Home / Активний спосіб життя / Фітнес / Як накачати м’язи дівчині самостійно та ефективно

Як накачати м’язи дівчині самостійно та ефективно

У наш час, накачування м’язів не є привілеєм одних тільки чоловіків. Дівчата і жінки також хочуть мати гарні накачані м’язи всього тіла. Як накачати м’язи , щоб формувати тіло і прибирати зайвий жир з проблемних діляночок? Для цього жінкам і дівчатам доводиться використовувати вільні ваги і створюють опір тренажери.

Дівчата так само, як і хлопці можуть використовувати обтяження для того, щоб накачувати м’язову масу тіла, знижувати жировий прошарок, нарощувати силу, розвивати загальну фізичну підготовленість, і зміцнювати здоров’я. В кінцевому підсумку вони доб’ються того, що за допомогою культуристичних методів, матимуть, гнучке, струнке тіло, яке буде надзвичайно жіночним, сексуально спокусливим і привабливим.

Як накачати м’язи швидко

Як накачати м'язи дівчині самостійно та ефективно

Крім того, милі дівчата, врахуйте, що тренінг як накачати м’язи вашого тіла з обтяженнями може привести у відмінний стан м’язи набагато швидше, ніж аеробіка, йога, їзда на велотренажері, стретчинг або бігові доріжки. Ефективність тренінгу з обтяженнями ніщо не може перевершити. Принадність обтяжень полягає в тому, що дає підлаштовувати опір до вашого фізичного стану.

Якщо ви дуже худорляві і слабкі, то можете починати накачуватися з використання малих обтяжень, так щоб поступово приводити себе в пристойну фізичну форму. У міру того, як росте ваша сила, і накачуються м’язи, ви помітите, що зможете трохи нарощувати вагу на грифі штанги. Тим самим, як накачати м’язи дівчині і привести їх в тонус, створюючи такі про які мріяла.

Більші і атлетичні дівчата можуть починати накачувати м’язи з більш важких робочих ваг на тренажерах, але так як ви новачок у тренінгу, то слід починати з малих ваг і поступово переходити до важких ваг. І немає ніякого сенсу надриватися і доводити, що можете підняти важку вагу, коли вам доводиться робити вперше. Це може призвести до травми, розтягування м’язів або навіть легким надривом, що в кінцевому підсумку може призвести до пропуску тренування, пригніченого настрою і повної відмови накачати м’язи.

Як накачати м’язи дівчатам та жінками використовуючи ті самі вправи, що і чоловіча стать. Однак у силу того, що дівчата не зацікавлені в максимальному накачуванні м’язів, їм необов’язково проробляти велику кількість підходів, як чоловікам, а достатньо всього трьох підходів (сетів) в кожній вправі.

Як накачати м’язи: основні тонкощі, в наборі м’язової маси для дівчат

Майте на увазі, також, що ваше харчування грає, може найважливішу роль на розмір м’язів і на вміст жиру в тілі. Ви можете знизити загальний розмір тіла, знизивши калорійність харчування. Спочатку буде танути жир, а потім зменшаться розміри м’язів, якщо число калорій буде різко обмежене. І навпаки, розміри м’язів будуть рости (за умови, звичайно, якщо ви інтенсивно тренуєтеся), коли збільшуєте калорійність їжі. Зрозуміло, постійний перебір з їжею може призвести до накопичення жиру, що небажано.

Також не порібно приймати лікарські препарати, типу гормонів щитовидної залози або амфетамінів, у боротьбі за спалювання жиру в вашому тілі. Вони укладуть вас в лікарню швидше, ніж ви отримаєте накачані, підтягнуті м’язи, і крім того, ці ліки мають сильні побічні ефекти.

А тепер поговоримо про підходи і повторення, і скільки їх потрібно. Підхід – це окрема група повторень. Наприклад, як накачати м’язи грудей виконуючи 10 повторів підряд, в жимі лежачи, якщо в даному випадку, вважається 1 підхід в 10 повторень. Якщо ви проробляє іншу групу, то будемо вважати два підходи в 10 повторень.

Найбільш ефективна кількість числа повторів в одному підході – 8-12. Деякі дівчата і жінки зможуть помітити, що вони домагаються кращих результатів при малій кількості повторів – 6-8, у той час, як інші віддадуть перевагу більш високій кількості повторів -15-30.

Після кожного підходу вправи необхідний короткий відпочинок. Під час цього відпочинку можете трохи походити або постояти на місці, сидіти не рекомендується, є думка, що під час короткого відпочинку краще походити, так ви більше спалите калорій, що дуже добре в накачуванні м’язів дівчині.

На ранніх стадіях тренінгу відпочивайте по дві хвилинки між підходами. У міру того, як ви будете купувати накачані і витривалі м’язи, потрібно намагатися скорочувати паузи для відпочинку.


Check Also

Тай-бо. Мегапопулярні тренування з чудовим результатом

Тай-бо – це фітнес-програма, що набула шаленої популярності в цілому світі, а зараз впевнено завойовує …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *