Home / Здоров'я / Застосування соку ноні для здорового харчування

Застосування соку ноні для здорового харчування

Застосування соку ноні – це екзотичний фрукт, про існування якого, швидше за все, мало хто знає. Батьківщиною прийнято вважати Таїті, адже саме там він найбільш поширений в природних умовах. Ми звикли до тих ягід і фруктів, які продаються в магазинах, а тому мало хто цікавиться іншими продуктами.

Незважаючи на те, що ноні має вельми дивний зовнішній вигляд і трохи незрозумілий смак, в ньому міститься просто величезна кількість вітамінів, мінералів і корисних мікроелементів, які благотворно впливають на самопочуття людини.

Зовні ноні трохи нагадує великих розмірів картоплину з горбиками, під якими знаходяться зернятка і повітряні капсули. Завдяки їх наявності фрукт легко тримається на плаву. Ноні ще прийнято називати «мандрівним фруктом».

Якщо розрізати ноні, то ви відчуєте їдкий і неприємний запах, який нагадує запах тухлого сиру. Смак у нього дуже незвичайний, тому поєднує в собі широку палітру різних смаків. Своєю популярністю ноні зобов’язаний величезній кількості своїх поживних речовин, які повністю задовольняють всі базові потреби людського організму.

Застосування соку ноні особливо популярно серед прихильників здорового харчування, так як він має у своєму складі біологічно активні речовини.

Сік ноні включає в себе:

Вітаміни С, А, Е і
більшість елементів групи В,
фолієву кислоту,
біотин, а також ніацин;
Залізо і молібден;
Мікроелементи;
Амінокислоти.

Всі корисні речовини, що містяться в ноні, зберігаються при термічній обробці фрукта.

Застосування соку ноні дає швидко свої результати:

Сік позитивно впливає на загальний стан організму;

Допомагає імунній системі легше справлятися з більшістю захворювань;

Допомагає організму відновити природний захист;

Покращує функціонування системи кровообігу і суглобів. Можна приймати, якщо у вас низький серцевий пульс

Як застосовувати сік ноні:

Незважаючи на те, що сік ноні входить в список продуктів здорового харчування і має безліч корисних властивостей, він не рахується ні лікарським препаратом, ні біологічно активною добавкою. Його можна вільно купити в спеціалізованих магазинах або замовити через Інтернет. Виробників такого соку – всього кілька в світі.

Випиваючи близько 60 мл цього нектару в день, ви зможете зміцнити свою імунну систему, відновити природну енергію та забезпечити організм необхідною кількістю антиоксидантів.

Його можна вживати систематично, не роблячи перерв.
При необхідності сік можна розбавляти іншими нектарами, щоб поліпшити смакові відчуття.
Можна вживати в поодинці.
З ним виходять найкорисніші сніданки.

Перед вживанням, як і всі соки, його рекомендується встряхнути, а відкриту тару зберігати в холодильнику не більше 30 діб.
Приємною особливістю соку є той факт, що застосування соку ноні не має протипоказань, якщо не враховувати індивідуальну непереносимість.

Перед прийомом нектару при наявності хронічних захворювань травного тракту краще проконсультуватися з фахівцем.
Якщо ви бажаєте поліпшити своє самопочуття природними методами, якщо ви боїтеся можливих негативних наслідків прийому медичних препаратів, вам просто необхідно спробувати сік ноні. Підвищення захисних властивостей організму є невід’ємною частиною вживання даного нектару.

Але є й інша думка про даний продукт – соці Ноні:


Check Also

Що таке коронавірус – ознаки захворювання, ефективні рекомендації

Коронавіруси – це родина  вірусів, які можуть викликати звичайну застуду, важкий гострий респіраторний синдром (SARS) …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.