Home / Макіяж / Як зробити макіяж в стилі гранж?

Як зробити макіяж в стилі гранж?

Стиль гранж, що сформувався в 90-х роках минулого сторіччя, постійно повертається в сучасну моду в тій чи іншій формі. Ось і зараз знамениті дизайнери і працюючі з ними моделі вирішили звернути свою увагу на таку деталь, як макіяж в стилі гранж, демонструючи його не тільки під час показів, але й на світських заходах з червоними доріжками.

Що являє собою гранж-макіяж і як його зробити?

Головними рисами такого виду макіяжу є бліда шкіра і темні очі, зрідка підкреслені яскравими губами. Зрідка тому, що в безлічі випадків сьогодні прийнято супроводжувати помітний макіяж очей матовими тонами помади по типу натуральний беж.

Щоб повторити мейк-ап молоді, що любила слухати Nirvana і Pearl Jam, необхідно в першу чергу подбати про стан своєї шкіри обличчя, яка повинна бути позбавлена усіляких почервонінь, прищів та інших вад.

Далі на неї слід нанести тональну основу, колір якої в ідеалі повинен бути на тон, а то і на два світліше кольору обличчя (що необхідно для того, щоб досягти характерної блідості).

Наступний крок – макіяж очей. В даному випадку він може виконуватися декількома способами. Один з них – нанести на очі насичений smoky eyes з акцентом на нижньому повіку, або просто виділити чорними тінями нижню частину ока, а верхнє рухливе віко висвітлити тінями природного кольору, як це свого часу робив Марк Джейкобс.

Для більшої чіткості, очі слід підвести чорним олівцем, ведучи тонку лінію по внутрішній стороні верхньої повіки і таку ж – по нижній.

Примітно, що такий мейк-ап не вимагає застосування рум’ян або пудри на щоках для створення ефекту рум’янцю. При бажанні можна лише скористатися матуючою пудрою, що допомагає позбавити обличчя від жирного блиску.

Останній штрих – помада. Колір може бути або дуже яскравим (бордовий, червоний, сливовий і т.д.), або, навпаки, зливатися з кольором шкіри обличчя, як це любить робити Кара Делевінь.

До чого підходить такий макіяж?

Враховуючи особливу специфіку розглянутого нами макіяжу, можна подумати, що він підходить лише захопленим культурою минулого молоді, або тим, хто просто любить виділятися в натовпі. Між тим, численні зірки вже довели, що гранжевий макіяж виглядає добре як з вечірньою сукнею, так і з джинсами, тому вибір одягу тут практично не обмежений.

В якості зачіски його найкраще поєднувати з розпущеним, недбало укладеним волоссям, трохи закриваючими обличчя і темним манікюром (в чорних або коричневих тонах) на коротких нігтях.


Check Also

Літній макіяж 2019 року. Тенденції правильного макіяжу

Макіяж дозволяє дівчатам самовиражатися, прикрашати себе, прикрашати собою світ, як і одяг, як спосіб життя, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *