Home / Дозвілля / Місячний календар городника на серпень 2018 року

Місячний календар городника на серпень 2018 року

Збори врожаю і підготовка до посівної вимагають великих витрат часу. Саме тому багато городників вважають за краще додатково використовувати місячний календар городника на серпень 2018 року, щоб перевірити правильність запланованих агротехнічних заходів.

Місячний календар городника на серпень 2018 року. Які роботи рекомендується виконувати в серпні

Місячний календар городника на серпень 2018 року

Серпень – місяць посиленої турботи про садові культури. У цей час рекомендується не тільки збирати вже дозрілий урожай, але і готувати рослинний матеріал до нового плодоношення, розмножуючи і пересаджуючи молоді рослини.

В останній літній місяць, перш за все, займаються збором врожаю, підготовкою його до зберігання та переробки, власне переробкою у вигляді маринуцвання і засолення, а також заготівлею сировини під майбутню посадку.

Далі садівникам рекомендують зайнятися доглядом за рослинами і ділянкою. У жаркий останній місяць полив рекомендується збільшити, деякі рослини доведеться затінити від сонця, інші, навпаки, відкрити для того, щоб сонячні промені прискорили процес дозрівання.

Інші культури доведеться прибрати раніше, щоб уникнути проростання і псування, наприклад цибулю, часник, редис і інші «підземні» овочі. Що стосується догляду за територією присадибної ділянки, то в цьому місяці радять сіяти газон.

Серпень також є сприятливим місцем для пересадок і розмноження. У цей час земля вже досить нагріта, при цьому в багатьох регіонах вже в серпні починає відчуватися наближення холодних осінніх вітрів, через що температура на поверхні землі стає максимально комфортною для того, щоб рослини прижилися на новому місці. Дуже популярно в серпневі дні розмножувати ягідні кущі, а також займатися розмноженням і посадкою полуниці.

Через масове дозрівання овочів і фруктів на ділянці може спостерігатися велика кількість падалиці, яку слід своєчасно прибирати, оскільки саме вона стає основною причиною розвитку грибка і паразитів, які люблять розмножуватися в джерелах гниття. Якщо ж дерево або чагарник спіткала така доля, то відразу після збору плодів слід обробити рослину від зарази.

Відео «Робота в саду і городі в серпні»

З цього відео ви дізнаєтеся, що рекомендується робити в серпні в саду і городі.

Що робити на зростаючий місяць

Місячний календар городника на серпень 2018 року  рекомендує проводити такі заходи під час зростаючого супутника Землі:

з 12 по 14 серпня краще відкласти посадку овочів і замінити цей захід роботами по збиранню і переробці врожаю коренеплодів, пасльонових і фруктів;

починати посадку можна з 15 серпня, при цьому садити можна все що завгодно – від трав до фруктових дерев;

дні з 18 по 21 рекомендується присвятити догляду за ділянкою, однак постарайтеся уникати обробки рослин хімічними препаратами. Краще зайнятися підгортанням грядок і прополкою землі;

21, 22 і 23 серпня – дні старанної посадки дерев і чагарників;

з 23 по 26 садівникові варто відкласти посадковий матеріал і пристрої для збору врожаю, оскільки ці дні вважаються безплідними. В дати з 23 по 26 найкраще зайнятися обприскуванням рослин, обробітком ґрунту або облаштуванням ділянки.

Що робити на спадаючий  місяць

Згідно з місячним календарем на серпень спадаючий місяць є ідеальним часом для наступних заходів:

з 1 по 3 числа за рослинами посилено доглядають: поливають, прополюють грядки, видаляючи бур’яни, проводять інші необхідні для підтримки чистоти заходи. Дуже сприятливий час для роботи з грибним міцелієм;

з 4 по 6 серпня городники починають займатися підготовкою посадкового матеріалу на майбутній сезон. Для цього культури розмножують і пересаджують на свіжий грунт. Також можна займатися заготівлею овочів на зиму;

7 і 8 числа можна попрацювати з ягодами – полуницею, суницею і іншими, а саме: посадити, пересадити, прибрати зайву поросль навколо кущів;

з другої половини дня 8 серпня до 10-го слід зайнятися посадкою горобини, калини, обліпихи, липи. Після цього можна переходити до підживлення рослин добривами на основі органічних сполук.

Роботи в повний місяць і молодик

Молодик і повний місяць є несприятливими днями для будь-яких садових робіт, пов’язаних з розвитком рослин. На молодик рекомендується обмежитися профілактичним обрізанням дерев, формуванням крони або обробкою дерева від паразитів і грибка. В повний місяць також небажано займатися садовими роботами.

Однак в жарку серпневу погоду полив відкладати не можна, так що зволоження грунту в цей день проводиться в повній мірі.

Детальний місячний календар городника на серпень 2018 року

1 серпня 2018 року.Зверніться до свого списку рослин, які раніше не приносили бажаних результатів при вирощуванні. Зараз у вас багато шансів знайти ту інформацію, яка дозволить вам виростити цю культуру без особливих проблем. Виберіть час для ретельного вивчення всіх доступних матеріалів, але в першу чергу приділяйте увагу тільки тим, які посилаються на надійні джерела.

2 серпня 2018 року. Обійдіть свою ділянку, огляньте її уважно. Вам важливо виявити ті проблеми, які є, щоб усунути їх якнайшвидше. Така підготовка та благоустрій землі допоможе вам уникнути труднощів з висадкою нових рослин в найближчому часі. Вирішуйте проблеми по черзі. В першу чергу виділіть ті, які не чекатимуть, найактуальніші, серйозні і термінові.

3 серпня 2018 року. Місячний календар городника на серпень 2018 року  радить, що прекрасний час для того, щоб вибрати своїм культурам нове місце на ділянці. Звертайте увагу на те, наскільки сонячне місце, удобрити грунт, щоб він прийняв рослину швидше і не відкинула її.

Можна висаджувати не тільки розсаду, але також використовувати насіння. Вони дуже скоро дадуть відмінний результат схожості. Контролюйте свої емоції, щоб вони не вплинули на ефективність вашої роботи.

4 серпня 2018 року. Місячний календар городника на серпень 2018 року  рекомендує прищеплювати  рослини, приділіити більше часу пікіруванню. Плануйте майбутню посадку, обміркуйте інфраструктуру.

Варто подбати про старі рослини. Не поспішайте розлучатися з ними, можливо, деякі ще можна врятувати, якщо вибрати правильні методи. Зверніть увагу на слабкі і хворобливі рослини. Вони зараз потребують зміцнення.

5 серпня 2018 року. Подумайте про свої плани, розплануйте все до дрібниць. У вас в цей день повинен бути складений хоча б мінімальний план роботи на кілька місяців. Тільки з добре продуманою і організованою роботою можна сподіватися на те, що результати будуть позитивними. Не присвячуйте цю добу активним роботам. Винятком може стати дрібна робота в компанії своїх рідних.

6 серпня 2018 року. Багатьом захочеться скоріше доробити розпочаті справи. Але постарайтеся не розпорошуватися і не брати на себе занадто багато. Виберіть одну справу, яка вимагає максимальної віддачі і позначиться на стані вашого саду або городу.

Займіться прополкою, видаліть всі бур’яни. Земля повинна бути чистою і готовою до інших маніпуляцій. Вам не варто використовувати агресивні засоби. Видалити бур’яни можна і вручну.

7 серпня 2018 року. Розслабтеся і помрійте про те, який результат вам дасть ваша копітка робота над культурами. Зараз енергетика дня дозволить вам чітко визначити проблеми, що заважають розвивати ділянку і робити її більш прибутковою. Пора вивести свої роботи в саду і на городі на новий рівень. Зверніться до інформації, яка підкаже вам правильні шляхи просування до мети.

8 серпня 2018 року. Займіться перевалкою. В першу чергу займіться коренеплодами. Розсада, посаджена в цей день, може розвиватися досить інтенсивно. Земля зараз повна корисними мінералами, які будуть вбиратися в корені. Дорослі рослини, які ростуть повільно і мляво краще не чіпати, нове місце їм абсолютно не підійде. Ви, таким чином, ризикуєте втратити більшість своїх культури.

9 серпня 2018 року. Створіть елементи, які допоможуть новим рослинам пережити складний процес адаптації. Подумайте про те, в якому місці варто використовувати добрива. Можливо, варто позбутися від шкідників, що пригнічують зростання дорослих рослин. В саду варто утриматися від активних робіт, вони можуть бути дуже шкідливими і нести загрозу цілості й схоронності деяких зелених насаджень.

10 серпня 2018 року. Відмовтеся від великих планів. Цей день загрожує поганим результатом практично у всіх справах. Виберіться зі своєю сім’єю на природу, насолодіться плодами своєї праці, покажіть всім, над чим ви так багато і наполегливо працюєте.

Селекційні культури в цей період особливо слабкі, зростання їх буде повільним і нестабільним. Місячний календар городника на серпень 2018 року  рекомендує, що можна висадити тільки чагарники, які нормально приживуться на новому місці.

11 серпня 2018 року. Відкладіть насіння і нову розсаду для висадки на інший день. Навіть у найдосвідченіших городників можуть виникнути проблеми вже на етапі самої посадки. Ви ризикуєте втратити багато грошей і сил, що ще гірше часу, займаючись роботою, яка вас тільки засмутить. Зелені рослини дуже вразливі і можуть неправильно відреагувати на найпростіші маніпуляції.

12 серпня 2018 року. Посадка повинна бути перенесена. Саджанці, які були висаджені раніше, покажуть відмінне зростання. Зелені верхівки будуть розвиватися дуже швидко, що не може не радувати. Але не поспішайте обробляти ці верхівки. Краще залишити цю роботу, зайнятися чимось іншим. Земля, наприклад, зараз потребує розпушування. Огляньте урожай, здається, він потребує того, щоб його зібрали.

13 серпня 2018 року. Виберіть найстійкіші культури в насіння. Якщо встигнете висіяти їх сьогодні, то урожай буде просто неперевершеним. Звичайно, позитивний період не обмежується тільки цим днем, він може тривати до десяти днів. Але пам’ятайте, що чим швидше, ви все посадите, тим швидше отримаєте хороший і довгоочікуваний результат своєї кропіткої роботи.

14 серпня 2018 року. Місячний календар городника на серпень 2018 року  радить докупити матеріал для посадки. Вже дуже скоро потрібно буде займатися цим процесом дуже активно, щоб встигнути засадити свою дачну ділянку улюбленими культурами.

Розсада буде рости правильно, згідно з графіками. Єдиною проблемою можуть стати шкідники, від яких потрібно якомога швидше позбутися, щоб потім не страждати від втрати свого врожаю.

15 серпня 2018 року. Не піддавайтеся своїм емоціям, не ставте під ризик усю свою роботу. Думайте, що ви робите і не відхиляйтеся від свого плану. В голові може бути багато ідей, але не всі з них мудрі. Тому, щоб не зробити щось надзвичайне, займіться простими справами. До таких можна віднести збір врожаю або очищення землі від палиць, гілок і листя.

16 серпня 2018 року. Не працюйте поодинці. Вам потрібна компанія. Разом ви зможете зробити набагато більше. Та й робота може здатися не такою нудною, навіть та, яка дійсно монотонна і тривала. Посадіть рослини, але в першу чергу лише ті, які досить сильні для нових умов і зростання в них. День дуже динамічний, не сидіть склавши руки, але і не поспішайте зробити все і відразу.

17 серпня 2018 року. Рухайтеся вперед, покваптеся закінчити все розпочате, інакше  незабаром ви будете працювати не в найсприятливіших умовах. Вам зараз готова допомогти з вашими справами сама природа. Погодні умови просто ідеальні для того, щоб посадити рослини. Вони зможуть взяти з землі все, що їм необхідно для швидкого зміцнення в землі. Старі рослини можна також пересадити, головне вибрати для цього відповідне місце.

18 серпня 2018 року. Зараз все ще триває позитивний період для переважної більшості робіт. Але є один виняток. На цей день не плануйте посадку рослин. Ця затія не з найкращих, з огляду на те, як розташований Місяць в небі. Умови для росту старих рослин також повинні залишатися колишніми, щоб не пошкодити зелені рослини.

19 серпня 2018 року. Місячний календар городника на серпень 2018 року  радить, що висадіть все, що не встигли раніше. Зробіть щось, що раніше відкладали на невизначений термін. Використовуйте позитивну енергетику цього дня на повну, щоб незабаром пожинати плоди праці.

Що стосується домашніх рослин, то їх також не варто чіпати. Не змінюється навіть положення горщика, не кажучи вже про те, щоб пересадити їх в сад. Займіться справами простіше, наприклад, поновіть режим поливу.

20 серпня 2018 року. Відправляйтеся на дачу зі своїми близькими. Подивіться на те, що можна змінити на ділянці. Зараз вам відкриється зовсім інша сторона вашої землі. Перегляньте свій підхід до роботи на ній і розміщення деяких культур. Якщо їх поміняти місцями, то, напевно, їм це піде тільки на користь.

21 серпня 2018 року. Місячний календар городника на серпень 2018 року  радить, що час все ще сприятливий  для більшості робіт, але до вибору варто підійти з усією серйозністю. Перекидайте   деякі рослини, пошукайте насіння, якими можна було б заповнити порожні ділянки.

Вся ваша ділянка повинна використовуватися максимально ефективно. Грунт може знаходитися не в найкращому стані, з точки зору вмісту поживних речовин. Удобріть його.

22 серпня 2018 року. Хоча час все ще під впливом позитивної енергії, не всі процедури будуть вдалими. Малі помилки можуть коштувати  дорого. Не поспішайте чіпати молоді рослини, навіть якщо процедури, що проводяться на них, будуть безпечними.

Ті, зелені мешканці городу, що вже пустили коріння глибше, зможуть нормально перенести різні роботи. На них навіть можна використовувати біологічно активні речовини.

23 серпня 2018 року. Переконайтеся, що вся ділянка засаджена відповідно до того, що у вас було заплановано раніше. Ви можете досадити в цей день деякі культури, але не поспішайте зробити багато роботи за один день. Якщо з ділянкою і новими рослинами всі проблеми вирішені, то потратьте основну частину своєї енергії на старі рослини, спробуйте оживити їх, підтримати, удобрити землю.

24 серпня 2018 року. У зростанні  більшість рослин загальмують. Місячний календар городника на серпень 2018 року  рекомендує, що не варто переживати, справа не в тому, що ви зробили щось не так. Це цілком нормальний період, який пояснюється положенням місяця і впливом його енергії. Не варто садити рослини, їм не вистачить сил для того, щоб пустити коріння. Вони зараз дуже слабкі, а в грунті недостатньо тих мінералів, що потрібні для нормального і повноцінного розвитку.

25 серпня 2018 року. Працюйте тільки над сильними рослинами, обрізайте чагарники, доглядайте за дорослими культурами. Постарайтеся вибрати ті справи, які будуть нести мінімальний ризик для ваших рослин. Поки що ви можете закінчити половину справ без особливого ризику отримання травм.

26 серпня 2018 року. Активні роботи перенесіть, вони будуть дуже ризикованими, зважаючи на те, в якому стані знаходиться більшість рослин. Самі садівники будуть дуже напруженими. У такому стані краще не підходити до роботи. Цей настрій може позначитися на продуктивності і справити вкрай негативний вплив. Посадка не даватиме хороших результатів, що лише зіпсує настрій багатьом городникам.

27 серпня 2018 року. Бульбові культури після посадки не потребуватимуть додаткових маніпуляцій для підтримки зростання. Вони досить сильні, щоб впоратися з найскладнішим періодом у зростанні і розвитку, нормально переживуть час застою. Інші рослини дати такий результат не зможуть. З цієї причини краще залиште їх у спокої і приберіть на землі, щоб вона була чистою і готовою до інших робіт, таких, як удобрення.

28 серпня 2018 року. До будь-якої роботи варто підходити з максимумом уваги. Дрібні роботи можуть приносити більше шкоди, ніж бажаної користі. Перестаратися не варто. Хоча енергії буде вистачати для виконання різних робіт, різних за складністю та тривалістю. Потрібно для себе виділити пару найважливіших, довести кожне до кінця. Використовуйте день максимально з користю.

29 серпня 2018 року. Підготуйте землю для посіву. Ви вже давно, напевно, вибрали для себе насіння. Але зараз варто переглянути своє рішення. Можливо, у вас з’являться нові плани на те, як розпоряджатися своєю землею і як зробити роботу продуктивнішою.

Очистіть ті ділянки, які використовуються під старі дерева. Кущі деякі також краще прибрати, удобрити землю і через якийсь час, висадити туди нові культури.

30 серпня 2018 року. Сміливо вибирайте будь-яку роботу, яка буде вам до душі. Зараз не варто примушувати робити якісь грандіозні зміни. Вони можуть бути незначними. Головне, щоб від роботи на землі ви отримували задоволення і залишалися задоволені результатом своєї праці. Місячний календар городника на серпень 2018 року  радить проводити всі маніпуляції обережно, щоб не зачепити добре сформовані корені.

31 серпня 2018 року. Виділіть ту інформації, яка допоможе вам у майбутньому зробити свою ділянку кращою. Цей день не такий гарний для роботи безпосередньо. Але це не означає, що потрібно зовсім сидіти без діла.

Земля може бути дуже сухою і виснаженою, виправте це, вибравши правильний режим поливу. Читаючи деякі статті  про землю, і нові культури, робіть для себе корисні замітки, що ви використаєте в найближчий місяць. Фільтруйте всю інформацію, звертаючись тільки до самої перевіреної.

Місячний календар городника на серпень 2018 року. Прикмети садівника в серпні

У серпні садівникам рекомендується уважно спостерігати за навколишньою природою, як це робили наші предки. Саме вони помітили залежності врожаю зернових від вологості і грибів, від кількості сухих днів, а смаку фруктів від кількості сонячних днів в останній місяць літа.

1 і 2 числа обов’язково прослідкуйте за кількістю опадів. Якщо в ці дні дощить – чекайте хорошого врожаю пшениці і проса, але з горіхами і грибами можуть бути проблеми. Тому садівникам, які вирощують на ділянці ці рослини, рекомендується заздалегідь підготуватися і обзавестися якісними теплицями.

5 серпня народні перекази радять ретельно працювати, тим більше що за місячним посівним календарем цей день випадає на спадаючий місяць, який благоволить тим, хто піклується про землю.

9 числа прикмети садівника говорять про те, що пора копати картоплю і збирати капусту, а ось 11 можна зайнятися збором ячменю і вівса, якщо такі є на вашій ділянці.

9 серпня пора копати картоплю.

З 13 серпня починається пора загального достатку – багато фруктів і овочі вже дозрівають, і до цього моменту їх збір вже або закінчений, або починається. Тому в другій половині місяця рекомендовано виділити дні для заготівлі продуктів на зиму.

З 14 числа городники починають орні роботи, а також підготовку культур до зими – розпушування, живцювання, закладка насіння і току.

З 19 дня місяця починають збір пізньостиглих фруктів – яблук, слив, груш. А після 23 дня садівники займалися укриттям культур на зиму і спорудженням теплиць.

З 28 по 30 серпня наші предки закінчували всі садово-польові роботи і збирали останні врожаї ячменю, горіхів і яблук.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *