Головна » Твоя краса » Обличчя » Лопухова олія  для обличчя

Лопухова олія  для обличчя

Лопух – дивовижна рослина, з якої виготовляють лопухову олію, широко застосовується не тільки в медицині, косметології, але також і в парфумерії. Про лікування волосся всі давно знають – цінний продукт зміцнює їх корінчики і сприяє росту. Але це ще не все – лопухова олія  для обличчя є відмінним складом для догляду за жирною і старіючою шкірою. Застосування продукту дає гарні результати при лікуванні та профілактиці акне.

Природний косметологічний засіб містить велику кількість вітамінів, протеїнів, кислот. Отримати здоровий стан і гладкість шкірного покриву допомагають мінеральні солі, вітаміни і мікроелементи. Крім того, лопухова олія для обличчя  володіє прекрасними антиоксидантними і антисептичними властивостями. Вона використовується у виробництві кремів, масок і гелів, які мають омолоджуючий ефект, надаючи шкірі доглянутий і здоровий вигляд.

лопухова оліяЯк антисептик лопухова олія для обличчя  допомагає в лікуванні прищів, фурункулів та інших захворювань шкірного покриву. Продукт здатний підсилювати захисні властивості епідермального шару, покращуючи обмінні процеси на клітинному рівні.

Лопухова олія для обличчя: правила застосування

Лопухова олія для обличчя  – дуже концентрований препарат. Косметологи використовують лопухову олію для косметичного масажу, як компонент в спеціальних складах. Для отримання омолоджуючого ефекту достатньо всього лише декількох крапель чудесного продукту, тому краще його добавляти в зволожуючий крем або маску. А от у випадку лікування або профілактики акне рекомендується наносити масляний екстракт лопуха точково на проблемні зони.

Грамотно поєднуючи різні компоненти, можна одержати прекрасні маски та суміші для підтримки здоров’я і краси вдома.

Даний косметологічний засіб добре поєднується з іншими ефірними оліями, а також з ромашкою, кропивою і прополісом. Вона принесе користь не тільки обличчю, а й всьому тілу – просто розчиніть кілька крапельок у ванні з водою.

Ще один важливий момент – екстракт лопуха відмінно зміцнює вії і підсилює їх ріст.

Може здатися дивним, що лікування жирного типу шкірного покриву проводиться за допомогою олії. Жир забиває пори в результаті цілого ряду причин – гормони, бактерії, скупчення відмерлих клітин шкіри, посилена робота сальних залоз.

Масляний екстракт сприяє розчиненню цих відкладень, звільняючи пори для нормального дихання, пом’якшує шкіру і регулює роботу сальних залоз. Добре допомагають парові ванночки з ромашкою і 1-2 крапельками засобу. Також лопухова олія для обличчя  змішується зі зволожуючим кремом для жирної шкіри (достатньо 4-5 крапельок.

Check Also

Місячний календар краси на березень 2018 року

Місячний календар краси на березень 2018 року

Нарешті настала весна, за якою ми всі скучили. Зима вже порядком набридла, хочеться нарешті зняти …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *