Home / Твоя краса / Нігті / Нарощування нігтів на тіпсах: особливості процедури

Нарощування нігтів на тіпсах: особливості процедури

Сьогодні все більше число представниць прекрасної статі вдаються до процедури нарощування нігтів. Сучасні жінки так само, як і чоловіки, роблять кар’єру, витрачаючи на це масу зусиль і часу. На себе кохану вже нічого не залишається, але ж добре виглядати хочеться завжди і за будь-яких обставин.

Проблему багато в чому вдається вирішити за допомогою нарощених нігтів, завдяки чому останні стають міцнішими, товстими, до того ж завжди охайними і з ідеальним манікюром.

Що являють собою тіпси

Сьогодні великою популярністю користується метод нарощування на тіпсах, хоча у нарощування на форми теж є свої шанувальники. Однак, новачкам, які тільки приступають до процесу навчання, радять починати з тіпс.

Що це таке? Це пластмасові пластини, які імітують натуральні нігті.

Матеріалом для їх виготовлення служить ABS пластик, який забезпечує необхідну міцність і еластичність штучних закінчень пальців. Такі пристосування складаються з двох частин: тонкої і короткої контактної зони, приклеюваної до рідного кінчика, і більш щільного і тривалого вільного краю.

На рідний ніготь цей штучний матеріал сідає дуже щільно завдяки застосуванню спеціального фіксуючого матеріалу – гелю або акрилу. Говорячи про види тіпсів для нарощування нігтів, варто сказати, що вони діляться на 10 різновидів у відповідності зі своїми розмірами.

Перший номер є найбільшим, далі нумерація слідує спаданням. Вибираючи розмір таких пристосувань, потрібно прикласти їх до природного продовження пальців і простежити, щоб краї цього штучного матеріалу точно збіглися з краями рідних кінчиків.

Якщо тіпс меншого розміру, його потрібно прибрати і ні в якому разі не використовувати, а от більшого взяти можна, злегка підпилявши пилкою до потрібної ширини.

Також пластикові пристосування розрізняються за кольором і можуть бути як прозорими, так і кольоровими. До акрилового нарощування на прозорих тіпсах вдаються ті, у кого свої нігті відрізняються ламкістю і крихкістю.

Білі пластини ідеальні для французького манікюру. На даний момент неймовірно модні кришталеві тіпси, що мають гравіювання кришталевих стаканів. З їх допомогою можна створити шикарний дизайн на природному продовженні пальців.

Підгтовка до роботи

У нарощування нігтів на тіпси є свої особливості, і щоб все зробити правильно і залишити свого клієнта в повному захваті від своєї роботи, необхідно володіти навичками роботи і спеціальним інструментом. Але при сильному бажанні і наполегливості професійним працівником можна стати, навіть навчаючись вдома, починаючи тренування на домашніх, друзях і близьких людях.

Які інструменти і підручні матеріали вам знадобляться для нарощування нігтів гелем на тіпси?

Ось перелік:
тіпси і тіпсоріз;
гель;
УФ-лампа;
ватні диски або будь-яка безворсова тканина;
кисті, пилочки, паличка для відсунення кутикули;
знежирювач, антисептик;
засіб, що розріджує гель.

Послідовність нарощування нігтів на пластикові тіпси

Обробивши руки антисептиком, приступити до розм’якшення кутикули. Відсунувши її і прибравши з нігтя зайву шкірку, приступити до обпилювання вільного краю нігтьової пластини. Рухи пилкою повинні бути зверху-вниз, а не зліва-направо, так як в останньому випадку це сприятиме ламкості і розшаровуванню природного продовження пальців.

Ретельно стряхнувши пил, приступити до приклеювання штучних пластин. Але перед цим їх потрібно підібрати, звертаючи увагу на форму нігтя і його розмір. Обробивши внутрішню сторону тіпса знежирювачем, нанести клей, причому клеєм потрібно обробити і зчіплюючу поверхню.

Приклавши штучний матеріал на вільний край нігтя під кутом 45 градусів, повільно і акуратно опустити його на всю поверхню і міцно придавити, попередивши таким чином утворення повітряних порожнин. Ситуації, коли пластину доводиться знімати, потрібно уникати по можливості.

При утворенні невеликих повітряних бульбашок її можна залишити, а якщо погано приклеїлися краї, акуратно підчепити і добавити ще трохи клею. Якщо потрібно зняти намертво приклеєний пластик, виручить спеціальний засіб, що розріджує такий склад.

Після нарощування акрилом на тіпсах всіх пальців залишається тільки надати їм бажану довжину і форму. Тепер необхідно згладити сходинку між пластиною і природним продовженням пальців і стоншити сам штучний матеріал. Тут важливо зробити пластину гранично тонкою, але достатньою для хорошого зчеплення.

Обробивши закінчення пальців знежирюючим засобом, нанести праймер. Далі обробити нігті тонким шаром гелю, стежачи за тим, щоб він не затікав під кутикулу. Включивши УФ-лампу, помістити в неї пальці на 3 хвилини. Нанести конструюючий шар гелю, при необхідності роблячи це в кілька етапів. Знову просушити руки під лампою, а далі івидалити липкий шар.

Для того щоб результат роботи привів до отримання природного продовження пальців ідеальної форми, оброблювану поверхню потрібно обпиляти перед нанесенням фінішного покриття. Покривши кінчики шаром фініш-гелю, висушити його під лампою і видалити липкий шар. Все, гарні нігті ідеально правильної форми готові!

Процедура нарощування на френч тіпсах нічим не відрізняється від нарощування на пластини будь-якого іншого кольору. Білі тіпси вибирають тоді, коли хочеться зробити французький манікюр.

Якщо ви сумніваєтеся, що вам під силу зробити манікюр самостійно, краще зверніться до професіоналів, які виконають цю роботу швидко і якісно. Красивих вам нігтів і гарного настрою!


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *