Home / Активний спосіб життя / Гімнастика / Гормональна тибетська гімнастика

Гормональна тибетська гімнастика

Тибетська гормональна гімнастика покликана продовжити життя ендокринної системи, а значить, і в цілому всього нашого організму. Вона дуже легка, але при цьому дає позитивні результати і позитивно позначається на роботі всіх органів.

Гормональна тибетська гімнастика: суть і принципи

Гормональна тибетська гімнастика

Про чудодійну гімнастику ми дізналися відносно недавно. Хоча на сході тибетська східна гімнастика дуже популярна. Прийшла вона до нас, за легендою, коли російські фахівці допомогли провести лінію електрики в невеликий буддійський храм. У подяку монахи показали комплекс вправ, який подарує молодість і здоров’я на довгі роки. Суть оздоровчої гормональної тибетської гімнастики для довголіття полягає в тому, щоб кожен день виконувати комплекс нескладних вправ. Краще робити це вранці до 6 години. Виконувати вправи зможуть навіть діти та люди похилого віку, без спеціальної підготовки і особливих фізичних даних.

Ви можете виконувати вправи, не встаючи з ліжка. Головне – розслабитися і налаштуватися на правильну хвилю.

Гормональна тибетська гімнастика: вправи

Вправа №1

Для початку розітріть долоні. Це займе у вас 1-2 хвилини. Вони повинні стати сухими і гарячими. Мокрі або теплі долоні свідчать про порушення в вашому біополі.

Вправа №2

Далі гарячі руки притискайте до повік з частотою одне натискання – одна секунда. Робіть вправу 30 секунд. Далі потримайте долоні на повіках 30-60 секунд.

Вправа №3

Закрийте долонями вуха, розгорнувши при цьому пальці до потилиці, і притискайте їх так само, як і на очі. Проробіть 30 повторень.

Вправа №4

Стисніть руки в кулаки, великі пальці поставте за вуха і по масажних лініях натискайте на обличчя. Повторити 30 разів.

Вправа №5

Складіть долоню на долоню (права зверху) і масажуйте лоб від скроні до скроні 30 разів.

Вправа №6

Стисніть долоні разом кільцем, робіть кругові рухи від чола до тімені, при цьому, не торкаючись голови. Повторювати потрібно в різних напрямках.

Вправа №7

Однією рукою злегка притискаємо щитовидну залозу, а іншою водимо в напрямку пупка і назад 30 разів. Наприкінці руки затримуємо разом на щитовидній залозі.

Вправа №8

30 разів виконуємо круговий масаж живота. Права рука повинна бути зверху.

Вправа №9

Піднімаємо руки і ноги до верху. Зверніть увагу, що долоньки і стопи повинні бути вирівняні паралельно ліжка. Покрутіть ними в одну і в іншу сторони по 30 разів. Далі струсіть.

Вправа №10

Розминаємо стопи по 30 секунд кожну, можна і довше. Допускається легкий масаж, розтирання, поплескування. Ви можете використовувати при цьому будь-яке масло або крем.

Як ви змогли переконатися, весь комплекс досить простий у виконанні і не займає багато часу. Більш докладний опис гормональної тибетської гімнастики і виконання самих вправ ви зможете подивитися на цьому відео:


Check Also

Ранкова зарядка. Ефективні вправи для виконання вдома

Дізнайтеся, як правильно проводити тренування вранці, щоб відчути приплив бадьорості на весь день і підтримувати …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *