Home / Активний спосіб життя / Аеробіка / Аеробіка для схуднення – правильний вибір

Аеробіка для схуднення – правильний вибір

Аеробіка для схуднення – правильний вибір

На сьогоднішній день аеробіка для схуднення придбала велику популярність у прекрасної половини людства, так як це, дійсно, ефективний метод боротьби із зайвою вагою і підтримки всього організму в тонусі. 

Виконання танцювальних і загальнорозвиваючих вправ, які об’єднані в один комплекс, стимулюють роботу дихальної та серцево – судинної систем. Аеробіка – це загальновизнаний метод, який допомагає схуднути, адже при довготривалих і безперервних фізичних навантаженнях жирові клітини починають розпадатися і виводитися з організму.

Плюси від занять аеробікою

Аеробіка позитивно впливає на весь організм. При занятті танцювальними вправами досягається баланс між доставкою кисню і потребою в ньому організму, тому і відбувається тренувальний ефект, який позитивно впливає на організм, в наслідок чого:

  1. збільшується витривалість – досягається за рахунок зростання загального обсягу крові, а також так само поліпшується постачання кисню в організм;
  2. кісткова система зміцнюється – це відбувається при тривалих і інтенсивних заняттях танцювальною аеробікою , які позитивно впливають на вироблення організмом кальцію;
  3. підвищується тривалість життя – це відбувається у зв’язку зі збільшенням обсягу легень, при тривалих і регулярних заняттях аеробікою для схуднення;
  4. зміцнюється серцевий м’яз – заняття танцювальними вправами приводять до збільшення числа серцевих скорочень, тому кров’ю серце забезпечується краще;
  5. зменшується ризик захворювання атеросклерозом – так як, при заняттях аеробікою, загальна кількість холестерину знижується, а обсяг ліпопротеїдів підвищується;
  6. зняття стресу – аеробіка допомагає справитися з проявами емоційного та фізичного стресу.

 На сьогоднішній момент багато дівчат займаються танцювальними вправами, тому що це один з реальних шляхів схуднення, а також підтримки ваги в нормі. Саме цей момент найбільше приваблює дівчат займатися аеробікою. Необхідно пам’ятати, що фізичні вправи сприяють схудненню, але без правильного харчування – це «біг по колу».

Численні програми аеробіки допомагають отримати максимальну користь за мінімальний проміжок часу. Щоб досягти результатів, наведених у таблиці, 1,5 години занять танцювальними вправами на тиждень більш ніж достатньо.

Види напрямків аеробіки.

Аеробіка для схуднення дома розділена на кілька основних напрямків, які гарні кожен по-своєму, і будь-яка сучасна дівчина зможе знайти саме те, що їй найбільше подобається:

«Аеробіка з метою зниження ваги не принесе ніякого результату, якщо до занять не підходити з усією серйозністю …»

ТАНЦЮВАЛЬНА АЕРОБІКА

Даний вид занять відмінно зміцнює м’язи ніг , а також покращує поставу та координацію рухів.Добре позначається на роботі серцево – судинної системи, а одне із самих позитивних моментів – це спалювання зайвої ваги.

СТЕП-АЕРОБІКА

Цей вид занять спрямований на безпосереднє спалювання підшкірного жиру, а також служить лікуванням і профілактикою артриту та остеопорозу. Степ – аеробіка зміцнює м’язи , а також добре впливає на відновлення колінного суглобу після травм.

АКВА – АЕРОБІКА

Заняття аква – аеробікою допоможуть поліпшити гнучкість, а також зміцнити тіло. Даний напрямок відмінно спалює зайвий жир і розтягує зв’язки і м’язи. Цим видом аеробіки корисно займатися людині будь-якого віку і навіть вагітним жінкам.

СЛАЙД-АЕРОБІКА

Це один з найефективніших видів аеробіки для правильного схуднення, особливо актуально займатися ним дівчатам, які хочуть позбутися від зайвих жирових відкладень в області талії і стегон.

ПАМП – АЕРОБІКА

Це танцювальна аеробіка , яка відмінно коректує фігуру і зміцнює м’язи.

Аеробіка з метою зниження ваги не принесе ніякого результату, якщо до занять не підходити з усією серйозністю. Для необхідного ефекту потрібно дотримуватися всіх необхідних вимог, так як кожне з них безпосередньо впливає на загальний стан організму. Аеробіка для ефективного схуднення + вправи, черговість яких порушувати не можна, призведе в короткі терміни до бажаного результату.

Уроки аеробіки:

РОЗМИНАТИ

Для того щоб організм сприйняв навантаження правильно, потрібно його підготувати. Для початку необхідно зробити розминку, яка допоможе розігріти м’язи кінцівок і спини, а також знизить ризик розтягування м’язів. Аеробіка просто не може початися без належної розминки, яку необхідно провести протягом 3-4 хвилин. Слід приділити велику увагу тим вправам, які працюють на безпосереднє розтягування: можна робити нахили вперед і назад.

АЕРОБНА ФАЗА

Після розминки можна переходити в наступну фазу – аеробну, яка і складає всю програму аеробіки. Дуже актуально будинку використовувати танцювальну аеробіку відео з усіма необхідними вправами. Щоб добитися найбільшого результату фахівці радять займатися з інтенсивністю серцевих скорочень від 64 до 81% від максимальної чистоти. Для цього потрібно дівчатам навчитися визначати свій пульс: спочатку його необхідно виміряти, перебуваючи у спокої, а потім після фізичних вправ.

Довідка:

Дівчина двадцяти років має пульс – 200 ударів на хвилину (у спокої), тому для заняття аеробікою оптимальний пульс повинен становити – 140-165 ударів на хвилину. Саме таку частоту пульсу необхідно притримувати протягом всього заняття. Якщо з такою інтенсивністю серцебиття займатися чотири рази на тиждень, то бажаний ефект дуже швидко буде отриманий.

ПЕРЕХОДИМО ДО СИЛОВОГО НАВАНТАЖЕННЯ

Танцювальна аеробіка в силовий фазі не повинна проходити менше 10 хвилин, так як в цей період вправ розвивається гнучкість, і зміцнюються м’язи. Силова аеробіка включає в себе наступні вправи: присідання, віджимання, стрибки у висоту, підтягування і багато інших. Одна з головних причин, яка спонукає до занять в цій фазі – це швидке і ефективне спалювання зайвих калорій, а також збільшення міцності і сили суглобів і кісток.

ПІДГОТОВКА ДО ЗАКІНЧЕННЯ ЗАНЯТЬ

Ця фаза тривати всього хвилин п’ять, але при цьому рухатися припиняти не потрібно, а необхідно тільки зменшувати темп, щоб зменшити чистоту пульсу і дати можливість крові продовжувати циркулювати від нижніх кінцівок до центральних судин.

 Ні в якому разі не можна припиняти силові вправи без заминки, інакше серце може не витримати різкого спаду артеріального тиску. Найголовніше в аеробіці – це правильне завершення танцювальних вправ:

Категорично не можна стояти на місці, необхідно ходити і вимірювати пульс!Сідати не можна!

При поганому самопочутті (запаморочення і нудота) слід полежати кілька хвилин на спині і з піднятими вгору ногами .

 Аеробіка для схуднення ставати не тільки головною метою дівчини, але і спосіб її життя

 Багато дівчат, що почали заняття аеробікою, навіть після досягнення необхідних результатів все ж продовжують їй займатися, адже це і корисно, і приємно, тому що багато уроки проходять під музичні ритмічні композиції. Через деякий проміжок часу відчувається легкість в організмі, підвищується імунітет і стійкість до переживань і стресів. Степ аеробіка для ефективного схуднення найбільш популярна на сьогоднішній день серед молодих дівчат, адже кожне заняття проходить на одному диханні, а користі від них більше, ніж при тривалому бігу.

Аеробіка для схуднення ставати не тільки головною метою дівчини, але і спосіб її життя, так як при заняттях: підвищується настрій, покращується здоров’я і, звичайно ж, спалюються всі непотрібні калорії. Займайтеся в своє задоволення, але і про правильне харчування не забувайте, адже це головний шлях до здоров’я і краси !


Check Also

Вправи на степ платформі: спалюємо жир вдома

Аеробні вправи необхідні для всебічного розвитку тіла і схуднення. Степ аеробіка-, придумана в 1980-х роках, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *