Home / Твоя краса / Тіло / Косметичка для холодів: потрібно всього один новий продукт!

Косметичка для холодів: потрібно всього один новий продукт!

Холодна пора року – це нові проблеми, з якими прийнято боротися за допомогою абсолютно нового асортименту косметики. Для шкіри, волосся і нігтів ми змушені купувати спеціальні «зимові» креми, лосьйони, сироватки. А між тим, для того, щоб повністю вирішити складності холодного сезону, нам досить купити всього один дуже важливий засіб.

Це – масло. Воно допоможе від тьмяної і сухої шкіри, ламкості нігтів і слабкого волосся. Допоможе як самостійний продукт, або як якісна добавка для звичної косметики.

Косметичне масло або кулінарне?

Перше питання: про які масла йдеться. Адже в широкому продажі можна знайти два типу масел: кулінарне і косметичне. І популярне арганове, а також масло авокадо, і навіть оливкове, а ще масло шипшини, виноградних кісточок, соняшникове, солодкого мигдалю – всі ці масла можуть бути в двох варіантах: косметичне або кулінарне (для приготування їжі).

Так, яке масло підійде для підтримки краси і чи можна використовувати звичайне масло для смаження в косметичних цілях?

Різниця між маслами однієї і тієї ж назви, але різного призначення, – досить тонка, зовні її складно вловити, вона полягає в різниці виробничого процесу. Рослинне масло, призначене для косметики, має більш ретельне очищення, це робиться для того, щоб видалити характерний запах. В іншому, як не дивно, це абсолютно однакові масла. Правда, навряд чи на маслі Caudalie або The Body Shop можна смажити. І не тільки тому, що це дороге задоволення. Косметичні масла стабілізуються за допомогою хімічних речовин, які не можуть бути вжиті всередину. Навіть якщо на упаковці значиться маркування «100% чистий продукт», не варто було б застосовувати цей продукт в їжу, так як при його виробництві не враховуються стандарти харчових продуктів.

Що стосується кулінарних рослинних масел, таких як оливкове або соняшникове, то їх можна розглядати як масла подвійного застосування: і на кухні, і в косметиці. Одна умова: ці масла повинні бути холодного віджиму, органічні і максимально екологічно чисті. А дерматологи рекомендують застосування кулінарних масел для шкіри тіла, а для обличчя – з обережністю.

Масло – денна сироватка для шкіри

Купіть на новий сезон арганове масло. При сухій і потрісканій шкірі це масло можна використовувати в чистому вигляді як сироватку. Якщо ви хоч раз користувалися сироваткою, то уявляєте собі, яким має бути об’єм цього засобу для шкіри – всього кілька крапель. Як і сироватку, ці кілька крапель слід нанести перед зволожуючим кремом, а не замість.

Масло – нічний крем для шкіри

Вночі можемо собі дозволити більш жирні продукти, і наносити їх можливо більш рясно, ніж денний засіб. Якщо замінити нічний крем на масло, чи додати кілька крапель масла в нічний продукт, то отримаємо мега-зволоження і виняткову м’якість шкіри, зникнуть навіть дуже грубі і пігментовані ділянки.

Масло – маска для обличчя

Хочете зробити хорошу зволожуючу і пом’якшувальну маску? Додавайте в улюблені літні рецепти масло і отримуйте новий зимовий продукт. Найпростіший рецепт: мед + масло, або йогурт + масло.

Масло – маска для рук

Робіть 1 раз в тиждень таку просту маску для рук, яка зберігатиме здоровими шкіру і нігті. Спочатку опустіть руки в тепле молоко, а потім нанесіть на руки склад з оливкового масла і яйця.

Масло – новий скраб

Дуже простий рецепт для тіла, який корисний в холодну пору року: змішати оливкове масло з сіллю. Роль масла може зіграти будь-який жирний молочний продукт: вершки або цільне молоко. Відлущує шкіру тіла щоразу, коли приймаєте ванну. Взимку і восени відлущування не менш важливо, ніж влітку.

Масло – лікування сухої шкіри голови

Якщо ваше улюблене масло – це масло чайного дерева, то це відмінний продукт для лікування подразнень шкіри. Воно пожвавить ваше коріння волосся, боротиметься з сухістю і навіть лупою. Інший корисний засіб для лікування волосистої частини шкіри голови – алое віра. Дійте комплексно, змішуйте алое вера з маслом і наносіть на шкіру голови 1 раз в 1-2 тижні до миття голови, приблизно на 10-15 хвилин. І вашому волоссю не будуть страшні звичні зимові проблеми, такі як витончення і випадання волосся, суха лупа.

Масло – захист волосся від вицвітання

Зневоднене волосся швидше втрачає колір, стає тьмяним. А взимку додається також проблема холодного і сухого повітря. Якщо ви будете додавати до кондиціонера кілька крапель масла (2-3 рази на тиждень), то навіть найжорсткіше волосся перетвориться в м’яке, яскраве і блискуче. Сухе масло для волосся – теж непоганий продукт, однак масла від популярних марок володіють дуже сильним ароматом, а це значить, містять спирти, що сушать волосся. Тому кращого продукту для волосся, ніж «живе» масло, – не знайти.

Масла – зволоження зсередини

Не думайте, що дія масел обмежується лише зовнішнім впливом. Якісне зволоження і захист – це і наявність масел в харчовому раціоні. Взимку зверніть увагу на зволоження зсередини. А це значить, що в зимовому меню повинні бути присутніми продукти, багаті омега-3 жирними кислотами: це лосось, тунець, горіхи, капуста і шпинат. Заправляйте салати рослинними оліями, додавайте масла в інші страви.

Додаткова порада: восени і взимку скоротіть споживання кави. Кофеїн зневоднює шкіру, тому замініть звичну чашку кави вранці і на полуденок на трав’яний чай.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *