Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Як зробити укладку волосся брашингом

Як зробити укладку волосся брашингом

Кожна дівчина, яка стежить за своєю зовнішністю, велику увагу приділяє саме своїй зачісці. Звичайно, найкраще це зможе зробити перукар, але, на жаль, більшість жінок має можливість відвідувати його не так часто. До того ж зараз є безліч пристосувань, які допоможуть створити бездоганну укладку будь-якого волосся прямо у себе вдома.

Брашинг – досить нове поняття, що використовується в основному перукарями. Для тих, хто стежить за новинками у сфері краси, дане поняття теж повинно бути знайомим.

Укладання волосся брашингом використовується в двох поняттях:  як окрема процедура з укладання волосся і як спеціальний гребінець, який застосовується в комплексі з феном для цієї процедури.

Розглянемо для початку брашінг як окрему процедуру, яку застосовують перукарі. Цей спосіб дозволяє укласти навіть найнеслухняніше волосся з використанням гребінця і фену. Кучеряве волосся така процедура здатна навіть випрямити, а більш тонкому волоссю – добавити об’єм. Крім того, брашинг здатний пригладжувати волосся, вони стають більш шовковистими. Тому без нього неможливо створити бездоганну укладку. У всіх слонах краси такий гребінець мається на декількох видах.

Далі розглянемо, яких видів бувають гребінці-брашинги, і які з них краще вибрати.

В першу чергу, слід сказати, що брашинг – це круглий гребінець. Так як він використовується в поєднанні з феном, то на ньому є спеціальні отвори, крізь які до волосся надходить гаряче повітря.

Основа брашингу може бути деревяною, металевою або пластмасовою. Щетина на ній буває з натурального матеріалу, з нейлону або змішаного типу.

Брашинги з натуральною щетиною найкраще підходять для того, щоб випрямити жорстке, кучеряве волосся.

Брашинги з нейлоновою щетиною або змішаного типу використовуються для створення об’єму біля коріння для тонкого волосся.
Окремо слід сказати про брашинги з металевою щетиною. Незважаючи на те, що фахівці не рекомендують використовувати такі гребінці для волосся, їх можна знайти в продажу зараз дуже багато. Такі гребінці приносять шкоду волоссю, якщо їх використовувати систематично.

Однією з новинок у сфері краси є термозахисні брашинги з керамічним напиленням. Перевага таких гребінців в тому, що мають антистатичні властивості, що дозволяють волоссю після сушіння не електризуватися. Такі гребінці ще сильніше захищають волосся від перегріву, надають їм природний блиск.

Брашинги також відрізняються між собою діаметром основи.

Гребінці з великим діаметром слід купувати для довгого волосся (вони дозволяють за один прийом посушити більшу частину волосся), а трохи менше – для коротких.

Брашинги з дрібними діаметром можна також застосовувати для виділення конкретних пасом на своїй зачісці. Таким чином, вам вдасться створити легкий безлад на голові.

Саме тому, у перукарів зазвичай кілька видів брашингів під кожне волосся.

Купуючи брашинг особисто для себе, ви можете підібрати собі такий діаметр гребінця, який найбільш підійде для вашого волосся і допоможе зробити красиве укладання волосся  брашингом вдома. Краще перед цим порадитися зі своїм перукарем, який дасть вам професійну пораду про те, який брашинг краще брати і як ним користуватися, щоб максимально захистити волосся від перегріву.

Спочатку буде не дуже зручно його використовувати, але з практикою ви дуже швидко приловчитеся до такої техніки укладання свого волосся брашингом, при тому це не займе занадто багато часу, а результат буде бездоганним. Наприклад, ось таким:


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *