Home / Твоя краса / Тіло / Який самий точний тест на вагітність

Який самий точний тест на вагітність

Найточнішенький тестичок, за яким жінка може дізнатись 100%, що вона вагітна, є комплекс з гінекологічного огляду лікаря, аналізу крові і сечі, а також трансвагінального УЗД. Дізнатись який самий точний тест на вагітність  в домашненьких умовах спробуємо розібратись далі

Який самий точний тест на вагітність. Чи можненько довіряти тестикам на вагітність?

Будь-якенька дівчина при затримочці місячненьких починає переживати. Хтось переживає і боїться опинитися вагітненькою, а хтось, навпаки, чекає цієї чудесненької миті. Щоб скоріше заспокоїтися і дізнатися про своє становище, потрібненько зробити тестичок на вагітність, якенький і розставить всі крапки над «і».

Зробити тестик на вагітність може будь-якенька людина і в домашненьких умовах. Крім того, інструкція його використаннячка написана на кожній упаковці. Взагалі, існує дуже багатенько тестиків на вагітність, що відрізняються своєю ціною, країною виробником та чутливістю.

Як відомо, то тестики на вагітність визначають наявність в біологічній рідині дівчини гормончику ХГЧ, який на першеньких строках вагітності дуже складненько виявити. Тому, як рекомендують медики, то проводити тестички на вагітність, потрібненько не раніше термінчику 2 тижнів. Тому якщо відбулась затримочка на парочку днів, і ви робите тест, але його результат негативний, слід через пару тижнів його повторити.

Достовірність тестику на вагітність залежить від такеньких особливостей:

День, в який був зроблений тест.

Обрана тест-система.

Дотримання рекомендацій, написаних на упаковочці.

Оцінювання результату не пізніше 10 хвилиночок.

Час доби, в яку було проведено тест.

Якщо ви хочете зробити тест до початочку передбачуваненьких місячненьких, він навряд чи покаже вам вірненький результат. Таке проведення тестику не можненько назвати достовірненьким, так як він проведений дуже ранесенько, і реактив не в силах визначити наявність гормончику. Проводити тест потрібненько після тижневої затримочки місячних.

Дуже часто людям доводиться стикатися з недійсними тестами, наприклад, на них з’являється три смужечки або друга смужечка блідо-рожевенька і розмита. Звичайно, тестичок на вагітність не може дати стовідсотковенького результатику, але все-таки їм довіряють багато людей і саме завдяки ним дізнаються про своє становище.

Звичайно, не вартенько забувати підтвердити свою вагітність. Для цього потрібненько здати кров, пройти огляд у гінеколога і можливенько відвідати кабінет УЗД. Але вартенько відзначити, якщо ви довіряєте тестикам на вагітність, то купувати їх потрібненько виключно в аптеках.

Який самий точний тест на вагітність. Чи точні тести на вагітність і наскільки вони точні?

Вартенько відзначити, що точність тестичку на вагітність, може залежати від багатьох факториків. Тому щоб домогтися правдивенького результату, потрібненько проводити процедуру, згідно з інструкцією. Але як стверджують лікарі, то повністю покладатися на тести на вагітність не вартенько, так як вони можуть показувати неправильний результат. Але, згідно зі світовою практикою, тести на вагітність найчастіше показують правдивенький і достовірненький результат.

Якість тесту криється не в його ціні, а в часі проведення процедурочки. Адже всі тести, будь то дорогий, або дешевий влаштовані за єдиненьким принципом – вони реагують на гормончик, який виділяється в сечі при вагітності. Індикатор, який розташований всередині тестику реагує на цей гормон, і чим його більше, тим яскравішенька друга смужечка – при наявності вагітності. Тобтенько, немає сенсу купувати дорогі тести, так як це не впливає на його якість. Як показує практика, то ті тести, які коштують дорого нічим не відрізняються від простих тестів-смужок, а переплачує покупець тільки за бренд і торгову марочку.

Щоб перевірити це, можна провести невеликий експеримент. Якщо у вас дозволяють фінанси, то можна купити 3 тести різних систем, і перевірити їх. Звичайненько, результат у всіх трьох буде однаковеньким, звичайненько якщо тест не бракований.

Як твердять лікарі, то перевіряти наявність вагітності потрібненько за тиждень до передбачуваної дати місячних. Щоб отримати більш точненький результатичок, потрібненько провести кілька тестів, з перервою в два-три дні. Якщо всі спроби показують один результат, значить тест правдивий.

Дуже складно виявити наявність вагітності при нерегулярненьких місячних або збої в менструальненькому циклі. У таких випадках підгадати більш сприятливий час для проведення тесту практичненько нереально і тому краще здатися лікареві або здати аналіз крові.

Якщо вами проведена правильненько вся процедура, то ваш результат є правдоподібненьким на 97-99%. Але в цих 1-3% і криється те, що тест може видати вам неправдивеньку інформацію.

Швидше за все, якщо тест показав помилковий результат це через свої несправності, в тому числі:

Неправильно запечатаний – пошкоджена упаковка і сам тест.

Закінчився термінчик придатності.

Зберігався тест в непридатненьких для цього умовах, наприклад в сирому приміщенні.

Неправильненько проведений тест.

Рідина потрапила не на всю смужечку, а тільки на одну його частину.

Але, звичайненько, тест може показати і помилковий результат, тобто відкидати вагітність, коли вона насправді є. Але обдурити тест може в такеньких випадочках:

Перед проведенням випитої багато рідини.

У сечі низенький рівень ХГЧ, так як термін маленький.

Якщо ви думаєте, що ви все ж вагітненькі, то через деякенький час потрібненько повторити тест і оцінити результат. Звичайно, зустрічаються браковані тести, але це всього 3% з 100, тому постійно бракований тест вам попадатися, точно не буде.

Також тестик може показувати, що жінка вагітненька, а насправді це не так. Такий результат може з’являтися з наступненьких причин:

У зв’язку з овуляцією концентрація схоженьких гормончиків з ХГЧ висока.

Застосування лікарських препаратів, які можуть показати недостовірненький результат.

Можна зробити висновочок про те, що можненько довіряти тестикам на вагітність можненько, але не на всі сто відсоточків. Щоб домогтися правдивого результату, потрібненько проводити тест рано вранці, збираючи першеньку порцію сечі, нічого перед цим не ївши і не пивши.

Лише мало хто знає, що крім традиційненьких тестів на вагітність, є ще й ті, які не прижилися і не отримали широкого розповсюдження.

Наприклад:

Тест візерунок, який визначає наявність вагітності по слині.

Температурний тест, який визначає наявність вагітності по температурі тіла. До низу живота потрібненько приклеїти смужечку з індикатором і оцінити результат.

Синій тест, який потрібненько ввести в піхву

Народненькі способи – за допомогою соди, крохмалю або йоду.

Який самий точний тест на вагітність. Тести на вагітність – як проводити

Коли стоїть питаннячко про можливеньку вагітність незалежненько  від того, якенького результатику чекає жінка, позитивненького або негативненького, вона сподівається тільки на достовірненьку відповідь. Але щоб отримати максимальненько наближений результатик тесту на вагітність потрібненько зробити в правильненький час.

Особливість тестичку на вагітність – визначати заплідненнячко на найранішнішеньких термінчиках. Є такенькі жінки, які поспішають зробити тестичок після 2 – 3 деньочків після статевенького актику. Щоб зрозуміти, коли ж слід робити цей тестичок, потрібненько чіткенько усвідомлювати, що ж станеться в жіночому організмикуза той періодик. Практичненько всі тестички, точніше їх реагентички, реагують на кількість гормончику гонадотропіну в сечі. Цей гормончик виробляється лише в той моментичок, коли ембріончик імплантується в маточку. Саме тому тестичок на вагітність слід робити тільки через 8 – 10 деньочків після овуляційки. Справа в тому, що гонадотропінчик спочаточку виробляється в кровочці і його кількість повинненька бути граничненьких масштабиків, щоб можненько було виявити його в сечі. Отже, кількість деньочків, після якеньких вже можненько робити тестики на вагітність, залежить від індивідуальненької тривалості менструальненького циклику.

Який самий точний тест на вагітність.Чи можненько проводити тест на вагітність вдень?

Гормончик, що визначає вагітність жінки, не зникає з організмику в залежності від часу доби. Так як більшість тестиків покликані обчислювати вагітність ще на найранішненьких етапчиках, то тест слід робити в моментичок найвищенької концентрації гормончику в сечі, тобтенько вранці. Однак якщо тестичок робиться вже після затримочки місячненьких, то тестичок можненько зробити, як ввечері, так і вдень (протягом усьогенько дня), результатики при цьом будуть однозначненьким. Якщо народженнячко дитиночки є довгоочікуваненькою подією, то при наявності першеньких ознакочок вагітності не вартенько відразочку бігти в аптеку. Кращенько, якщо майбутненька мама прислухається до свого організмику, простежить за симптомчиками. Це дозволить уникнути розчаруваннячка при негативненькому результаті на тесті.

Який самий точний тест на вагітність. Тесточки на вагітність – як вони працюють

Принципчик дії тестиків на вагітність полягає в розпізнаваннячку в сечі (при домашненькому визначеннячку), і в крові (при лабораторненькому визначенні) гормончику хоріонічний гонадотропінчик (ХГЧ). Цей гормончик може зустрічатися тільки в організмику вагітненької жінки, у невагітненької гормончик ХГЧ не виробляється. Кожненькі  2- 3 деньочки, з моментику прикріпленнячка яйцеклітиночки до стіночки матки, гормончик ХГЧ подвоюється в організмику.

Купуючи тестик на вагітність, першеньке, на що потрібненько звернути увагочку, це його чутливість. Більшість нині використовуваненьких тестичків володіють чутливістючкою в 20-25 мМО / мл. Цей показничок говорить лише про те, що тестичок здатненький передбачити вагітність тільки після першенького дня затри мочки місячних.

Є більш чутливенькі тестики, 10 мМО / мл. Коштують вони трішечки дорожченько, але розпізнавати вагітність можуть вже через 7 – 10 деньочків після передбачуваненького зачаттячка.

Якщо жінка хоче дізнатися 100 відсотковенький результатик, вагітна чи ні, то кращенько піти в поліклінічку і здати кровочку на аналізики. Рівеньчик гормончику ХГЧ в кровочці виробляється набагато швидшенько, ніж в сечі. Проте тестички на вагітність по кровочці також можуть бути різненькими, деякенькі дадуть точненьку відповідь – так чи ні, а деякенькі простенько покажуть кількість ХГЧ в кровочці.

В якеньких випадочках тестичок на вагітність може обдурити? Це питаннячко мабуть, цікавить кожненьку дівчину. Практичненько у всіх тестичках на вагітність виробники вказують, що ймовірність правильненької відповіді досягає 99 відсоточків. Однак, як показують дослідженнячка, ця циферочка не точненька. Похибка істотненько більша, ніж вказується на упаковочці. У будь-якенькому випадочку, є шансики і на хибнонегативненькі відповіді.

У яких випадочках вони є доречними:

Тестичок на вагітність був проведений дуже раненько, рівеньчик ХГЧ в крові не досяг мінімальненької позначечки, щоб реагентичок тесту побачив його присутність;

Закінчився термінчик придатності тестичку – банальненька, але дуже поширена причиночка, ретельненько перевіряйте упаковочку;

Тестичок був проведений неправильненько – навіть не дивлячись на те, що інструкційка по використанню гранично проста;

Велике вживаннячко рідиночки напередодні проведеннячка тестичку може розбавити концентраційку сечі і рівеньчик ХГЧ істотненько знизиться;

Більшість препаратиків від безпліддячка містять в собі ХГЧ, що може заплутати жінку;

Пузирний замет – хворобочка, якенька також може підвищити рівеньчик ХГЧ в крові;

Які показання не впливають на результат тесту:

годування грудьми;

розпивання алкоголю;

прийом протизаплідних ліків;

захворюваннячка нирочок;

прийом курсу антибіотиків.

Який самий точний тест на вагітність

Сучасненький асортиментик тестичків на вагітність приголомшує різноманітністю. На поличках аптечок можненько побачити тестички різненьких країн-виробників. Серед жінок, які частенько вдаються до використаннячка тестичків, вже склалася своя думочка. Які моделі більш достовірненькі, а якенькими кращенько не користуватися. Щоб, відправившись в аптечку, кожненький зміг зробити правильненький вибір який самий точний тест на вагітність  пропонуємо списочок нині існуючих і актив ненько застосовуваних. Ці знаннячка дозволять вибрати тестичок з необхідненькою чутливістючкою, що дозволить уникнути помилковенько негативненькі результатики.

Домашній тест

Деякенькі домашненькі тестички можуть показати, чи вагітненькі Ви вже в першенький день після термінчику очікуваненьких місячних (близько 14 днів після заплідненнячка) протягом 5 хвилиночок за допомогою проби сечі, взятенької в будь-якенький часичок дня. Домашненький тест діагностує вагітність, виявляючи присутність гормончику ХГЧ (людський гонадотропін хоріона) в сечі.

В результатику домашненького тестику Ви отримаєте точненький діагноз в дуже ранненькому періодику вагітності, ранішенько, ніж виникає взагалі думочка про консультації з лікарем. Це дає можливість майбутненькій матері почати відповідненьким чином піклуватися про себе вже через парочку днів після заплідненнячка, а саме приблизненько в той час, коли вагітність тільки імплантується в маточці.

У домашненьких тестів вагітності є серйозненький недолік: в разі помилочки (якщо вони дають негативненький результат, незважаючи на те, що Ви фактичненько вагітненькі). Ви можете відкласти на більш пізненький термін візитику до лікаря, а також надати меншеньке значеннячка турботочці про своє здоров’ячко. Не забувайте, що домашненький тест не може замінити Вам консультацію і медичненький огляд, що виконується досвідчененьким фахівцем.

Якщо в результаті домашненького тестику Ваша вагітність не буде точненько встановлена, необхідненько це підтвердити медичненьким оглядом і обстеженнячком.

Планшетні тести

У сечу занурюють тільки кінчик смужечки, рідина піднімається як по промокашечці, доходить до шару реактивчику і вступає з ним у хімічненьку реакцію. Цілком надійненький тест.

Їх можненько використовувати в будь-якенький часочок доби (але бажаненько утримуватися від сечовипусканнячка як мінімум протягом 4 годиночок до проведення тесту).

Температурний тест

Являє собою пластикову смужечку покриту ріденькими кристаликами, яка накладається на область внизу животика. Прилад вимірює температурочку в області малого тазу. Якщо вона вище 37,5 – спрацьовує індикаторчик. Такенький сигналик зазвичай говорить на користь вагітності через 3-4 деньочка після заплідненнячка. Цей методик не можненько застосовувати при загальненькому підвищенні температурочки тіла.

Синій тест

Довгенька паличка, вставляється в піхвочку на кілька хвилиночок до шийки маточкки. Якщо вона при цьому стала синенькою, значить, Ви вагітненькі. Тест реагує на специфічненькі зміночки тканиночки шийки маточки. Помилочка виключена, подібненьких змін тканиночок шийки матки в іншеньких випадочках не буває.

Тест- візерунок

Жінка наносить крапельочку слини на приладове скло малесенького мікроскопчика-тестера, чекає кілька хвилиночок, коли та висохне. За візерунком, звіряючись з інструкцією, визначаєте – є вагітність чи ні.

Тест-смужка першого покоління

Це довгастенька паперовенька смужечка, просочена реактивчиком, яку потрібненько занурювати в посудиночку з сечею.

Якщо такенький тестичок тримати в сечі мало (індикаторчик просочиться) і якщо перетримати або випадковенько занурити вище зазначеної оціночки – виходить помилочка. У країночках Європи від такеньких неточненьких тестів вже відмовилися.

Багаторазовенький тест на вагітність

Це електронненький прилад, який значненько відрізняється від тест-смужечок. В основі роботи апаратику лежить знімний картриджик, який реагує на рівеньчик ХГЧ в крові.

За допомогочкою пристрою можненько не тільки визначити вагітність, але і дізнатися даточку пологів. Апарат можненьк підключати до комп’ютерненької техніки та будувати графічки, за якенькими можненько судити про перебіг вагітності.

Але цей приладик підходить не тільки жінкам, у якеньких затримочка. Просто незамінненьким є приладик для пар, які планують вагітність.

З його допомогою можненько визначити час настаннячка овуляції.

Переваги багаторазовенького тесту:

Можливість розрахуночку дня овуляції

Точненький результат (99%)

Можливість розрахуночку дати пологів

Можненько використовувати 20 разів і більшенько

У комплектичок входить 20 смужечок, які потрібненько замінювати  після кожненького використаннячка. Прилад реагує на рівень гормончиків ХГЧ і ЛГ.

При наявності ХГЧ можненько говорити про вагітність. Рівеньчик ЛГ показує близьку овуляцію. За 24 годиночки до неї спостерігається сплеск цього гормончику.

Електронненький тест на вагітність Clearblue

Це один з найпопулярнішеньких багаторазовеньких тестів. За його допомогою можненько визначити вагітність, дату зачаттячка або наявність овуляції. Гінекологи вважають даненький тест одним з найкращеньких для парочок, які планують вагітність.

Інструкційка з використанчканнячка тестичку:

Вставте картриджик і поставте приймачик під струмінь сечі. Тримайте під струменем 3-7 секундочок

Одягніть ковпачечок і залиште на столику на 3 хвилиночки

Саме стільки часу проводиться аналізичок. Після цього на табло з’явиться значечок «+» або «-», що говорить про наявність чи відсутність вагітності

Якщо вагітності немає, ви отримаєте циферочкру, яка вказує на сприятливенький для зачаттячка день

Якщо стоїть плюсик, то поруч ви побачите циферочку із зазначеннячком кількості тижнів від зачаття

Циферочки будуть відрізнятися від даточки, поставленої гінекологом на 2 тижні

Лікарі вважають вагітність від даточки останненьких місячних, а апарат від даточки зачаттячка

Прилад можненько під’єднати до комп’ютера. На ньому є USB- роз’єм, а сам апаратик виглядає як флешечка з дисплеєм. Тест можненько використовувати не під струменем сечі, а як при використаннячку тест-смужечок.

Тобто, можненько зібрати трішечки сечі і занурити в ємність тест. Після цього його потрібненько закрити ковпачечком і почекати близько 3 хвилиночок.

Цей тестичок дозволяє дізнатися про вагітність ще до даточки передбачуваненьких місячних. Але в цьому випадочку аналіз кращенько поводити раненько вранці, так як кількість ХГЧ на ранненьких термінчиках дуже малесенька.

 

 


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *