Home / Твоя краса / Догляд за ногами / Як зробити коліна гарними?

Як зробити коліна гарними?

Кожна жінка, яка доглядає за собою, намагається приділяти багато уваги шкірі обличчя, рук, шиї і тіла. Однак у більшості випадків без уваги залишаються ноги, і особливо коліна. Адже саме вони видають вік жінки. Нерідко пані здається набагато молодше в брюках. А варто надіти міні – і всі відразу розуміють, якою її справжній вік. Чоловіки в своїй більшості звертають увагу саме на ноги жінки, тому важливо не забувати доглядати за своїми колінами, щоб виглядати привабливо завжди і в будь-якому одязі.

Шкіра колін має трохи сальних залоз. Через це вона може бути шорсткою на дотик і грубою. Коліна піддаються впливу сонця і вітру, через що утворюються ороговілі ділянки шкіри. Не роблять привабливими жіночі ноги також і жирові відкладення в області колін.

Що ж зробити, щоб коліна були гарними?

Як зробити коліна гарними

Підберіть правильне взуття

Саме взуття дозволяє зберігати здоров’я жіночих ніг. Воно повинно бути зручним і безпечним. Не варто гнатися за модою, надіваючи високі підбори і ризикуючи власним здоров’ям. Красиві, здорові ноги будуть залучати погляди і у взутті на невисокому каблуці. Крім того, взуття повинна відповідати розміру вашої ноги, а також погоді.

Робіть вправи

Прості вправи, які не вимагають походів у спортзал і безлічі часу, дозволять вам забути про больові відчуття і втоми:

Поставте ноги разом, трохи зігніть коліна. Нахиляйтеся, впираючись долонями в коліна. Виконуйте обертання колінами то в одну сторону, то – в іншу. Виконуйте вправу в 4 підходи по 20 разів.

Розставте ноги широко і виконуйте обертання колінами в такому положенні. Виконуйте також  20 разів по 4 підходи.

Встаньте біля опори. Підніміть ногу вперед, зігнувши її під прямим кутом. Тепер згинайте і розгинати коліно близько 20 разів. Зробіть вправу іншою ногою. Те ж саме можна спробувати зробити, стоячи на носках, а також піднімаючи ногу в сторону або назад.

Стоячи біля опори, піднімаємося на носках однієї ноги 20 разів. Потім повторюємо вправу на іншій нозі.

Можна використовувати на додаток невеликі гантелі. Встаньте недалеко від стіни. Лівою рукою тримаєтеся за стіну, а правою рукою візьміться за кісточку правої ноги. Випрямляйте праву ногу і притягайте її до себе. Тримайте до 15 секунд.  Повторіть іншою ногою.

Користуйтеся скрабами і кремами

Існує маса косметичних засобів, здатних розм’якшити грубу шкіру на колінах. Можна скористатися народними засобами.

Соляний скраб.

Змішайте 2 стол. ложки солі, 2 стол. ложки меду і половину чайної ложки касторової олії. Втирайте цю суміш в коліна близько 5 хвилин,далі змийте теплою водою. Після процедури нанесіть жирний крем. Такий скраб чудово відлущує ороговілу шкіру і пом’якшує її. Для профілактики робіть пілінг колін регулярно під час звичайних процедур у ванній. Щодня приймайте контрастний душ, направляючи струмінь води на ноги. Це сприяє поліпшенню кровообігу в ногах і підвищує тонус шкіри.


Check Also

Місячний календар краси на вересень 2018 року

Кожна жінка хоче бути гарною. Тому вона повинна стежити за своїм зовнішнім виглядом, правильно харчуватися …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *