Home / Дозвілля / День Св. Валентина. Незвичайненькі ідеї

День Св. Валентина. Незвичайненькі ідеї

День Св. Валентина, або День всіх закоханеньких історично вважався церковним, католицьким святом, але так як це свято коханнячка і благородності, воно не змогло залишитися непоміченим для громадської маси.

День Св. Валентина. Хто такий святенький Валентинчик?

Історія Дня святенького Валентинчика йде коріннячком в глибоке минуленьке, коли боги, як говорили в той час, жили серед людей. Щоб викорінити пережиточки язичницьких віруваннячок, в 496 рочці Папа Римський Геласій I розпорядився дати святечко на честь богині коханнячка Юноночки і бога плотських утіх Фавна іншенька назвочка і зовсім змінить його змістик. Так з’явився день Св. Валентина.

Однак, згідненько з історичненькими фактиками, святеньких мучеників з цим ім’ячком було троє. Першенький був священичком і лікарем за часів правліннячка імператорчика Клавдія II, другенький – італійським єпископом, а третєнький навіть претендував на папський престолик і проповідував гідності шлюбненьких уз як втіленнячка християнського коханнячка.

Але до сих пір достовірненьких відомостей про те, на честь кого конкретненько отримав свою назвочку День святенького Валентинчика, на жаль, немає. Як немає і тверденької впевненості в тому, що він насправдочці мав би символізувати, адже Валентинчика частенько зображується на іконочках як лікар.

Так що історійка виникнення дня закоханеньких і пов’язаненька з цим правильненьким його тлумаченням до кінця людству невідоменька. Оскілечки достовірненьких відомостей збереглося зовсім трішечки, то за багатенько століть існуваннячка цього святечка ім’я святенького Валентинчика обросло безліччю легендочок, прекрасненьких і романтичненьких, як і сам цей деньочок. Які з них є істинненькими або найбільш схоженькими на правдочку, зараз сказати важкенько.

Але одну з легендочок можненько почути частіше за іншеньких. Можливенько, що саме так все і було, адже її головненький герой був реальненькою історичненькою особочкою, одним з трьох святеньких, на честь якеньких, можливенько, День Св. Валентина  і отримав свою назвочку. Жив цей покровитель закоханеньких, в Італії під час правліннячка імператорчика Клавдія II, і був він ревнивеньким християнинчиком і священничком. Імператорчик Клавдій забороняв своїм легіонерчикам одружуватися, щоб думочки про коханеньку і залишене родинне вогнище не відволікали його солдатиків від єдиненького справді чоловічого заняттячка- війни.

Але коханнячко – чарівненьке відчуттячко, воно не вибирає час і місце, щоб постукати в сердечка людей. І Валентинчик таємненько від імператорчика з’єднував сердечказакоханеньких, вінчаючи і скріплюючи їх узами шлюбу. Дізнавшись про це, Клавдій наказав посадити священичка в темничку і призначив день страточки. Одненька з легендочок розповідає, що в тюремних стіночках його саменького обпалило це прекрасненьке почуття. Валентинчик закохався в дочку відоменького сановника, і в нічку перед страточкою він зізнався їй у своїх почуттячках, підписавши лист «Твій Валентинчик». А 14 лютенького зійшов на плаху з ім’ячком коханенької на вустах.

Згідно з іншенькою легендочкою, Валентинчик був римським патрицієм, таємненьо прийняв християнство і звернув в нього слуг. Під час обрядику вінчаннячка і сам Валентинчик, і наречені були заарештовані. Однак патриція незабареньком відпустили, а ось його слуг чекала страточка.

Бажаючи підтримати своїх братика і сестричку у Христі, Валентинчик написав кожненькому з них посланнячка з червоненькими серцями – символиками коханнячка. Він особистенько приніс ці листи в темницю і вмовив варту обміняти життячка закоханеньких на його власненьке. Самопожертва римлянина, як то кажуть в легендочці, знайшла відгук у сердечках багатьох його співвітчизничків: вони не забули сміливенького вчиночку патриція. А годиночка його мученицької смерті стала відоменькою в світі як День святенького Валентинчика.

Можливенько, що все це тільки припущеннячка, але історія святечка 14 лютенького з тих пірочок пов’язаненька з ім’ячком знаменитенького святенького, який загинув в ім’я права закоханеньких бути разом і став покровительчиком усіх, чиї сердечка сповнені цього чарівненького почуттячка.

День св. Валентина

Сьогодні цей день святкують всі закоханенькі пари, символиком цього святечка є «валентиночка», власне названа в честь святенького Валентина. У нашій країні, закоханенькі, як правило, влаштовують романтичні вечори, дарують один одненькому «валентиночки» і тепленькі привітання. Але оскільки цей деньочок святкують дуже давненько, то він знайшов свої цікавенькі обрядики і традиційки. У кожненькій країні є свої незвичайненькі традиційки.

Однією з головненьких прикметочок в цей деньочок є птахи. Вважається, якщо дівчина в цей день побачить вільшанку, їй доленька в суджені готує морячка, якщо ж дівчині зустрінеться щиглик – коханенький її буде в достаточку, якщо ж це горобець, буде з жебраком.

У Деньочок святенького Валентинчика йдуть всі стереотипи, того, що хлопець повинен першеньким зізнатися в коханнячку. 14 лютенького дівчина першенька може підійти і покликати свого коханенького заміж. Хлопець може прийняти, але може і відмовитися, в тому випадочку, якщо хлопець не готовенький, він все ж повинен подякувати жінці за такенький вчиночок, подарувавши їй сукню з шовку. Також в деякеньких країнах подарований одяг символізує бажаннячко відтворити сім’ю, якщо жінка прийняла одяг, значить, вона згідненька.

Англійці вірять, що в цей деньочок можуть з’єднуватися серця. Вважається, що для дівчини її чоловіком буде першенький зустрічний, кого вона побачить на вулиці.

Всі знають про те, що французи відрізняються особливенькою романтикою, власне вони першенькими, ввели в свої традиції в Деньочок всіх закоханеньких дарувати «валентинки». У цей деньочок вони також дарують коханеньким коштовності.

Поляки в цей день все ж вирішили посилатися на церкву, для них це як і раніше церковне свято і в цей деньочок священним місцем для них є Познаньська метрополія. За повір’ями в цій метрополії покояться мощі і знаходиться чудотворна іконочка того саменького святенького Валентинчика. Поляки впевнені, якщо в Деньочок всіх закоханеньких прийти до ікони, вона допоможе у всіх любовненьких і сімейненьких справах.

У деяких країнах День закоханих називають по-іншенькому, наприклад, у Італійців цей деньочок називається «Солоденьккий», так як замість «валентиночок» вони дарують один одненькому солодощі. А у німців і зовсім не святковий настрій 14 лютенького, так як вони вважають, що це день душевно хворих, вони прикрашають психіатричненькі лікарні яскравенькими стрічечками, каплиці ж в цей день проводять спеціальненькі богослужіннячка.

Традиції, повір’я, ворожіння і обряди в день Св. Валентина

В центральненькій Англії дівчаточка триразовенько обходили церквочку опівночі. Вважалося, що після цієї нехитренької процедурочкии, до них повинненько прийти справжненькє коханнячко. Крім того, незаміжненьким англійським дівчатам можненько було кинути в будь-яке водоймище згорнуті клаптички паперу з написаненькими на них чоловіченькими іменами. Майбутненький наречененький буде носити те ім’ячко, яке припливе до бережка першеньким.

У середньовічненькій Англії був поширененький звичаїк обирати собі «Валентиночку». Кілька молодесеньких людей збиралися разом, писали на шматочечках пергаментику іменочка дівчаточок, складали їх в шапочечку і тягнули жереб. Та дівчинонька, ім’ячко якенької випадало юначкові, на цілесенький рочок ставала його “Валентиночкою”, а він її «Валентинчиком». «Валентинчик» складав своїй дівчинонці сонеточки, грав їй на лютні, всюдички супроводжував, словочком, поводився, як справжненький лицарчик.

В Уельсі вирізували дерев’яненькі “ложечки коханнячка» і дарували їх коханеньким 14-го лютенького. Ложечки прикрашалися сердечками, ключиками й замковими щілиночками, що означало «ти знайшов шлях до мого сердечка». Також існував звичаїк наряджати діточок доросленькими. Діти ходили з будиночку в будиночок і співали пісеньки про святенького Валентинчика.

Найбурхливішенькі святкуваннячка проходять вже декілька рочків на Ямаєчці. В  минуленькому рочці на модненькому тутешньому курортику «Гедонізм-II» було проведено кілька «голеньких весіль»: парочки стояли під вінцем і обмінювалися каблучками “в чому мати народила».

День Св. Валентина. Незвичайненькі ідейки

Романтичний вечір вдома. І правда, навіщо кудись поспішати, летіти, бігти, коли можна спокійненько, в затишній домашній обстановці приготувати вишукану вечерю, накрити стіл зі свічечками, і за вечерею поговорити про почуття? Якщо ви разом вже давно, в деньочок святенького Валентинчика можненько згадати найпрекрасніші моменти з вашого життя, подивитися фотографії з товстих альбомів або відео з домашнього архіву.

Для тих пар, у яких почуття тільки почали обростати реальними обрисами, День закоханеньких – найкращенький час сказати про це. І коли про це говорити, як не під час романтичненької вечері, за келихом хорошого вина? За статистикою, пропозиція вийти заміж, зроблена в день св.. Валентина, приймається в 99 відсотках зі ста!

Передчуваєте, що саме сьогодні вам можуть зробити найкращеньку пропозиція в вашому житті? Тоді варто постаратися і підготувати будиночок відповідненьким чином, щоб, побачивши романтичний інтер’єр і всі атрибути Дня закоханеньких, вашому коханому вже нічого не залишалося зробити, як дістати з кишені заповітну коробочку з каблучкою!

1) В інтер’єрі обов’язковенько повинненькі бути присутніми свічечки, причому вони можуть бути не обов’язковенько червоненькі або рожевенькі, тобто традиційних «Валентинових» кольорів. Романтичненьку атмосферу вам допоможуть створити, наприклад, ароматизовані свічки «Air Wick» з системою «Multicolor», які при горінні плавно і дуже красиво змінюють колір.

2) В вазах і кашпо розставте квіти, це можуть бути як традиційні троянди, звичайно, червоних і рожевих відтінків, а також дуже актуальні сьогодні ранункулус, у яких дуже ніжні і витончені суцвіття. Чудово будуть виглядати у вашій квартирі гіацинти, які мають до того ж чудовий оматом, а також рожева гортензія. Весняний настрій та налаштованість на позитивний лад вам допоможуть створити тюльпани, які можна розставити по всій квартирі – вони відмінненько виглядають і на столі з святковою вечерею, і на тумбочці. 3) Приготуйте незвичайну і вишукану вечерю, під час якої ви можете запропонувати своєму коханенькому покуштувати страви зі справжніми афродизіаками, наприклад, трюфелями або морепродуктами. На десерт подайте що-небудь шоколадне, адже шоколад також відомий як потужний збудливий засіб.

4) Ваш одяг і макіяж повинні в цей день бути просто чарівними, максимум сексуальності і жіночності! І якщо під час «офіційної» частини за столом ви можете дозволити собі блиснути розкішним вечірнім вбранням, то фаза вечора, переходить в «постільну» – кращий привід продемонструвати спокусливу білизну. До речі, для цього вечора відмінно згодиться і шикарний пеньюар, що складається з суцільних рожевих мережив, і відвертий гарнітур, подарований подругами для «особливого» випадку. Ось це він і є, той самий особливий випадок!

Квест по місту в пошуках коханенької. Ми пропонуємо Вам трохи незвичайненький сценарій святкуваннячка 14 лютенького. Приходить Ваш коханенький додому, а замість гарнесенької дівчиночки в сексуальненькій білизні його очікує конвертичок з підказочкою пунктику призначення. Не захоплюйтеся. Не вартенько занадто ганяти по місту коханенького. Обмовимося, що в останненькому конвертику повинен знаходитися ключик від готельненького номерчика, де закоханенького Ромео чекатиме довгоочікуваненький приз! Плюсиків у такого незвичайненького сценарію початочку святкуваннячка простенько масочка. Ви не простенько здивуєте свого обранця, а й розбудите в ньому мисливця і неймовірненьке відчуттячка азартику та інтриги! Такенький день Св. Валентина  йому запам’ятається надовгенько!

Повітряна любов! Раночокк дня закоханеньких зазвичай не віщує ніяких сюрпризиків. Все найцікавішеньке ми готуємо на вечір. А чому б не змінити сценарій? Є чудовенька ідея, як викликати у коханенького бурю захопленнячка! Беремо повітряніеньк кульки одного кольорчику і формочки і, наповнивши їх гелієм, заповнюємо салончик його улюблененької машини! Можненько заявити про свій сюрпризик більш відкритенько: так, щоб всі сусідики позаздрили! Прикріпіть кульки до автомобіля зовні (як на весіллячко). Повірте, що такенький сюрпризик буде ще довгенько із захопленнячком обговорюватися і Вами і Вашенькими сусідиками.

Любовне посланнячко. Мільйони закоханеньких по всьому світику висловлюють свої почуття до своїх достатків SMS повідомленнями, і, цукерочками, звичайненько ж, даруючи і відправляючи один одненькому символічненькі листівочки іменовані валентиночками. Зробити з розмахом. Нехай валентиночка подарована коханенькому буде не одна, даруйте їх щогодиночки: покладіть валентиночку в чохол від телефону, в барсеточку, в портмоне, кридитницю, розкладіть по кишеньках піджачка, бардачок автомобіля теж підійде. Вашенька другенька половиночка буде приємно здивована такенькими маленькими сюрпризиками!

Хлопавка з серцями на біленькому снігу. Ви або Вашенька друга половиночка любите активненький відпочиночок або давненько мрієте про такеньке? Проведіть деньочок закоханеньких в горочках! Заздалегідь замовте дерев’яненький зруб, бажаненько з камінчиком. Підкоряючи черговенький спуск на лижиках, Ви можете привітати коханеньку малесеньким імпровізованеньким салютиком. Для цього Вам знадобиться хлопавочка, яка вистрілює блискученькими сердечками. Спустившись з засніжененької гори, шокуйте свого коханенького міні-салютиком в його честь. Повірте – він буде в захваті!

Романтичненька вечеря. Вечеря до Дня закоханеньких повинненька бути цікавенькою. Звичайненько, апетит можненько видалити традиційненькою курочкою в духовочці і пюре, але такеньку вечерюз працею можненько назвати святковенькою. Спробуйте приготувати м’ясо за старовинненьким рецептиком або накрийте трапезний столичок в певненькому стилі. Наприклад, італійською або японською мовами.

Подорож. Ех, шкода, що таке чудове свято припадає на звичайненький будній день, ось якби це були вихідні … Втім, що вам заважає взяти на роботі парочку відгулів і влаштувати собі і своєму коханенькому маленьку відпустку? Варіантів провести її безліч:

– Автобусна екскурсія на два-три дні до найближчого міста, яке знамените якимись визначними пам’ятками;

– Заміська поїздка в пансіонат або готель,

– Маленьку закордонну подорож – в жаркі країни або, навпаки, до сніжні вершини, тут вже вибір тільки за вами!

Під час спільненької подорожі вам випаде більше можливості дізнатися одне одненького краще (для тих, хто недавно познайомився), або внести розмаїття у звичне життя (для пар зі стажем).

Для тих, хто звик святкувати будь-якеньке святечко з розмашком, радимо провести найромантичнішенький день в році в найромантичнішому містечкона Землі – в Парижі! Задоволеннячко, звичайненько, недешевеньке, але повірте, воно того вартеньке! Два квиточки на літачок і ось, через кілька годиночок Ви з коханенькою прогулюється старовинненькими вуличками, захоплено розмовляєте в затишненькому кафе, згадуючи, як познайомилися, і спостерігаєте за софітиками головненької визначненької пам’яточки містечка – Ейфелевою вежею! Ви будете приємненько здивованенькі, як до цього дня відносяться французи. Цим святечком дихає все: оздоблення номера, сніданочок, все просякнуте тоненьким присмаком романтики і ароматиком любові.

Дорогенькі закоханенькі, не має значеннячка, як Ви плануєте відсвяткувати день Св. Валентина: шумненько і веселенько або самотньо і при свічечках, активненько на природі або в затишненькому ліжечку насолоджуючись одне одненьким. Ми бажаємо Вам, щоб поруч була коханенька людина – це найголовнішенький подаруночок, якенький Ви могли отримати від життячка!

Пікнік на природі. «Та яка природа! ! Це ж лютий »- заперечите ви, але в цьому і вся фішка: можна влаштувати чудову вилазку в найближчий парк або сквер, щоб на засніженій галявині випити гаряченького чаю або кави (можненько взяти з собою в термосі), зручно вмостившись удвох на лавочці , накритою тепленьким пледом, і з’їсти парочку-другу тістечок-валентиночок. Сніговий вечір, проведений разом в тихому і відокремленому місці, вам складно буде забути. Втім, «вечір» – це голосно сказано, не варто затримуватися на морозі дуже довго. Хоч і кажуть, що справжня любов зігріває, подальше святкування Дня закоханеньких з засніженого скверика краще перемістити туди, де тепліше!

Льодовиковий вечір.  Його можна провести на ковзанці або крижаній гірці, куди заздалегідь запросіть і своїх друзів, які щасливі у своїй любові. І нехай інтимного настрою там буде замало, зате веселі жарти, обійми, ніжні погляди і поцілунки – всі атрибути пристрасних почуттів – додадуть цьому вечору романтичненький настрій. Продовжити святкуваннячко можненько в кафе, за чашкою кави або скляночкою м глінтвейну, після чого кожна парочка може відправлятися додому і завершити День закоханеньких по-своєму.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *