Головна » Здоров'я » Вплив Місяця на здоров’я людини

Вплив Місяця на здоров’я людини

Як і всі на планеті, наш організм живе за особливими внутрішнім біоритмам, тому вибудовувати свій день, планувати будь-які навантаження краще, враховуючи положення Місяця.

Невипадково вважається, що Місяць – покровитель всіх циклів, закономірностей і режимів.

Вплив Місяць на самопочуття людини

Вплив Місяця на здоров'я людиниЗалежність настрою, самопочуття і загальна активність організму від місячного ритму дуже великі. Разом з зародженням в першій фазі Місяця ростуть і наші сили, це час для створення нових проектів, кардинальних змін у житті. Якщо найперші дні можуть якось негативно впливати на нервову систему, як перехідні і переломні моменти, то до початку другої фази ситуація стабілізується. Пік активності припадає все-таки на третю фазу, саме тоді можна дозволити собі великі навантаження, провести відповідальний захід.

Спадаючий місяць змушує і нас відчувати себе пригніченими і розсіяними, ми стаємо роздратованими, можемо легко посваритися з близькими. Такі дні краще провести в тиші і спокої, не влаштовувати гучних свят і серйозних ділових зустрічей.

Ні для кого не секрет, що Місяць керує водними масами Землі, саме вона викликає припливи і відливи. Організм людини, що складається більш ніж на 70% з води, теж підпадає під вплив Місяця. Але вода – це ще й оновлення, очищення, тому в першу чергу за місячним календарем потрібно проводити всі процедури, що виводять з організму шлаки та інші шкідливі речовини, які накопичуються. Найбільший ефект буде досягнутий, якщо проводити всі ці процедури в другу фазу Місяця, а до її кінця можна навіть провести оздоровче голодування. Але тільки пам’ятайте, що входити в голодування і виходити з нього треба поступово. Краще проконсультуйтеся з фахівцем.

Сильні фізичні навантаження краще проводити під час третьої фази Місяця, особливо на самому її кінці на 19-22-й день. У цей час вплив Місяця ще не стає негативним, наш організм працює на повну силу. Єдине зауваження – у цей період варто особливо стежити за своїм харчуванням. Здорове меню необхідно для підтримки ефекту від фізичних вправ.

Відпочинок, розслаблюючі процедури, масажні ванни і купання принесуть більше оздоровчого ефекту, якщо їх проводити на 4-й день першої фази, 17-18-й день третьої фази і в останні дні четвертої фази. Такі дні зазвичай не дуже вдалі для нових починань і активних дій, а от відпочинок і розслаблення будуть якраз до речі.

Операції та лікувальні процедури найкраще призначати на середину і кінець місячних фаз, найсприятливішими вважаються 6-7-й день першої фази, 11-12-й день другої фази, і, нарешті, 20-й день в третій фазі хороший для початку тривалих курсів лікування.

Зуби краще лікувати в третій і четвертій фазі, від шкідливих звичок допоможе позбутися перша, а ризик захворіти на застуду і підхопити інфекцію підвищується в міру наближення повного місяця.

Ефект від дієт буде помітніше в першій і четвертій фазах, в цей час спостерігається прискорення обміну речовин, швидше розщеплюються жири, а от ближче до повні обмін речовин значно загальмовується, так що в такі дні не варто дозволяти собі дуже розслаблятися, можна звести до нуля весь позитивний результат.

У першу фазу Місяця ослаблений організм необхідно підтримувати, і їсти більше фруктів і овочів, багатих на вітаміни, в цей період вони краще засвоюються. Продукти з великим вмістом хімічних речовин слід виключити зовсім, можуть розвинутися алергічні реакції і навіть отруєння. Варена їжа переважніше смажена.

У другій фазі упор варто зробити на поживну і неважку їжу. Рослинні білки, каші, овочеві салати повинні складати основу вашого раціону. Не варто забувати про молочні продукти, можна трохи побалувати себе солодощами за сніданком, а за обідом з’їсти м’ясний суп.

У третьому періоді небажано вживати багато продуктів тваринного походження і смаженої їжі. Ідеально підійде варена картопля в мундирі або пюре. В іншому раціон досить вільний. Краще, якщо в меню включені рідкі страви, фрукти з великим вмістом води.

У четверту фазу ми входимо з повними силами, але вони швидко починають залишати нас. У цей період треба обмежити вживання м’яса, а ось тушковані овочі зробити основною стравою. Можна сміливо використовувати будь які приправи, зелень теж буде до речі. І звичайно, не можна забувати про фрукти, тільки в цей період краще використовувати їх сухими.

Check Also

Місячний календар на березень 2018 року. Підбірка

Місячний календар на березень 2018 року. Підбірка

Так вже влаштований цей світ, що навіть рух місяця здатний вплинути на хід розвитку подій …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *