Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Іонізація волосся

Іонізація волосся

Щоб виглядати красиво і доглянуто, більшість жінок, як правило, велику увагу приділяють волоссю. Для досягнення цієї мети в сучасному світі можна знайти масу варіантів, який кожен може собі підібрати, керуючись своїми бажаннями і потребами. Яким би здоровим було ваше волосся, воно постійно потребує ретельного догляду. І це стосується не тільки косметичних засобів. Щодня наше волосся піддається негативному впливу оточуючого середовища. Крім того, вони постійно страждають від застосування фена та інших електроприладів для укладання.

Ви, напевно, помічали, що ваше волосся іноді можуть електризуватися? На наш організм постійно впливають позитивні і негативні заряди. Їх вплив особливо помітний на волоссі. Коли позитивні заряди накопичуються, волосся починає електризуватися, пушитися і погано укладатися. Ситуація може змінитися, якщо на негативні заряди почнуть впливати позитивні. Волосся тоді стануть блискучими, слухняними і виглядати дуже доглянутими.

Навіщо нам потрібна іонізація волосся:

201657867Щоб усунути цю проблему, необхідна іонізація волосся. Вона є додатковою функцією в приладах для укладання волосся (фени, утюжки та інші). Коли включений, наприклад, фен для волосся з іонізацією, всередині починає активно працювати генератор негативних іонів, якими насичується повітря.

Крім того, що іонізація волосся прибирає їх електризацію, менше забруднюється, так як гірше притягують пил. Наше волосся найбільше потребує іонізації восени і взимку, тобто в той час, коли ми носимо головні убори.
Люди зі здоровим волоссям найчастіше стверджують, що не бачать різниці на своєму волоссі від того, що постійно використовують фен для волосся з іонізацією. Вони вважають таку функцію марною. Це далеко не так. В даному випадку іонізація не лікує волосся, а захищає від негативного впливу на них гарячого повітря. Таким чином, вона допомагає захистити в належному вигляді волосся.

 Власниці тонкогоі слабкого волосся особливо повинні подбати про те, що в їх прилади для укладання була включена функція іонізації. Постійне використання фена для такого волосся може послабити їх ще більше, вони стануть ламатися, випадати.

Який вплив надає іонізація волосся:

Захищає волосся від шкідливого впливу гарячого повітря. Тому ті жінки, які використовують, наприклад, сушать волосся щодня, повинні придбавати фен для волосся з іонізацією. Шкідливий вплив від застосування такого фена зменшується в кілька разів.
Застосування фена з такою функцією запобігає ламкості і пересушування волосся. Іони допомагають тому, щоб волога на волоссі перетворювалася на дрібні краплі. Волосся при цьому висушуються набагато швидше, зберігається природний рівень зволоженості.

Використання приладів з іонізацією повітря призводить до того, що волосся набагато повільніше жирніє. Причиною підвищеної жирності волосся може бути як раз їх пересушування, яке усуває іонізація. Виділення жиру у великих кількостях може бути наслідком їх зневоднення.

Волосся набагато краще піддається укладанню.

Волосся набагато повільніше забруднюються.

У холодну пору року така функція допомагає позбутися електризації волосся.

Звичайно, функція іонізації волосся не зможе надати оздоровчий ефект на волосся, але її застосування допоможе безперечно зберегти волосся в належному вигляді. Іонізація – це один із кроків для підтримки в доглянутому вигляді нашого волосся.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *