Home / Дозвілля / Місячний календар на березень 2018 року. Підбірка

Місячний календар на березень 2018 року. Підбірка

Так вже влаштований цей світ, що навіть рух місяця здатний вплинути на хід розвитку подій різного характеру, на навколишній світ, і навіть на людське здоров’я. Час, коли Сонце і Місяць ведуть посилену взаємодію один з одним, визначається молодиком, повним місяцем, днями першої, другої та інших чвертей місяця. Про місячний календар на березень 2018 року  для хірургічних витручань та весілля  піде мова далі.

Місячний календар на березень 2018 року

Безліч з них є негативними днями. Сприятливі місячні дні представляються тоді, коли на небесному просторі створено аспект в шістдесят або сто двадцять градусів, що відокремлюють між собою Місяць і Сонце.

Під місячним календарем слід розуміти циклічну зміну чотирьох фаз небесного світила. Для складання місячного місяця, повинні пройти від 29-ти до 30-ти діб місяця, спираючись на довжину одного дня, а також на визначену близькість місяця і горизонту в період молодика.

Час місячної доби, або місячних днів, не завжди співпадає один з одним. Точка відліку, або початок місяця, і є моментом молодика. Тривалість перших місячних діб становить від молодика до першого місячного сходу по астрономічній інформації.

У календарі місячний цикл складає приблизно 29 з половиною доби за земними мірками, тобто це час від молодика до молодика. При цьому місяць проходить 4-ри фази, які називаються ще чверті. Тривалість звичайного місячного дня – це сходить велика зірка до того, поки вона знову зійде.

Місячні дні довші сонячних, і місяць сходить на другий день завжди пізніше, ніж раніше вдень. Місяць може зійти не тільки в нічний період часу, але і в ясний день. Напевно, кожному хоч би один раз доводилося спостерігати на небі одночасно присутність сонця і місяця.

Сприятливими днями березня цього року вважаються:

Перше, друге, третє і четверте березня – період зростаючого Місяця;

Шосте, сьоме, восьме, дев’яте, десяте, одинадцяте, дванадцяте березня – період спадного Місяця;

Чотирнадцяте, п’ятнадцяте і шістнадцяте, сімнадцяте, вісімнадцяте, девятнадцате березня – період спадного Місяця;

Двадцять перше, двадцять друге, двадцять третє, двадцять четверте, двадцять п’яте і двадцять шосте березня – період зростаючого Місяця;

Двадцять-восьме, двадцять дев’яте, тридцяте і тридцять перше – період зростаючого Місяця.

Новий зростаючийа Місяць це період хорошого часу, щоб почати нові справи. Можна сміливо побудувати грандіозні плани.

Місячний календар на березень 2018 року – хірургічних операцій

 На сьогодні існує величезна кількість захворювань, від яких не можна повністю позбутися використовуючи медикаментозне та фізіотерапевтичне лікування. У цій ситуації застосовується оперативний метод, який вимагає дуже ретельної підготовки, адже в процесі безпосереднього виконання операції відбувається вплив на внутрішні тканини і органи.

Це робиться з метою терапії недуги або корекції патологічних змін, що виникають всередині нас. Лікуючий лікар, виходячи із загального стану пацієнта, призначає дату та час виконання маніпуляції. Також в медичній практиці існує місячний календар на березень 2018 року для хірургічних операцій, який спрогнозований вченими астрологами.

Принципи

Далі детально розповімо, в які дні місяця найкраще проводити оперативні втручання, а коли це робити не рекомендується.

З історичних даних стали відомі думки древніх лікарів про пряму залежність працездатності внутрішніх органів і різних систем від фази, в якій розташовується місяць. Поле проведення множинних досліджень і зіставлення отриманої інформації, був створений місячний календар операцій.

Існують принципи медичної астрології основними з них є:

Кожен з дванадцяти знаків зодіаку впливає на роботу того чи іншого органу або системи. Прийнято вважати, що в разі переходу цариці ночі в певну плеяду не рекомендується виконувати операції на органи, на які вона впливає (це не говорить, що потрібно категорично відмовитися від хірургічної терапії).

Оперативні втручання не дуже добре переносяться в період між повним місяцем і молодиком, тобто коли темна частина сонця стає більшою, а світла навпаки зменшується.

Це викликано тим що в даний період кров циркулює набагато активніше і виникає ризик розвитку кровотеч і значне погіршення згортання крові, внаслідок цього шви погано затягуються, процеси регенерації протікають дуже повільно, можуть розвинутися запальні процеси.

Утримайтеся від оперативного лікування в разі розташування нічного світила в знаках «хамелеонах», таких як: Близнюки, Стрілець, Діва, Риби. У такій ситуації не можна спрогнозувати результат після виконання втручання. Навіть при 100% впевненості в позитивному результаті, все може різко змінитися і щось піде не так, як було заплановано.

Не слід проводити операцію в період переходу нічного світила від одного сузір’я до іншого. Такі тимчасові проміжки називають холостими. У цей момент Місяць втрачає свої орієнтири.

Категорично не рекомендується проводити оперативне втручання в момент місячного або сонячного затемнення. В період коли планети Марс і Меркурій починають рух назад небажано здійснювати будь-яку операцію.

Згідно з місячним календарем для операцій, не проводиться оперативне втручання за один день до повного місяця і після нього. Незадовільними днями для хірургічної терапії є 9, 15, 23 і 29 доби Місячного місяця.

Вплив знаків

В період вибору дня, в який буде безпосередньо виконуватися оперативне втручання, потрібно обов’язково дізнатися в якому сузір’ї знаходиться світило, адже відомо, що кожен знак зодіаку впливає на певну частину організму.

У разі його розташування в сузір’ї Овна слід відкласти операцію, яка буде проводитися на обличчі або голові. Крім цього, не рекомендують відвідувати косметолога, стоматолога і перукаря.

Тілець відповідальний за шию і прилеглі області до неї. Тому не рекомендують виконувати оперативні маніпуляції на горло.

Місцезнаходження Місяця в сузір’ї Близнюків – заборонено виконувати втручання на органи, що відносяться до дихальної системи.

Такий знак, як Рак є відповідальним за працездатність шлунка і кишечника. В даний період часу рекомендується виконувати маніпуляції, спрямовані на очищення організму від накопичених шкідливих речовин. Не варто виконувати оперативне втручання на шлунок. Сприятливими будуть операції, проведені на нижні кінцівки.

Коли нічне світило перебуває в знаку Лева потрібно намагатися максимально минути стресові і нервові перенапруження, які дуже негативно впливають на серцево-судинну систему. Не бажані якісь втручання на серці.

Діва відповідає за роботу кишечника. Астрологи радять дотримуватися правильного харчування і очистити організм. А що стосується хірургічної терапії – то не бажано оперувати внутрішні органи.

У момент розташування світила в сузір’ї Терезів найуразливішими органами стають нирки. Даний час відмінно підійде для стоматологічних і пластичних процедур, а також для терапії захворювань вух.

Коли Місяць знаходиться в Скорпіоні, не бажано проводити операції на статевіи органи. Зате це сприятливий час для усунення недуг ендокринної системи.

У період Стрільця категорично заборонено хірургічний вплив на печінку, а також виконання маніпуляцій з кров’ю.

Козеріг відповідає за шкіру і що відбувається в ній, тому відкладіть похід до косметолога і займіться терапією шлункових захворювань.

Перебування Місяця в знаку Водолія свідчить про те, що не потрібно проводити оперативну терапію на нижні кінцівки, а особливо суглоби.

Риби відповідальні за нирки. У цей період потрібно зменшити кількість споживаної рідини і не піддавати організм сильним і тривалим  фізичним навантаженням.

У перший місяць весни не варто займатися надмірно активною терапією шкірних покривів, зубів і волосся. Сприятливим цей місяць є для операцій на нирки і органи сечостатевої системи.

28 березня невідповідний день для оперативного втручання на головний мозок.

З 4 по 31 березня не варто виконувати процедури в області пластики, сильно збільшується ризик розвитку небажаних ефектів.

У період з 13 по 27 березня світило розташовується в фазі спаду і це позитивний час для усунення новоутворень.

Будьте уважні! Рекомендації, наведені нижче, не враховують ретроградність планет, сонячні і місячні затемнення, розташування Сонця щодо зодіакальних сузір’їв, час сходу і заходу Місяця, вплив суміжних зодіакальних знаків і т.д.

У переліку тільки дати, відповідні спадному Місяцю.

Фази Місяця в березні 2018 року

1-2 березня. Всі операції небажані. Виняток: термінове хірургічне втручання.

3-5 березня. Не рекомендується операбельне втручання в діяльність нирок і підшлункової залози.

рекомендуються операції косметичні, пов’язані з хворобами вуха, з корекцією ваги, пластичні,

стоматологічні, в т.ч. видалення зубів.

6-7 березня. Всі операції небажані. Виняток: термінове хірургічне втручання.

8-9 березня. Заборонені операції на жовчний міхур, на печінку, пов’язані з донорством, в т.ч. переливання крові. Рекомендуються операції на легені.

10 березня. Всі операції небажані. Виняток: термінове хірургічне втручання.

11-12 березня. Заборонені операції на жовчний міхур, на хребет, пов’язані з обміном речовин,

стоматологічні, в т.ч. видалення зубів. Рекомендується операбельне  лікування шлунка.

13-15 березня. Небажані операції жовчного міхура, опорно-рухового апарату, органів слуху,

селезінки.

16 березня. Всі операції небажані. Виняток: термінове хірургічне втручання.

Місячний календар на березень 2018 року – календар весілля

 Щорічно безліч закоханих пар вирішують зв’язати свою долю один з одним і одружитися. І не дивно, що велика кількість весіль припадає саме на весняну пору року – час, коли все оживає, розквітає і всюди чується спів птахів. Про місячний календар на березень 2018 року  піде мова далі.

Прикмети для весіль в березні

Березень – дуже вдалий місяць для весіль. По-перше, погода стоїть ще практично зимова, але досить сонячна, що дозволяє створити необхідний антураж для фотосесії та виїзних церемоній.

По-друге, більшість ресторанів, фотографів, відеографів і весільних ведучих в цьому місяці досить вільні, що дозволяє зробити вибір на користь професіоналів і трохи заощадити при цьому за рахунок сезонних знижок.

По-третє, багато народних прикмет, астрологічні прогнози і дати місячного календаря обіцяють «березневим» молодятам довге і щасливе життя. Залишилося тільки вибрати точну дату, яка найбільш сприятлива саме для вашої пари і зіграти весілля всім на радість.

Слов’янські традиції відомі достатком різних народних прикмет і повір’їв, пов’язаних з весіллям навесні. Зокрема, весілля в березні також має кілька точних прогнозів, які брали до уваги багато пар.

  • Весілля в березні обіцяє молодятам швидкий переїзд на нове місце проживання. При чому, якщо в давні часи це вважалося ознакою переїзду з рідного дому, то в сучасних трактуваннях – це і покупка нової квартири молодятами, і переїзд за кордон на постійне місце проживання, і багатий чоловік-іноземець або дружина-іноземка.
  • Якщо в день весілля в березні погода мінлива – це обіцяє нареченим довге і щасливе, повне різноманітних вражень життя. При цьому, бажано, що б погода змінювалася від ясної сонячної до дощової.
  • Якщо в весільний день вдарить сильна гроза з громом і блискавками – це обіцяє молодим безліч випробувань і перешкод на шляху до справжнього щастя.
  • Якщо день весілля в березні буде по-справжньому сніжним і зимовим – це пророкує подружжю багате життя в повному достатку.
  • Якщо ж у березневий день несподівано вдарить сильний мороз – значить молодят незабаром чекає поповнення в родині.

В цілому, згідно з прикметами, березень для одруження здавна був досить сприятливим місяцем, який обіцяв молодятам вдалий шлюб і щире кохання.

Також, згідно з прикметами, подібно до того, як в березні вся природа пробуджується після довгої зими, так і у сімейної пари після будь-яких розбіжностей і проблем буде обов’язково наступати примирення і гармонія у стосунках.

Безумовно, це лише мала частина тих прикмет, які можливі по відношенню наречених в березні закоханих пар. Однак, незважаючи ні на що, кохання  і щирість почуттів молодих повинна переважати над будь-якими прикметами і повір’ями.

Сприятливі дні для весілля

Для березневих молодят дуже важливо правильно і вчасно визначитися з остаточною датою свого весілля. Зокрема, практично всі дати в березні 2018 роки не є несприятливими, що в свою чергу обіцяє удачу і успіх молодим.

Також, березневе весілля за визначенням обіцяє нареченим різкі зміни в житті, аж до зміни місця проживання або навіть країни. Так що, якщо закохана пара не готова поки до таких радикальних змін у своєму житті – можливо дату весілля слід терміново переглянути.

Красиві дати для весілля березні 2018

03.03.18 (субота)

18.03.18 (неділя)

Найбільш несприятливим в березні вважається період Великого Посту, який в 2018 році займає весь місяць. Так що, якщо ваша сім’я дотримується суворих церковних канонів або ж ви настійно хочете не тільки розписатися, але і повінчатися в березні – весілля слід відкласти до кінця Великого Посту.

Місячний календар на березень 2018 року  рекомендує, що особливо благополучним періодом для одруження в березні вважається початок і середина місяця – шлюби укладені в цей період будуть міцними, довгими, щасливими і повними щирості.

Кінець березня тягне за собою більше спірних дат, які пророкують сварки в родині молодят і можливі перешкоди на шляху до їх спільного щастя. Остання декада березня є дуже несприятливим періодом, який обіцяє безліч розбіжностей і швидке розчарування в своїй другій половинці.

Що стосується певних дат у 2018 році, то молодятам варто звернути увагу на 2, 8 і 12 березня. У ці дні астрологи пророкують удачу у всіх починаннях і щирість в обіцянках і почуттях.

Також, дата 16 березня здатна подарувати майбутній сім’ї гармонію в почуттях, взаєморозуміння, рідкісні сварки і вміння знаходити компроміс в будь-яких ситуаціях.

Справедливості заради, слід зазначити, що сучасні пари не завжди дотримуються настільки конкретних  вказівок астрологів, а все частіше вибирають найбільш сприятливу дату виходячи з особистої нумерології – дати знайомства, річниці романтичних відносин або нумерології імен.

Місячний календар на березень 2018 року для весілля по дням

Місячний календар на березень 2018 року  допоможе вибрати дату весілля, виходячи з аналізу положення Місяця. Це світило в давньослов’янських традиціях займало майже чільну роль.

Залежно від того, в якій фазі перебував місяць, часто приймалися дуже важливі життєві рішення.

Має сенс прислухатися до думки астрологів і сучасним молодятам.

Весілля 3 березня 2018 року знаменує початок прекрасного, гармонійного і мудрого сімейного шлюбу.

Весілля 4 березня 2018 року ідеальне для шлюбу творчих людей. Сім’я, створена в цей день, буде дуже дружна.

Весілля 5 березня 2018 року знаменує собою початок неблагополуччя в сімейному житті. Нерозуміння, недовіра, фінансова нестабільність і конфлікти очікують укладений  шлюб в цей день.

Весілля 8 березня 2018 року стовідсотково сприятливе. Це найкращий, вдалий день для проведення весілля в березні. Сім’я, створена в цей день, з усіх боків буде ідеальною: в неї виникнуть свої традиції, така пара збереже кохання і народить багато дітей.

Весілля 17 березня і 18 березня 2018 року свідчить про те, що такий шлюб обійдуть стороною ревнощі і фінансові проблеми.

Весілля 25 березня 2018 року має бути спокійним, за місячним календарем цей день пов’язаний з морем. Сім’я, створена в цей день, повинна бути міцною і благополучною.

Весілля 26 березня 2018 року трактується неоднозначно: дорослі зрілі пари, які уклали шлюб в цей день, будуть насолоджуватися сімейним благополуччям сповна, а от молоді та недосвідчені пари можуть так і не відстояти свою незалежність від втручання батьків.

Весілля 31 березня 2018 року трактується як початок дуже мінливого сімейного життя. Зміни можуть захопити робочу, професійну сфери, а також місце проживання.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.