Home / Твоя краса / Обличчя / Як зробити ідеальну форму брів

Як зробити ідеальну форму брів

Будь-яка дівчина чи жінка бажає виглядати у всіх відносинах красиво, ефектно, одним словом – краще за всіх! І тут у створенні образу важливу роль відіграє, як не дивно, ідеальна форма брів.

Існує кілька правил формування таких ліній:
найоб’ємна частина знаходитися над внутрішнім краєм ока;
спуск лінії поступово, плавно звужується до кінця;
по всій довжині відсутні різкі переходи ліній;
обов’язково нижню межу необхідно злегка піднімати.

Як правило, контур надбрівної дуги і є визначальною майбутнього формування бровної лінії. Дуга розташовується відразу ж під бровами. Крім цього, контур обличчя, його тип, так само є визначальною причиною зміни форми бровної кривої. Багато професійних візажистів акцентують увагу на окружність обличчя, як аксіому початку моделювання бровної лінії.

Ідеальна форма брів:

На фото зображені можливі варіанти спеціально підібраних гармонійних поєднань форм лицьового і бровного контуру.

Як зробити ідеальну форму брів 1

Перший варіант говорить про те, що ламана (з плавним переходом), високо підноситься з коротким кінчиком – прекрасно підходить круглому обличчю. Варто відзначити, що занадто чітка ламана лінія буде надмірно підкреслювати округлість. У тій же мірі округлить обличчя і дугоподібна форма брів.

На другому прикладі представлена ідеальна форма брів для довгастого або овального обличчя: горизонтальні і прямі лінії, і як варіант – трохи заокруглені до кінця. Для такого типажу обличчя протипоказано робити високопріподняту дугу.

Третій варіант показує, що трикутне обличчя найкраще гармоніює зі злегка піднятими, плавно вигнутими бровами, середньої довжини.

Остання частина картинки вказує на ідеально підібрану форму брови до квадратного обличчя. Тут потрібні брови з високим підйомом, вигнуті форми середньої довжини.

Підберіть відповідний образ брів для себе:

Тепер погляньте на себе, подумки окресліть контури обличчя, придивіться яку фігуру воно нагадує і підберіть відповідний образ брів.

Далі основоположним йде розміщення орієнтовних точок. На фотографії позначені 3 основні кордони (точки). Перша позначає початок лінії. Визначається вона прикладеним олівцем до осбличчя, який з’єднує вершину крила носа і внутрішній кут ока. Місце де олівець накладається на брови, ставиться стартова точка. Решта волосків, що знаходяться ближче до перенісся можна видаляти.

Друга точка відзначається як вершина брови, за допомогою олівця прикладеного до крила носа через середину зіниці ока. Дивитися необхідно прямо.

За допомогою того ж олівця, приклавши його від крила носа до зовнішнього куточка ока, відзначаємо закінчення брови в точці перетину.

Далі можна сміливо приступати до видалення зайвих бровних волосків. Ви можете використовувати спеціальні готові трафарети, по контуру яких і буде формуватися плавність лінії брів. Але й без них можна самим намалювати контрастним олівцем форму, враховуючи орієнтовні точки, відразу ж після пророблених хитрощів: нанесіть крем на шкіру надочного м’язу на кілька хвилин, далі протріть лосьйоном на спиртовій основі і розчешіть.

При корекції брови видаляти, настійно рекомендується, строго по одному волоску. Видираючи кілька штук відразу, ризикуєте пошкодити шкірний покрив. Косметологи так само не рекомендують висмикувати верхню межу, принаймні не захоплюйтеся цим процесом. Коли формування брів закінчено слід знову очистити шкіру лосьйоном.

Якщо ж ви вперше маєте справу з подібною процедурою і погано розумієте, яка ідеальна форма брів підходить саме вам.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.