Home / Дієти / Чи допомагає китайська спіруліна для схуднення, як її правильно пити?

Чи допомагає китайська спіруліна для схуднення, як її правильно пити?

Сьогодні багато людей, в тому числі відомі зірки, захоплюються прийомом різних біологічно активних добавок, синтезованих з природних багатств, або суперфуд. Такі засоби отримали досить широке розповсюдження завдяки високій ефективності і легкості застосування. Разом з тим властивості цих продуктів ще не вивчені до кінця, тому не виключено виникнення певних побічних ефектів. Одним з таких суперфуд є китайська водорість спіруліна. Як біологічно активна природна добавка, вона покликана допомогти людині впоратися із зайвою вагою і швидко схуднути. У даній статті ми розповімо вам про те, якими корисними властивостями володіє китайська спіруліна для схуднення.

Що представляє собою китайська спіруліна для схуднення

китайська спірулінаСпіруліна – це широко поширена в Китаї та інших країнах синьо-зелена водорість. За своєю природою вона є не тільки рослиною, але й корисною бактерією. Китайські дослідники протягом довгого часу вивчали властивості цієї дикоростучої водорості.

Після того як було встановлено, що спіруліна насправді володіє деякими характеристиками, корисними для людського організму, її почали вирощувати на спеціальних фермах. Після збору врожаю водорості висушують і подрібнюють, а на основі цієї трави роблять біологічно активні добавки у формі капсул або таблеток.

Якими корисними властивостями володіє китайська спіруліна для схуднення?

Таблетки для схуднення, виготовлені на основі спіруліни, володіють наступними цінними властивостями:

збагачують організм вітамінами групи В, каротином і корисними мікроелементами;

нормалізують обмін речовин; насичують людський організм білком;

усувають відчуття голоду;

нормалізує рівень цукру в крові;

знижує холестерин;

підвищує гемоглобін;

попереджає розвиток і ріст злоякісних новоутворень;

зменшує артеріальний тиск.

При регулярному застосуванні китайська спіруліна для схуднення повільно очищає кишечник і наповнює його клітковиною, яку досить складно переварити.

Щоб справитися з надходженими в травний тракт речовинами, людському організму доводиться запасати додаткову енергію, що він витягає з жирових відкладень.

Крім того, китайська спіруліна для схуднення не викликає алергії і навіть, навпаки, здатна нейтралізувати алергічні реакції, викликані іншими речовинами.

У яких випадках може допомогти китайська спіруліна для схуднення?

Згідно інструкції по застосуванню приймати спіруліну слід за наявності наступних проблем:

ожиріння;

нестабільної ваги;

авітаміноз;

порушення обміну речовин;

високий рівень холестерину;

ендокринні захворювання;

залозодефіцитна анемія;

цукровий діабет.

Китайська спіруліна для схуднення: як правильно пити?

Таблетки на основі спіруліни можна приймати як для схуднення, так і для профілактики набору зайвих кілограмів.

Для тих, хто хоче трохи підкоригувати фігуру, необхідно випивати по 2 капсули вранці, вдень і ввечері перед їжею, запиваючи великою кількістю чистої кип’яченої водички.

У профілактичних цілях таблетки слід приймати під час вживання їжі.

При наявності ожиріння добова доза біологічно активної добавки збільшується до 4-6 капсул за один прийом.

Курс лікування і профілактики за допомогою цього препарату повинен становити не більше місяця. По його закінченні необхідно зробити перерву, як мінімум на 45 днів.

При наявності зайвої ваги, поряд з прийомом китайського диво-засобу, необхідно дотримуватися правильного харчування, займатися фізичними вправами, а також пити достатню кількість рідини.

У період вживання БАДа, в якому присутня китайська спіруліна для схуднення , слід бути особливо уважним по відношенню до свого здоров’я. Якщо ви помітили прояви алергічних реакцій, неполадки в роботі ШКТ, підвищення температури тіла, а також загальну слабкість і нездужання, прийом цього засобу необхідно негайно припинити.

Незважаючи на те що китайська спіруліна для схуднення є гіпоалергенним продуктом і практично безпечна для людини, ваш організм може бути занадто чутливим і виражати індивідуальну непереносимість цієї речовини.

Крім того, сьогодні у продажу можна зустріти неякісні препарати, які містять у своєму складі інші, небезпечні для нашого організму, компоненти.

На просторах мережі інтернет можна зустріти досить велику кількість захоплених відгуків про прийом китайських таблеток на основі цієї диво-водорості. Багато дівчат відзначають, що їм вдалося без особливих зусиль за місяць скинути близько 5-7 кілограм.


Check Also

Як схуднути до Нового року. Корисні поради дієтологів

До Нового року залишилося менше двох тижнів, а значить прийшов час терміново підготувати свою фігуру …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *