Home / Твоя краса / Догляд за ногами / Флебоксар крем для ніг. Застосування, відгуки

Флебоксар крем для ніг. Застосування, відгуки

Флебоксар – це унікальний крем-венотонік, який призначений для профілактики і лікування симптомів варикозу. До складу Флебоскара входить комплекс флавоноїдів, саме завдяки їм відновлюється кровообіг в ногах, зменшуються набряки, проходять болі і тяжкість, запобігає і зменшує прояви судинних «зірочок» і «сіточки»; тонізує щдерму і забезпечує відчуття прохолоди. Завдяки комбінованій формулі крем-венотонік Флебоксар  швидко вбирається, м’яко зволожує дерму, роблячи її гладкою та еластичною, захищає від впливу зовнішніх несприятливих факторів.

Флебоксар – показання до застосування

Флебоксар крем для ніг рекомендований до застосування дорослими при венозній і лімфатичній недостатності (яка супроводжується набряком ніг, надлишковою вагою, больовим синдромом), варикозному розширенні вен, посттравматичних гематомах і гематомах після ін’єкцій та інфузій.

При венозній недостатності і лімфатичній недостатності, при цій патології засіб застосовують двічі на день, його намащуютьть тонким шаром на дерму в місцях ураження (наявність змін на дермі) і втирають. Наявність таких природних біофлавоноїдів, як діосмі і геспередин, забезпечують судинорзміцнюючсу  і венотонічну дію.

Ефективність крему при явищах венозної недостатності, викликаної тими або іншими причинами, не викликає сумнівів, дискусії ведуться лише щодо вираженості лікарського впливу і можливості досягнення значимого клінічного ефекту при використанні місцевої терапії.

Застосування тільки крему Флебоксар, як і будь-якого іншого місцевого засоби ізольовано, в більшості випадків не дозволяє забезпечити досягнення клінічно значимого результату. Винятком можуть бути лише випадки, коли зміни виражені мінімально, усунуті фактори ризику розвитку варикозної хвороби, а крем використовується лише для ліквідації первинних симптомів при їх мінімальній виразності.

Навіть лікування системними венотоніками може не принести результату, якщо не усунені фактори ризику розвитку захворювання, оскільки неправильне харчування, сидячий спосіб життя, особливості роботи та інші початкові причини варикозу продовжують посилювати явища венозної недостатності.

Спосіб застосування

Як і будь-які інші місцеві засоби, використовувати Флебоксар з діосміном просто – його слід нанести на дерму і легкими масажними рухами втирати кілька хвилин для кращого проникнення, зберігання препарату також не вимагає якихось спеціальних умов. Крім того, багатьох приваблюють саме креми і мазі, а не таблетки, оскільки люди побоюються побічних дій препаратів, вважають, що вони здатні «посадити» печінку і взагалі не несуть в собі нічого доброго.

Крем ж викликає в цьому плані куди менше побоювань. До того ж, коли він допомагає (а Флебоксар  з діосміном дійсно зменшує і відчуття важкості в ногах і набряки), то людям здається, що вони знайшли свою «панацею» від варикозу. Насправді так триває недовго, оскільки Флебоксар  не може справлятися з хворобою довго, спочатку досягнуті ефекти незабаром зійдуть нанівець, тому даний крем слід використовувати тільки в складі комплексної терапії.

Крем для ніг Флебоксар  з діосміном, застосовується тільки зовнішньо 1 раз в день.

Рекомендується регулярне застосування один раз в день.

Тривалість терапії визначається індивідуально, після консультації з фахівцем. При необхідності дозування можна збільшити, але тільки після дозволу фахівця. Флебоксар виводитися нирками.

Не намащувати на уражені ділянки дерми. Якщо на ногах є відкриті рани, що кровоточать чи просто рани, виразки, лікарський препарат на ці ділянки дерми намащувати не можна. Необхідно дочекатися повної епітелізації тканин.

Крем Флебоксар – протипоказання

Існує чимало випадків, при яких застосовувати ліки не рекомендується або взагалі, суворо заборонено. Не рекомендується застосовувати пацієнтам:

яким лікування варикозу необхідно проводити комплексно з іншими засобами для зовнішнього застосування.

З відкритими або кровоточачими ранами на дермі.

При гнійно-запальних процесах в місцях передбачуваного нанесення препарату.

При індивідуальній непереносимості складових компонентів, або одного з них.

При виявленні чутливості рекомендована консультація фахівця.

Вагітність та лакткація

У період вагітності і при годуванні груддю препарат не заборонений. Але перед його нанесенням необхідний дозвіл лікуючого лікаря, так як це дасть можливість уникнути небажаних алергічних реакцій з боку організму. Даних про згубний вплив препарату на плід немає.


Check Also

Що таке коронавірус – ознаки захворювання, ефективні рекомендації

Коронавіруси – це родина  вірусів, які можуть викликати звичайну застуду, важкий гострий респіраторний синдром (SARS) …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *