Home / Сім'я / Всі способи як забути хлопця

Всі способи як забути хлопця

Кажуть, що взаємне кохання живе три роки, а нерозділене може переслідувати все життя. І не в тому справа, що воно сильніше або чисте. Просто, не маючи можливості отримати те, чого хочемо ми часто перетворюємо це в культ, недосяжний ідеал. А нерозділене почуття тим часом з’їдає наші сили і час, не дозволяючи насолоджуватися життям. Як же це виправити? Як забути хлопця  спробуємо розібратись далі

Способи як забути хлопця

vsi-sposobu-jak-zabytu-hlopcja

Отже, ти безнадійно закохана. Відразу відкинемо випадки, коли ви не разом тільки тому, що ти не зважилася зізнатися йому в симпатії, але твій обранець поруч, вільний і готовий до відносин. По-справжньому боляче, якщо у нього є дівчата або дружина, якщо ти вже зізналася йому в почуттях, але він залишився байдужий, якщо у вас вже були стосунки, але хлопець зрадив тебе. І твоя невизнана любов, не отримуючи відповіді, не дає тобі спокійно жити і шукати своє щастя. Твоє завдання – забути людину, що викликає нерозділене почуття.

Проаналізуй своє почуття. Спробуй зрозуміти, чи дійсно ти любиш? Іноді з закоханістю можна сплутати залежність, звичку, пристрасть. Якщо ти постійно страждаєш, переживаєш, перепади настрою, плачеш ночами в подушку, хіба може це бути коханням? Зрозумій, що кохання  – почуття творче і надихаюче. Відповідай чесно: чи хочеш ти справжніх відносин, які наповнять тебе радістю, або тобі приємніше відчувати себе покинутою і нещасною? Якщо друге, тобі терміново потрібно переглянути життєві пріоритети.

Відпусти своє почуття. Ти повинна вирішити для себе, що переходиш на новий етап, на якому немає місця розчаруванню і тривогам з минулого. І кожен раз, коли прийде туга, говори собі про чудові перспективи і прекрасних речей, які очікують на тебе попереду. Не потрібно планувати нічого глобального, просто дозволь собі помріяти і уявити, чого б тобі хотілося в найближчому майбутньому.

Впусти в життя нововведення. Для дівчат часто зміни в житті починаються зі зміни зовнішності. Нова стрижка, новий гардероб, нові захоплення – це своєрідний ритуал очищення після розставання, який дозволяє відчути себе новою людиною і впоратися з негативними емоціями. Спробуй і ти. Нова пара туфель, можливо, не ощасливить тебе, але однозначно підніме настрій.

Будь зайнята. Коли ти захоплена чимось, на переживання і тугу просто не залишається часу. Постарайся побудувати свій розклад так, щоб не залишалося вільної хвилини. Склади список книг, які давно хотіла прочитати, онови аудіотеку, заплануй перегляд фільмів, якідавно лежать на полиці. Запрошуй гостей, які розділять з тобою емоції від сеансу.

Не поспішай з новими відносинами. Заводити стосунки просто заради того, щоб забути свого невдалого коханого, несправедливо по відношенню до нового хлопця. Крім того, ти не зможеш поставитися до нього, як до особистості, оскільки мимоволі будеш порівнювати зі своєю невзаємною любов’ю. Краще заведи нові дружні стосунки, тоді більше шансів, що вони переростуть в щиру любов.

Допомагай іншим. Найпростіший спосіб забути власні неприємності – побачити чужі. Не перетворюйся на божевільного волонтера, просто не відмовляй друзям у допомозі, якщо вона знадобиться.

Поради від психолога: як забути хлопця і почати нові стосунки

Коли з тобою щось відбувається, здається, ніхто в світі не здатен осягнути глибину твоїх переживань. Однак кохання – штука універсальна, і в психології давно існують відповіді на більшість питань, пов’язаних з цим почуттям.

Дай вихід своїм емоціям. Основа нерозділеного кохання – неможливість висловити свої почуття. Вони душать, не дають думати ні про що інше, тому важливо вивільнити їх. Найкращий вихід – звернутися за порадою до психолога, який допоможе відпустити свою невзаємну можливість. Але можна і просто поговорити з подругою, мамою, виговоритися уголос перед дзеркалом. Озвучені слова часто втрачають свою силу.

Займися спортом. Якщо ти давно збиралася записатися в спортзал, освоїти відеокурс йоги, почати бігати – час настав. Фізичне навантаження – найпростіший спосіб “випустити пар”, крім того, втома тіла не залишає часу для поганих думок. Якщо ж тренування для тебе звичні, просто ставити нові цілі. Не стій на місці.

Більше спілкуйся. Постарайся не замикатися в чотирьох стінах. Навпаки, запрошуй друзів, ходи в гості, відвідуй виставки, театральні постановки, частіше бувай серед людей. З одного боку, ти відволічешся, з іншого – збільшиш свої шанси на зустріч із взаємним коханням.

Зміни звичні маршрути. Ми звикаємо мислити шаблонами і здійснювати щодня одні й ті ж дії. Внеси різноманітність у своє життя: якщо є можливість, снідай не вдома, а в кафе, добирайся на роботу іншою дорогою, знайди в своєму місті цікаві місця. Якщо ти зламаєш свою звичну систему, нерозділене кохання, просто розчиниться в нових емоціях.

Не жалій себе. Ти можеш дивитися страждаючими очима на друзів, у яких є пара, сумно зітхати, бачачи парочки на вулиці, а можеш просто радіти тому хорошому, що тебе оточує. Запам’ятай, саможаління – найбільш руйнівне, що може бути. Воно позбавляє тебе повноцінного життя, не дає творчо розвиватися і істотно зменшує шанси на нові відносини. Просто забудь про жалість до себе.

Не комплексуй без приводу. Не потрібно думати, що ти не здатна закохати в себе хлопця, не приписуй собі надумані недоліки. Об’єктивно, ти не можеш бути ідеальною, але постарайся оцінити себе тверезо. Якщо вважаєш, що щось треба виправити – зроби це, але розвивайся для себе, а не для хлопця. Він може зникнути в будь-який момент, а ти залишишся з собою на все життя. Будь егоїсткою в хорошому сенсі.

Як забути хлопця. Чи можливо це з допомогою магії і змови?

Якщо ти віриш в містику, то тобі допоможе будь-яка змова, що має назву “Як забути хлопця  назавжди” або “Хочу забути хлопця”. Головне, не захоплюйся магічними штучками. Йти серед ночі на цвинтарі, приносити в жертву чорну курку або робити зілля на крові – м’яко кажучи, нерозумно.

Краще вигадай для себе заспокійливий ритуал. Наприклад, коли тобі стає дуже погано, вмикай фільм або пісню, що змушує тебе посміхатися, починай вголос читати улюблений вірш, рахуй червоні машини на вулиці. Мета цих дій – переключитися. Пам’ятай, навіть якщо ти прочитаєш магічну змову, рекомендовану тобі як стовідсотковий засіб для забування хлопця, само собою нічого не станеться.

Як забути хлопця. Відповіді на часті запитання

Як забути хлопця, якщо я люблю його, а він мене ні

Ти випробувала все, але не змогла його підкорити. Більш того, ти ясно зрозуміла, що відносин між вами бути не може в принципі. Тобі залишається тільки одне – забути його і постаратися переключитися на нового обранця.

Постав крапку. Страждати і плакати можна довго, але рано чи пізно тобі доведеться змиритися з неможливістю ваших відносин. Краще зробити це рано. Внутрішньо визнай, що все скінчено, і затверди це як таблицю множення.

Намагайся не спілкуватися з ним. Не шукай “випадкових” зустрічей, не потрібно дзвонити по дрібницях або вигадувати приводи для того, щоб написати повідомлення в соціальній мережі. Це не допоможе забути хлопця, а тобі потрібно зробити саме це.

Виділи його недоліки. Зрозуміло, що закохана дівчина вважає свого обранця ідеальним, але людей без недоліків не буває. Знайди їх, можеш навіть перебільшувати, і кожен раз, коли відчуєш напад ніжності, думай про недоліки.

Як забути однокласника?

Як правило, в школі починаються перші стосунки, а для кожної дівчини це щось особливе, тому забути першого хлопця набагато складніше. Особливо, якщо ти вчишся з ним в одному класі і бачиш його юного дня.

Зведи спілкування до мінімуму. Природно, це складно зробити, навчаючись в одному класі, але ти ж можеш відсісти подалі, на перервах не розмовляти з ним, а після школи йти в іншу сторону.

Спілкуйся з іншим хлопцем. З ним, навпаки, проводь більше часу. Щиро цікався його захопленнями, проси його проводити тебе додому. Можливо, з часом ваші стосунки переростуть у щось більше, і ти думати забудеш про своє нерозділене кохання.

Смійся над ним. Не висміюй на очах усього класу, а просто вигадуй ситуації, в яких твій обранець виступає в не самому привабливому світлі. Через якийсь час ти навіть при бажанні не зможеш ставитися до нього з колишнім захопленим трепетом, а почуття закоханості поступово буде витіснене почуттям гумору.

Як забути хлопця, з яким у вас взаємна любов, але немає можливості бути разом?

Причина для того, щоб розлюбити хлопця, який відчуває до тебе взаємні почуття, повинна бути дуже вагомою. Він одружений чи скоро одружується? У вас різна релігія, і ні один з вас не може прийняти віру іншого? Він їде за Полярне коло до кінця життя? Якщо ситуація не настільки трагічна, то тобі потрібно не забувати коханого, а придумувати способи бути разом.

Ми любимо одне одного, але живемо в різних містах. Як забути його?

А справді тобі потрібно його забувати? У сучасному світі вистачає засобів зв’язку і способів швидко дістатися з одного пункту в інший. Якщо ви любите одне одного, але з якоїсь причини не разом, краще почніть працювати над тим, щоб з’їхатися. Безвихідних ситуацій не буває. Роботу можна змінити, причому вона може бути навіть кращою попередньої, інше місто не обов’язково гірше рідного, підтримувати зв’язок з рідними і друзями допомагають телефон, соціальні мережі, скайп.

Так що для взаємної любові відстань – не перешкода.

Якщо ж ваша ситуація настільки безнадійна, що жити разом ви не зможете ні за яких обставин, просто визнай це і змирися. А забути коханого тобі допоможе час, відстань, щоденні турботи і нові знайомства.

Він кинув мене, як його забути?

Забути людину, яку ти просто любиш на відстані, складно, але ще складніше викинути з голови того, до кого відчуваєш симпатію і ніжність.

Він тебе кинув і продовжує жити, а ти зациклилася на колишньому коханому. Тобі потрібно подолати це, щоб відкритися новим почуттям.

Спали мости. Збери всі речі, які тісно пов’язані з колишнім хлопцем, віддай їх або викинь. Зміни номер або додай його в чорний список. Розірви всі зв’язки. Якщо у вас спільна компанія, намагайся дізнаватися заздалегідь, чи буде він там, щоб не зіткнутися. Тобі потрібен час, щоб знову увійти в колію і відчути себе спокійно і впевнено, а спілкування з колишнім не дозволить цьому статися. Надалі, коли ти зможеш спілкуватися з ним байдуже-доброзичливо, можливо, у вас навіть вийде бути приятелями. Але до цього – максимально обмеж зустрічі з ним.

Заведи щоденник хороших подій. Це в принципі хороша ідея, а в момент, коли все здається сірим і безнадійним, просто врятує тебе. Кожного дня обов’язково записуй, що доброго з тобою сталося, які кумедні моменти ти помітила, що тебе порадувало.

Сприймай відносини, як пригода. Це було здорово, вам було добре разом, але будь-пригода, навіть найчудовіша, рано чи пізно закінчується. Уяви, що у тебе був курортний роман, який вичерпав себе, але подарував тобі максимум позитивних емоцій.

Як забути хлопця, якого любиш швидко. Чи можливо це?

У кожної людини свій поріг чутливості. Хтось не може забути кохану людину роками, навіть побудувавши нові, вдалі відносини, а комусь достатньо декількох днів, щоб викинути з голови колишнього коханого. Тому не можна однозначно відповісти на питання, чи можна швидко і як забути хлопця, в якого ти закохана. Але ти можеш застосувати кілька прийомів, які допоможуть прискорити цей процес.

Усвідом, чому ти повинна забути хлопця. Якщо ти прийшла до такого рішення, значить є вагомі причини. Промов їх, можеш навіть записати і кожен раз, коли здолають сумніви у правильності своїх дій, перечитуй запис.

Виділи час на “забування”. Не має значення, чи звикла ти керуватися в житті списками чи ні, тобі буде набагато простіше, якщо ти скажеш собі: “Я даю собі місяць, щоб забути хлопця”. Це допоможе тобі морально налаштуватися на зміни і підсвідомо прагнути до зазначеного терміну виконати свою установку.

Почни щось нове. Нехай це буде картина хрестиком або вивчення нової мови. Заняття, розпочате з нуля, перекриє те, що вже завершилося. Так діє “ефект двері” – коли ти переходиш з кімнати в кімнату, попередняє дія чи думка стають менш важливими.

Як забути хлопця. Люблю хлопця і не можу забути: що робити?

Нерозділене кохання можна порівняти з хворобою, і якщо ти не можеш впоратися з нею самостійно, необхідно звернутися за допомогою до фахівця. Одночасно визначся з кількома важливими моментами.

Чому забути його не виходить? Цей хлопець – твоя незавершена справа, і поки ти не поставиш жирну крапку у своєму відношенні, почуття до нього буде отруювати тобі життя. В психології існує поняття “незакритий гештальт”, тобто те, що ми з різних причин не довели до кінця. Можливо, ти все ще маєш надію на те, що відносини все-таки можливі, або ти ображена за його неуважність. У будь-якому випадку, постарайся закрити гештальт. Визнач всі свої емоції, промов їх вголос. Це повинно звучати приблизно так: “Ти мені подобаєшся, але разом ми бути не можемо, тому що…”.

Що в ньому особливого? Припини ідеалізувати його. Твою любов підігрівають не його реальні переваги, а його недоступність. Як тільки ти зрозумієш, що твій обранець – звичайна людина, почуття підуть на спад.

Що станеться, коли ти забудеш його? Небо не впаде, річки не повернуться назад, з тобою нічого жахливого не станеться, якщо зникне з твого життя нерозділене кохання. Більш того, ти станеш більш вільною і радісною. Так, повністю розлучитися зі спогадами про людину неможливо, проте краще залишити їх у минулому. Зрозумій це і прагни “одужати” як можна швидше.

Ти повинна усвідомити, що нерозділене кохання не принесе тобі щастя, більше того, ти випустиш із-за нього безліч прекрасних можливостей: знайомств, вражень, зустрічей, стосунків. Не завжди те, що недоступно, краще того, що життя тобі дарує. Вчися робити вибір в користь творіння, як би принадно не виглядало руйнування.


Check Also

Традиції на 14 лютого 2021 року – день святого Валентина

День Святого Валентина, який відзначається 14 лютого, з кожним роком стає все популярнішим у нашій …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.