Home / Твоя краса / Тіло / Як забути хлопця – провірені варіанти!!!

Як забути хлопця – провірені варіанти!!!

Забути хлопця, з яким якийсь час зустрічалися, іноді буває досить складним. Особливо коли мова йде про дівчаток-підлітків, які в силу гормональних змін в організмі схильні все перебільшувати і переживають з приводу хлопчиків. Буває і таке, що пройшов уже рік, а постійно хочеться бачити його, не виходить просто взяти і розлюбити. Є методи, як забути хлопця, які радить психологія: зміна обстановки, улюблена справа, напружена робота.

Як забути хлопця – емоційний настрій

У цей момент поруч повинні перебувати найближчі люди – ті, кому можна не дивлячись довірити свою долю.

Кожна дівчина з юних років мріє про вічне взаємне кохання, але реальність часто відрізняється від райдужних планів, а почуття нерідко бувають нерозділеними. Звичайно, пройдуть роки, і всі особисті невдачі забудуться, а їм на зміну прийде нове щастя.

Але як забути хлопця зараз, яким способом викинути його з голови і змусити себе почати нове життя? Не варто думати, що ваш випадок унікальний – відповіді на всі ці питання давно відомі психологам, які вміють швидко виліковувати зранені душі.

Більшість психологів дотримуються думки, що необхідно залишитися зі своїми думками наодинці. Плакати чи кричати, якщо є таке бажання. При необхідності навіть виплакати всі сльози. Не варто відразу перемикатися на інші справи, важливо пережити втрату і змиритися з нею.

При необхідності потрібно попросити родичів і друзів, щоб залишили на якийсь час на самоті, в тому випадку, якщо так страждати легше.

Думка про те, як добре було б з ним разом, відразу залишити позаду. Туди ж відправити і все, що викликає будь-які спогади про колишнього коханого – як сумні, так і радісні. Не варто шкодувати про втрату, це змусить ще більше страждати. Щасливі моменти нікуди не підуть, про них можна буде згадати, але пізніше.

Хорошим приводом забути буде згадати, за яких обставин відносини закінчилися. Що було не так, причини сварок, скандалів і розставання. Можливо, що випробуване почуття не можна назвати коханням. Просто залишиться жаль про щось, що було, але пройшло. Але не варто кожен раз, вдаючись в спогади, зациклюватися на негативі, це необхідно тільки на час, щоб поставити крапку.

Не варто звинувачувати себе. Навіть якщо здається що, була зроблена помилка. З цією частиною процесу переживання, необхідно змиритися і відпустити ситуацію. Залишити позаду почуття провини – важливий етап на шляху до того, щоб забути хлопця.

Необхідно проаналізувати його недоліки і свої переваги, можливо, він не вартує таких переживань. Добре допомагає список своїх позитивних якостей. Це дозволить додати впевненості в собі, що важливо для того, щоб пережити розрив.

Важливо мати позитивний настрій. Прийняти рішення про те, що розставання пішло на користь, і триматися цієї думки. Чим швидше в це повірити, тим швидше так і буде. Необхідно сконцентруватися на майбутньому – мріях, планах.

Вибудувати план нового щасливого життя. Проводити час з позитивно налаштованими людьми, згадати про своїх близьких, завести нові знайомства. Повністю забути про нерозділене кохання.

Як діяти?

Необхідно все залишити позаду, а колишнього хлопця викреслити зі свого життя:

Позбутися від предметів, які про нього нагадують. Повернути речі власнику, тільки не особисто. Речі можуть довгий час зберігати запахи і на дотик нагадувати про колишнього. Важливо розуміти, що це правильний вчинок, але це прийде з часом. В крайньому випадку, потрібно скласти все в коробку і прибрати подалі.

Спілкування необхідно звести нанівець. Особливо якщо виникає бажання рідкісних зустрічей, це ні до чого доброго не приведе. Виняток – якщо є необхідність спілкуватися: по роботі, через дітей або майно. В інших випадках будь-які зустрічі і розмови варто припинити. Він ніколи не стане просто одним.

Від спілкування в соціальних мережах необхідно відмовитися також. Якщо він там постійно з’являється, то потрібно почекати з користуванням ними. З плином часу видалити все, що про нього нагадує, і виключити з друзів.

Не варто розпитувати про хлопця у спільних знайомих. Це буде тільки стимулювати бажання побачитися, і він точно про це дізнається. А спільних друзів можна попросити не згадувати про нього.

Варто почекати з заняттями, які викликають болючі спогади. Краще відмовитися від проведення часу, властивого йому або обом. Але не варто відмовлятися від речей, які були дорогі до нього. Вони зможуть підвищити настрій і забутися.

Нове життя

Найбільш корисна порада всіх психологів – це шукати підтримку в родині. Допоможуть навіть розмови по телефону і спілкування по інтернету. Це необов’язково повинні бути батьки, підійдуть і просто близькі та кохані люди.

Необхідно переглянути своє проведення часу і зв’язатися з подругами. Пройтися по магазинах, сходити в кіно або разом провести день. Улюблені заняття поряд зі спілкуванням допоможуть забутися і підняти настрій. Благо, тепер на них є набагато більше часу.

Щільний робочий графік теж доведеться до речі, щоб не було часу зайвий раз подумати про хлопця. Можна зайнятися спортом, відвідати спортзал, сходити в басейн. Активне проведення часу – не тільки запорука нових емоцій, а й можливість привести себе в порядок, змінитися як внутрішньо, так і зовні.

Не потрібно сидіти і безперервно думати про те, як забути хлопця, це ще більше ускладнить ситуацію. Побудуйте своє життя так, щоб в ньому не залишалося вільного часу на роздуми, спогади і смуток. Мозок необхідно завантажити іншими проблемами, бажано приємними і корисними.

Саме час записатися на якісь курси. Добре, якщо це буде навчання додаткової професії, наприклад, вивчення секретів візажу, манікюру, нарощування волосся. Така спеціальність допоможе в майбутньому знайти ще одну нішу для заробітку і не залежати від примх чоловіків.

Якщо нова професія не потрібна, можна знайти курси для душі: вивчити іноземну мову, навчитися редагувати фото в програмах, освоїти тонкощі дизайну в будинку, осягнути ази шиття, в’язання, кулінарії, масажу, аромотерапії. Можливо, серед нових захоплень знайдеться хобі, яке принесе дохід і не тільки в той період, коли стоїть завдання, як забути хлопця.

Зайняти час також можна ремонтом будинку, розведенням кімнатного саду, Перетворенням комори в гардеробну і іншими справами, на які раніше не вистачало часу.

Слід проводити вдома якомога менше часу. Навіть бувати на самоті краще в інших місцях, для цього підійдуть парк або кафе. Важливо при цьому все ще залишатися в оточенні людей, але незнайомих. Добре, якщо на вулиці тепло, можна провести час на свіжому повітрі, трохи засмагнути і покращити самопочуття.

Знову стати колишньою і відпустити колишнього коханого можна за допомогою улюбленої справи. Необхідно знайти цікаве заняття, яке доповнювало б життя. Підійде малювання, музика, складання віршів, догляд за улюбленими рослинами, все, що приносить задоволення. А можна зайнятися чимось новим, це повинно поглинути весь вільний час.

Іноді здається, що займатися справою, яка колись було улюбленою, зараз неможливою, але це не так. Досить тільки почати, щоб знову стати щасливою. Це допоможе зібратися, відчути себе цілісною особистістю.

Не варто надмірно захоплюватися алкоголем. Дозволити собі пропустити пару келихів вина можна, але при великій кількості випитого розслабитися не вдасться. Біль повернеться з новою силою, настане занепад сил або депресія.

Алкоголь викликає бажання робити божевільні вчинки, одним з яких стає дзвінок колишньому, або ще гірше – сексуальний контакт з хлопцем. Дівчина, яка переспала з колишнім, сильно ускладнює собі життя.

Не варто повертатися до хлопця, який вже кинув одного разу або з яким розлучилися за неприємних обставин. Це навряд чи призведе до чогось хорошого.

Нові шанувальники – джерело позитивних емоцій

Дівчині важливо відчувати, що вона цікава іншим хлопцям – компліменти і знаки уваги – головні ліки для тих, хто не знає, як забути хлопця. Не можна замикатися в чотирьох стінах і ненавидіти всіх чоловіків, потрібно стати об’єктом чоловічого бажання.

Найпростіше знайти перших шанувальників на сайтах знайомств. Не потрібно відразу шукати серйозних відносин і відсівати тих, хто не підходить на роль нового залицяльника. В якості терапії цілком згодиться ні до чого не зобов’язуюче спілкування з кількома претендентами – такий маневр дуже піднімає самооцінку і запалює блиск в очах.

Як відомо, чоловіки завжди «клюють» на щасливих жінок, тому незабаром зацікавлення протилежної статі буде проявлятися скрізь – на вулиці, в магазині, на роботі. У цей момент потрібно частіше бувати в місцях скупчення гідних чоловіків, щоб зустріти кандидата на вакантне місце в своєму серці.

Допомога іншим – користь для себе

Якщо знайти тих, кому дійсно потрібна підтримка, проблема, як забути хлопця, здасться безглуздою. Озирніться навколо – поруч стільки людей і тварин, яким потрібна допомога. Запропонуйте себе в благодійних фондах, будинках для людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями, дитячих притулках. Там вам підкажуть, що саме потрібно в даний момент.

У багатьох випадках і ходити нікуди не доведеться. Напевно, в будинку є самотні пенсіонери чи молоді мами, яким потрібна підтримка і незначна участь.

Можливо, ви зможете:

провести акцію зі збору одягу;

допомогти з прибиранням території та доглядом за хворими;

регулярно ходити в магазин за продуктами для бабусі;

сидіти раз в тиждень з дитиною сусідки;

організувати годування бездомних кішок.

Разом веселіше і сильніше

Якщо у вас немає друзів, які зможуть підтримати в скрутну хвилину, не біда! Знайдіть однодумців, перед якими теж стоїть питання, як забути хлопця, який втік в невідповідний момент. Найпростіше робити це в соцмережах або на тематичних форумах. Якщо нова подруга виявиться в іншому місті, можна буде спілкуватися по скайпу, підтримуючи одне одного.

Ідеальний варіант, якщо ви поїдете куди-небудь на кілька днів відпочити. Необов’язково вибирати дорогі курорти – в країні багато міст, в яких добове житло дуже доступне. Звичайно, спочатку ви від душі поплачете одна одній, але потім забудете про недостойних хлопців і почнете весело проводити час!

Зараз з’явилися сервіси пошуку попутників для відпочинку, там нескладно знайти не тільки дівчину, але і чоловіка для спільної подорожі без будь-яких зобов’язань!

Одинока і щаслива

Перш ніж продумати як забути  хлопця, який ще подобається, раз і назавжди, варто заново навчитися бути наодинці з собою:

Поставити собі велику мету і кілька дрібніших, робити все для її досягнення.

Завести щоденник, він допоможе обмірковувати все, що відбулося і аналізувати свої думки.

Хорошим проведенням часу буде медитація. Це заняття допомагає людям розібратися в собі і навчитися контролювати емоції.

Зупинитися і на деякий час не починати нових відносин. Навіть якщо йдеться про шанс відновлення відносин з колишнім.

Присвятити час собі або своїм улюбленим заняттям.

Відвідати фітнес-клуб або салон краси, можна трошки схуднути.

Не потрібно зациклюватися на минулому – треба просто жити далі.

Важливо пам’ятати, що в житті ніколи не буває нічого зайвого. Все, що судилося пережити, дається в потрібний час. Переступіть минуле і починайте новий етап!

Як забути хлопця: астрологічний метод

Щоб розлюбити хлопця, можна вдатися до всіляких психологічних способам, в тому числі і звернутися до фахівця, де для вирішення проблеми методи у нас будуть – магічні і астрологічні.

По-перше, страждаючи питанням, як забути хлопця, завжди можна звернутися до гороскопу сумісності. Тут знову-таки важливо не шукати збіги і позитивні сторони. Потрібно шукати проблеми і невідповідності, які пов’язують вашу пару.

Використовувати краще не тільки сумісність знаків зодіаку, але і китайський гороскоп. Якщо коротко, то в ідеалі з гороскопу сумісності треба зробити гороскоп несумісності. Чим більше знайдеться точок відторгнення, тим краще.

Розглянемо приклад: дівчина – Водолій, а її коханий – Скорпіон. Тут варто звернути увагу на те, що вони по-різному розуміють слово «кохання». Все те, що важливо для Водолія, ніколи не буде основним для Скорпіона.

Водолій чекає компліментів і позитивних оцінок своєї діяльності, а Скорпіон висловлює свої почуття за допомогою уїдливих зауважень, які боляче ранять партнера. Водолій вважає, що любити і тримати при собі – одне і те ж.

А Скорпіон з властивою йому незалежністю ніколи не буде рахуватися з бажанням партнера постійно і у всьому бути разом.

Астрологічний метод бажано використовувати в сукупності з психологічним (відправити всі речі, що нагадують про коханого, на дальню антресоль, повернути йому забутий светр, пригадати всі недоліки бойфренда і всі образи, які він завдав).

Тоді більша ймовірності того, що питання «як забути хлопця» більше в голову приходити не буде. Тут, звичайно, багато зав’язано на самонавіюванні, але якщо залежність від любові занадто сильна, то можна вдатися до приворотів і змов.

Як забути хлопця: магічний спосіб

Тепер поговоримо про те, як забути хлопця за допомогою магії. Те, про що піде мова далі, не є приворотом в чистому вигляді, так як справжній приворот робиться тільки в тому випадку, якщо є впевненість, що кохання виникло в результаті привороту.

А дана дія називається «остуда». І спрямована вона на добровільне охолодження почуттів до того, кого кохати більше не в змозі. Робиться остуда обов’язково на спадаючий  Місяць, після заходу сонця, у вівторок або в суботу.

Приводимо три варіанти остудити і змов – можна вибрати щось одне, а можна спробувати все. Тільки слід пам’ятати, що в один день не варто робити кілька ритуалів. Варто обмежитися одним і подивитися на результат. Цілком ймовірно, що більше не знадобиться вдаватися до магіі для того, щоб позбутися від гнітючих почуттів.

Остуда на ніж

Слід взяти ніж (або інший металевий предмет, наприклад, цвях або шматок товстого дроту) – головне, щоб потім ця річ не використовувалася в  господарстві.

Ще знадобляться темна свічка і ємність з дуже холодною водою.

Потрібно нагріти ніж на свічці так, щоб він розжарився практично до червоного. Потім різко опустити ніж в воду зі словами: «Як ніж розпечений остигає, так і почуття мої до (ім’я) остигають, як пар від ножа піднімається, так і почуттям моїм паром обернуться, як холодний ніж став, так і мені охолонути до (ім’я). Слово моє міцне!».

Остуда на свічках

Починати ритуал варто після заходу в перший день місячних діб четвертої чверті спадного Місяця (одна умова – цей день не повинен припадати на п’ятницю).

Потрібно взяти дві товсті червоні свічки, ножем вирізати на одній своє ім’я, а на іншій – ім’я того, кого хочеться розлюбити.

У перший день треба поставити свічки щільно поруч одну з одною, запалити їх і спалити над подвійним полум’ям або спільну фотографію, або (якщо фотографії немає) просто аркуш паперу, на якому написані ваші повні імена. При цьому потрібно уявляти собі, як обличчя коханого розчиняється в полум’я свічок, а кохання до нього випаровується. Після цього треба дати свічці прогоріти на 1/7 частину і згасити їх.

Повторювати ритуал слід до молодика (спалювати більше нічого не треба), сім днів, поступово відсуваючи свічки все далі і далі одну від одної. В останній день, до того, як свічки прогорять остаточно, треба прочитати змову: «Свічки на остуду запалювала, (ім’я) від себе віддаляла, свічки прогорають, кохання забирають. Як не відродяться свічки, так і моєму коханню не горіти, не жити, мене не мучити. Слово моє міцне!».

Остуда на фото

Цю остуду бажано робити тоді, коли є можливість залишитися на ніч вдома одній, щоб нікого з домочадців не перелякати, виявивши в холодильнику крижану фотографію. Не кожному ж будеш пояснювати, що мучишся думкою про те, як забути хлопця.

Отже, візьмемо лоток з невеликою кількістю води, покладемо туди ваше з коханим спільне фото, а якщо такого немає, то дві фотографії – своє і його. Втім, в століття високих технологій цілком можна зробити колаж на комп’ютері, поєднавши два зображення, а потім роздрукувати фотку.

Вміщену в лоток фотографію потрібно поставити в холодильник до повного застигання. А потім взяти ніж для колки льоду і розбити лід в лотку, але постаратися не пошкодити фото – воно ще знадобиться.

При кілку льоду треба засуджувати: «Як льодом застигло фото, так і моє кохання застигне, як тріщини по ньому пішли, так і моє кохання дає тріщину, як образ (ім’я коханого) під льодом спотворюється, так і я побачу Його нелюбом. Слово моє міцне!».

Після треба витягнути фотографію, відірвати половинку, на якій зображений молодий чоловік, порвати її і викинути у вікно. А половинку зі своїм зображенням – зберегти.

Змова щоб забути хлопця

Щоб забути хлопця, з яким Ви остаточно розійшлися, прочитайте 13 раз поспіль рідкісну магічну змову. Відторгаючи його на рівні душі, Ви перестанете сумувати.

Вам знадобиться недавній фотознімок молодої людини.

Вдома є принтер?

Ні? Не біда!

Тоді зайдіть на його сторінку в соціальних мережах, читаючи на фотографію магічну змову.

В який час? Рівно опівночі.

Скільки раз? Як завжди, 13.

Чи потрібні церковні свічки? Ні, не потрібні.

Все набагато простіше, ніж Ви думали.

А ось і сама змова.

Забуду, забуду, забуду твій погляд,

Повік не вступлю в жодну розмову.

З пам’яті-згинь, з снов- йди,

Терзанням душу мені не мучити.

Щоб ти не дзвонив, не писав ніколи,

Тепер між нами стіна і ворожнеча.

Не пам’ятаю я хлопця, що з фото дивиться,

Канал моєї пам’яті міцно закритий.

Нехай буде так! Амінь! Амінь! Амінь!

Щоб геть забути коханого хлопця, який Вас зрадив, читайте магічну змову тринадцять днів поспіль.

Але головне, що потрібно пам’ятати, починаючи операцію «Як забути хлопця» – це те, що все, в першу чергу, залежить від бажання. І якщо в глибині душі немає впевненості, що насправді хочеться забути цю людину, не варто втрачати час – від себе не сховаєшся.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *