Home / Твоя краса / Боротьба з прищами та вуграми / Ентеросгель від прищів: ефективний засіб очищення шкіри  

Ентеросгель від прищів: ефективний засіб очищення шкіри  

Поява прищів на обличчі може бути обумовлена багатьма причинами, як внутрішніми, так і зовнішніми. Їх виникнення може спровокувати гормональний дизбаланс, неправильний обмін речовин, алергію, стрес або нестачу вітамінів в організмі. Вугровий висип може з’явитися і зовсім з невідомої причини.

Якщо на обличчі з’явилися прищі, то можливо в організмі накопичилась велика кількість шлаків, токсинів і шкідливих речовин і для нього необхідно провести очищення. Вивести ці продукти можна за допомогою препарату Ентеросгель. Приймаючи його регулярно, можна домогтися того, що шкіра на обличчі завжди буде чистою, а про прищі можна буде забути назавжди.

Ентеросгель для обличчя і його корисні властивості

Ентеросгель від прищів ефективний засіб очищення шкіри  

Ентеросгель являє собою прозору речовину, що має пористу структуру. Особливість його така, що приймаючи препарат всередину, він сприяє виведенню з організму тільки шкідливих речовин, не зачіпаючи корисні мінерали і вітаміни.

Особливо важливо, що він не впливає на мікрофлору кишечника та його регулярне застосування не призведе до дизбактеріозу. Це відбувається завдяки тому, що розміри його пор не відповідають розмірам клітин мікроорганізмів, що знаходяться на поверхні кишечника, тому не поглинають їх.

Корисні якості Ентеросгелю обумовлені також тим, що при його прийомі він не накопичується в організмі як багато лікарських препаратів, а виводиться назовні разом із шкідливими речовинами. Для цього потрібно всього 12 годин після прийому. Алергія на дані ліки є досить рідкісним явищем. Препарат настільки безпечний, що його призначають навіть дітям і вагітним жінкам. Обмеження за віком відсутні.

Однак, він має побічні явища. Ентеросгель може призвести до запорів, тому жінкам, схильним до них, вживати його треба з обережністю. Для всіх інших прийом препарату Ентеросгель повинен супроводжуватися вживанням великої кількості води.

протипоказанням до застосування цього лікарського препарату є індивідуальна непереносимість сполук, що входять до його складу.

Аналогом Ентеросгелю є активоване вугілля, але на відміну від нього Ентеросгель діє на флору кишечника більш делікатно.

Ентеросгель випускається промисловістю у двох видах. Перший – у вигляді пасти відразу готовий до використання. На смак він не дуже приємний і проковтнути його досить важко. Сьогодні можна зустріти у продажу пасту з ванільним або фруктовим смаком. Другий – у вигляді гідрогелю, при прийомі необхідно розвести у склянці з водою. При розмішуванні препарат добре розчиняється. За своїми властивостями види Ентеросгелю нічим не відрізняються.

Ентеросгель доступний за ціною і не є дефіцитними ліками. При бажанні його можна придбати в будь-якій аптеці.

Спосіб застосування

Для очищення обличчя Ентеросгель п’ють за певною схемою.

Вранці його приймають на голодний шлунок у кількості 1 ч. л.

В обід і ввечері ліки слід приймати через годину після їди, запиваючи великою кількістю води.

З іншими ліками Ентеросгель не сполучається, тому якщо в них є необхідність, про його прийом слід порадитися з лікарем. Ентеросгель через свої якості не дає можливості іншим лікам всмоктуватися в кров, що робить лікування ними марним.

Завдяки властивостям препарату Ентеросгель, його можна приймати досить тривалий час аж до повного очищення обличчя і позбавлення від прищів. Багато, що використовують цей препарат, відзначають тривалий ефект від його використання, поліпшення шкіри на обличчі і вирівнювання її рельєфу. Причому позитивний результат досягається за порівняно короткий час.

Ентеросгель: маска для обличчя

Поряд із внутрішнім застосуванням препарату, його можна використовувати як маску. Таке комплексне лікування дасть більший ефект. Крім цього, така маска очистить пори від забруднень і зайвого шкірного жиру і поту.

Для маски слід взяти Ентеросгель, що випускається у вигляді пасти. Його наносять товстим шаром на шкіру обличчя. Час проведення процедури – 15 – 20 хвилин, далі суміш змивають водою або відваром ромашки, череди або календули. При особливо чутливій шкірі можна відчути легке поколювання.

Маску з Ентеросгелю для обличчя роблять двічі на тиждень до отримання стійкого ефекту.

Загальновизнано, що даний засіб є дуже ефективним для лікування прищів.Перед його застосуванням необхідна консультація лікаря, який призначить обстеження і виявить причину їх появи.

Можливо, поряд з Ентеросгелем знадобиться прийом додаткових засобів, які в комплексі з ним приведуть до бажаного одужання.


Check Also

Маска від чорних цяток з содою в домашніх умовах

У кожної господині на кухні є маленька коробочка з содою. Цей продукт ми найчастіше використовуємо …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *