Home / Твоя краса / Обличчя / Мазь Радевіт від зморшок: ефективність і користь для шкіри

Мазь Радевіт від зморшок: ефективність і користь для шкіри

Ознаки старіння (зморшки, в’ялість шкіри) невід’ємна частина життєдіяльності будь-якого організму. Позбутися від вікових змін мріє кожен, проте це непідвладне нікому.

За допомогою всіляких косметичних та інших засобів можна призупинити, уповільнити утворення зморшок, однак позбутися повністю неможливо. Одним з таких препаратів, який спрямований на боротьбу з ознаками старіння (і не тільки), є мазь Радевіт.

Мазь Радевіт для обличчя: користь для шкіри

Мазь Радевіт від зморшок ефективність і користь для шкіри

З віком вироблення колагену і еластину значно сповільнюється, недостатньо засвоюються організмом вітаміни, у всіх тканинах зменшується кількість вологи, що тягне за собою в’янення і старіння шкіри.

Мазь Радевіт має у своєму складі три найнеобхідніших нашій шкірі вітаміни – А, D, E і зовсім небагато допоміжних речовин, таких як: етиловий спирт, вода, стабілізатори.

· Вітамін E – сприяє оновленню і регенерації клітин шкіри.

· Вітамін – стимулює оновлення епітелію і сприяє затриманню вологи.

· Вітамін D – необхідний для здоров’я шкіри, допомагає справлятися різними бактеріальними, вірусними і грибковими інфекціями.

Схожість активних компонентів мазі з клітинами шкіри дозволяє шкірним рецепторам повною мірою поглинати і передавати клітинам корисні речовини.

Використання цієї мазі допоможе вашій шкірі в наступному:

· Підвищити її імунітет;

· Посилити вироблення еластину і колагену;

· Чи прискорить поділ клітин;

· Зволожить і запобіжить втраті вологи;

· Зніме запалення;

· Усуне лущення.

Склад мазі Радевіт говорить сам за себе – користь її для шкіри очевидна. Однак настільки вона хороша в боротьбі з віковими проявами, чи здатна позбавити від зморшок?

Мазь Радевіт від зморшок

Починати заходи спрямовані на боротьбу з віковими змінами необхідно з 25-ти річного віку, саме в цей період настає поступове зниження активності шкірних процесів. Всім відомо, що краще запобігти проблемі, ніж потім позбавлятися від неї, однак не всі слідують даній «заповіді».

Мазь Радевіт не є чарівним еліксиром і не позбавить вас від явних вікових змін, але допомогти підтримати тонус вашої шкіри і зменшити прояв неглибоких зморшок їй під силу.

Перш ніж починати використовувати мазь переконайтеся у відсутності у вас алергії на неї – проведіть алергопроби.

Курс застосування становить 45 днів щоденного використання мазі Радевіт. Наносять її на чисту розпарену шкіру (ідеально після душу і у вечірній час) в невеликій кількості. Мазь не надто жирна і повинна швидко вбратися, а якщо все ж залишилися надлишки, то акуратними рухами їх знімають за допомогою серветки.

Після застосування мазі ранок можна помітити, що шкіра стала м’якшою, більш пружна і шовковиста.

Не користуйтеся маззю довше зазначеного часу, інакше ваша шкіра отримає передозування вітамінами, що може нашкодити їй. Також не рекомендують наносити мазь в денний час, особливо в сонячну погоду. Відсутність у ній УФ-фільтрів може спровокувати появу небажаної пігментації.

Ніколи не наносьте мазь на повіки і під них. Вітамін, який входить до її складу може викликати роздратування тонких тканин, що тягне за собою сльозоточивість, набряклість, почервоніння.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *