Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар стрижки на липень 2018 року

Місячний календар стрижки на липень 2018 року

Найжаркіший місяць літа – липень – розташовує до розслаблення і подорожей. Для того, щоб відпочинок пройшов «на п’ятірку», жінка повинна відчувати себе справжньою королевою. Як цього добитися? Звичайно, зробивши нову стрижку! Подивимося, які липневі дні сприятливі для таких змін. Місячний календар стрижки на липень 2018 року дасть відповіді на всі питання!

Місячний календар стрижки на липень 2018 року. Місяць і волосся: календар на липень

Місячний календар стрижки на липень 2018 року

Місячний календар стрижки на липень 2018 року  сприятливі дні для перукарських змін, в якому обіцяють більше, ніж просто гарну зачіску. Якщо в нього зазирнути не можливо не погодитися з думкою легендарної Софі Лорен: «Зачіска впливає на те, як складається день, а в підсумку і життя».

Про те, що останнє залежить не тільки від професіонала в перукарській справі, але і від фаз Місяця, сьогодні не знає хіба що доярка з глухого села на краю землі.

Вірити чи ні в силу впливу небесного світила – вирішувати вам, але навіть ті хто сумніваються варто знати, що:

місячні календарі існують близько 10 тисяч років;

вплив супутника Землі на всі рідини на ньому доведено різними вченими з усього світу.

Так чому б не перевірити рекомендації езотериків і вчених щодо вдалих днів для стрижки волосся, наприклад – на липень місяць? Адже навіть знаменитий фізик з Данії Нільс Бор, повісив одного разу над своїми дверима підкову, на питання одного вірить він в те, що вона приносить удачу чи ні, відповів: «Звичайно не вірю! Але, кажуть, вона приносить удачу навіть тим, хто в неї не вірить »…

Волосся – провідники енергії, одержуваної з Космосу, хранителі нашої пам’яті – так вважають астрологи. Про щось подібне здогадувалися, мабуть, і стародавні люди, бо з давніх-давніх часів було прийнято зістригати волосся (частково або зовсім), щоб почати нове життя. І найчастіше робилося це з оглядкою на Місяць, а точніше – його фази.

Згідно з місячним календарем, стрижка волосся в період, коли нічне світило зростає, сприяє їх прискореному зростання. Це дуже просто пояснити: господиня нічного небосхилу в період зростання сприяє підняттю рідини вгору, що в людському організмі проявляється припливом крові до голови і волосяних цибулин, що благотворно впливає на ріст волосся (тим же дією володіє і масаж).

Місячний календар стрижки на липень 2018 року рекомендує якщо ж зістригти волосся в період, коли місяць спадає, волосся росте повільніше. Цей факт варто врахувати тим, хто любить короткі стрижки, адже після походу в перукарню на спадаючий місяць наступне відвідування перукаря  буде потрібно не так швидко. А якщо зробити це ще і в сприятливий день для стрижки, зачіска буде радувати своєю формою довше, ніж зазвичай.

Тополиний пух, спека … Чи будуть вони в липні цього року, поки невідомо, але красива стрижка згодиться будь-якій жінці незалежно від примхи клімату.

Заглянемо в місячний календар стрижки на липень 2018 року, в якому сприятливі дні оракул згідно з яким призначає на 1-е, 3 і 4-е, з 6-го по 10-е, а також середину місяця – 15 і 16-е, плюс його кінець – з 20-го до 22-го, 27-е і 31-е числа. Це хороші дні для того, щоб стригти волосся! Доглядати за ними можна в усі інші, а ось як і коли саме, знову підкаже Місяць.

Перший день липня – час влади Терезів, прихильних до зовнішніх змін. Це означає, що рішення сходити до перукаря позначиться сприятливо і на волоссі, і на привабливості в загальному. Те ж саме можна сказати і про 3-е, 4-е, 6-е числа.

Стрижку 7-го сміливо можуть робити ті, чиєю метою є прискорити зростання своїх локонів. Щоб поліпшити їхнє здоров’я, включаючи зміцнення коренів, краще дочекатися 8-го липня, залучити в життя позитивні тенденції допоможе стрижка 9-го, а вже 10-го маніпуляції ножицями принесуть волоссю силу і стійкість до шкідливих впливів (гарячих укладань, наприклад).

У наступні два дні підстригання локонів загрожує обернутися неприємностями для волосся – вони стануть неслухняними, стрижка не порадує результатом.

А ось 13-е число в липні – вдале для волосся і способу в загальному. Нова зачіска зробить свого носія привабливіше і сексуальніше. Не встигнете сходити до майстра в цей день – відкладіть візит до 15-го числа, бо 14-го подстрігательная процедура може і не зашкодить волоссю, але, як обіцяє місячний календар стрижок на липень 2018, накличе грошовий дефіцит. Причому, незалежно від вартості послуг вашого майстра.

Наступні після 15-го два дня прекрасно підходять для зміни зачіски шляхом стрижки волосся. Процедура зробить локони міцніше, а їх володаря – привабливіше, є цілеспрямованою, впевненою в собі. Плюс – приверне здоров’я або прожене недуга.

18-е число середини літа – не на часі підстригатися, якщо потрібно уникнути розбіжностей і сварок з рідними, хоча волоссю маніпуляції ножицями не зашкодять. Якщо терміновості в них немає, краще дочекатися 19-го липня, коли навіть невелика укорочення волосся приверне в життя позитив, потрібний настрій, нові зустрічі.

Чи не позначиться добре на волоссі і життя стрижка волосся 20-го липневого дня, коли маніпуляції ножицями можуть “наманіпуліровать” огидне настрій, погане самопочуття і навіть розвиток якогось нехорошого недуги. Та й зачіску місячний календар обіцяє невдалу.

Не розраховуйте відвідати майстра по волоссю на наступний день, бо 21-го числа місяць “забороняє” не тільки стригтися, але і фарбуватися або доглядати (мова про волосся, звичайно), а також робити укладку.

Процедури загрожують погіршенням стану волосся (з’явиться перетин, ламкість загубиться блиск), самопочуття і настрою. Період з 24-го по 26-е липня вважається нейтральним.

Удачу перукарнях процедурам подарує 27-е число, після стрижки покращиться ріст волосся. Щоб зачіска вдалася, настрій покращився і навіть інтуїція посилилася, в салон краси можна відправитися і в останній липневий день.

Чи не підходять для перукарень маніпуляцій 5-е число, 11-е і 14-е, а також липень ц.р. 17-го по 19-е і 28-е-29-е число. Що значить “не підходять”: стрижка зробить локони тьмяними і слабкими, сприяє випаданню, причому – рясного, перетину на кінцях.

Більш того, затія змінити зачіску розчарує результатом, яким би “ас” -ом в перукарському справі не опинився обраний майстер. Разом з погіршенням стану волосся може погіршитися і якість життя.

Як правило, маніпуляції з шевелюрою в неправильний день позначаються погіршенням самопочуття, навлеченного хвороби, грошовими втратами, конфліктами і поганим настроєм, аж до депресії.

Стрижка на успіх!

Місячний календар стрижок на липень 2017 року: найсприятливіші дні

Як ми вже знаємо, процедури підстригання відповідно до рекомендацій оракула, здатні вигідно вплинути на якість життя. А ще – на риси характеру і поведінку. Цікавий календар складений для тих, хто бажає “зробити собі добре” в професійній сфері або особистому житті.

Отже, бажаючим придбати сміливість, знайти загублену десь силу волі, пробудити в собі лідерські задатки, місячний календар стрижки на липень 2018 року радить зробити стрижку в середині липня, коли Місяць розташується в гостях у зодіакального Овна.

Щоб позбутися від нетерпимості, егоїзму і запальності зробити ту ж процедуру рекомендується в період спадною Місяця з 20-их по 28 ие місячні дні.

Придбати почуття комфорту, привабливість, ніжність допоможе стрижка на 5-ий, 8-ий, 11-ий, 13-ий і 14-ий місячний день, коли Місяць у знаку Тельця.

Позбутися від повільності, впертості і жадібності можна, відвідавши майстра в період, коли нічне світило знаходиться в Тельці, і знову в період з 20-их по 23-і місячні доби, плюс – з 26-их по 28-ті.

Придбати товариськість, винахідливість і кмітливість допоможе стрижка в період зростаючого місяця в знаку Близнюків – знову на 5-ий, 8-ий, 11-ий, 13-ий і 14-ий місячний день.

Позбутися від легковажності і неспокійності допоможе стрижка в період з 20-их по 23-і місячні доби, плюс – з 26-их по 28-ті.

Підстригання  волосся, коли місяць знаходиться в Близнюках, також поліпшить здатність до збору інформації та навчання.

Вам потрібна сім’я, турбота, розуміння – стрижіться на зростаючий Місяць у знаку Рака, і знову на 5-ий, 8-ий, 11-ий, 13-ий або 14-ий місячний день.

Хочете позбутися від ліні, страху і примхливості – відвідайте майстра на спадаючий Місяць, традиційно на 20-ті, 21-ті, 22-ті, 23-і місячні доби, а також в період з 26-их по 28-ті.

Процедура підстригання в цей період (а саме, коли Місяць у знаку Рака), можливо, не обдарує волосся потрібним ефектом, зате сприяє посиленню не вистачаючих якостей характеру.

Придбати славу, любов, творчу жилку, благородство сприяє стрижка локонів на зростаюче нічне світило в знаку Лева на 5-ий, 8-ий, 11-ий, 13-ий або 14-ий місячний день.

Коли хочеться позбутися від жорстокості і марнославства, варто зробити стрижку на спадний Місяць в 20-23-і  26-28-ті місячні доби. Під тим же знаком, зрозуміло.

Додати працьовитості і відповідальності допоможе підстригання волосся під час перебування нічного світила в знаку Діви – в період зростання на 5-ий, 8-ий, 11-ий, 13-ий або 14-ий місячний день.

Усунути схильність до критики і снобізм – в тому ж знаку Місяця і в ті ж місячні доби на спадання.

Коли потрібні справедливість, дружба і партнерство, допоможе Місяць зростаючий в знаку Терезів, досить зістригти волосся на 5-ий, 8-ий, 11-ий, 13-ий або 14-ий місячний день.

Якщо важливо позбутися від нерішучості і подвійності, краще зробити стрижку на спадний Місяць в тому ж знаку на 20-23-і і 26-28-ті місячні доби.

Необхідно посилити рішучість і глибину почуттів? Потрібно підстригтися, коли місяць росте в знаку Скорпіона все в ті ж 5-ті, 8-і, 11-ті, 13-і і 14-і місячні доби.

Хочеться звести нанівець скритність і підозрілість – стрижіть волосся на 20-23-і і 26-28-і місячні доби, коли нічне світило небосхилу убуває в Скорпіоні.

Як зазначає місячний календар стрижки на липень 2018 року,  сприятливі дні згідно з яким описані вище, процедури під знаком Скорпіона не зроблять поганого впливу на волосся.

Коли потрібен оптимізм, чесність і свобода є сенс спробувати підстригтися, коли зростаючий Місяць відвідає Стрільця.

Придбати розсудливість і працелюбність допоможе стрижка в період зростаючого місяця в знаку Козерога.

Позбутися від владності і впертості допоможуть маніпуляції ножицями на спадаючий Місяць в тому ж знаку в 20-23-і і 26-28-і місячні доби.

Підвищити доброзичливість, придбати незалежність і посилити винахідливість посприяє підстригання волосся на зростаючий місяць в знаку Водолія на 5-ті, 8-мі, 11-ті, 13-і і 14-і місячні доби.

Позбутися від сором’язливості і залежно від чужого часу допоможе стрижка волосся під час зростаючого нічного світила в тому ж знаку на 20-23-і і 26-28-і місячні доби.

Тут варто врахувати, що перукарські процедури ножицями неважливо позначаться на якості волосся, так само, як і на кількості – можливе випадання волосся через ослаблення з коренів. Приблизно те ж обіцяє Місяць у знаку Діви.

Посилити інтуїцію, артистизм і здатність до співчуття допоможе підстригання волосся на 5-ті, 8-мі, 11-ті, 13-ті і 14-і місячні доби в період зростаючого Місяця в Рибах.

Прогнати лінь, черствість і непрактичність можна зробивши те ж саме в період спадного місяця на 20-23-і і 26-28-і місячні доби.

Зростає або зменшується?

Коли Місяць росте, а коли убуває легко визначити, якщо, дивлячись на нього, подумки поставити паличку до його “ріжок”. Виходить буква Р – Місяць йде в зростання, вийшло щось схоже на У – місяць убуває.

Чим відрізняється повний місяць від молодика?

Тут теж все просто. Повний диск місяця, видимий із землі – це серп. Місяць майже не видно на ясному небі – це Молодик. Воно, до речі, вважається хорошим часом для починань чогось нового, але не для стрижки волосся! Краще залишити це на період, коли Місяць почне рости.

А от щодо повного місяця думки астрологів поділяються. Одні вважають, що підстригати локони, коли Місяць повний і прекрасний, не можна категорично – це сильно зашкодить волоссю.

Інші ж рекомендують робити стрижку саме в цей період, що не тільки поліпшить якість шевелюри, але і приверне удачу в життя. Є й ті, хто пропонує приймати рішення виходячи з особистих даних – наприклад, народженні по Зодіаку і дня тижня.

Місячний календар стрижок на липень 2018 року по дням

1 липня для місячного календаря – вже друга половина місячних днів, 18-19 день. Не ходіть поки в перукарню, щоб не спровокувати незрозумілу втому в найближчі дні.

2 липня: на кінець 19 і початок 20 місячних днів можна сміливо орієнтуватися усім бажаючим змінити зачіску: волосся будуть відтепер рости здоровими, сильними, менше посіченими. Але колір їх поки не міняйте.

3 липня – місячний календар стрижки на липень 2018 року радить робити що завгодно: фарбувати волосся, стригти,  призначати доглядаючі процедури. Волосся за все будуть вдячні.

4 липня астрологи називають двадцять першим місячним днем. Мабуть, кардинальних змін здійснювати не варто, але просту стрижку виконати можна. Нове укладання навіть на волоссі колишньої довжини здасться просто знахідкою: чоловіки будуть у ваших ніг.

5 липня 21-й місячний день переходить в 22-й, а перукарні охоче запрошують клієнтів. Саме сьогодні ваш новий образ стане чудовим. Не втрачайте шансів!

6 липня 22 і 23 місячні доби відрізняються тим, що вам надано право вибору: хочете – міняйте зачіску, хочете – залиште все як є. Обидва варіанти безпрограшні в плані успішності.

7 липня: 23-24 місячні дні небажано використовувати для нової стрижки. У долю негативних змін це не принесе, але проблеми з волоссям з’являться: вони почнуть випадати, стануть тьмяними. Адже Вам це не потрібно?

8 липня. Час 24-25-их місячних діб прекрасно підходять для фарбування в якийсь яскравий колір. Цікавим вийде мелірування і всі його варіації. Можна ламінувати волосся, щоб надати їм більш здоровий зовнішній вигляд.

 9 липня. Сміливо стрижіться! 25 і 26 місячні дні – місячний календар стрижки на липень 2018 року  рекомендує один з кращих періодів в поточному місяці.

10 липня – ваше волосся стане чудовим, якщо ви побалуєте їх сьогодні новою стрижкою або укладете  їх як-небудь абсолютно по-особливому. Перехід з 26 на 27 місячний день вважається одним з хороших періодів для здобуття жіночої чарівності.

11 липня: довіртеся в цей день вашому майстру. Нехай він почаклує над волоссям. Його зусилля не пропадуть дарма: волосся стане краще рости, зачіска вляжеться так, як треба.

12 липня тривають двадцять восьмі, що змінюються потім на двадцять дев’яті місячні доби. Стрижку кардинально або підрівнюємо кінчики? Як хочете. Головне, щоб ножиці сьогодні торкнулися вашого волосся: це зробить шевелюру густішою і красивішою.

13 липня настає непростий день. На місячному календарі змінюються 3 періоди, народжується новий місяць. Зазвичай молодик є днем, коли астрологи не радять проводити експерименти. Але в цьому липні все навпаки: зробивши стрижку, ви привернете у своє життя велику удачу. Сміливіше!

14 липня: місячний календар стрижки на липень 2018 року радить, що місяць йде на зростання. Перші і другі доби місячного місяця сповнені приємних сюрпризів: робимо стрижку, фарбуємо волосся в той колір, який давно хотілося випробувати, але було якось боязко. Волосся відтепер стануть рости швидше і густіше. А зачіска вийде карколомною: представники протилежної статі будуть у захваті від вашого нового вигляду. Бажаєте додати собі жіночої чарівності? Стрижіться!

15 липня: відкладемо стрижку. Ті, хто все ж ризикне знехтувати порадою астрологів, згодом стануть скаржитися на головні болі. Краще перечекайте 2-3 місячні дні!

16 липня – до 4 місячного дня картина змінюється. Представники «зоряної професії» одностайні в думці: сьогодні ваша стрижка вийде дуже вдалою. До того ж неприємні переживання з минулого перестануть вас мучити. Фарбування теж можна робити.

17 липня: на 4 і 5 місячні дні фарбуйте волосся. Це піде їм на користь. Особливо гарні темні тони. Це захистить вас від впливу негативних енергій.

18 липня поступайте як завгодно. Закінчується 5 і починається 6 день місячного календаря. Зірки нейтральні: все залежить від майстерності перукаря.

19 липня: сьогодні дозволено все. 6-й і 7-й місячні дні – це ваш час. Місячний календар стрижки на липень 2018 року рекомендує, що вдалою вийде завивка. Після стрижки локони вляжуться ідеально. Вам дозволені будь-які експерименти.

20 липня – найкраще просто робити домашні доглядаючі процедури. Зачекайте, поки закінчиться 8-й місячний день.

21 липня – місячний календар стрижки на липень 2018 року сьогодні 8 місячний день переходить в 9. Особливо вдалі: завивка, стрижка. Невдало може лягти нова фарба. Можливо, обраний вами колір вам не підійде або забарвлення вийде нерівноюим. Словом, стрижіть волосся, але не фарбуйте.

22 липня в неділю йдуть 9-10 доби місячного календаря. Чудовий період для будь-яких експериментів, навіть найвідчайдушніших. Все, що ви не наважувалися зробити раніше, робіть зараз.

23 липня будуть праві ті, хто вирішить змінити стрижку: ця процедура на 10-11 місячні дні приносить фінансову удачу. Не дивуйтеся, якщо на наступний день після походу в перукарню вам запропонують нову посаду.

24 липня: сміливо стрижіться. 11 і 12 дні місяця – гарний час.

25 липня. Місячний календар стрижки на липень 2018 року, в цей день, на жаль, активізується негативна енергія. Адже Вам вона ні до чого? Відкладіть експерименти.

26 липня. Якщо ви вирішите підстригти волосся на 13-14 місячний день, готуйтеся до зміни настрою, причому не в кращу сторону.

27 липня: очікується повний місяць. Не треба записуватися на стрижку. Навіть фарбування в звичний колір небажано. Взагалі як можна менше торкайтеся до волосся, просто зробіть вранці зачіску – і все.

28 липня: на 15 і 16 дні місяця записуйтеся до перукаря. Робіть стрижку. Фарбуйте волосся в світлі відтінки.

29 липня: чи можна фарбуватися? Будь ласка! Але стрижку відкладіть на інший день.

30 липня набувають свої права 17-18 місячні доби. Сьогодні зірки розташовані нейтрально: ходіть на свій розсуд.

31 липня: якщо ви підете до того перукаря, який давно працює з вашими волоссям, результат вийде хорошим, щоб ви не задумали: стрижку або фарбування. Астрологи дають 18-19 місячним добам позитивну характеристику.

Отже, липень – непоганий місяць для приведення шевелюри в порядок. Робимо стрижку, звіряючись з місячним календарем: новий імідж стане просто чудовим!


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *