Home / Дозвілля / Гороскоп на серпень 2018 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на серпень 2018 року для всіх знаків зодіаку

На останній літній місяць покладається завжди багато надій. Хочеться багато встигнути й побачити, запам’ятати цікаві події, щоб з настанням осінньо-зимового періоду були сили для вирішення нагальних питань. На даній сторінці пропонуємо  гороскоп на серпень 2018 року  для всіх знаків зодіаку.

Гороскоп на серпень 2018 року – загальні відомості

Гороскоп на серпень 2018 року для всіх знаків зодіаку

Щоб краще орієнтуватися в плануванні свого часу, на що акцентувати увагу і як провести цей місяць найбільш вдало.

Початок серпня, до 5 числа, буде сприятливим періодом завдяки позитивним космічним факторам, тому багато людей будуть відчувати себе досить гармонійно і зможуть ефективно вирішувати різні складні питання і усувати виникаючі перешкоди або непорозуміння.

Після 6 числа Земля потрапляє під вплив досить сильних дисгармонійних енергій. Це також ускладниться сонячним затемненням, яке відбудеться 11 числа о 12:47. Енергії цього затемнення виявляться сильнішими в порівнянні з липневими і будуть посилені квадратурами Меркурія до Юпітера і Венери до Сатурна (що почнеться10 серпня).

Проходження Меркурія і Сонця по знаку Лев може робити багатьох людей надмірно балакучими, гордими і агресивними в спірних моментах. Важливі ділові переговори краще провести до 8 серпня і не піддаватися на провокації під час впливу деструктивних енергій.

Разом із зростаючою силою Зростаючого Місяця  після 13 числа Марс увійде в знак Козеріг, що зробить цей період досить стабільним і спокійним. Вирішаться багато конфліктів, військові протистояння, спаде агресія, що могло затьмарювати життя великої кількості людей. Також знизяться аварійність і криміногенність, і це більш підходящий і сприятливий період для будь-яких нових справ і відносин.

Цьому може сприяти Венера, яка буде знаходитися в знаку Терези. Вона покине напружені аспекти до Сатурну, що дасть можливість людям будувати досить гармонійні і довгострокові відносини. Крім того, Меркурій припинить свій ретроградний рух 19 серпня, що буде сприяти появі нових творчих ідей, задумів і планів.

Гороскоп на серпень 2018 року радить, що для їх реалізації підходить четвертий тиждень серпня, оскільки після 17 числа стан біосфери буде перебувати на одному з найвищих рівнів протягом року. Цей період буде тривати до початку вересня, і він сприятливий для ділових і любовних зустрічей, для проведення весіль, розважальних заходів, для подорожей, для будь-яких довгострокових проектів і перспективних творчих взаємин.

23 числа о 07:10 Сонце увійде в знак Діва і буде формувати гармонійний аспект до Сатурну і Урану. Це дасть можливість багатьом людям проявити свої здібності, досвід і досягти популярності, успіху і слави, втілити свої мрії.

Повний місяць 26 серпня о 14:57 виявиться вельми гармонійним, і багато людей відчують підйом життєвих сил, зростання творчого та сексуального потенціалу. Марс закінчить свій ретроградний рух 27 числа, і ці динамічні енергії будуть підтримувати життєдіяльність багатьох людей, змушуючи діяти ефективно.

Особливо вдалим цей період буде для знаків стихій Земля і Вода. У цей час їм необхідно заявити про свої плани, тоді буде легше почати нову роботу або створити нові відносини. Вельми важливо активно проявити себе в кінці серпня, оскільки в вересні це буде зробити набагато складніше.

Гороскоп на серпень 2018 року: загальний, любовний, кар’єри і здоров’я

Найбільш сприятливим даний період буде для Близнюків, Раків, Дів і Скорпіонів. Деякі знаки зодіаку будуть трохи менш вдалими, хоча багато в їх руках, і їм лише слід бути більш обачними, щоб майбутній період пройшов як по маслу. До таких знаків відносяться Овен, Лев, Козеріг.

А ось для Тельців, Терезів, Стрільців, Водоліїв і Риб, серпень  матиме подвійну природу. З одного боку, буде здаватися, що кожна нова ситуація дається досить важко, забирає багато сил і енергії. Але, з іншого боку, в цьому місяці не буде жодного заходу, який би не приніс користі для вас і вашого майбутнього.

Водолій

Несприятливий збіг обставин чи вплив родичів може змусити вас кинути всі сили на вирішення питань, які для вас не особливо цікаві. Ви пов’язані безліччю зобов’язань, і це дуже обтяжує вас, оскільки в серпні у багатьох Водоліїв стає особливо сильною спрага свободи і незалежності, можливості самостійно приймати рішення.

На початку місяця нічого чудового не передбачається – це неблагополучний період, пов’язаний з обманами, наклепом, переслідуваннями. Це час зажадає особливої обережності і відмови від будь-яких планів, пов’язаних з ризиком.

На початку місяця можуть виникнути проблеми з грошима, але поступово ситуація стабілізується.

Можливі проблеми в особистому житті, непросто складаються відносини з близькою людиною, родичами. Жінкам доведеться проявити максимум дипломатичності при обговоренні актуальних тем з коханою людиною – зараз дуже легко викликати його роздратування, спровокувати сварку.

Гороскоп на серпень 2018 року радить, що у першій декаді місяця у сімейних пар не виключена сварка або сварка зі сльозами і взаємними звинуваченнями. Але мова йде тільки про дрібні розбіжності, так що скоро ситуація стабілізується.

В кінці місяця з’явиться більше вільного часу для того, щоб зайнятися своїми захопленнями, поспілкуватися з друзями, з’їздити у відпустку разом з дітьми. Відпочинок не втомить, принесе радість.

Можливі легкі нездужання, але ви зможете уникнути їх, якщо не станете випробовувати свій організм на міцність.

Риби

Серпень – непростий місяць. Буде непросто проявити себе, знайти оптимальне рішення оточуючих проблем. Мало що залежить від вас: занадто велика роль вашого оточення, обставин, збігів. У ділових контактах не довіряйте першому враженню, воно майже напевно буде помилковим.

Успіх ваших справ буде залежати від того, чи вдасться вам швидко узгодити свої плани з партнерами, врахувати інтереси однодумців.

Далеко не все влаштовує вас у ваших відносинах з діловим оточенням, та й занадто складно знайти спільну мову і вірний тон. Намагайтеся не проявляти зайвої наполегливості, як і не блефуйте і не йдіть ва-банк. Вдаючи, що ви – ні риба ні м’ясо, і вам буде набагато легше домовитися про співпрацю, отримати заступництво. Не давайте приводу для пліток.

Можливий несподіваний прибуток або непередбачені витрати, в цілому фінансова ситуація дуже нестабільна.

Спілкування, навіть з близькими людьми, буде віднімати чимало душевних сил, вас можуть обтяжувати вимушені контакти, зачеплять чиїсь слова, жарти, критика. Старі друзі і інші близькі люди допоможуть впоратися з накопиченими особистими проблемами. Серпень підходить для сімейних подорожей.

Можуть з’явитися проблеми зі здоров’ям, загостряться старі захворювання, можливі втома, пригнічений стан. Рекомендуються заняття спортом (навантаження потрібно поступово збільшувати), музикою і танцями.

Овен

Гороскоп на серпень 2018 року радить, що потрібно багато працювати, щоб домогтися результатів, які міг би помітити хоч хто-небудь крім вас. На жаль, серпень може бути пов’язаний з катастрофою багатьох планів, в тому числі і особистого характеру. Дуже важко утримуватися на тій висоті, якої ви досягли останнім часом, тим більше що оточуючі спостерігають за вами не дуже доброзичливо і можуть бути раді будь-якому промаху.

Не думайте, що проти вас ополчилися абсолютно всі: кілька союзників, на чию підтримку можна розраховувати, у вас є. Однак вони аж ніяк не збираються ризикувати собою і занадто обтяжуватись заради вашого блага.

Не просіть про серйозні послуги, приймайте ласку лише тоді, коли мова йде про дрібниці. Ви повинні бути готові проявляти не тільки самостійність і незалежність, а й певну жорсткість по відношенню до тих, хто намагається стояти у вас на шляху.

З точки зору особистих відносин серпень  дуже складний. Гороскоп на серпень 2018 року  радить, що цей місяць буде пов’язаний з серйозними потрясіннями, необхідністю зробити непростий вибір. Не завжди у вас буде достатньо розсудливості, щоб протистояти спокусам, вести себе гідно.

З найбільш серйозними спокусами пов’язана середина місяця. В цей час ви повинні бути особливо обережні.

Телець

У вас є шанс досягти непоганих професійних результатів, але тільки в тому випадку, якщо ви відмовитеся від своєї звички діяти прямолінійно: серпень – це час, що вимагає спритності, хитрості і навіть підступності. Необхідно виявляти максимальну обережність у спілкуванні з сильними світу цього, стежте за тим, щоб репутація ваша залишалася бездоганною.

Не ставтеся серйозно до обіцянок, які будуть звучати на початку місяця. Даний період пов’язаний з марними надіями, які щедро дарують люди доброзичливі, але не дуже відповідальні. Не беріться за принципово нові справи, вибирайте проекти, в роботі над якими ви зможете використовувати наявні у вас знання і досвід.

В особистій сфері в серпні навряд чи відбудуться кардинальні зміни, не буде серйозних хвилювань і випробувань. Вам доведеться трохи змінити свою поведінку, щоб зробити приємність близькій людині, можливо – відмовитися від своїх звичок. Про зроблене ви не пошкодуєте – нагорода за невеликі самообмеження буде дуже щедрою.

Якщо ви мрієте про нові знайомства, звертайте увагу на людей, які поділяють ваші звички і погляди на життя. Серпень – час, коли можна захопитися дуже цікавим, але абсолютно не відповідає вам людиною; такі відносини принесуть чимало проблем.

Близнюки

Серпень не представляється особливо цікавим, але ділові перспективи непогані. Можна розраховувати на початок плідної співпраці, але потрібно бути готовим до того, що ділові партнери будуть намагатися надати на вас тиск, і у вас практично не буде свободи для маневру.

Гороскоп на серпень 2018 року  рекомендує, що з фінансової точки зору все складається непогано, хоча вам виявляється важко контролювати свої витрати, особливо – коли справа стосується сімейних справ, здійснення мрій близьких.

Ви відкриті, чарівні і доброзичливі, але не завжди завбачливі. Зараз вами дуже легко маніпулювати, і цим, що особливо прикро, користуються не тільки малознайомі люди, але і ваші близькі. Можуть загостритися давні конфлікти. Середина місяця – час, коли багатьма вашими вчинками керуватиме почуття провини, причому не завжди обгрунтоване.

На жаль, в серпні вам не завжди буде можливість вдаватися до реалізації планів, що стосуються відпочинку та розваг. Можлива відміна поїздок, інших запланованих заходів. Важко вирішувати організаційні питання, особливо – коли доводиться враховувати інтереси інших людей. Якщо є можливість доручити це більш енергійній і діяльній людині, слід вчинити саме так.

Рак

У серпні вас чекає досить багато складних ситуацій, стресів. Ви намагаєтеся вести себе найкращим чином, з огляду на чужі інтереси і проявляючи повагу до оточуючих, але це, на жаль, не допомагає вам зберегти хорошу репутацію і знайти нових союзників. Та й стосунки зі старими партнерами залишають бажати кращого.

З точки зору роботи серпень – не самий багатообіцяючий місяць. Можна займатися поточними справами, вирішувати повсякденні питання, але братися за щось принципово нове можна лише в тому випадку, якщо ви абсолютно впевнені в підтримці однодумців і впливових покровителів. Ви, на жаль, нещасливі, тому діяти на свій страх і ризик небажано – ви прямо-таки «притягуєте» невдачі.

В особистому житті не відбувається нічого значного, але, атмосфера сприятлива і відчуваєте ви себе досить комфортно. Зараз ви відчуваєте в собі достатньо душевних сил, щоб винести якісь удари долі, і з філософським спокоєм приймаєте непрості рішення, яких в інший час намагалися б будь-яким способом уникнути.

Не випробовуйте долю, дбайте про свою безпеку. Серпень – дуже травмонебезпечний місяць, особливо для тих, хто подорожує поодинці. Можливе загострення хронічних захворювань легенів і дихальної системи в цілому.

Лев

Серпень – період змін, пов’язаних не тільки з вашою діяльністю, а й з впливом зовнішніх обставин. На цей період можна призначати зустрічі і переговори, вони пройдуть успішно завдяки вашій наполегливості та вмінню знаходити спільну мову з людьми.

Не пропустіть можливість реалізувати свої задуми – для реалізації амбітних планів це період найсприятливіший. Вам пощастить опинитися в потрібний час в потрібному місці, зустріти потрібних людей.

Серпень – вдалий час для того, щоб почати навчання на якихось курсах, підучити іноземну мову. Добре будуть складатися справи у студентів і викладачів вузів.

Гороскоп на серпень 2018 року радить, що можна розраховувати на поліпшення фінансового становища, в тому числі – завдяки втручанню членів сім’ї.

У цьому місяці обстановка в сфері особистих відносин стане спокійнішою. Можна обговорити проблеми взаємин, зрозуміти, в чому ви зробили промах. Постарайтеся не піддаватися виникшим сумнівам і незрозумілим тривогам. Не втрачайте голову. Жінок зірки попереджають про можливі ускладнення в спілкуванні зі старшими родичами.

Серпень – важкий і небезпечний період для здоров’я. Не виключені травми, отруєння або загострення хронічних захворювань. Дуже важливо берегти себе.

Діва

Серпень буде досить неприємним місяцем. Він краще підходить для роботи, а не для розваг. Кожен раз, коли ви намагаєтеся приємно провести час, ви отримуєте не позитивні емоції, а лише втому і роздратування.

Гороскоп на серпень 2018 року радить, що ділові переговори будуть проходити дуже продуктивно, проте надзвичайно важливо правильно вибрати момент, щоб розставити необхідні акценти. Займіться плануванням своєї діяльності, в результаті якої ймовірне поліпшення соціального становища. Не відмовляйтеся від допомоги колег, вона буде вам необхідна.

Стане важко зрозуміти оточуючих, можливі образи, емоційна незадоволеність. Ви можете незаслужено образити близьку людину необережним словом.

Період сприятливий для короткочасних поїздок, причому вам вдасться поєднувати приємне з корисним, не тільки вирішити ділові питання, але і зав’язати приємне знайомство. Ви можете провести вдалі переговори з обміну та купівлі житлових об’єктів або великих капіталовкладень.

На жаль, досить частими будуть моменти безпричинної тривоги, невдоволення собою і досягнутими результатами. Це позначається і на самопочутті: надмірне напруження викликає мігрені, призводить до порушень сну.

Терези

Початок серпня – час, коли ви повинні зосередитися на вирішенні проблем, що виникли в попередні періоди. Нові плани теж з’являються, але їх слід тримати при собі, оскільки за надмірну балакучість і відкритість доведеться дорого заплатити. Гороскоп на серпень 2018 року  рекомендує, що можливі конфлікти з людьми, які обіцяли вам допомогу, а потім змінили свою думку з незрозумілих причин.

Якщо хочете досягти успіху в роботі, будьте готові взяти на себе роль лідера. Якщо ви керуєте якимось проектом, вдавайтеся в деталі, не залишайте дрібниці без уваги, контролюйте роботу підлеглих на кожному етапі. Це необхідно для досягнення потрібного результату.

Середина серпня – час, коли ваші творчі здібності зростають, життєвий потенціал підвищується. Цей час буде найбільш сприятливим і плідним.

Можна сподіватися на вдалі розваги, хороший відпочинок, нові знайомства, романтичні зустрічі. Будучи людиною яскравою і неординарною, ви залучаєте до себе увагу, але і самі не залишаєтеся байдужими до чарівності нових знайомих. Можливі необдумані вчинки, легковажні зв’язки. Часом у вас буде виникати потреба усамітнитися, щоб обміркувати свої вчинки і скорегувати поведінку.

Небажано займатися важкою фізичною роботою в другій половині місяця. Будьте обережні при переході вулиці, остерігайтеся травм при роботі з гострими предметами і електричними приладами. Не вдавайтеся в конфлікти на вулиці, не відвідуйте масових заходів.

Скорпіон

З професійної точки зору серпень – не найсприятливіший місяць, і на нього не варто будувати серйозних планів. Хід важливих справ уповідьнюється, доводиться раз у раз повертатися до справ, які вам більше не цікаві, і проблем, які давно втратили для вас актуальність.

Початок і середина місяця пов’язані зі зниженням творчого потенціалу, недоліком хороших ідей. Це час, коли конкуренти можуть обійти вас просто із-за здатності побачити речі в новому світлі, знайти оригінальне рішення будь-якої задачі.

Кінець серпня виглядає більш багатообіцяючим. У цей час можна проявити ініціативу, настояти на своєму. Реалізувати свої плани непросто, але можливо. Впевненість і оптимізм допоможуть впоратися з накопиченими проблемами – ви розташуєте до себе ділових партнерів, привернете увагу начальства. У ділових відносинах краще зробити ставку на жінок, чоловіки можуть підвести.

Можливий й несподівана прибуток, і непередбачені витрати. Постарайтеся не ризикувати, не укладайте сумнівних угод. Здатність до аналізу і гострий, допитливий розум допоможуть вам знайти вихід з суперечливих ситуацій в області фінансової діяльності і просто несподіваних витрат.

Особисті відносини стають для вас особливо важливими, в них можуть відбутися серйозні зміни. Ви легко піддаєтеся на провокації, часто робите саме так, як очікують ваші недоброзичливці, і це тягне за собою серйозні проблеми. Близькі люди чекають від вас розуміння і участі. Можлива зустріч з давніми друзями або відвідування пам’ятних місць.

Не можна перевантажувати зір. Корисні прогулянки на свіжому повітрі, фізична робота.

Стрілець

Серйозних змін в житті не відбувається, а й нудьгувати вам не доводиться. Ви не можете похвалитися особливим трудовим ентузіазмом, часто робите роботу абияк, зате багато часу витрачаєте на обдумування абстрактних ідей, які навряд чи вдасться втілити в життя.

Якщо ви плануєте щось серйозне, тримайте свої роздуми в таємниці: підступи недоброзичливців можуть перешкодити вам добитися свого.

У серпні вас чекає багато справ, що дратують своєю одноманітністю, неможливістю проявити оригінальність, проявити себе. Ваші успіхи не вселяють поваги і майже не викликають інтересу у оточуючих, це дуже пригнічує.

Періодично буде надходити негативна інформація, але своєчасна реакція на ці звістки допоможе вам впоратися з ситуацією. Утримайтеся від неформальних контактів з діловими партнерами.

В цілому, серпень – непоганий місяць з точки зору особистих відносин, хоча не завжди вони розвиваються в очікуваному руслі. Буде чимало ситуацій, коли поведінка близької людини здивує вас, поставить в безвихідь.

Важко знаходити компроміси, оскільки ви ніколи не розумієте до кінця, чого насправді хочуть оточуючі: все недоговорюють, натякають, а то і просто мовчать про свої бажання. Тільки ви проявляєте похвальну відкритість, але чомусь це всіх дратує. Так що, хоча серйозних потрясінь не очікується, похвилюватися все ж доведеться.

Козеріг

Гороскоп на серпень 2018 року  радить, що перед вами відкриється кілька цікавих можливостей, якими буде неважко скористатися. Висока ділова активність, ви не можете поскаржитися на брак ентузіазму. Інтуїція допомагає і в ділових, і в особистих відносинах – ви завжди відчуваєте, хто вам товариш,  а хто ворог.

Дуже хороший цей місяць з точки зору співпраці і ділових відносин. Вам вдається згуртувати колег навколо своїх ідей і планів. Можна розраховувати на кар’єрне зростання, отримання нової посади. Більше спілкуйтеся з діловими партнерами, не уникайте неформальних контактів.

Серпень – сприятливий час для оформлення документів, проходження бюрократичних процедур. Цей місяць буде успішним для тих, хто займається посередницькою діяльністю, зайнятий в сфері послуг.

Можливі нові незвичайні проекти, робота над якими відіб’ється на вашому світогляді. Місяць підходить для навчання, підвищення кваліфікації.

Гороскоп на серпень 2018 року рекомендує, що прекрасний час для спілкування з представниками протилежної статі, випадкове знайомство може перерости в тривалі гармонійні стосунки. Зростають творчі здібності, а також – чарівність і сексуальність.

Життєвий потенціал має тенденцію до зниження, тому можливі загострення хронічних захворювань і потрібно поберегти себе. Дотримуйтеся дієти, відмовтеся від важкої їжі, можете почати курс голодування під контролем лікаря.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *