Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Як зробити кучері на довге, середнє, коротке волосся

Як зробити кучері на довге, середнє, коротке волосся

Створення кучерів на довгих, коротких і середньої довжини пасмах, застосування плойки, утюжка і бігудів для формування локонів, як зробити кучері  своїми руками вдома дізнаємось далі.

Як зробити кучері. Способи створення локонів на волоссі

jak-zrobutu-kycheri-na-dovge-serednje-korotke-vollossja

Щоб змінити спосіб, власниці прямого волосся необов’язково відвідувати перукаря для створення нової стрижки. Досить завити їх, щоб вийшли великі локони, пружні зигзаги, дрібні кучерики, спіралеподібні пружинки, об’ємні кучері або ламані локони. Будь-який з способів завивання волосся, безумовно, допомагає надати об’єм тонкому волоссячку, створити унікальне укладання і підняти настрій її господині.

Деякий час тому одним з найпоширеніших способів як зробити кучері  була хімічна завивка, ефект якої зберігався тривалий час. У теперішній же час існує безліч альтернатив цьому згубному для волосся способу. Додати прямому хвилястому волоссю об’єм і особливий шарм допомагають численні пристосування, наприклад, бігуді, утюжки або плойки, і засоби для волосся з щадним впливом.

Як зробити кучері плойкою

Плойка, щипці — різні назви предметів для завивання волосся. Вони подібні за принципом роботи, який полягає у фіксації пасма особливим чином з наступним прогріванням волосся, в результаті чого виходять кучері. Використання плойки дозволяє за 15-20 хвилинок створити стійкі локони, але не без шкоди волоссю.

Щоб швидко створити кучеряву зачіску, необхідна мінімальна вправності, а послідовність дій така:

Чисті сухі пасма обробіть термозахисним засобом. Перед використанням плойки не наносьте на волосся лак для фіксації, оскільки він створює додатковий ризик пошкодження волоссячка.

Починаючи з потилиці, відокремлюйте тонкі пасма. Закріпіть кінчик у фіксаторі плойки і накрутіть все пасмо на неї. Вплив має бути від 5 до 10 секунд, щоб не порушити структуру волосся.

Після завершення цього етапу обробіть волосся лаком для фіксації. Застосування гребінців не рекомендується.

Чим тонше буде кожна пасмо, тим сильніше прогріються волосся, а локони вийдуть більш чіткими.

Як зробити кучері  утюжком

За аналогічним з плойкою принципом працює утюжок для волосся. Спочатку він був розроблений для випрямлення кучерявого волосся. Однак з плином часу до його функцій вміло додалося створення локонів.

За допомогою утюжка практично неможливо створити чіткі красиві кучері, однак він здатний надати зачісочці об’єм за допомогою романтичних локонів. Пам’ятайте, що використання утюжка передбачає попереднє нанесення термозахисних спреїв, щоб захистити волосся від руйнування.

Найпростішим способом створення гарних пишних кучерів з допомогою утюжка є наступний:

Після обробки сухого волосся захисними засобами відразу ж приступайте до формування локонів.

Окреме пасмо необхідно зафіксувати біля кореня, а потім обвести його навколо випрямляча один раз. Сильно не затискайте утюжок.

Повільно і акуратно простягайте його до кінчиків.

Для різноманітності обертайте окремі пасма по черзі через верх утюжка, потім через низ, щоб в кінцевому результаті спіралі були закручені в різні сторони.

Як зробити кучері на бігуді

Бігуді — відмінний спосіб створити об’ємну кучеряву зачіску. Це пристосування має декілька варіантів виконання, відмінності між якими укладаються у формі, матеріалі, з якого вони виготовлені, та принципі дії.

Наведемо кілька видів бігудів:

Бігуді «бумеранги». Виготовляють з ущільненого поролону. Завдяки цьому їх зручно використовувати на ніч, оскільки вони не тиснуть на голову. Чим більша їх довжина, тим більше пасмо ними можна обробити. Цей вид бігудів  підходить для волоссячка будь-якої довжини.

Бігуді «липучки». Зручно закріплюються на короткому і середньому волоссі без додаткових затискачів, так як мають особливу поверхню, до якої волосся «прилипають». Якщо пасма досить довгі, то все-таки доведеться використовувати додаткове кріплення, в іншому випадку кучері можуть сильно заплутатися під час зняття бігудів. Із-за липкої поверхні виникає небезпека пошкодження структури волосся, тому вибирайте інший вид бігудів, якщо волосся пошкоджені і ослаблені. Внутрішня частина бігудів-липучок — решітчаста, тому волосся, накручені на них, значно швидше висихають.

Пластмасові термобігуді і електробігуді. Призначені для швидкого завивання волосся. Вони швидко нагріваються за допомогою киплячої водички або електрики, накопичене тепло дозволяє швидко створювати красиві локони.

Бігуді-кісточки або коклюшки. Найбезпечніший спосіб створення кучерів, так як. це не термічний вплив, а механічна обробка. Якщо, звичайно, не використовувати фен для сушіння волоссячка, а дозволити волоссю висохнути самостійно. Бігуді-кісточки можуть бути не прямими, а у вигляді спіралі, що дозволяє зробити особливий вид кучериків — хвилясті спіральні локони.

Використовувати бігуді досить просто. Виконайте наступні дії, щоб створити кучері максимально щадним способом:

Миття з шампунем волосся. Сушку проводите природним шляхом без застосування фена.

Злегка вологі волосся накручувати необхідно окремими невеликими пасмами. Для цього гребінцем візьміть пасмо, розчешіть її і, починаючи з кінчиків, намотуйте волосся на бігуді до самих коренів. Обов’язково зафіксуйте бігуді.

Після повного висихання волоссячка акуратно зніміть бігуді. Для закріплення локонів збризніть фіксуючим лаком. Сформуйте зачіску за допомогою рук без застосування гребінців.

Якість завитків залежить від тривалості носіння бігудів. Чим довший вплив, тим міцнішими будуть локони, ефект — триваліший. Якщо волосся довге, та пасма при накручуванні розпадаються, то підсильте фіксацію за допомогою шпильок або зменшіть пасмо.

Практично кожен вид бігудів може бути різного діаметра. Чим більший діаметр бігудім, тим об’ємнішими виходять окремі локони і пишнішою вся зачіска в цілому.

Як зробити кучері за допомогою підручних засобів

Всі вищеописані предмети і пристосування для завивки волоссячка доступні кожному бажаючому і представлені на ринку широким асортиментом. Що краще вибрати для домашнього використання — бігуді, утюжок або плойку — кожен вирішує індивідуально.

Однак часте використання цих інструментів призводить до пошкодження волосся високими температурами. Тому бажано їх застосування чергувати з поролоновими, дерев’яними або пластиковими бігудями. До того ж кожен вид пристосувань дає особливий результат, так можливо створювати безліч унікальних зачісок.

Кілька способів як зробити кучері:

Щоб надати волоссю природну легку хвилястість, необов’язково застосовувати пристрої для завивання. На трохи вологе волоссячко намастіть засіб для укладання, наприклад, мус. Збирайте пасма волосся в кулак від кінчиків до корінців і злегка стискайте їх. Після формування кучерів необхідно просушити феном. При наявності використовуйте насадку дифузор, нахиливши голову вниз для додання більшого об’єму.

Замість бігудів, можна використовувати смужки тканини. Волосся накручуються на тканинні стрічки у напрямку до коріння, потім кінці зав’язують і при необхідності закріплюють за допомогою шпильок. Не знімайте стрічки, поки волоссячко повністю не висохне, щоб локони були більш пружними.

Як зробити кучері на волоссі різної довжини

Існують певні хитрощі у створенні кучериків, залежно від довжини волоссячка. Розглянемо детальніше інструкцію як зробити кучері  на коротке, довге і середнє волоссячко.

Як зробити кучері на довгому волоссі

Для завивання довгих волосся існує маса способів, з допомогою яких створюються унікальні образи.

Способи завивання довгого волосся:

Чистевологе волоссячко зберіть в хвіст у верхній частині голови. Весь об’єм волосся, необхідно закрутити в міцний джгут, поступово збираючи його в пучок. Закріпіть волосся шпильками. Тривалість цього способу досить велика — від 6 до 8 годинок. Але в результаті можна отримати якісні романтичні завитки.

З допомогою плетіння кісок можна створити неоднорідні романтичні хвилі. Для цього все волосся розділіть на 5 частин, кожну ділянку заплетіть в косу. Витримайте волосся заплетеними 7-8 годинок. Розплетіть коси і розправте локони пальцями.

Зробити на довгому волоссі пляжні кучері досить легко. Тонкі пасма закрутіть у формі джгута. Починаючи від коренів, проведіть утюжком по всій довжині джгута. Зафіксуйте зачіску за допомогою лаку.

Щоб створити легку недбалість, використовуйте бігуді з різним діаметром, а після розчешіть волосся за допомогою гребінця з широкими зубцями, нерівномірність одержаних локонів буде виглядати природно.

Як зробити кучері на коротке волоссячко

Невелика довжина волосся значно ускладнює створення локонів. Однак є декілька вірних способів надати коротким волоссям хвилястість:

Щоб надати зачісці об’єм і створити великі локони, використовуйте широкі бігуді-липучки на вологе волосся. Після закріплення всіх бігудів підсушіть волоссячко за допомогою фена.

На короткому волоссі цікаво виглядають трохи недбалі ламані локони. Тонкі пасма волосся необхідно обмотати фольгою, щоб вийшов тонкий пласт від корінців до кінчиків, який потрібно скласти гармошкою, потім прогріти утюжком. Розправлені кучері можна розчесати плоским гребінцем.

Тонке коротке волосся з легкістю піддаються завиванию за допомогою фена і круглого гребінця. Пасма мокрого волосся по черзі підбирайте гребінцем біля коріння, просушіть прикореневу зону феном, щоб створити об’єм. Потім проведіть гребінцем вниз і закрутіть пасмо до коріння. Ретельно просушіть феном.

Як зробити кучері  на середнє волоссячко

Найпростіше створювати кіски на волоссі середньої довжини, так як їх легко зафіксувати в плойці, бігудях або утюжку, зайвий об’єм не створює проблем з сушкою, а готові локони довше будуть тримати форму.

Кілька варіантів завивання волоссячка середньої довжини:

Щоб на волоссі середньої довжини створити грайливі дрібні хвилі, заплетіть, починаючи від лоба, колосок, попередньо змочивши волосся або обробивши їх мусом. З такою фіксацією волосся з легкістю можна відправитися спати, так як. на голові не буде зайвих предметів. Щоб хвилі були дрібнішими, заплетіть два або три колоски.

Розділіть волосся на 8 частин, кожну з яких необхідно скрутити в джгут і замотати в пучечок. Для закріплення використовуйте шпильки або невидимочки. Через 6-8 годинок можна розплітати пучки.

Створіть штопороподібні локони за допомогою пластикових або дерев’яних бігудів у формі спіралі. Для початку нанесіть на волосся мус. На бігуді накручуйте дуже тонкі пасма, щоб в результаті вийшли пружні локони. Побризкайте закручене волосся лаком. Через кілька годинок акуратно зніміть бігуді і зробіть укладання кучериків.

Як зробити кучері на волоссі — дивіться на відео:

Як зробити кучері  дрібні

Зробити дрібні пружні локони можна як на пишних кучерявеньких пасмах, так і на прямих. Якщо волоссячко в’ється від природи, то для створення дрібних кучериків знадобиться мус і фен з дифузором. Для початку необхідно вимити волоссячко, далі розчесати їх гребінчиком із широкими зубчиками. Далі слід намастити мусом або пінкою і, нахиливши голову вниз, волоссячко треба висушити, не використовуючи гребінчик, а лише стискаючи волосся ручками.

У випадку з прямим волоссячком їх потрібно накрутити на щипці або бігуді невеликого розміру. Далі слід зафіксувати зачіску лаком, не розчісуючи волоссячко, а тільки трохи збивши їх ручками.

Як зробити кучері  великі

Великі локони дуже ефектно виглядають на довгому волоссячку. Багато голлівудських зірок віддають перевагу цій зачісці. Завивка з великими пасмами прикрашає вечірні та весільні образи. Вони чудово вписуються в клубний, дискотечний, повсякденний і пляжний стиль. Тому багатьох цікавить, як зробити кучері  великі.

Для створення розкішної зачіски можна застосовувати плойку або утюжок. Варіант з плойкою дозволяє швидко завити волосся. Для цього рекомендується вибирати плойку великого діаметру. Перед процесом завивки шевелюру рекомендується вимити і висушити. Далі слід відокремити і закріпити на маківці верхню частину пасм. Виберіть з нижньої частини невелике пасмо, розташуйте плойку перпендикулярно до основи волосини і накрутіть, по напрямку від корінців до кінчиків.

Як зробити кучері  легкі утюжком вдома

Пасма великих розмірів нагріваються повільно, і локон може не вийти, рекомендована товщина пасом — 1,5-2 см. Нагрівати волосся слід не більше 15-20 секунд.

Коли закінчена завивка нижніх пасом, можна приступати до решти волосся. Накручувати верхні пасма слід за тим же принципом. Створені локони зафіксуйте лаком. Розчешіть волосся, застосовуючи гребінчик з рідкими зубчиками, і укладіть в потрібну зачіску. Створення великих локонів займає мінімальну кількість часу. Даний процес можна проводити вдома самостійно.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *