Home / Твоя краса / Обличчя / Лопухова олія  для обличчя

Лопухова олія  для обличчя

Лопух – дивовижна рослина, з якої виготовляють лопухову олію, широко застосовується не тільки в медицині, косметології, але також і в парфумерії. Про лікування волосся всі давно знають – цінний продукт зміцнює їх корінчики і сприяє росту. Але це ще не все – лопухова олія  для обличчя є відмінним складом для догляду за жирною і старіючою шкірою. Застосування продукту дає гарні результати при лікуванні та профілактиці акне.

Природний косметологічний засіб містить велику кількість вітамінів, протеїнів, кислот. Отримати здоровий стан і гладкість шкірного покриву допомагають мінеральні солі, вітаміни і мікроелементи. Крім того, лопухова олія для обличчя  володіє прекрасними антиоксидантними і антисептичними властивостями. Вона використовується у виробництві кремів, масок і гелів, які мають омолоджуючий ефект, надаючи шкірі доглянутий і здоровий вигляд.

лопухова оліяЯк антисептик лопухова олія для обличчя  допомагає в лікуванні прищів, фурункулів та інших захворювань шкірного покриву. Продукт здатний підсилювати захисні властивості епідермального шару, покращуючи обмінні процеси на клітинному рівні.

Лопухова олія для обличчя: правила застосування

Лопухова олія для обличчя  – дуже концентрований препарат. Косметологи використовують лопухову олію для косметичного масажу, як компонент в спеціальних складах. Для отримання омолоджуючого ефекту достатньо всього лише декількох крапель чудесного продукту, тому краще його добавляти в зволожуючий крем або маску. А от у випадку лікування або профілактики акне рекомендується наносити масляний екстракт лопуха точково на проблемні зони.

Грамотно поєднуючи різні компоненти, можна одержати прекрасні маски та суміші для підтримки здоров’я і краси вдома.

Даний косметологічний засіб добре поєднується з іншими ефірними оліями, а також з ромашкою, кропивою і прополісом. Вона принесе користь не тільки обличчю, а й всьому тілу – просто розчиніть кілька крапельок у ванні з водою.

Ще один важливий момент – екстракт лопуха відмінно зміцнює вії і підсилює їх ріст.

Може здатися дивним, що лікування жирного типу шкірного покриву проводиться за допомогою олії. Жир забиває пори в результаті цілого ряду причин – гормони, бактерії, скупчення відмерлих клітин шкіри, посилена робота сальних залоз.

Масляний екстракт сприяє розчиненню цих відкладень, звільняючи пори для нормального дихання, пом’якшує шкіру і регулює роботу сальних залоз. Добре допомагають парові ванночки з ромашкою і 1-2 крапельками засобу. Також лопухова олія для обличчя  змішується зі зволожуючим кремом для жирної шкіри (достатньо 4-5 крапельок.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *