Home / Твоя краса / Жіночі груди / Як збільшити груди за допомогою спорту

Як збільшити груди за допомогою спорту

Про що мріють дівчата з хорошою талією і підтягнутими сідницями? Ні, не про принца на Ferrari. Кожна з дівчат хоч раз та замислювалася про те, як збільшити груди самостійно. Худанти і спортивні часто не можуть похвалитися бюстом більше 1-1,5 розміру, а іноді й «одиничка» замість «нулика» межа бажання. Вихід є – спеціальні тренування для грудей!

Як збільшити груди самостійно? Про анатомію грудей

Перш ніж почати займатися, ви повинні чітко усвідомити, що залозиста частина грудей не виросте. Від тренувань збільшиться тонус грудних м’язів, трохи пролунають вшир, з’явиться об’єм грудей, але отримати бюст як після пластичної операції, нажаль, все ж не вдасться.

Як збільшити груди за допомогою спорту 1

Зверніть увагу на будову молочної залози. Те, що лягає в ліфчик, це справжня жирова тканина з часточками, в яких під час вагітності утворюється молоко. Зараз вони в «сплячому» режимі і не дають ніякого об’єму. У когось 2-3 розмір виростає в підлітковому віці, а хтось все життя носить «нулик». Це суто індивідуальні особливості, скільки жиру організм захоче покласти вам у груди.

Тепер уважно придивіться до м’язового рожевого шару, який залягає під жировою жовтою тканиною – ось над ним ми будемо працювати. У звичайному житті грудні м’язи просто є, ми ніяк не сприяємо їх розвитку. З цієї причини великі груди опускаються ще до годування дитини, а маленька виглядає млявою. Наше завдання виправити помилку і збільшити груди вправами для домашніх тренувань.

Зображення нижче чітко ілюструє, як за допомогою імплантатів збільшують груди, де розміщують і як змінюється форма. А вам би хотілося, щоб гелеву штуковину вшили між м’язами і часточками? Більшість медиків схвалює подібні процедури тільки за показниками, наприклад, при раку грудей, ампутації. В іншому ж як збільшити груди без кремів і операції можна вдома.

Як збільшити груди за допомогою спорту 2

Як збільшити груди самостійно? Функціональні тренування

Перед тренуваннями обов’язково проведіть розминку: ривки перед грудьми, кругові рухи ліктями, кистями, руками, плечима. Відведення рук убік і за голову, зміна положення рук вгору-вниз. Загалом, повторюємо курс шкільної та студентської розминки на заняттях з фізкультури. І тільки після розігріву плечового пояса приступаємо до тренувань. Ви ж не хочете зірвати м’язи або вивихнути плече?

Як збільшити груди вправами з власною вагою

Спортивний інвентар не у всіх в розпорядженні. Не хвилюйтеся, ми підібрали класні вправи як збільшити груди без гантелей!

Віджимання від підлоги і на колінах з різною постановкою рук

Дуже даремно багато дівчат нехтують віджиманнями, посилаючись на слабкі руки. Так в чому проблема? Відірвіть ледачі сідниці і почніть вдосконалювати тіло. Перевірено: навчити віджиматися з нуля до 12-15 разів за сім днів – реально!

Як збільшити груди за допомогою спорту 3

Як збільшити груди віджиманням з класичною постановкою рук

Найпростіший спосіб як збільшити груди самостійно. Велике навантаження на грудні м’язи + рівномірне прокачування трицепса і дельтоподібного м’яза.

Як збільшити груди віджиманням з широкою постановкою ручок

Техніка легше попередньої за рахунок зменшення роботи дельтоподібної групи і збільшення навантаження на грудний пучок. Широка постановка рук придумана для потужного прокачування грудних м’язів. Не упускайте шанс мати чудовий ліф!

Як збільшити груди віджиманням з височини

Представляємо найскладніші і найефективніші віджимання тільки для грудних м’язів. Виконуючи по 3 підходи по 15 разів на день, ваша мрія про розкішний бюст здійсниться за місяць!

Не вірите, що груди приймуть красиву форму? Подивіться на цю фотографію.

Як збільшити груди за допомогою спорту 4

Дівчина працювала над собою всього 3 місяці. Зверніть увагу: до схуднення ліф нагадував вуха спанієля, зараз це пружні яблучка.

Вправи як збільшити груди з гантелями

Як збільшити груди: вправа №1 «Пуловер»

Правильна техніка виконання максимально задіє великі і маленькі грудні м’язи. Чітко опрацьовуйте кожні рухи і стежте за підказками тренера на відео.

Як збільшити груди: вправа №2 Зміна рук лежачи з гантелями

Рухи руками робіть плавні, напружуйте груди. Гантелі не кладіть на підлогу і не заводьте далеко-далеко за голову – надмірне напруження зв’язок плечового суглоба нам ні до чого. Слідкуйте за диханням – видих на зміні рук у верхній точці.

Гарячий комплекс тренувань для грудей від Тані Чабанець в домашніх умовах з гантелями, одноразовими тарілками і ганчірочками для пилу. Ви здивуєтеся, які ефективні вправи як збільшити груди придумала фітнес-тренер з підручними засобами.

Як збільшити груди: засіб з реклами. Чи працюють креми і тренажери з ТБ-шопа?

У гонитві за ідеальними грудьми жінки здійснюють бездумні вчинки, викидають купу грошей і шкодять здоров’ю. Чи існує той самий засіб як збільшити груди без операцій і тренувань? Розберемо популярні обмани з реклам в інтернеті і ТВ-шопах.

Креми для підтяжки жіночих грудей – брехня. Яку суміш ви не намастите, ніякої корекції форми не буде. Максимум – звичайний ліфтинг-ефект, як від крему для зморшок.

Міостимулятори для грудей. На що не йдуть дівчата, тільки б не позбавлятися від власної лінії. Міостімулятори – топові товари в рекламах. На ділі це електроди з низьким зарядом струму. Вони пронизують розрядом всю молочну залозу, дістаючи до м’язів грудей, але ефективність від подібних екзекуцій нульова. Хоча напруга дуже слабка, невідомо, як «тренажер» впливає на електричні імпульси серця. Ризикнете здоров’ям?

Спеціальні ліфчики для корекції форми – з ряду маркетингових хитростей. Ну як шматок полотна збільшить вам груди? Дівчата, не ведіться на дешеву рекламу!

Тренажер EasyCurves. Така собі палиця, яка тренує груди. Так, ефект від вправ з Ізі Курвс є, але малий. Виконуйте 5 хв. в день комплекси з гантелями або віджимайтеся і ви отримаєте результат в 3 рази кращий.

Таблетки, чаї, добавки як збільшити груди. Це найнебезпечніші способи для жіночого здоров’я, що провокують рак молочних залоз! Уявні препарати засновані на гормонах, тому розростається залозиста тканина і збільшуються часточки. Дія таблеток змушує організм «думати», що ви вагітні, у відповідь груди збільшуються. Та й вслухайтеся тільки в слово «гормони» – невідомо, який збій спровокують подібні збільшувачі бюста.

Ці груди виросли з «нулика» до «одинички» завдяки спорту

Функціональні тренування – єдиний спосіб, як збільшити груди самостійно з користю для здоров’я. Виконуйте комплекси 3 рази на сім днів, і за кілька місяців бюст відмінно перетвориться. Успіхів!


Check Also

Вправи для підтяжки грудей – дієві

Вправи для підтяжки грудей  допомагають знайти гарні груди правильної форми, а це мрія будь-якої жінки. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *