Home / Твоя краса / Обличчя / Як на обличчі видалити жировик

Як на обличчі видалити жировик

Як на обличчі видалити жировик. Жировик інакше називають ліпомою, і це доброякісне утворення, безпечне для здоров’я. Жировики виглядають як безболісні ущільнення розміром до декількох сантиметрів, і до цих пір точно не відомо, що викликає їх появу: вважається, що в багатьох випадках виною тому порушення обміну речовин, ендокринні захворювання або спадкова схильність.

 Однак, хоч жировики і нешкідливі, існує і естетична сторона проблеми: ліпоми часто з’являються на обличчі і практично не піддаються маскуванню косметичними засобами. До того ж, на відміну від прищів, жировики не проходять «самі», а нерідко і розростаються. Жировик покритий тонким шаром шкіри, тому видавити його без застосування інструментів не можна.

 Як на обличчі видалити жировик в медичному закладі

Як на обличчі видалити жировик Питання, як на обличчі видалити жировик, який турбує багатьох. Єдиного рецепту немає: великі жировики, розміром в декілька сантиметрів зазвичай видаляє лікар (застосовуючи місцеву або загальну анестезію), а з маленькими можна спробувати впоратися самостійно.

 У випадку, якщо жировик знаходиться глибоко, краще звернутися до косметолога. У косметології для боротьби з цією проблемою використовують лікування лазером, хірургічні та медикаментозні методи. При медикаментозному лікуванні жировик проколюється найтоншою голкою і в нього вводиться препарат, що сприяє розсмоктуванню ліпоми. Варто бути готовим до того, що результат дії ліків буде помітний через кілька тижнів, а то і через місяць.

 Як на обличчі видалити жировик засобами народної медицини

 Спосіб, що вимагає максимальних навичок, припускає проколювання жировика стерильною голкою після обробки шкіри спиртом. Вимога стерильності є ключовою, тому що в іншому випадку можна занести під шкіру інфекцію. Місцева анестезія забезпечить використання лідокаїну, який потрібно нанести на жировик і область навколо нього, а після закінчення 10-15 хв. перевірити шкіру на чутливість. Далі можна приступати до процедури. Не слід багаторазово намагатися видавити жировик, якщо він не виходить після легкого натискання: так може утворитися неестетично виглядаюча рана, на місці якої часто залишається шрам.

 У народній медицин, щоб видалити жировик також застосовують рослину золотий вус. Її слід промити і трохи розім’яти. Кашку накладають на жировик і накривають плівкою. Одержаний компрес закріплюють пластиром і залишають на 10-12 годин, при необхідності – повторивши.

 Іншою часто вживаною рослиною є каланхое, з листя якої потрібно зняти верхню частину, а м’якоть – покласти на жировик і закріпити пластиром. Також, як і компрес із золотого вуса, м’якоть каланхое доведеться тримати весь день, а процедуру – повторити кілька разів.

 Подібним способом використовують і алое: шматочок охолодженого листа необхідно подрібнити і прикласти до шкіри. Процедура повинна повторюватися кілька разів на день.

 Врахуйте, що результат від усіх процедур з використанням рослин може з’явитися не відразу, а після декількох днів, а то й тижнів застосування.

 Можна скористатися самостійно приготовленою маззю з часнику: його слід розтерти до стану кашки. У кашку добавляється рослинне масло в пропорції один до одного. Отриману суміш необхідно ще раз розтерти, а потім втерти в ліпому. Жировик у багатьох випадках повністю зникає.

 Як ще можна на обличчі видалити жировик? Однією з найстаріших методик боротьби з жировиком є застосування соку чистотілу. Сік продається в аптеці, його необхідно точково нанести на ліпому і почекати. Після того, як в жировику з’явиться маленький отвір, на нього слід накласти мазь Вишневського або листок алое. Дозрілий жировик видаляється при натисканні. Необхідно обробляти шкіру обличчя і рук спиртом перед тим, як видавлювати.

 Настільки ж старим способом видалити жировик є компрес із суміші печеної цибулини, подрібненої на кашку (бажано, теплої), і тертого господарського мила. Такий компрес змінюють мінімум двічі на добу.

 Ще один спосіб видалити жировик на обличчі – за допомогою баранячого жиру. Чайну ложку жиру слід помістити в металеву ємність, яку, в свою чергу, опускають в посудину, наповнену водою, що підігрівається. Жир, який розплавився на водяній бані, використовують як мазь, втираючи його в жировик протягом десяти хвилин. Процедуру повторювати щодня.

 Прискорює дозрівання жировика щоденне вживання кориці: її можна додавати в чай або випічку.

 Можна також використовувати мазь Левомеколь, яку потрібно наносити на ліпому кілька разів на добу, оновлюючи шар мазі кожен раз, як вона вбереться.

 Видалити жировик на обличчі: догляд за шкірою

 Ретельний догляд за шкірою, що включає застосування відлущуючих масок і кремів, які не закупорюють пори, допоможе набагато зменшити ймовірність появи нових жировиків на обличчі. Слідкуйте за рівнем зволоженості шкіри, використовуйте спеціальні губки для вмивання.

Відео як видалити жировик на обличчі:


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *