Home / Здоров'я / Як підняти імунітет організму: ознаки зниження

Як підняти імунітет організму: ознаки зниження

В статті розповідається про причини зниження імунітету, симптомах і як підняти імунітет. Наведено рецепти, що допоможуть підняти імунітет. Тривалі психічні та фізичні навантаження, простудні захворювання можуть ослабити організм, внаслідок чого він втрачає здатність опиратися інфекціям і негативним впливам. Як підняти імунітет – головне питання, з вирішенням якого затягувати не варто. Обов’язково проводьите профілактику та лікування вірусних захворювань. Провітрюйте якнайчастіше приміщення, як на роботі, так і вдома. Кисень потрібний для нормальної роботи серцевого, імунної, нервової системи, а також для мозку. А головне ви не дасте накопичуватися в приміщеннях вірусній інфекції і бактеріям.

Як підняти імунітет: ознаки зниженого імунітету

Як підняти імунітет організму ознаки зниження

Швидка втомлюваність

Головний біль

Ломота в суглобах

Безсоння або сонливість

Хронічна втома

Як підняти імунітет: причини зниження імунітету

Харчування (це продукти, які містять велику кількість консервантів, стабілізаторів, розпушувачів, барвників, штучна, отруєна, неякісна їжа, продукти, які містять дуже багато цукру, кислі, шипучі і солодкі напої.

Дефіцит мікроелементів і вітамінів.

Погана екологія.

Вживання будь-яких антибіотиків знижує імунітет на 50, а то й більше відсотків.

Розумові та фізичні навантаження.

Стреси.

Постійні недосипання.

Вірусні інфекції, а також бактерії і мікроби.

Як підняти імунітет

Як підняти імунітет  правильно харчуючись. У раціон повинні входити наступні продукти:

Білки (риба, м’ясо, бобові). М’ясо та рибу їжте кожен день, а горох, квасолю і сочевицю досить кілька разів на тиждень.

Як підняти імунітет  вживаючи фрукти, ягоди та овочі. Картопля, морква, буряк, капуста, перець, цибуля, часник, хрін, цитрусові (апельсини, лимони, грейпфрути), яблука, банани, гранати, виноград, журавлина, чорноплідна горобина, смородина, курага, чорнослив, горіхи.

Зелений чай містить антиоксиданти і виводить непотрібні речовини з організму.

Кисломолочні продукти.

Морепродукти. Краще морська капуста і кальмари.

Продукти багаті калієм. Горіхи, урюк, гречана, вівсяна крупи.

Постарайтеся також включати в своє меню зелень (кріп, петрушка, шпинат, салат), брокколі, м’ясо індички, горбушу, гарбуз, кабачки, оливкова олія.

Як підняти імунітет  проводячи активний спосіб життя. Він завжди тільки для користі, якщо звичайно ним не захоплюватися дуже сильно. Це може бути плавання, біг, їзда на велосипеді, аеробіка, фітнес, гімнастика, прогулянки на свіжому повітрі, тренажери (кому що до душі).

Висипайтеся. Рекомендується спати 7 годин або 8 на добу.

Частіше посміхайтеся. Люди-оптимісти хворіють набагато рідше, ніж песимісти.

Відвідуйте баню (якщо немає проблем з серцем і ви не страждаєте тиском). При відвідуванні лазні розширюються судини, виводяться токсини, поліпшується циркуляція крові.

Розслаблення і ароматерапія.

Головний ворог для імунітету-стрес. Намагайтеся не нервувати і не переживати, отримуйте тільки позитивні емоції.

Як підняти імунітет вітамінними напоями

Інгредієнти: три яблука, один літр кип’яченої водички, мед. Наріжте яблука, залийте водичкою, варіть десять хвилинок на маленькому вогні, далі дайте півгодини постояти, покладіть мед за смаком, пийте як чай.

Інгредієнти: чорний чай, відвар з ягід шипшини в рівних частинах, мед. Відвар змішайте з чаєм, ложите мед за смаком. Пийте холодним.

Інгредієнти: дві столві ложечки череди, дві склянки окропу. Залийте траву окропом і дайте постояти 1 годину, процідіть, вживайте протягом дня.

Інгредієнти: сухі ягоди шипшини і глоду по 2 частини, сухі ягоди малини 1 частина, зелений чай 1 частина, мед. Заваріть одну столову ложечку ягід двома склянками окропу, залиште на півгодини. Пийте з медом.

Інгредієнти: півтори склянки журавлини, один стакан цукру (на 5 літрів водички). Варимо морс. Доводимо водичку до кипіння, опускаємо журавлину в друшляку, тиснемо товкачиком, щоб журавлина дала сік, варимо 15 хвилинок.

Як підняти імунітет: рецепти

Візьміть по одній столовій ложечці кураги, родзинок і волоських горіхів, дрібно подрібніть в блендері, перемішайте. Добавте трохи меду і соку лимона, перемішайте. Приймайте при перших симптомах застуди по одній столовій ложечці двічі на день.

Відвар вівса з молоком і медом. Складові: Вівсянка 150 г-, молоко – півлітра, мед 4 столові ложечки, водичка-1 літр. Крупу залийте одним літром водички, варіть на плиті, поки не википить половина всієї рідини. Процідіть і влийте молочко. В отриману консистенцію добавте мед і ще раз закип’ятіть. Приймайте підігрітим пару разів на день.

Подрібніть блендером ягоди шипшини (дві столові ложечки), залийте водичкою (500 мл.), Кип’ятіть 20 хвилинок на мінімальному вогні. Настоюйте протягом доби. Пийте, як чай добавляйте до смаку цукор або мед.

Якщо хочете бути здоровими – поміняйте спосіб життя і нехай Ваш імунітет буде завжди на висоті!


Check Also

Що таке коронавірус – ознаки захворювання, ефективні рекомендації

Коронавіруси – це родина  вірусів, які можуть викликати звичайну застуду, важкий гострий респіраторний синдром (SARS) …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *