Home / Твоя краса / Догляд за ногами / Як робити лікувальний масаж стоп і ніг: техніка

Як робити лікувальний масаж стоп і ніг: техніка

Масаж стоп і ніг володіє унікальними сцілюючими здібностями завдяки застосовування технологій впливу на важливі нервові закінчення, розташовані на ступнях людини. При розтиранні безпосередньо ніг покращується кровообіг, для жінок зводиться до мінімуму ймовірність появи варикозу. Після проходження курсу, зазвичай складається з 7-8 сеансів, поліпшується загальний стан здоров’я, з’являється приємна легкість і тепло в ногах.

Як робити лікувальний масаж стоп і ніг: Лікувальні точки на стопі ноги людини

Точок для масажу на ступні ніг десятки. Це саме насичене в плані нервових закінчень місце на нашому тілі, тому при масажі дуже важливо звертатися до фахівців, які правильно розрахують силу і місце впливу. На фото нижче представлені основні лікувальні точки стопи, на які слід звертати увагу при виконанні процедури.

При впливі на ті чи інші області стоп, поліпшуються внутрішні процеси в організмі, знімаються спазматичні явища в органах і м’язах.

Як робити лікувальний масаж стоп і ніг техніка 1

Опис техніки масажу стопи і ніг

Методика виконання масажу ступень і ніг розділяється на два етапи. Перший – короткий, підготовчий, другий – виконання самої процедури.

Підготовка:

Займіть зручне положення. Як правило, лягають с початку на живіт, потім перевертаються на спину, однак існують і інші методики, при яких масаж може проходити в положенні пацієнта сидячи;

Спеціаліст повинен підібрати масажний крем з ефірними маслами, які допоможуть заспокоїти нервову систему і нададуть позитивний вплив на розслаблення м’язів в цілому;

Приміщення, де проводиться масаж має бути добре прогрітим, не менше 22-23 градусів за Цельсієм;

Обов’язково мати при собі великий банний рушник. Ним вкривають тазостегнову частину під час масажування.

Як робити лікувальний масаж стоп і ніг техніка 2

Техніка масажу полягає в чергуванні різних методів: розтирання, вібрації, погладжування, поплескування, розминання. Початок сеансу легкий: лікар розтирає ноги і стопи, приділяючи особливу увагу п’ятам, щиколоткам і литкам, а також області колінних суглобів. Після цього починаються різні кругові, горизонтальні і вертикальні рухи, що виконуються за допомогою пальців і долоньок.

Стопи масажуються шляхом несильних натискань на окремі точки великим пальцем руки, розтирання долонькою і кулаком (загвинчування).

Масаж для ступень ніг і області від тазостегнового суглоба до п’ят – відмінний вибір, як для релаксу, так і для профілактики і лікування деяких недуг, починаючи від варикозу до депресій, розладів нервової системи. Такий вид впливів на тіло підійде не тільки молодим, але і літнім людям, а також дітям, вік яких від 12 років і старше.


Check Also

Місячний календар краси на вересень 2018 року

Кожна жінка хоче бути гарною. Тому вона повинна стежити за своїм зовнішнім виглядом, правильно харчуватися …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *