Home / Твоя краса / Обличчя / Кому підходить чистка обличчя?

Кому підходить чистка обличчя?

Чистку обличчя навряд чи можна віднести до приємних процедур. Погодьтеся, набагато приємніше нанести крем, скраб або пінку. Однак, за твердженням лікарів-косметологів, і ефект від косметичних засобів, що очищають буде в рази нижче, ніж від малоприємної і навіть болючої салонної чистки.

Серед чоловіків і жінок існує безліч різних думок про чищення – починаючи від вихваляння процедури («Раз на місяць-два – по любому!») До категоричного неприйняття («Зробиш один раз – доведеться все життя робити!”).

Для чого потрібна чистка обличчя?

Чистку обличчя (або по-науковому комедоноекстракцію) проводять для очищення шкіри обличчя від загустілого секрету сальних залоз – просто кажучи, від «чорних крапок» (комедонів) і вугрів. Як правило, суха шкіра вимагає чистки 3-4 рази на рік, змішана – 6-7, жирна – 9-12.

Типи чисток обличчя бувають різні – ручна, механічна, ультразвукова, вакуумна, лазерна, але найбільш популярно суміщення ручної та механічної чистки.

Як проходить процедура?

1. Етап гідрування. Під плівку або без неї наносяться спеціальні препарати для відкриття пор і розм’якшення комедонів. Іноді на додаток до цього методу обличчя ще й розпарюється – над мискою з гарячою водою або за допомогою апарату під назвою вапазони (розпилювач пара).

2. Наступний етап – безпосередньо чистка. Як і згадувалося, найчастіше вона проводиться руками і механічними приладами – петлею (екстрактором) і ложкою Уно. При інших типах чистки використовують ультразвукові Скрабер або вакуумні апарати.

3. Використання дарсонваля – приладу, який покращує тонус шкіри обличчя, сприяє позбавленню від прищів і рубців після них. Відбувається це за допомогою надіслання на шкірні покриви електричних імпульсів.

4. Завершальний етап включає маску для звуження пор, нанесення заспокійливого крему і холодний масаж.

Кому показана чистка обличчя?

Косметологи стверджують, що в періодичному чищенні потребують всі люди – вкрай рідко сьогодні можна зустріти людину з ідеальною шкірою. Адже обличчя кожного з нас щодня піддається впливу зовнішнього середовища: пил, вітер, сонце роблять свою справу – пори забиваються, шкіра перестає «дихати», як результат – з’являються прищі і «чорні крапки», шкіра починає виглядати недоглянутою і старіючою.

Звичайно, при правильному догляді (регулярному застосуванні скрабу, тоніка, крему; дотриманні гігієнічних правил (відмовитися від звички чіпати обличчя і ін.), При павильному харчуванні шкіра обличчя більш довгий час буде виглядати добре. Однак навіть доглянуте на вигляд обличчя потребує періодичного глибокого очищення. Але вкрай важливо разом з фахівцем визначити її частоту і тип.

Кому не можна робити чистку обличчя?

Перед відвідуванням кабінету косметолога, варто відвідати лікаря-дерматолога: він оцінить висипання на шкірі і попередить, якщо процедура вам протипоказана.

Як правило, процедуру не рекомендують робити тим, у кого є купероз, екзема, псоріаз, багато родимок або пігментних плям на обличчі.

Не рекомендують робити чистку при загостреннях, хронічних захворюваннях, гострих простудних захворюваннях, при наявності доброякісних або злоякісних пухлин.

Особливо уважними варто бути вагітним – деякі види очищення обличчя (лазерне, ультразвукове) не рекомендуються в цей час. Якщо ви наважуєтеся на процедуру, то, окрім відвідин дерматолога, вам варто узгодити візит на чистку обличчя і зі своїм гінекологом.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *