижок – 5 серпня 2018 р. сприятливий день для стрижки волосся

6 серпня 2018 р. понеділок.  Місяць у знаку Близнюки – не несе істотних змін в стан волосся, але благотворно відбивається на їх зростанні і створенні зачісок.

24 місячна доба – стригти волосся дуже ризиковано, можна накликати хвороби, підвищується ризик отримання травм різного ступеня тяжкості.

Місяць – після стрижки на спадний Місяць шевелюра відростає доволі довго, але в той же час зміцнюється коріння волосся і запобігає їх випаданню. Фарба змивається швидко, тому сміливо шукайте нові образи – зараз саме час.

Місячний календар стрижки на серпень 2018 року радить, що не найвдаліший день для походу в салон краси.

7 серпня 2018 р. вівторок.  Місяць у знаку Близнюки – не несе істотних змін в стан волосся, але благотворно відбивається на їх зростанні і створенні зачісок.

25 місячна доба – стрижка дуже негативно вплине на очі, можливе підвищення тиску, ослаблення гостроти зору, загострення або виникнення очних патологій.

Місяць – якщо не любите часто стригти волосся, то ходіть в перукарню на спадний Місяць. Здоров’я волоссю це не додасть, але відростати вони будуть довго.

Не найвдалаший день для походу в салон краси.

8 серпня 2018 р. середа.  Місяць у знаку Рак – несприятливий час для стрижки волосся, вони стають неслухняними, миття не приносить бажаної свіжості, створення зачіски стає мукою для власниць будь-якого типу волосся.

26 місячна доба – разом зі зміною зачіски у вашому житті почнуться позитивні зміни, щастя і удача будуть наполегливо стукати  у будинок.

Місяць – стригтися в період, коли Місяць пішов на спад можна тим, хто не зацікавлений в зростанні волосся, зате зміцнюються їх коріння. Хочете кардинально змінити імідж – дерзайте, пробуйте. Навіть якщо щось піде не так – фарба зійде швидко.

Місячний календар стрижки на серпень 2018 року  радить нейтральний день для будь-яких стрижок.

9 серпня 2018 р. четвер.  Місяць у знаку Рак – несприятливий час для стрижки волосся, вони стають неслухняними, миття не приносить бажаної свіжості, створення зачіски стає мукою для власниць будь-якого типу волосся.

27 місячна доба – дуже сприятливий день, відвідування перукаря напевно приверне у ваше життя багато радості і приємних хвилювань.

Місяць – після стрижки на спадний  Місяць шевелюра відростає доволі довго, але в той же час зміцнюється коріння волосся і запобігає їх випаданню. Фарба змивається швидко, тому сміливо шукайте нові образи – зараз саме час.

Нейтральний день для будь-яких стрижок.

10 серпня 2018 р. п’ятниця.  Місяць у знаку Лев – хороший час для поновлення зачіски, волосся буде м’яким, шовковистим і доглянутими. Якщо у ваші плани входить кардинальна зміна зовнішності, то зараз саме час зробити це.

28 місячна доба – стрижка, фарбування волосся та інші зміни в зовнішності підкреслять вашу чарівність, в очах оточуючих ви будете виглядати дуже привабливо.

Місяць – якщо не любите часто стригти волосся, то ходіть в перукарню на спадний Місяць. Здоров’я волоссю це не додасть, але відростати вони будуть довго.

За місячним календарем стрижок – 10 серпня  2018 р. сприятливий день для стрижки волосся

11 серпня 2018 р. субота.  Місяць у знаку Лев – хороший час для поновлення зачіски, волосся буде м’яким, шовковистим і доглянутими. Якщо у ваші плани входить кардинальна зміна зовнішності, то зараз саме час зробити це.

29, 1 місячна доба – дуже небезпечний для стрижки період, можливі великі неприємності.

Молодик – негативно позначається на організмі і вкрай небажано для стрижки. Якщо уникнути інших маніпуляцій з волоссям не можна, то використовуйте тільки препарати з натуральним складом. Категорично не рекомендується стригти волосся.

Місячний календар стрижки на серпень 2018 року  попереджає – молодик несприятливий період для поновлення зачіски.

12 серпня 2018 р. неділя.  Місяць у знаку Діва – найоптимальніший період для зміни іміджу. Краще нього немає, якщо ви зважилися на кардинальні зміни – фарбування, створення кучерявихлоконів, випрямлення та інші б’юті-процедури для волосся.

2 місячна доба – зміна зачіски обернеться неприємними наслідками і конфліктами.

Зростаючий  Місяць – провокує волосся на інтенсивне зростання і зміцнення їх здоров’я. Якщо стригти волосся в цей час ідея вдала, то з фарбуванням будьте обережні – тон ляже на локони надовго, вибирайте тільки перевірені і звичні відтінки.

В цілому це хороший день для відвідування перукарні.

13 серпня 2018 р. понеділок.  Місяць у знаку Діва – найоптимальніший період для зміни іміджу. Краще нього немає, якщо ви зважилися на кардинальні зміни – фарбування, створення кучерявих локонів, випрямлення та інші б’юті-процедури для волосся.

3 місячна доба – нова стрижка може спровокувати грошові витрати і заподіяння шкоди здоров’ю.

Зростаючий  Місяць – сприятливий час для будь-яких стрижок. Можна проводити будь-які оздоровлюючі процедури. Хочете здорові і міцні локони – поспішіть в перукарню.

В цілому це хороший день для відвідування перукарні.

14 серпня 2018 р. вівторок.  Місяць у знаку Терези – стрижка допоможе тільки тим, чиє волосся повільно росте, оскільки їх зростання помітно прискорюється. А ось власникам пошкодженого волосся сподіватися нема на що, на оздоровлення локонів стрижка не вплине.

4 місячна доба – стрижка волосся підвищить ризик захворювання горла і ротової порожнини, може з’явитися відчуття дискомфорту, страху за близьких.

Зростаючий Місяць – надає благотворну дію на волосся при фарбуванні і стрижці. Вдалий час для проведення оздоровлюючих процедур. Фарба лягає рівно і надовго.

Нейтральний день для будь-яких стрижок.

15 серпня 2018 р. середа.  Місяць у знаку Терези – стрижка допоможе тільки тим, чиє волосся повільно росте, оскільки їх зростання помітно прискорюється. А ось власникам пошкодженого волосся сподіватися нема на що, на оздоровлення локонів стрижка не вплине.

5 місячна доба – сприятливий день для стрижки  волосся, залучення багатства і добробуту.

Зростаючий  Місяць – провокує волосся на інтенсивне зростання і зміцнення їх здоров’я. Якщо стригти волосся в цей час ідея вдала, то з фарбуванням будьте обережні – тон ляже на локони надовго, вибирайте тільки перевірені і звичні відтінки.

За місячним календарем стрижок – 15 серпня 2018 р. сприятливий день для стрижки волосся.

16 серпня 2018 р. четвер.  Місяць у знаку Скорпіон – неоднозначно впливає не тільки на зачіску. Від підступного знака можна очікувати все, що завгодно: як удачу в особистих справах, так і повний крах.

6 місячна доба – бажання змінити зачіску призведе до простудних захворювань, втрати нюху і загального погіршення зовнішності.

Зростаючий Місяць – сприятливий час для будь-яких стрижок. Можна проводити будь-які оздоровлюючі процедури. Хочете здорові і міцні локони – поспішіть в перукарню.

Нейтральний день для будь-яких стрижок.

17 серпня 2018 р. п’ятниця.  Місяць у знаку Скорпіон – неоднозначно впливає не тільки на зачіску. Від підступного знака можна очікувати все, що завгодно: як удачу в особистих справах, так і повний крах.

 7 місячна доба – виключно несприятливий день для стрижки з тяжкими наслідками: сварки, конфлікти (особисті і робочі), занепад здоров’я.

Зростаючий Місяць – надає благотворну дію на волосся при фарбуванні і стрижці. Вдалий час для проведення оздоровлюючих процедур. Фарба лягає рівно і надовго.

Нейтральний день для будь-яких стрижок.

18 серпня 2018 р. субота.  Місяць у знаку Стрілець – цей час може стати відправним пунктом для змін життя на краще. Стрижка під знаком Стрільця позитивним чином відіб’ється на особистісному і професійному зростанні.

8 місячна доба – сприятливий день для відвідування перукарні – покращиться здоров’я, довголіття, позитивний настрій і повага оточуючих вас людей.

Зростаючий Місяць – провокує волосся на інтенсивне зростання і зміцнення їх здоров’я. Якщо стригти волосся в цей час ідея вдала, то з фарбуванням будьте обережні – тон ляже на локони надовго, вибирайте тільки перевірені і звичні відтінки.

За місячним календарем стрижок – 18 серпень 2018 р. один з найсприятливіших днів для стрижки волосся в цьому місяці

19 серпня 2018 р. неділя.  Місяць у знаку Стрілець – цей час може стати відправним пунктом для змін життя на краще. Стрижка під знаком Стрільця позитивним чином відіб’ється на особистісному і професійному зростанні.

9 місячна доба – стрижку краще відкласти, візит до перукаря може обернутися погіршенням здоров’я.

Зростаючий  Місяць – сприятливий час для будь-яких стрижок. Можна проводити будь-які оздоровлюючі процедури. Хочете здорові і міцні локони – поспішіть в перукарню.

В цілому це хороший день для відвідування перукарні.

20 серпня 2018 р. понеділок.  Місяць у знаку Стрілець – цей час може стати відправним пунктом для змін життя на краще. Стрижка під знаком Стрільця позитивним чином відіб’ється на особистісному і професійному зростанні.

9, 10 місячна доба – поганий час час для стрижки, візит до перукаря може обернутися погіршенням здоров’я.

Зростаючий Місяць – надає благотворну дію на волосся при фарбуванні і стрижці. Вдалий час для проведення оздоровлюючих процедур. Фарба лягає рівно і надовго.

В цілому це хороший день для відвідування перукарні.

21 серпня 2018 р. вівторок.  Місяць у знаку Козеріг – зручний момент для візиту в салон краси, особливо при проблемному волоссі відвідування майстра пройде максимально комфортно і вдало (перетин і ламкість припиняться, тьмяність зникне).

10 місячна доба – поганий час час для стрижки, можуть з’явитися нові і загостряться старі захворювання.

Зростаюча Місяць – провокує волосся на інтенсивне зростання і зміцнення їх здоров’я. Якщо стригти волосся в цей час ідея вдала, то з фарбуванням будьте обережні – тон ляже на локони надовго, вибирайте тільки перевірені і звичні відтінки.

В цілому це хороший день для відвідування перукарні.

22 серпня 2018 р. середа.  Місяць у знаку Козеріг – зручний момент для візиту в салон краси, особливо при проблемному волоссі відвідування майстра пройде максимально комфортно і вдало (перетин і ламкість припиняться, тьмяність зникне).

11 місячна доба – стрижка відкриває несподівані здібності, загострює почуття і підвищує розумові можливості.

Зростаючий  Місяць – сприятливий час для будь-яких стрижок. Можна проводити будь-які оздоровлюючі процедури. Хочете здорові і міцні локони – поспішіть в перукарню.

Місячний календар стрижки на серпень 2018 року  радить, що це  один з найсприятливіших днів для стрижки волосся в цьому місяці.

23 серпня 2018 р. четвер.  Місяць у знаку Водолій – несприятливий час для здійснення задумів по зміні зачіски. Рвуться космічні нитки, переслідують невдачі, що провокує втрату волосся, аж до розвитку алопеції.

12 місячна доба – зміни іміджу можуть обернуться нещастями. Зростає ризик травмування, аж до смертельного результату.

Зростаючий  Місяць – надає благотворну дію на волосся при фарбуванні і стрижці. Вдалий час для проведення оздоровлюючих процедур. Фарба лягає рівно і надовго.

Не найвдаліший  день для походу в салон краси.

24 серпня 2018 р. п’ятниця.  Місяць у знаку Водолій – несприятливий час для здійснення задумів по зміні зачіски. Рвуться космічні нитки, переслідують невдачі, що провокує втрату волосся, аж до розвитку алопеції.

13 місячна доба – сприятливий день, використовуйте його для оновлення свого образу. Це принесе удачу і освіжить зовнішній вигляд.

Зростаючий  Місяць – провокує волосся на інтенсивне зростання і зміцнення їх здоров’я. Якщо стригти волосся в цей час ідея вдала, то з фарбуванням будьте обережні – тон ляже на локони надовго, вибирайте тільки перевірені і звичні відтінки.

В цілому це хороший день для відвідування перукарні.

25 серпня 2018 р. субота.  Місяць у знаку Водолій – несприятливий час для здійснення задумів по зміні зачіски. Рвуться космічні нитки, переслідують невдачі, що провокує втрату волосся, аж до розвитку алопеції.

14 місячна доба – змінивши стрижку ви забезпечите собі успіх в справах, прихильність керівництва і фінансове благополуччя.

Зростаючий  Місяць – сприятливий час для будь-яких стрижок. Можна проводити будь-які оздоровлюючі процедури. Хочете здорові і міцні локони – поспішіть в перукарню.

В цілому це хороший день для відвідування перукарні.

26 серпня 2018 р. неділя.  Місяць у знаку Риби – при маніпуляціях з волоссям, причому не важливо, стрижка це або звичайне миття, щедро обдарує господаря шевелюри «риб’ячою лускою» (себореєю і лупою).

15 місячна доба – стрижка волосся спровокує емоційні напруги, скачки тиску, пригніченість, страх і головні болі, можлива навіть госпіталізація.

Повний місяць – це самий містичний період місячної фази і найоптимальніший для будь-яких процедур з волоссям. Можна все – стригтися, фарбуватися, укладати зачіски, лікувати локони. Це сприятливо відіб’ється на загальному самопочутті, у тому числі і психологічному, а волосся буквально засяють здоров’ям.

Місячний календар стрижки на серпень 2018 року рекомендує, що не найвдаліший день для походу в салон краси.

27 серпня 2018 р. понеділок.  Місяць у знаку Риби – при маніпуляціях з волоссям, причому не важливо, стрижка це або звичайне миття, щедро обдарує господаря шевелюри «риб’ячою лускою» (себореєю і лупою).

16 місячна доба – дуже невдалий день щоб стригти волосся. Втрата контролю над шкідливими звичками, ризик невдач, помилок, зрад і хвороб.

Місяць – якщо не любите часто стригти волосся, то ходіть в перукарню на спадний Місяць. Здоров’я волоссю це не додасть, але відростати вони будуть довго.

Місячний календар стрижки на серпень 2018 року  попереджає – 27 серпня 2018 р. несприятливий день для поновлення зачіски.

28 серпня 2018 р. вівторок.  Місяць у знаку Овна – не найкращий день для стрижки волосся. Хоча їх здоров’я від цього і не постраждає, зате загальний стан організму ослабне, що призведе до ризику захворювань і зниження імунної системи.

17 місячна доба – відвідування перукарень краще відкласти, інакше можуть виникнути проблеми на роботі, порушиться душевна рівновага, можливі серйозні травми.

Місяць – стригтися в період, коли Місяць пішов  на спад можна тим, хто не зацікавлений в зростанні волосся, зате зміцнюється їх коріння. Хочете кардинально змінити імідж – дерзайте, пробуйте. Навіть якщо щось піде не так – фарба зійде швидко.

Місячний календар стрижки на серпень 2018 року  попереджає – 28 серпень 2018 р. несприятливий день для поновлення зачіски.

29 серпня 2018 р. середа.  Місяць в Знаку Овен – не найкращий день для стрижки волосся. Хоча їх здоров’я від цього і не постраждає, зате загальний стан організму ослабне, що призведе до ризику захворювань і зниження імунної системи.

18 місячна доба – несприятливий день для будь-яких стрижок, це негативним чином позначиться на вашому здоров’ї та навіть на здоров’я ваших домашніх вихованців.

Місяць – після стрижки на спадний  Місяць шевелюра відростає доволі довго, але в той же час зміцнюється коріння волосся і запобігає їх випаданню. Фарба змивається швидко, тому сміливо шукайте нові образи – зараз саме час.

Місячний календар стрижки на серпень 2018 року   попереджає – 29 серпня 2018 р. несприятливий день для поновлення зачіски.

30 серпня 2018 р. четвер.  Місяць у знаку Овна – не найкращий день для стрижки волосся. Хоча їх здоров’я від цього і не постраждає, зате загальний стан організму ослабне, що призведе до ризику захворювань і зниження імунної системи.

19 місячна доба – поспішіть до перукаря, постригтися в цей день, значить, продовжити своє життя.

Місяць – якщо не любите часто стригти волосся, то ходіть в перукарню на спадний Місяць. Здоров’я волоссю це не додасть, але відростати вони будуть довго.

Нейтральний день для будь-яких стрижок.

31 серпня 2018 р. п’ятниця.  Місяць у знаку Телець – сприятливий день для поновлення зачіски. Дуже рекомендований тим, чиє волосся потребує  лікування і зміцнення. Однак не варто при цьому зловживати хімічними засобами, тільки стрижка і натуральні препарати.

20 місячна доба – стригти волосся не рекомендується, можна впасти в депресію і втратити смак до життя.

Місяць – стригтися в період, коли Місяць пішов на спад можна тим, хто не зацікавлений в зростанні волосся, зате зміцнюється їх коріння. Хочете кардинально змінити  імідж – дерзайте, пробуйте. Навіть якщо що щось піде не так – фарба зійде швидко.

Нейтральний день для будь-яких стрижок.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *