Home / Здоров'я / Вплив Місяця на здоров’я людини

Вплив Місяця на здоров’я людини

Як і всі на планеті, наш організм живе за особливими внутрішнім біоритмам, тому вибудовувати свій день, планувати будь-які навантаження краще, враховуючи положення Місяця.

Невипадково вважається, що Місяць – покровитель всіх циклів, закономірностей і режимів.

Вплив Місяць на самопочуття людини

Вплив Місяця на здоров'я людиниЗалежність настрою, самопочуття і загальна активність організму від місячного ритму дуже великі. Разом з зародженням в першій фазі Місяця ростуть і наші сили, це час для створення нових проектів, кардинальних змін у житті. Якщо найперші дні можуть якось негативно впливати на нервову систему, як перехідні і переломні моменти, то до початку другої фази ситуація стабілізується. Пік активності припадає все-таки на третю фазу, саме тоді можна дозволити собі великі навантаження, провести відповідальний захід.

Спадаючий місяць змушує і нас відчувати себе пригніченими і розсіяними, ми стаємо роздратованими, можемо легко посваритися з близькими. Такі дні краще провести в тиші і спокої, не влаштовувати гучних свят і серйозних ділових зустрічей.

Ні для кого не секрет, що Місяць керує водними масами Землі, саме вона викликає припливи і відливи. Організм людини, що складається більш ніж на 70% з води, теж підпадає під вплив Місяця. Але вода – це ще й оновлення, очищення, тому в першу чергу за місячним календарем потрібно проводити всі процедури, що виводять з організму шлаки та інші шкідливі речовини, які накопичуються. Найбільший ефект буде досягнутий, якщо проводити всі ці процедури в другу фазу Місяця, а до її кінця можна навіть провести оздоровче голодування. Але тільки пам’ятайте, що входити в голодування і виходити з нього треба поступово. Краще проконсультуйтеся з фахівцем.

Сильні фізичні навантаження краще проводити під час третьої фази Місяця, особливо на самому її кінці на 19-22-й день. У цей час вплив Місяця ще не стає негативним, наш організм працює на повну силу. Єдине зауваження – у цей період варто особливо стежити за своїм харчуванням. Здорове меню необхідно для підтримки ефекту від фізичних вправ.

Відпочинок, розслаблюючі процедури, масажні ванни і купання принесуть більше оздоровчого ефекту, якщо їх проводити на 4-й день першої фази, 17-18-й день третьої фази і в останні дні четвертої фази. Такі дні зазвичай не дуже вдалі для нових починань і активних дій, а от відпочинок і розслаблення будуть якраз до речі.

Операції та лікувальні процедури найкраще призначати на середину і кінець місячних фаз, найсприятливішими вважаються 6-7-й день першої фази, 11-12-й день другої фази, і, нарешті, 20-й день в третій фазі хороший для початку тривалих курсів лікування.

Зуби краще лікувати в третій і четвертій фазі, від шкідливих звичок допоможе позбутися перша, а ризик захворіти на застуду і підхопити інфекцію підвищується в міру наближення повного місяця.

Ефект від дієт буде помітніше в першій і четвертій фазах, в цей час спостерігається прискорення обміну речовин, швидше розщеплюються жири, а от ближче до повні обмін речовин значно загальмовується, так що в такі дні не варто дозволяти собі дуже розслаблятися, можна звести до нуля весь позитивний результат.

У першу фазу Місяця ослаблений організм необхідно підтримувати, і їсти більше фруктів і овочів, багатих на вітаміни, в цей період вони краще засвоюються. Продукти з великим вмістом хімічних речовин слід виключити зовсім, можуть розвинутися алергічні реакції і навіть отруєння. Варена їжа переважніше смажена.

У другій фазі упор варто зробити на поживну і неважку їжу. Рослинні білки, каші, овочеві салати повинні складати основу вашого раціону. Не варто забувати про молочні продукти, можна трохи побалувати себе солодощами за сніданком, а за обідом з’їсти м’ясний суп.

У третьому періоді небажано вживати багато продуктів тваринного походження і смаженої їжі. Ідеально підійде варена картопля в мундирі або пюре. В іншому раціон досить вільний. Краще, якщо в меню включені рідкі страви, фрукти з великим вмістом води.

У четверту фазу ми входимо з повними силами, але вони швидко починають залишати нас. У цей період треба обмежити вживання м’яса, а ось тушковані овочі зробити основною стравою. Можна сміливо використовувати будь які приправи, зелень теж буде до речі. І звичайно, не можна забувати про фрукти, тільки в цей період краще використовувати їх сухими.


Check Also

Що таке коронавірус – ознаки захворювання, ефективні рекомендації

Коронавіруси – це родина  вірусів, які можуть викликати звичайну застуду, важкий гострий респіраторний синдром (SARS) …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *